|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/21
22.8.2022 8:48:09   
flamingos
Dobro jutro.Da popijem kafu,pa redom da završavam šta imam.Vreme je i dalje užasno.Kiša ne prestaje.Nadam se da ste dobro.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 08/21
22.8.2022 9:32:05   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dddaca

Pa i ja bih rekla da su bili kod njega user posted image
Sanjiceee, resavaj dilemu user posted image



😄Brat, dever 
Ola, ja sam na sednici. Poceli smo. 😊

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 08/21
22.8.2022 9:50:05   
dddaca
Ooo, vama se raspust zavrsio

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 08/21
22.8.2022 10:12:59   
Tiziana
Cao zenske. Dugo me nema, slabo i citam. Na odmoru smo pa telefon ni ne nosim sa sobom da me slucajno neko sa posla ne pozove i upropasti mi dan🥴

Do kraja avgusta se odmaramo, a onda u nove radne pobede.

Deca nit su sta ucila, nit obnavljala, nesto su kao citala.. Sve u svemu teska ladovina..
Jel ovo neka nagradna igra kad su pootvarane razne neke teme? 


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 08/21
22.8.2022 10:22:05   
flamingos
Tizi,uživajte.Javiše nam da su stigle knjige.Otićićemo ovih dana do grada,samo da se ugodi vreme.Da preuzmemo knjige i da dete kupi ostali školski pribor.Mora i da obnovi garderobu,a to isprobavanje zna da potraje.🙄

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 08/21
22.8.2022 11:31:43   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Dobar dan. Ivana i ja volim subotu.Daco, ja se samo preznojavam. Bas me vise nervira ovo vreme. Jos sam i dobila. Nek ide u persun. Mi cemo mm ovog vrata iz Španije. Sutra saljemo decu kod mojih. Ja pocinjem da radim i tako. 


A ja htela sinoć da ti editujem post, znala sam da će se svi zbuniti hahaha (Mi čekamo mm-ovog brata iz Španije).

Jao opasno se bliži septembar, nisam psihički spremna. Ovaj avgust je bio totalna ludnica, i nama je dever ovde ali sa ćerkom i sinom i njihovim momkom i devojkom. Šou program. Bilo bi super da su došli svi bez devera, to bi onda bilo opušteno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 08/21
22.8.2022 13:02:20   
dddaca
Uuu Ana, kod tebe bas veselo. Bese sa deverom se malo razilazite u stavovima? Cini mi se da si ranije nesto pisala
Tizi, odmarajte i uzivajte, gde ste otputovali? A za ucenje ima vremena, ucice cele godine. Mi pocele malo da obnavljamo, ali sve ce da radi, samo da uhvati krivinu user posted image
I da, ima nagradna igra Nuxe

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 08/21
22.8.2022 21:16:11   
flamingos
Dobro veče.Šta radite?Mi do sad sedeli napolju sa komšinicom.Prijatno je.Popodne nije padala kiša,čak je i sunce grejalo,tako da iskoristismo vreme da uživamo u dvorištu.I veš mi se lepo prosušio.Čeka me sutra peglanje.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 08/21
22.8.2022 22:56:52   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dddaca

Uuu Ana, kod tebe bas veselo. Bese sa deverom se malo razilazite u stavovima? Cini mi se da si ranije nesto pisala



Malo user posted image malo više hahaha

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 08/21
22.8.2022 23:47:35   
Sanjica26 RR
Dobro vece.Kako ste? Evo ja ucim, pa da legnem. Mm je otisao kod svojih da odnese hranu iz friž i iz zamrzivaca. Crkao nam je. Sad smo usli u kucu. Vodili smo decu u soping, pa smo ih ostavili su kod mame. Jos jedan po veci trosak. Nek ide u persun 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 23.8.2022 7:13:29 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 08/21
23.8.2022 7:22:30   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Sanjice, mi smo pre neki dan dali 34000din za popravku auta plus registracija, ako ti je za utehu 🙄
Pozdrav svima, odoh da radim. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 08/21
23.8.2022 7:27:46   
dddaca
Dobro jutro. Ja opet poranila jutros, pre 7 se probudila.
Sanjice, bas bez veze. Moze li da se popravi ili mora novi?
Ana, sta da ti kazem, izdrzi jos neki dan

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 08/21
23.8.2022 7:56:48   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Sanjice, mi smo pre neki dan dali 34000din za popravku auta plus registracija, ako ti je za utehu 🙄
Pozdrav svima, odoh da radim. 


Nije mi za utehu, jer smo nedelju pre toga platili popravku fiata 330 evra. user posted image Uopste nismo u njega ulagali, a nije vise siguran za selo u koja idem. Ma samo da smo zdravi. Troskova ce biti. Sreca deca nisu tu.
Dacco, pozvacemo prvo majstora. Video je mm da je izgleda crkao grejac.


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 23.8.2022 7:57:23 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 08/21
23.8.2022 8:04:01   
dddaca
Bice dobro ako moze da se popravi, da se ne izlazete dodatnom trosku.
Sad kad pricate o ulaganju u auto, i ja sam imala trosak pred polazak na more preko 300 evra za auto. Uz svu muku i troskove, samo mi je jos to falilo. Tako da razumem

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 08/21
23.8.2022 8:12:26   
Sanjica26 RR
Daco, a pre mora morali smo zafiru da sredimo. Srecom, mm ide pre puta na proveru auta i tad su vidlei da mora popravka. Veselo. 🤣Ko ce to sve da vraca. 🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 08/21
23.8.2022 8:23:18   
flamingos
Dobro jutro.Ovde je užasno vreme.Čitave noći je padala kuša i evo i dalje pada.Da završavam šta imam u kuhinji,pa da peglam i pakujem još koje šta za grad.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 08/21
23.8.2022 9:31:38   
dddaca
Sve znam sta pricas Sanjice. Nije mi bilo dobro kad su mi rekli za auto. Prvo jedno, pa posle jos nesto i nakupi se. A treba nam auto za more, ne mozemo da odlozimo. Uz to i letovanje u startu bilo skuplje nego sto smo planirali, milion nekih neplaniranih troskova. Ali sta da se radi.
Nadam se da ce majstor uspeti da vam resi problem

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 08/21
23.8.2022 10:57:41   
Sanjica26 RR
Ne možemo da uticemo na to i sto manje da se nerviramo zbog nebitnih stvari. Ovde pada bas puno kisa. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 08/21
23.8.2022 12:22:45   
Bambino1
Zdravo mame, ovde od jutros pada kisa, ona sitna ali ne prestaje. Sto se troskova tice i ja se pridruzujem, na oba auta istice registracija u istoj nedelji, malisi treba nove garderobe sad za jesen, ima 3-4 pantalonica koje moze da nosi ostalo sve kratko. Jedino je dobro sto smo mu kupili prsluk na prolece malo veci pa moze i sad da nosi. 🙂Ja evo na poslu, nos mi skroz zapusen, alergija, jedva disem, ali ce proci i to brzo. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 08/21
23.8.2022 12:47:22   
flamingos
Zdravo Bambino.Hajd da budeš dobro.Da,deca brzo prerastu garderobu.Neka su živi i zdravi.Ljubi dete.Odoh da peglam.Pozdrav.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 08/21
23.8.2022 15:27:06   
dddaca
Haha, mnogo su slatki kad su tako mali a onda sve odjednom prerastu. I to samo odjednom i ne primetis kad su porasli

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 08/21
24.8.2022 7:00:11   
dddaca
Dobro jutro. I tako ja komentarisem juce kako su slatki kad sve brzo prerastu, i dam helanke mojoj gospodjici da obuce da bi izasle napolje, a one 2 iznad zglobova user posted image . A skoro sam sredjivala ormar, odvajala stvari koje je prerasla. Moracu jos jednom.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 08/21
24.8.2022 7:11:52   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Mi ćemo morati da pregledamo helankice,  izgleda da je vecina mala.
Danas mi je bas hladno, a i počela sam da smrckam 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 08/21
24.8.2022 7:51:14   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja cekam novu koleginicu, da je odvedem u školu gde ce da radi umesto mene. Devojka nije odavde, pa mi je žao da sama traga to selo. 
Bas sam umorna. Sinoc je mm morao da me izmasira. Nisam ceo dan makla od knjige. Bas me je bolela glava, pa mi se od glavobolje i povracalo. Kad se spoji ciklus i ostalo odlicno.  Danas vec idem na trening. Bas ce mi prijati. Morala sam da pauziram zbog ciklusa. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 08/21
24.8.2022 7:56:28   
dddaca
Ivana nadam se da je nesto prolazno. Ja već danima mučim muku sa ušima. Zapušeno uvo skroz, boli po malo, jedva čujem. Dobila sam i neke kapi da stavljam, i Momensu u nos i još nešto da pijem. Išla pre neki dan na pregled, ali nije bilo poboljšanja pa sam juče opet bila i onda mi je malo pojačala terapiju
Sanjice sad vidim da si i ti pisala. A sto da radi umesto tebe? Gde ces ti?

< Poruku je uredio dddaca -- 24.8.2022 7:57:39 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here