|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 8:08:40   
IvanaSK RR
Moj je otisao na dve nedelje, ako ne produziuser posted image
Ma meni frka zbog skole, ako dobije stomacni ko ce to posle nadohnaditiuser posted image a i ja bih trebala malo da radim user posted image
Jel ides busom ili kolima kod tvojih?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 8:11:38   
pari
Kolima bih išla...na jedan dan...čisto da malo prekratimo vreme

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 8:13:24   
IvanaSK RR
Sto da ne. Malo da promenite.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 8:47:24   
emicaa
Dobro jutro 😊
Ljiso kako je batke danas?
Ivana jel maca ok?
David u sobi igra se,odveli smo Doru u skolicu.Kisa je padala cijelu noc.
T se upiskila u snu,nije ni primjetila 🙄 a mogla sam ocekivati,mm joj dao casu soka pred spavanje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 8:48:43   
bebilule
Jutro. Po navici listam rr uz kaficu.
M u vrtiću. Ujutru kad krenemo natovarena sam do zuba. Moraju Pit i Bof ići sa nama, nema smisla da ostanu kući da plaču. Onda ga čekaju u autu do 16. A Pit i Bof nisu nimalo mali dinosaurusi. user posted image
Ivana, vjerovatno je zakačio od sestre, bzv.
Ljisho, meni je to ispiranje nužno zlo. Pa zar su morali? Samo kad pomislim da voda dođe tu, još nekad ne paze pa urade hladnom, bar odraslima. Ja se trudim ne gurati puno štapiće, više volim pelenom očistiti koliko može. Ima u apotekama da se uzme i onaj voštani papir u obliku fišeka, pa vakuum izvuče kada se zapali. Ali to je praktično za odrasle, za djecu baš i ne.
Pari, samo idite. Što i ne ostanete malo?

< Poruku je uredio bebilule -- 27.11.2018 8:49:59 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 8:51:41   
jess021
Jutro!
Da se i ja prijavim uz kafu.
Deca u vrticu, mi na poslu. Danas pravim tortu, u cetvrtak slavimo rodjus😊
Ivana, preznojio se od Brufena, mani zeno skolu bitno da njemu bude dobro.
Bebilule, sto ti je to strasno? Mojima su isto ispirali usi, uvek toplom vodom. I super ako izadje neki cep, njima malima su jako uski ti kanali pa se lako zapuse. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 9:00:00   
Maraj
Jutro i od mene. Ja grickam sendvic i citam...
Ljiso, ja isto ne volim to ciscenje usiju...al ajd kad ste morali...i sta je sad terapija? Ocistili su cerumen i gnoj, a terapija?
Ivana sto rece neko, mani skolu, ako mu je tako lose bilo...
Ja S cistim nos ujutru i uvece. Nema potrebe tokom dana. Nije joj se vracala T. Samo jos da se resimo ovih slinaca....
Pari ma sto da ne odes. Muz ti nije tu. Ni starije dete. Vas dve same...jedino ako mozes sama sa njom kolima na put...
Bebi, znaci vi ste u fazi dinosaurusa user posted image moj L ne odustaje od auta/kamiona/autibusa/raketa/vozova...

< Poruku je uredio Maraj -- 27.11.2018 9:01:36 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 9:01:46   
pari
Dobro je Maraj da ide na bolje...

Ljisho, proći će vas nadam se brzo...I meni M nekoliko puta imao upalu ušiju a jednom su mu ispirali.  

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 9:02:50   
bebilule
Nemoj se sad smijati, spomenuću babu. user posted image Ona je imala problema sa ušima i išla na ispiranje s vremena na vrijeme. Prvo se žalila da uvijek posle toga ima bolove, a onda je posle jednog ispiranja zaradila jaku infekciju. Od tada je izvlačila čepiće sa tim vakuumom, a ne vodom.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 9:10:07   
Maraj
Pa jeste bebi...ja sam jedno vreme bila na orl odeljenju.... stvori se otvoren put infenkciji sa tim ispiranjima. A i jace tj vise se stvara cerumen nakon ispiranja...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 9:16:34   
jess021
Naravno to se ne radi cesto, ali mi smo imali situacije da orl ne moze da vidi usni kanal od cerumena. 
Nesto sam se smrzla, trebala bi po dorucak a mrzi me.
Pari, gde ste u Ns? Mozda smo u komsiluku, mogla si ostati par dana pa da se vidimo😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 9:19:39   
Maraj
Moze da se nakapa 3% hidrogen ukoliko nema cepa....

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 9:21:33   
vonavoj
Pari.prijace ti promena,idi. Ja volim da skitam😁Svi volimo,kad dodje ova zima nema mrdanja,deca samo cvile.kad cemo u set_nju,u Narodnu bastu..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 9:24:55   
pari
Jess, moji su na bulevaru kod flying Dutchman a...gde ste vi?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 9:27:28   
Misha i Ljisha
Terapiju mu je i dalje pancef jednom dnevno. 10 dana. i kapi dexamethason neomycin u nos. 3 puta po dve kapi u svaku nozdrvu iizvlacenje slinaca. Ja sam mu opet na boku izvlacila. Nema sanse na ledjima. Udavicu ga a on je takav da se malo malo zagrcnjava ja njega okrecem bar jednom na dan. Toliko se zagrcne ne moze vazduh da udahne. UZas.

On spava jos od pola 8. Ja odrzala cas i doruckovala. Sad kad ustane rucka pa cemo ici do apoteke. Nemam vise za njega mleko.

I dalje me ledja i vratni deo ubise. A sta cu samo siri ruke da ga nosam. Ljubi ga majka.

Ivana stvarno si lik poslala si dete u skolu haha..Jao luda si ko struja. Mislim i moji su bili takvi. Nemas temp ajd u skolu. Secam se isla sam u skolu najstrasnije bolesna al eto nemam temp.user posted image

Idem da nazovem moje da cujem sta rade jos ih nisam zvala od jutros.
PAri ako tvoja T izdrzi put od Bg do Ns svaka cast. Moj batke pravi frku u kolima do grada. mada kapiram da mu je jaje maleno. A on mi je suvise nekako mali da ga stavim u ono vece sediste koje ide nazad. Volim da je pored mene u kolima na prednjem sedistu. Al nervira ga covek je velik porastaouser posted image

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 9:40:16   
bebilule
Kad smo kod sjedišta, moram M kupiti ono do 36. Nekako je i sjedio do sad, ali kako smo obukli zimsku jaknu, kao u gipsu je. user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 9:44:15   
Misha i Ljisha
E pa ja imam to od cini mi se 9 do 36.  I P ladno moze u to. Sto ti kazes sad i jakna i cipelice covece a on dugacak i debelic moj njemu je jaje malo jer je on vec kao beba od godini dana. Toliko mi je velik. A nekako mi to sediste noje prakticno kad idemo nas dvoje sami. Ne mogu ja dok vozim da se okrecem da mi stavim dudu koja mu je ispala i da mu dodam igrackicu a njace li njace tokom voznje. Ne znam videcemo sta cemo

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 9:47:34   
jess021
Pari, mi smo kod Zmaj Ognjena Vuka. Nije daleko😊
Ja kupila pizza burek i jogurt za dorucak. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 10:12:13   
Mariya
Hej mame!
ja već doručkovala a moja dva mala čeda još uvek spavaju!!! Velika će još malo iz škole a oni još u krevetuuser posted image L je KONAČNO prespavao ovu noć, kad ustane videću kakvo je stanje u pojasu guzeuser posted image i nadam se da će danas malo manje kenjati, juče smo kantu napunili samo do pola, prethodnih dana je bila full od pelena uveče. Nego mi se H budila noćas da kaki, ima proliv i žali se da je boli stomakuser posted image
E ljišo, stvarno ti je specifično dete, budeš li se posle njega odlučila za treće, skidam ti kapuuser posted image
Nešto sam vas čitala unazad ali nisam sve upamtila , ali znam da sam, pre nego što sam zaspala sinoć, htela da napišem da se slažem sa Maraj, velika većina muškaraca zaboravi na svoje prvo dete/decu kad se ponovo ožene i to je, po meni više pravilo nego izuzetak. A ja vam to pišem zato što samo takve primere viđam i zato što generalno mrzim muškarce. (iako imam muža i sina, hahahauser posted image ) Oni su smradovi i pokvarenjaci, da ne pišem dalje...

E i kod nas je bilo tako, ja sam stalno išla u školu. Sećam se da mi je bilo jaaako loše a mama me ipak oterala svaki put u školuuser posted image pita me razredna što sam došla u školu kad sam tako bolesna-
Jess, prijatnouser posted image kakvu tortu planiraš da praviš?
Milena kako si, kako kašalj? Imala sam i ja bronhitis pre nego što sam zatrudnela sa L, koji je zamalo prešao u upalu pluća, pila sam amoksicilin, brufen i dobila i ventolin pumpicu od pulmologa. Čitam šta pišeš o M, ona je divna i veoma pametna curicauser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 27.11.2018 10:16:21 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 10:28:54   
Sanjica26 RR
Nemam kad da vas citam, ali moram da opomenem Maryia da ne stavlja toliko znakova. user posted image
Molim vas citajte pravila. I sarajte po drugim temama. Imamo razne teme.
A sad brisem opet u skolu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 10:30:50   
Milena18
Dobar dan!
Mariya, nasmeja me sa pojasom guze 😁 Nadam se da će danas biti bolje situacija. Kako je L ruka sada? Moj kašalj se izgleda smiruje, mada sporo. A M kad je dobra, ona je najdivnija, uživanje je provoditi vreme sa njom, ali zato kad joj dođu bubice, spašavaj se ko može. Pre neki dan me je do suza dovela svojim njakanjem i odbijanjem svega, ali hajde, neću da je kudim mnogo, bolje da pišem o lepim trenucima kojih ipak ima više.
Kod Ivane nema zabušavanja, mora u školu da se ide ☺ Ivana, to baš htedih da te pitam, kako stojiš sa poslom, stižeš li bilo šta da uradiš ovih dana?
Ne znam da li smem da pišem ovde, obrišite ako nije dozvoljeno. Na Udemy.com ima gomila online kurseva po znatno sniženim cenama, mislim da to traje još danas. Ima svačega interesantnog, pa koga zanima može da baci pogled. 





(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 10:42:16   
emicaa
Jao Jess i ja bih tvog dorucka 😄
Ljiso jel batketu stomacic bolje od tog mlijeka?
Davidova je kaka cudna od prekjuce nije pravi proliv ali nije ni standardna.Mozda je neki virusčić.
Pari moji su oboje obozavali voznju,jos uvjek vole.Bice vam super 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 10:44:25   
jess021
Marya, dole pravim neku cokoladnu pa Aninom receptu, a gore belu plazmu. 
Predlazem Anu za glavnu kuvaricu na RR😉
Iskreno, nije mi prijao burek😛
Ljiso, sta bi sa poslom? Ima li sta novo?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 10:46:44   
IvanaSK RR
Mariya, mislis da je i H dobila stomacni?
Sto se tice škole, paa, koliko sam puta otisla bolesna na posaouser posted image javio mi se kad je imao veliki odmor, kaze da ga malo boli stomak, al ide da kupi pljeskavicu user posted image javice mi se i sa drugog odmora.
Milena, nista nisam mogla raditi ovih dana. Istina, odradila sam ono sto sam mogla za proslu nedelju pre njenog virusa. Kad je bolesna samo je meni u narucju, sa njom idem i u vc. Nece ni kod koga drugog. A jos tih noci sam spavala oko dva, tri sata i sumnjam da bih i ja mogla da spartam po gradu :)
Imam mnogo domaćinstava novih, mada je dobro sto imam rok i sledeću nedelju. Videcu kako cu se kombinovati jos...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 10:52:11   
milicicak
dobar dan mame. Meni od jutros radno user posted image
Pari, prosetajte vas dve do NS,bice vam obema zanimljivo damalo promenite sredinu
ljiso, nikad nisam cekala 15 min, 5 minuta najvise, zamajem je necim.
Mariya, nadam se da je situacija u pojasu guze bolja.
Sta je to sa tim stomacnim virusima, na sve strane su...
Mini buba juce vadila zub i sva ponosna izjavila da je nista nije boleloi da jedva ceka da ide ponovo kod zubara i da je bas steta sto ce ici tek posle Nove godine user posted image
odoh da radim.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here