|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spontani pobačaj
14.9.2018 14:10:12   
Ana RR
Popkice, jako mi je žao user posted image znam taj osećaj, kroz isto sam prošla pre godinu i po dana. Treba vremena da sve dođe na svoje mesto. Grlim te user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 1651
   RE: Spontani pobačaj
14.9.2018 15:28:18   
jess021
Popkice, jako mi je zao. Nemoj sad ni da razmisljas o nekoj narednoj trudnoci, polako. Grlim te puno

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1652
   RE: Spontani pobačaj
14.9.2018 16:55:19   
IvanaSK RR
Popkiceuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1653
   RE: Spontani pobačaj
14.9.2018 17:45:59   
popkica bebic
Žene koje su prošle kroz ovaj pakao, mogu li mi reci koliko dugo su krvarile nakon kiretaže. Ja sam krvarila bukvalno dva sata posle kiretaže i posle samo braonkasto vrlo oskudno. Danas na kontroli mi je dr rekao da je materica čista, ali ovo oskudno braon danas je jače. Kaže dr toleriše se do 15 dana. A posle? Nije valjda da opet šalju na kitetazu, ako je čista materica? Užasno se bojim... 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1654
   RE: Spontani pobačaj
14.9.2018 17:50:05   
Ana RR
Ni ja nisam puno krvarila, ako je materica čista i nema ugrušaka onda je sve ok. Normalno je da imaš taj braon iscedak.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 1655
   RE: Spontani pobačaj
14.9.2018 18:19:28   
Maslacak15
Popkice Jako Mi je zao. Ja Sam imala istu pricu proslog proleca Ali Sam se odlucila za strategiju Sto pre ponovo trudna to bolje, uspelo je i porodila Sam se ovog Marta. ja Sam radila medikamentoznu kiretazu i bilo je krvi do kolena Sto je logicno Ali je i trajalo pune dve nedelje dok nije sve stalo. Od 4-5. Dana je i kod mene bilo uglavnom braon.     Elem Ako si zabrinuta najbitniji je HCG. On Mora da se vrati nulu. U zavisnosti od organizma potrebno je nekad vise nedelja da skroz Spadne. Budi jaka!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1656
   RE: Spontani pobačaj
14.9.2018 19:20:37   
milicicak
Popkice, jako mi je zao. Odmori se malo i oporavi pa u nove reproduktivne pobede. Mi smo sacekali tri meseca nakon spontanog pa smo poceli da radimo na bebi
Posle kiretaze sam krvarila 10-ak dana

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1657
   RE: Spontani pobačaj
15.9.2018 19:00:39   
popkica bebic
Žene moje drage, ako postoji tema prebacite post tamo. Ginekolog mi je dao Cikloproginovu da sredi ciklus, pa me interesuje iskustvo. Užasno je šta sve piše u uputstvu za lek. Pretpostavljam da se one najgore stvari odnose na one koje to piju godinama. Help! Hvala vam na razumevanju i rečima utehe. 😘

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1658
   RE: Spontani pobačaj
15.9.2018 20:44:23   
Ana RR
Cikloproginova se pije za regulisanje ciklusa, moja sestra ga je pila da bi uopšte imala ciklus. Ne znam zašto si ga dobila odmah posle kiretaže?

Kopiram ovo u temu KLIK

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 1659
   RE: Spontani pobačaj
18.9.2018 8:44:11   
vocicana
Popkice mnogo mi je zaosto se to desilo, tek sada mic po mic vidim da je bilo I tuznih stvari. Zelim ti da sto pre zatrudnis I da sve bude normalno I da izneses do kraja.
Ne citaj uputstva za lek! Mere opreza su uvek jezive! Uh sto mrzim te papire, pa jos kada ga usitne, lupa ti treba da procitas, a kada procitas, psihicki se izmenis.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1660
   RE: Spontani pobačaj
11.11.2018 10:13:19   
Becab
Da li je neko uzimao klomafin tablete za zacece?🤗

(odgovor članu nita)
Direktna veza do poruke: 1661
   RE: Spontani pobačaj
11.11.2018 10:18:42   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Becab

Da li je neko uzimao klomafin tablete za zacece?🤗

Evo teme Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Becab)
Direktna veza do poruke: 1662
   RE: Spontani pobačaj
3.12.2018 17:41:30   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA:  Kaca933
Cao svima . 4.10. Sam imala drugi spontani pobacaj sve je bilo ok ,beba je rasla i odjednom otkucaj srca se nije video . To je bilo u 8nedelji. Rezultati su mi svi dobri  . Ne znam vise ni gde da idem ni sta da radim ,a previse zelimoo bebu . 😥





_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1663
   RE: Spontani pobačaj
3.12.2018 18:17:37   
Kaca933
Cao svima, na zalost 4.10. Sam imala drugi slontani pobacaj u 8 nedelji . Sve je bilo uredu ,rezultati svi uredu ,a srce se nije culo. Doktor kaze mozda je bila prehlada nervoza . Vise ne znam kome da verujem i sta da radim . Uzas ,imam veliki strah za novu trudnocu ,plasim se da ce biti isto 😥

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1664
   RE: Spontani pobačaj
3.12.2018 20:40:05   
Maraj
Kaca pa ja koliko znam, nakon 2.spontanog se rade neke analize....trazi od dr ili menjaj dr...

(odgovor članu Kaca933)
Direktna veza do poruke: 1665
   RE: Spontani pobačaj
3.12.2018 21:45:06   
jess021
Slazem se sa Maraj. 
Vreme je da uradis neke analize da se utvrdi uzrok. 
Kad si imala prvi? Sta kaze dr?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1666
   RE: Spontani pobačaj
3.12.2018 22:12:47   
Kaca933
Sve sam odradila i sve je ok . Samo imam malo peska u mokraci i to je to . Prvi je bio pre 2 god. I sada drugi . Kazu da je bila prehlada i nervoza . Tri doktora sam promenila i kazu isto . Jedan kaze da nisu trebali da mi rade kolposkopiju u 6 nedelji .  Icicu ponovo da uradim sve ali tri puta radim i sve je ok.  

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1667
   RE: Spontani pobačaj
3.12.2018 22:23:13   
Maraj
Kaca, a sta je to "sve"
Dosta zena ima npr trombofiliju , a da ne zna, pa im to izaziva spontane... jesi li radila npr urodjene i stecene trombofilije?

(odgovor članu Kaca933)
Direktna veza do poruke: 1668
   RE: Spontani pobačaj
3.12.2018 23:04:31   
emicaa
Popkice ja tek sad vidim da si pisala ovde.Mnogo mi je zao.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1669
   RE: Spontani pobačaj
4.12.2018 6:14:05   
jess021
Kaca, insulinsku rezistenciju, trombofilije, prolaktin. ...

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1670
   RE: Spontani pobačaj
4.12.2018 9:02:24   
bebilule
I ja tek vidim za Popkicu user posted image .
Kaća, moju koleginicu su tek posle drugog spontanog poslali na analize. Jadna žena izgubila jedno dijete u četvrtom, drugo u šestom mjesecu. Na kraju se ispostavilo da ima trombofiliju i da bi vjerovatno sve bilo ok da su je posle gubitka prve bebe krajem četvrtog mjeseca poslali na analize. Zato razgovaraj i traži sve ovo što su ti cure napisale.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1671
   RE: Spontani pobačaj
9.12.2018 20:21:19   
tamaricapn
Drage moje posle 5 vto usoesne iz medicinskih razloga moram na indukovani pobacaj!15nedelja  Ovakav strah u zivotu nisam imala nikada dali je neka zenica prosla kroz ovu golgotu tesku

_____________________________

Ako se nekada na prasnjavom putu zivota sapletes i padnes,ustani otresi prasinu i nastavi dalje..

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1672
   RE: Spontani pobačaj
10.12.2018 10:20:39   
EllaElla
Zdravo svima,nova sam ovde.E ovako...2012 godine  pobacaj u 12-toj nedleji uzasna dijagnoza(molarna trudnoca)prva trudnoca,grozno iskustvo...Posle 3 meseca zateudnim i 2013 rodim moju prvu srecu...2016-te rodim drugog sina sve savrseno.Medjutim pre nedelju dana imala sam spontani u 11 nedelji plod se nije razvijao..Jakooo jakoo tesko iskustvo iako imam dvoje dece ovo me je dotuklo...Zene ne odustajte,svaka teudnoca je za sebe,samo napred...Zelim vam punoo lepih i zdravih bebica

(odgovor članu Kaca933)
Direktna veza do poruke: 1673
   RE: Spontani pobačaj
10.12.2018 10:23:19   
Maraj
Tamarice zao mi je sto i pored vto...moras i ovo da prezivis...
Ella user posted image

(odgovor članu EllaElla)
Direktna veza do poruke: 1674
   RE: Spontani pobačaj
10.12.2018 19:59:35   
vocicana

IZVORNA PORUKA: tamaricapn

Drage moje posle 5 vto usoesne iz medicinskih razloga moram na indukovani pobacaj!15nedelja  Ovakav strah u zivotu nisam imala nikada dali je neka zenica prosla kroz ovu golgotu tesku

Tamaricapn, mnogo mi je zao, kako ne volim ni da citam ovu temu. Ima neka zenica sigurno koja ce ti malo olaksati muke. Mnogo mi je zao. Pisi ako ti je lakse, mogu da zamislim kako ti je tesko.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 1675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here