|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
24.1.2018 16:10:52   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: isidora88

Mm skuva ali nekad tako izmotava oko toga sto mu nije postavljeno ili sto ga ne nudim 10 puta na dan. Ne znam sto zeza sa tim, kaze da mu zena ne treba, sve sam cisti, sprema, kuva, radi oko deceuser posted image Ne voli nista od testenina, da se on pita jeo bi mesa i krompira svaki dan.

user posted image Pazi mozda je mm i tm pa tm nema dok je mm kod mene kuci a mm nema kad je tm kuci (kao u onom filmu o coveku sto je imao dve porodice) hahahah.. i moj ne voli testo, on bi samo mesa...Aloo covece znas ti kolko to kosta.

JEdino sto kad dodje kod mene nista ne radi ahhaha...Al sto se hrane tice identicni su

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
24.1.2018 16:14:31   
vonavoj
Ne moze na dva mesta da radi u kuciuser posted image izrabi ga isidora!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
24.1.2018 16:18:01   
Misha i Ljisha
user posted image Isi ajd ne izrabljuj tolko coveka i meni nesto da pomogne kad dodje.

Sad sam mu poslala poruku kad misli da stigne kuci? hehe..Mi danas bile na hokeju veceras balet. Sad cu da odgledam film do kraja operem sudove i da radim malo za sefa. Treba novaca zaraditiuser posted image

Rosita ja rodjendan za dve nedelje organizovala, imas vremena do marta.

Znaci tebi je termin 8.april pa da rekoh ja 10 dana pre mene meni je 17.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
24.1.2018 16:19:17   
smeško
user posted image user posted image user posted image
Ili se cuva za dve bebe. Lako je vama, vi cete dobiti po jednu.user posted image
Rosi, svaka cast na stavu. Ja ne bih insistirala da nije to kuvano deo koji preskoce. Maki bi samo supu, Niki samo meso.user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
24.1.2018 16:36:11   
isidora88
Hahahah jeste me nasmejale. Moj je otisao po sina u skplu, cekam da dodjem, znaci ljiso nece ti muz skoro, ima prvo kod mene da zavrsi neke posloveuser posted image
Veceras ima sarmu da zavija, ja ne mogu, peku me rukr od kupusauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
24.1.2018 16:46:16   
Misha i Ljisha
user posted image pa moj je rekao dolazi za dva tri sata eehhe...ako naprasno u toku zavijanja sarme ode i kaze mora poslom da ide ukebali smo gauser posted image


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
24.1.2018 17:02:09   
isidora88
Ljiso osetices ga po kupusuuser posted image javljam bude li pokusao da pobegne vecerasuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 6:52:37   
Maraj
Jutro drage
Vi ste skroz lude user posted image
Ja jutros jedva nadjoh ovu temu. Opet ke neka nagradna igra. Zatrpavaju se teme , samo tako...

Nego meni se vise smucilo ovo rano ustajanje, za.injekciju.
I da , posle podne idem na uz user posted image jeeeeeedva cekam

< Poruku je uredio Maraj -- 25.1.2018 6:53:24 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 8:19:47   
madre
Dobro jutrouser posted image evo ja doruckovala i izlezavam se, jos sam zapusena i krkljiva, ali prolazi.... T spava sad cu i ja kod njega, pa da odvalimo dugoooo zajedno user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 9:08:42   
Misha i Ljisha
Dobro jutro trudnice. Mm je jos ljut, i pitam ga danas oce biti hopa cupa a on mi kaze nema s kim.user posted image seronja

Isi znaci podmirila si ga pa sad nema snage kod mene da odradi svoje duznostiuser posted image


D u vrticu,otisla je kao princezica u haljinici teget plavoj sva mi je bitna. Ja bila do pekare, mesare, doruckovala pijem kafu i za sad sam samo namestila krevete. Moracu malo da se mrdnem samo da odgledam epizodu young sheldonuser posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 9:30:06   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ali stvarno se iznerviram nekad za mm. Iako shvatam da je to bas negde i moja greska jer ja stvarno sve mogu sama. Ja kazem mm svi muzevi idu sa zenama u pratnji na preglede, na ovo ono, ja svuda sama. Kad me vracao sa operacije zuba kaze mi pa mogla si ti to i sama vidim sve si sama obavila mogla si i kola voziti. PA dobro MOGLA SAM, al ajd bre nekad nesto zajedno ili uz neku njgovu ajd da kazem podrsku. I na kraju tako jednom u sto godina nesto zajedno kao da obavimo i popizdim i pomislim Boze sto nisam sama sve uradilauser posted image

To sto mozes sama to je ok, bolje za tebe al nemoj njemu da das do znanja da mozes sama. user posted image
Ja sam u savetovaliste uvek vodala decu sama. Pa me sestre uvek hvalile kako imam troje i sama ih dovedem a neko jedno pa povede i muza i mamu i svekrvu i svekra uzu i siru rodbinu.
Mislim sto bi on izlazio s posla kad to mogu sama. Ali kad je nesto u slobodnom vremenu Ne mogu...umorna sam. Ajde brate aktiviraj se i ti oko svoje dece , nema opustanja.

Moj je jedinac i sve mu je prinosila mama i nutkala al toga kod mene nema. Brate skuvano ti je svaki dan. Mozes sam sebi postaviti. Ako sam raspolozena postavicu ako nisam postavi sam. Ma hajde bre...razmazili smo mi jjih puno!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 9:39:13   
Misha i Ljisha
Anck naravno da sam ja kriva. Al kao racunam kuci sam, on ide na posao (doduse radim i ja ali od kuce i to i drzim casove i radim za sefa i svasta oko kuce i deteta pa ako racunamo verovatno radim i vise sati od njega)
Ma ne znam, razmazile su ih mame a mi nastavile valjda.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 9:43:22   
Sanjica26 RR
Cime vas je muz iznervirao danas Ajde lepo u tu temu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 9:47:36   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Cime vas je muz iznervirao danas Ajde lepo u tu temu.

user posted image Ma volimo mi njih necemo u temuuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 10:34:49   
isidora88
Ljiso kod nas nema hopa cupa, tako da izgleda nam mm ima trecu zenuuser posted image
Glava me ubija. Izludeh vide od glavobolja, juce me neke kontrakcije zezale. Danas moram videti da vise sredim orman i da pakujem torbu i perem stvari.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 10:36:42   
milicicak
Dan trudnice.
Mi smo doruckovale, iscedile sok sad cekamo da svekrva dodje da je vodi u parkic, izjalovili su im se planovi za pozoriste.
Mene bas boli stomak od jutros a treba da odem do apoteke da kupim Noska, izgubili smo crevo od starog a mini buba je bas zapusena.
Mene mm ne nervira nema kad, jos posle Nove godine mi je najavio da cemo se do 10.2. vidjati samo u prolazu :D
A sto se hopa cupa tice, o tome mogu samo da sanjam user posted image zabranjeno nam je do daljneg

< Poruku je uredio milicicak -- 25.1.2018 10:39:13 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 10:36:50   
isidora88
Maraj javi se posle uzuser posted image
Ja sam u ovoj trudnoci radila jako puno uz, ali nemam nijednu lepu sliku bebca. Jedva cekam da ga vidim uzivouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 10:48:18   
madre
Drugari, sta nam je sa temom o epiduralu? Ne mogu da nadjem onu u kojoj mogu da postavim pitanje...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 10:59:09   
Sanjica26 RR
Madre, evo tema epdural da ili ne

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 11:23:30   
Misha i Ljisha
Jao mame hajte recite mi sta da radim.

Skinuli su mi konce i meni se konstantno oseti iz usta. Sad sam bila do ogledala i zijala sam kao kreten i vidim rupicu, znaci tu upada hrana i raspada se. Bojim se infekcije. A da ne pricam sto mi smrdi iz usta kao da su mi svi zubi pokvareni. Uzela sam curasept da ispiram i ispiram vodom posle jela ali ne vredi. Dete me jutros pitalo kako to da mi smrdi iz usta a oprala sam zubeuser posted image
Mislim dosta mi je u ovoj trudnoci lekova i bas se bojim infekcije. I dva puta su me sili jer prvi put nisu dobro a ocito nisu ni drugi put dobro. Sta sad da radim???

Hoce se rupica sama zatvoriti? Meni inace rekose da NE ispiram kad su mi stavljali konce. A sad kad su skidali zaboravila sam da pitam. budem li morala jos jednu kutiju antibiotika da popijem zbog zuba odlepicu. To bi bilo ukupno 6 kutija.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 11:49:13   
Maraj
Ljiso a sto ne bi zalfijom ispirala?
Pa javi im se, mozda je to najbolje. Mozda i zaraste samo. Razmisljam, kad izvadis zub, meso prirodno, samo zaraste, al opet to je moja pretpostavka vezano za tvoju situaciju....

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 12:03:30   
Misha i Ljisha
Pa sad racunam posle skidanja konaca mogu bilo cim da ispiram, a da ne pricam da se zubari ne slazu oko toga kao ni pedijatri. Jedni kazu ispirajte hidrogenom drugi kazu curaseptom treci kaze moze zalfijom ali NIKAKO hodrogenom. Eto ti pa sad ti budi pametan. Ja ispiram vodom u toku dana posle jela a uvece ispiram curaseptom i ujutru.

Ne znam eto to mi je kao logicno.

I ja razmisljam da li ce se to samo zatvoriti? A sta ako ostane hrana unutra i zatvori se i dobijem infekciju??? Pa ja sam luda vise ja vise nista ne znam majke mi

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 12:26:27   
Maraj
Jedi s druge strane po manje zalogaje da sto vise postedis tu stranu gde ti je rana.
Zalfija je prirodni antiseptik. I kod upale grla se preporucuje. Mozes sigurno i curasept al meni je to sve "hemija". Zalfija je prirodna i zdrava.
Mogla bi s vremena na vreme da izbuckas usta sa njom, posebno nakon jela da ti se ne taloze bakterije

< Poruku je uredio Maraj -- 25.1.2018 12:27:41 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 13:10:05   
isidora88
Ljiso nek pogleda zubar cisto da vidi jel to tako treba.
Joj nisam stavila rucam, a dusa mi spava, moram ustati da kuvam a tqko bih sa bebcem odvalila 2 sata user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
25.1.2018 13:16:12   
Maraj
Ma isi odmaraj. Za rucak przena jaja i to im je user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Ime
Admin

Da li vam se svidja ime Dorijan?

da (17%)

ne (83%)


Ukupan broj glasova: 30

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here