|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 12:39:13   
vonavoj
Madre,uzivaj!
Ja bi trebalo da ribam kuhinju.podove..a tako mi se ne da..kad bi mogla mm da nateramuser posted image ..ne mora danas..ali ovih dana..

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 13:42:47   
Maraj

IZVORNA PORUKA: smeško
Koliko si se ugojila od pocetka, ako smes da kazes?user posted image


Smesko, 7kg sam dodala. Bas sam "kukala" i u temi trudnicki meni, kad vidim koliko i kako se vi hranite. Ja nisam za humus i tome slicno. Jutros me m vodio na dorucak, na pljeskavicu user posted image pa smo isli do tempa u nabavku.
L spava a mi sredjivali terasu i sobe. Taman nedan deo sredis , drugi rasturis. Kad L ustane treba i da se usisa. Nikad kraja. Kao da smo renovirali ceo stan a ne jednu sobu. Ceo stan se zaprasio

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 14:03:52   
milicicak
Moje dete otkrilo sminku, joj srece njene. Prvo je sebe nasminkala, sad sminka mene, umrecu od mucnine, ova decija sminka tako grozno slatkasto mirise.
Smotala sam sarmu i to je od mene za danas, opet me boli stomak...
Maraj, ja vodim racuna o ishrani, brzo i lako se ugojim. A kompletan nacin ishrane smo promenili kad se mino buba rodila, zbog njenih alergija.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 14:43:02   
Maraj
Joj mili...tako je to sa devojcicama. Sto moja prijateljica kaze
Ja mojoj devojcici namazem nokte i ona srećna...a ja .... crkoh sa ovim mojim. Sudaramo autice, sutiramo loptu....

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 14:53:41   
vonavoj
Zavisi kako koja curica...hahaa..ja imam dve.skroz razlicite..starijoj mogu da namazem sta ja hocu.a mladja sama bira i ljuti se..
Ja sam se ugojila 8kg od samog pocetka..a ova 3 meseca su najgora pred kraj!user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 15:03:50   
Misha i Ljisha
Milicicak napisacu recept, samo da ugrabim vremena. Evo u sred sam "premescivanja" a volela bih i da ispecem pre nego sto krenemo na trening. Da ima da pojede izmedju dva treninga danas pogacicu.

Rucak obavili u 2, klasika. Sad jos ovo i sto se mene tice, posle treninga Ducinih radim za sefa i to je to.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 15:55:07   
Rosita
Hej zene. Mi isli na babine. Posle kupili neke stikere za D, meni neku lepu solju.
Maslacak, ja volim da radim jer ako ne radim ja ne znam sta cu sa sobom, moj mozak stalno trazi da nesto rascivijava i analizira, a neretko se zakaci za gluposti i bespotrebne analize. Neko bi rekao- devica user posted image . Pa evo i san mi rece da preterujem user posted image
Ja nisam nikad pravila testo koje treba da se premesi vise puta. Kad pravim kiflice, obavezno kucam "brze". Nekako i sumnjam u svoju vestinu da to pravim, mozda bespotrebno.
Ja rucak jos nisam pravila. D jede voce. Kod nas je rucak oko pet, kad dodje tata. Ali i doruckovali smo kasno. Doduse, D skoro nikad ne bi sam trayio da jede, bas retko.

Juce nisam kupila dvosed. Od dva dvoseda u celom Bg, jedan, iz ikee, nema na stanju, drugi, iz emezete, skocio za 6 hiljada u odnosu na stanje od pre tri dana user posted image i kaye yena pa pratite, ima ih, sniyice mozda ovih dana opet...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 19:39:01   
smeško
Maraj, salila sam se za kilazu!user posted image
Ja malo pazim na ishranu zbog secera i problema sa venama. Ali ne bas previse, noge mi svakako oticu.
U Ikei danas haos, nismo ocekivali ovoliku guzvu. A kad je zagusljivo ja kriziram, ali sam stoicki izdrzala. Krevete nismo nasli, nista mi se ne dopada. Na umu imam drvene, a ne metalne i krevete od sper ploce, furnira. Posle Ikee smo isli na rucak, pa na Kalemegdan, pa na kafu. Nije bilo lose. Videli smo neki komplet dvoseda i dve fotelje u Nefi. Ne znam kakav je njihov namestaj.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 22:40:18   
Rosita
Mene mm ubedjuje da se manem Fronta i da idem u DM jer bismo tamo mogli imati vezu. U dilemi sam, jer je DM malo porodiliste i cujem da moze da nema mesta pa da sto veza imas. A svi ga hvale.
Ja malo raspremala po kući. Ovi moji se šišali. Moje dete je blesavo. Pitam ga ja da bacim neke njegove kutije, samo skupljaju prašinu. A on veli da ih ne bacam onda, baš dobro što one skupljaju, ne moramo mi da čistimouser posted image . Kaže sutra mu je divan dan. Ide na rodjendan, dolazi mu deda i počinje serija Nemanjićiuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
17.2.2018 9:32:10   
milicicak
Rosi, ja znam devojke koje su se u DM poradjale bez problema ali i par njih koje su vratili jer nije bilo mesta. Sve je stvar srece, tj. guzve na dan kad se budes poradjala. Pa kako ti se zalomi. Ne znam, meni je porodjaj daleko, ne razmisljam jos gde i kako ali sam sigurna da hocu da mm i ovaj put bude samnom.
Ja cu poludeti kod kuce na bolovanju, ne znam sta cu sa sobom, samo se premestam sa kreveta na krevet. Ne mogu da sednem za komp da radim, to me ubija u pojam. A ne mogu ni da kuvam i mesim ni da se bavim nekim hobijima.
Ja opet curkam od jutros i boli me stomak, bas smor...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
17.2.2018 9:50:11   
Rosita
Da, mili, stvar srece je sve. Ne znam, ne bi mi bio smak sveta da ne moze pa da samo nastavim u Front...

Mi cemo da doruckujemo, pa po dedu pa na rodjendan.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
17.2.2018 12:18:34   
vonavoj
Rosita..probaj u Dm.alternativu imas..
Kod nas nema izborauser posted image
Mi stigli kod svekijevaca..odlepila sam..jos nisu zalozili..samo tea pecu rade po sobama..a u wc da se smrznes..jbt..jednom u 3 meseca dodjemo i ne moze da se ugreje..sad je tek zalozeno..dok se ugreje..ihaj!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
17.2.2018 13:50:40   
isidora88
Evo i mene, rucak se krcka, bila jutros na ctg-u i da poplacam racune. Ctg mi je odlican, kontrola u ponedeljak. Ja legla malo da odmorim sa bebcem, ne znam sta mi je po ceo dan bih spavala. Ne znam da li da se poradjam 23.ili 26.02, bas sam u dilemiuser posted image
Kod naa nema prisustva muza, bas bih volela da moze on da bude prisutan ali sta da se radi.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
17.2.2018 14:44:29   
Maraj
Gde ste drage...kod nas akcija od jutros...
Elem... moraću jedan referat
Pre 10-ak dana L poceo malo intenzivnije da trepce
Onako zadrzi dublje treptaj. I to 2-3 puta dnevno. Kad juce. L prosuo neki sok, ja vikala na njega i kao se naljutila. On ne to toliko izgleda primio srcu.... uglavnom juce posle podne l krene bas intenzivno da trepce. Ja i mm se pogubili. Jezivo je izgledalo. Znam da vidi dobro...al otkud znam mozda se nesto desilo. Opet moze biti i psihicki momenat, al sta ga je prouzrokovalo. Mozda sam ga ja juce jos produbila kada sam vikala na njega i naljutila se...
Uglavnom jutros zakazasmo u medi grupu
Ma nista...sve mi je rekla sto sam i znala. Ili je vid u pitanju ili neki tik... uglavnom uzese nam 5000 din i nksta.
Ona nije ni uspela da ga pregleda jer on nije dao...
Danas manje trepce. Otkud znam sta mu je sad.... svi vidimo dobro u familiji. On spazi avion na nebu koji i ja jedva vidim. Stvarno nisamvise pametna, sta mu je sad...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
17.2.2018 14:57:48   
vonavoj
Maraj.sama si napisala sta mu je..skrece paznju..pravite se da ne primecujete..to je i sestrin mali radio..pogotovo kad nesto nije po njegovom..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
17.2.2018 17:15:23   
Misha i Ljisha
Dobar daan.
Mi na salasu. Banjamo seuser posted image odmaramo psihicki. Evo svo troje u kuhinjo i svima nam udobno. To se nije desilooo ihaaj. Ova kuca je manja ali mnogo komfornija. Valjda bolji raspored i sve. Pa cak i namestaj iako je stari je nekako komforniji. Bas volim sto smo ovde. Evo vecamo da li cemo ostati da spavamo ilo ne. Jedino nas koci bunar jer smo prikopcani na ocaj losiji a ovaj bolji tata nijeosposiobio a iz tog boljeg mozemo i vodu da pijemo. Nosili smo vodu na analizu naravno. U svakom slucaju nedostaje mi sve ovo ovde iako je teze ovde u mnogo cemu. Lozenje,hladnije,dalje pa de vise potrosi goriva i td i td.
Mir. Komsije super. Eh... Al dobro. I ovo ce uvek biti nasa kuca. I D uziva sto je ovde. Cak imam i total tv. user posted image


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
17.2.2018 18:19:11   
vonavoj
Uzivajte! Prija promena!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
17.2.2018 20:29:45   
Maraj
Joj von pa ne znam koliko je on svestan toga. Mislim da nije ni malo. Evo danas je mnogo manje treptao nego juce. Sve vise mislim da nije vid u pitanju nego tik...neki psihicki "problem"
A ne znam zbog cega....

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
17.2.2018 20:33:51   
Ana RR
Maraj, prati neko vreme. Mislim da nije bilo razloga da ga odmah vodiš kod dr.

Moje dete je jedno vreme stalno stiskalo prste u šaku pa me brinulo. Ali to je bila faza, valjda mu je bilo interesantno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
17.2.2018 20:41:00   
vonavoj
Svestan je vrlo..i koristi..nije mali..samo nemojte da obracate paznju..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
17.2.2018 21:10:17   
smeško
Maraj, Niki je jedno vreme treptao okicama kao da mu je upala prasina u njih. Proslo je samo. Bitno je ignorisati, jer kada ga opominjes prebacujes i njemu to na svesni nivo. Tako su nama rekli. Tikovi u tom uzrastu nisu nista alarmantno, nemoj da se plasis.

< Poruku je uredio smeško -- 17.2.2018 21:11:46 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
18.2.2018 12:18:13   
vonavoj
Gde ste trudnice?
Mi smo jos u gostima..ijaoj..ne znam da li da se smejem ili placem..zaova je show..slavi rodjendan starijoj cerki..svi moraju da je sluze..mladja se folira da se usinula..ima 6 godina..odmah panika da je vodi kod dr da nosi kragnu..a mala nece u vrtic sutra..evo je trci sa mojom decon..a cim vidi mamu pocinje da stenje..a ova se pali kao sibica..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
18.2.2018 14:44:40   
Maraj
Evo i mene danas...
Mi malo skitali. Isla kupila zavesu za sobu. Ode mm sad da je pokupi. Sašivena je...

Sto sr L tice. Nismo nista komentarisali pred njim niti mu skretali paznju da to ne radi.... nadam se da je faza i da ce proci samo od sebe

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
18.2.2018 15:48:43   
Rosita
Hej drugari. Mi smo isto skitali. Juče rođendan, danas pozorište. D vileni sa dedom, na glavu mu se penje. Ja opominjem, deda dopušta. Pa neka ihuser posted image
Stigle mi D stvari. Ima ih, ali neke su i ofucane. Za njega smo sve kupovali. Nisam nikad ni od koga bilo šta zajmila, ni za sebe, ni kao devojka, ma nikad. Šta imam, imam. Ali sad mi ponudila drugarica neke super stvari za bebu, tako kaže, peihvatila sam. Treba da preuzmem.
Maraj, stvarno je ok da malo nenametljivo pratiš. To obično prođe.
Ja mislim da ga i ti pojačano zagledaš posle vakcine. Daleko od toga da sve što zapažaš nije prisutno, nego ti se puno nerviraš. Moj je imao neka češkanja. Kad ne reagujem, prođe.
Pozdrav svima.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
18.2.2018 16:18:40   
Misha i Ljisha
Dobar dan mame. Mi juce kotlic a danas rostilj na salasu. Prija nam odmor.
Von user posted image deca znaju sta kod kog prolazi. I moja se nekad pred tatom prenemaze,ranije je znala vise a sad je vec ok. Smesno je jer se zna koji ce roditelj.na sta odreagovati. Nama se smeju da smo se zamenili uloga da se tata ponasa kao mama a ja kao tata ehehh... Ja uvek vicem "ma nije nista" i onda je brzo prodje a tata je ispituje "jesi dobro jel te boli pokazi gde te boli i td"i onda to ide do u nedogleduser posted image
Mi cekamo nasu dragu kumu na kafici. Pa idemo kuci u Futog

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here