|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
18.12.2009 12:09:43   
Anitaaa
eeeeee bilo bi lepo da je to bilo nešto za pamćenje ali kad sam ja na onom kućnom testu videla 2 crte i ušla u dnevnu gde je moj dragi gledao tv,i rekla mu da sam trudna on je samo rekao : Lepo i okrenuo se i nastavio da gleda tv.CCC user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
18.12.2009 12:11:37   
Maza82
Joj kako su lijepe sve priče user posted image user posted image
Jedva čekam i ja da mi se to desi pa da i ja vama ispričam svoju priču.........

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
18.12.2009 12:28:43   
anajid
Hoce Mazo,samo strpljivo,i ja sam cekala taj famozni trenutak 3 godine!Na kraju sam se toliko zbunila i izgubila,pa mi sad zao sto to nisam malo spektakularnije saopstila,ali sta je tu je,bila sam puna strepnje,straha i nije mi nista drugo padalo na pamet,bila sam van sebeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
18.12.2009 12:29:41   
Iwana87
Hvala na dobrodoslici.Da '87 samuser posted image .Desice se Mazo,navijamo za touser posted image

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
23.12.2009 15:04:24   
Anck Su Nmaun
Rano jutro, nisam htela ni da mu azem da cu ujutru raditi test... idem u Wc odradim ..kad .... dve crtice i  nemogu da verujem.... izlazim i razmisljam da li da mu kazem jer covek ide na ispit .. user posted image ali nisam mogla da izdrzim ...(inace bilo je smisljeno sve kako cu ga iznenaditi ali nisam mogla da iscekam) ... kazem mu...a on: Super imacemo malog Svrcu :-))))) (kako mi inace tepa) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
3.1.2010 10:41:44   
buhla
IZVORNA PORUKA: buhla

Ja sam imala neredovne cikluse i nikad nisam znala kada cu da dobijem. Prosli mesec sam mislila da sam u pms-u, sve me bolelo i sva sam bila pospana. Moj dragi me je stalno zezao da sam trudna, a ja nekako nisam verovala, jer mesecima smo radili na user posted image ali nikako i vec sam bila digla ruke. Na kraju sam uradila test, i pojavile su se user posted image i odma sam ga nazvala i rekla da sam uradila, i nisam ni rekla da je pozitivan, on je vristao od srece i govorio, kako je znao i osetio. user posted image


zaboravila sam da napišem, poslala sam mu na mail DOKAZ umro je od smeha... moj bosanac! user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
12.1.2010 14:32:29   
lothroniell
WOW! Pola vas me je rasplakalo pricama, bas smo nenormalne dok smo trudne! :)
Nasa prica kaze ovako: Vec posle nekih 6-7 meseci veze on je poceo prica o tome kako zeli da bude tata, u pocetku su svi razgovori o tome bile ciste zezancije a vremenom je to postajalo sve ozbiljnije. Dok njega nisam upoznala smatrala sam da je trudnoca nesto najgoro sto moze da me zadesi sada, ovako mladoj, tek na pocetku falkulteta i slicno, ali vremenom sam shvatala da ja to sve vise i vise zelim. Dogovorili smo se da cemo poceti da radimo na tome kada se malo sredi njegova i moja finansijska situacija. I tako smo se u jednoj firmi se zaposlili zajedno, posle prve plate poceli da zivimo zajedno i da radimo na dobijanju bebe, medjutim njemu je stigao poziv za vojsku i odlucili smo da je bolje da ode u vojsku pa cemo nastaviti zapoceto. Mesec dana pre odlaska u vojsku ja sam se vratila kod mojih a i on samnom... user posted image Dve, dve i po nedelje pred odlazak u vojsku ja primetih da mi kasni, ali ja to pripisem mom neredovnom ciklusu i tako nedelju dana, deset dana... Miki je bio ubedjen da sam trudna i lukavo mi se smeskao svaki dan, a ja sam navodno bila potpuno ravnodusna i kulirala to... Nas drug proslavlja rodjenje deteta i ja odlucim da pri povratku kuci (u 3 ujutru) user posted image kupim test. Kada smo ustali ja krecem u wc, podsvesno znam da cu videti user posted image ali ubedjujem sebe da mi se poremetio ciklus (jer prethodnih puta nam nije uspelo) i kazem mom dragom: KADA SE VRATIM POKAZACU TI TEST, CISTO DA ZNAS- JEDNA CRTICA JE NISTA A AKO BUDU DVE BICEMO TATA I MAMA! U wcu nije proslo 10 sekundi da sam nakapala na test kad ono user posted image , hvatam sebe sa kezom od uha do uha, malo iskuliram pred ogledalom, obrisem suze koje su krenule, dodjem u sobu stavim test pred buduceg tatu, uhvatim isti onakav kez i na njegovom licu. Podigao je glavu, pogledao me jednim od najlepsih pogleda ikada, jedva kroz zube isecio BICEMO MAMA I TATA, zagrlio me, na vratu sam osetila suze i zagrljeni smo ostali... cini mi se vecno!

Eto to je nasa prica! Nadam se da ne zamerate sto je ovako dugacko!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
12.1.2010 21:20:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lothroniell

WOW! Pola vas me je rasplakalo pricama, bas smo nenormalne dok smo trudne! :)
Nasa prica kaze ovako: Vec posle nekih 6-7 meseci veze on je poceo prica o tome kako zeli da bude tata, u pocetku su svi razgovori o tome bile ciste zezancije a vremenom je to postajalo sve ozbiljnije. Dok njega nisam upoznala smatrala sam da je trudnoca nesto najgoro sto moze da me zadesi sada, ovako mladoj, tek na pocetku falkulteta i slicno, ali vremenom sam shvatala da ja to sve vise i vise zelim. Dogovorili smo se da cemo poceti da radimo na tome kada se malo sredi njegova i moja finansijska situacija. I tako smo se u jednoj firmi se zaposlili zajedno, posle prve plate poceli da zivimo zajedno i da radimo na dobijanju bebe, medjutim njemu je stigao poziv za vojsku i odlucili smo da je bolje da ode u vojsku pa cemo nastaviti zapoceto. Mesec dana pre odlaska u vojsku ja sam se vratila kod mojih a i on samnom... user posted image Dve, dve i po nedelje pred odlazak u vojsku ja primetih da mi kasni, ali ja to pripisem mom neredovnom ciklusu i tako nedelju dana, deset dana... Miki je bio ubedjen da sam trudna i lukavo mi se smeskao svaki dan, a ja sam navodno bila potpuno ravnodusna i kulirala to... Nas drug proslavlja rodjenje deteta i ja odlucim da pri povratku kuci (u 3 ujutru) user posted image kupim test. Kada smo ustali ja krecem u wc, podsvesno znam da cu videti user posted image ali ubedjujem sebe da mi se poremetio ciklus (jer prethodnih puta nam nije uspelo) i kazem mom dragom: KADA SE VRATIM POKAZACU TI TEST, CISTO DA ZNAS- JEDNA CRTICA JE NISTA A AKO BUDU DVE BICEMO TATA I MAMA! U wcu nije proslo 10 sekundi da sam nakapala na test kad ono user posted image , hvatam sebe sa kezom od uha do uha, malo iskuliram pred ogledalom, obrisem suze koje su krenule, dodjem u sobu stavim test pred buduceg tatu, uhvatim isti onakav kez i na njegovom licu. Podigao je glavu, pogledao me jednim od najlepsih pogleda ikada, jedva kroz zube isecio BICEMO MAMA I TATA, zagrlio me, na vratu sam osetila suze i zagrljeni smo ostali... cini mi se vecno!

Eto to je nasa prica! Nadam se da ne zamerate sto je ovako dugacko!


prelepo.......user posted image user posted image

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
13.1.2010 0:53:52   
lothroniell
Hvala ti! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
13.1.2010 7:11:01   
BabyG
Bilo je leto, sećam se.. user posted image  user posted image  user posted image

Obično su mi ciklusi redovni, osim ako se baš baš prehledim ili kad napravim neku glupost (kao kad sam zbrisala u CG kod mm, tada dečka, i nikome se nisam javila user posted image ), al' tog meseca sam i pre nego što sam trebala da dobijem znala da će kasniti. Jednostavno sam osetila.. user posted image Mm mi je govorio da sačekam da prođe makar nedelju dana, pa tek onda da radim test. Non-stop je ponavljao: 'Nisam ja te sreće!', ali.. Bio on na poslu i meni, naravno, đavo ne da mira i ja odem i kupim test. I javim mu da ćemo znati sutra ujutru.. Naravno, jedva sam pred zoru uspela da zaspim.. Probudi me mm i kao 'Aj brzo ustani, da vidimo pre nego što odem na posao.' A meni frkica... Nikada nisam bila tako napeta... user posted image Nisam mogla ni da pogledam test, već sam izletela iz kupatila i rekla njemu da ide za par minuta da proveri.. On je izleteo, podigao me i počeo da me vrti i viče 'TRUDNI SMO!', a ja ni na nebu ni na zemlji.. Toliko sam bila srećna, a toliko pogubljena... Bila sam ubeđena i pre testa da sam trudna, al' opet.. Isplakasmo se to jutro zajedno, k'o mala deca... user posted image

I pre par meseci, gledala sam slike u telefonu mm i videla da je on slikao test, a nije mi ništa rekao. Toliko sam srećna, da vam to ne mogu opisati! user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
13.1.2010 10:05:52   
lothroniell
Awwww, baby bas je slatko! A sto se srece tice, znam(o) kako je! :)

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
13.1.2010 12:18:42   
Anitaaa
A gde je Tashina druga priča??? user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
13.1.2010 12:19:57   
Anoniman
Od nedelje će stići... user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
13.1.2010 12:21:16   
Anitaaa
E baš me zanima user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
13.1.2010 12:26:43   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Od nedelje će stići... user posted image




jedva cekam user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
13.1.2010 12:40:22   
Mari86
IZVORNA PORUKA: BabyG

Bilo je leto, sećam se.. user posted image  user posted image  user posted image

Obično su mi ciklusi redovni, osim ako se baš baš prehledim ili kad napravim neku glupost (kao kad sam zbrisala u CG kod mm, tada dečka, i nikome se nisam javila user posted image ), al' tog meseca sam i pre nego što sam trebala da dobijem znala da će kasniti. Jednostavno sam osetila.. user posted image Mm mi je govorio da sačekam da prođe makar nedelju dana, pa tek onda da radim test. Non-stop je ponavljao: 'Nisam ja te sreće!', ali.. Bio on na poslu i meni, naravno, đavo ne da mira i ja odem i kupim test. I javim mu da ćemo znati sutra ujutru.. Naravno, jedva sam pred zoru uspela da zaspim.. Probudi me mm i kao 'Aj brzo ustani, da vidimo pre nego što odem na posao.' A meni frkica... Nikada nisam bila tako napeta... user posted image Nisam mogla ni da pogledam test, već sam izletela iz kupatila i rekla njemu da ide za par minuta da proveri.. On je izleteo, podigao me i počeo da me vrti i viče 'TRUDNI SMO!', a ja ni na nebu ni na zemlji.. Toliko sam bila srećna, a toliko pogubljena... Bila sam ubeđena i pre testa da sam trudna, al' opet.. Isplakasmo se to jutro zajedno, k'o mala deca... user posted image

I pre par meseci, gledala sam slike u telefonu mm i videla da je on slikao test, a nije mi ništa rekao. Toliko sam srećna, da vam to ne mogu opisati! user posted image



user posted image user posted image user posted image Divno draga!!! user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
19.1.2010 23:47:57   
Anoniman
Još sanjiv, razvukao je kez i kazao "Jel taj tvoj test pouzdan?" user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
19.1.2010 23:49:09   
cicko
user posted image


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Još sanjiv, razvukao je kez i kazao "Jel taj tvoj test pouzdan?" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
19.1.2010 23:58:47   
lothroniell
user posted image user posted image user posted image Mene sad blam sto ispisah onaj roman! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
30.1.2010 19:37:31   
jovana13
evo i moje price.... koristili smo zastitu i odlucili da cemo napraviti bebu kada budem pri kraju cetvrte godine... ali.... jedne veceri su me boleli jajnici i glava. izmerim ja temperaturu kad ono 37 sa 6. tog dana sam trebala da dobijem tako da mi nije padalo na pamet da sam trudna. pitam ja sestru sta da popijem posto sam duduk za te stvari kad ona meni kaze idi kupi prvo test uradi pa ako je negativan,reci cu ti. odemo ja i moj tada decko kupimo uradim ja i cekamo. imali smo sta i da vidimo! user posted image !!! ja sam pocela da placem od srece, on me zagrlio i prvo sta je rekao je Da kazem mojima? user posted image i odmah smo poceli da pricamo o imenima!!user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
30.1.2010 19:40:42   
jovana13
zaboravih da kazem da sam zatrudnela kad je bio njegov rodjendan, malo smo vise popili pa smo zaboravili na zastitu! to smo tek kasnije shvatili,mada nam u pocetku nije bilo jasno kako sam ostala trudna....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
30.1.2010 19:52:23   
MASHKA
mm i ja smo ujutru zajedno čekali da se pojave naše user posted image  i kada su se pojavile samo smo se grlili i skakali od sreće jedno pola sata.  a onda smo otišli na posao da bi mi on posle 2h poslao poruku:  " idem ulicom i samo se smejem po ceo dan a ljudi me gledaju i misle da sam lud...."   user posted image

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
31.1.2010 13:57:37   
Zoka81
Meni je ciklus uvek bio neredovan tako da i tada kada mi je kasnilo mislila sam, opet neki poremecaj i nisam o tome puno ni razmisljala. Bili smo bas u sred selidbe, ja vukla one kartone, pakovala, odpakivala, vukla u drugi stan samo da sto pre budemo gotovi i bozic u novom stanu docekamo. Grudi me jako bolele, mislila sam puknuce, mada se to nekad desavalo i kada treba da dobijem. Bila sam, taj dan u kupovinu i uzmem ja jedan test ali eto cisto radi reda, mislila sam da necu da ga uradim jer sam bila ubedjena da nisam trudna. Bila mi malo muka to vece i grudi me ubijale a mm stalno vice na mene na vucem toliko tesko da nesto ne pokvarim na materici a zelja za bebom je bila prevelika. Tu noc sam ja par puta ustajala i isla da piskim sto nikad pre nisam radila, bas sam cesto trcala na wc, ustanem ti ja opet za wc oko 8 ujutru i reko sad cu da napravim test samo da mopgu mirno da spavam. Ubacila ja stapic u mokracu i kolko sam bila sanjiva i zbunjena vratim se u krevet i nakon par minuta mi prodje kroz glavu da sam zaboravila da pogledam test, ustanem onako mrtva hladna i kad sam videla dve crtice mislila sam da sanjam, pogledala jos par puta onako zbunjena a srce da iskoci. Stvarno dve crtice- uzela ja taj test usla u sobu i pocela da sklacem po krevetu a mm onako bunovan pita-sta te vata majke ti? Kako sam bila srecna-neverovatno!!!! Ja mu kazem uradila sam test i pozitivan je a on joj pa kolko si ga puta radila i bio pozitivan pa nista-on je misliop na test za utvrdjivane ovulacije. Ma covece ja sam trudna ne taj test sto ti mislis. Onda je malo otvorio oci nasmejao se i kaze jel si sigurna da si pravi test uradila. Ma sigurna kazem ja... Ma ne verujem ja u ta govna od testova kaze dok ne vidim golim ocima. Ja sam znala da sam trudna ao n je stvarno bio nesiguran dok nisamo otisli u ponedeljak kod dr i dok mu dr nije cestitao. Oboje smo bili ko u oblacima. I onda je vikao na mene opet jer sam vukla teske kartone u selidbi......user posted image user posted image

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
31.1.2010 16:05:06   
Anitaaa
IZVORNA PORUKA: Zoka81

Meni je ciklus uvek bio neredovan tako da i tada kada mi je kasnilo mislila sam, opet neki poremecaj i nisam o tome puno ni razmisljala. Bili smo bas u sred selidbe, ja vukla one kartone, pakovala, odpakivala, vukla u drugi stan samo da sto pre budemo gotovi i bozic u novom stanu docekamo. Grudi me jako bolele, mislila sam puknuce, mada se to nekad desavalo i kada treba da dobijem. Bila sam, taj dan u kupovinu i uzmem ja jedan test ali eto cisto radi reda, mislila sam da necu da ga uradim jer sam bila ubedjena da nisam trudna. Bila mi malo muka to vece i grudi me ubijale a mm stalno vice na mene na vucem toliko tesko da nesto ne pokvarim na materici a zelja za bebom je bila prevelika. Tu noc sam ja par puta ustajala i isla da piskim sto nikad pre nisam radila, bas sam cesto trcala na wc, ustanem ti ja opet za wc oko 8 ujutru i reko sad cu da napravim test samo da mopgu mirno da spavam. Ubacila ja stapic u mokracu i kolko sam bila sanjiva i zbunjena vratim se u krevet i nakon par minuta mi prodje kroz glavu da sam zaboravila da pogledam test, ustanem onako mrtva hladna i kad sam videla dve crtice mislila sam da sanjam, pogledala jos par puta onako zbunjena a srce da iskoci. Stvarno dve crtice- uzela ja taj test usla u sobu i pocela da sklacem po krevetu a mm onako bunovan pita-sta te vata majke ti? Kako sam bila srecna-neverovatno!!!! Ja mu kazem uradila sam test i pozitivan je a on joj pa kolko si ga puta radila i bio pozitivan pa nista-on je misliop na test za utvrdjivane ovulacije. Ma covece ja sam trudna ne taj test sto ti mislis. Onda je malo otvorio oci nasmejao se i kaze jel si sigurna da si pravi test uradila. Ma sigurna kazem ja... Ma ne verujem ja u ta govna od testova kaze dok ne vidim golim ocima. Ja sam znala da sam trudna ao n je stvarno bio nesiguran dok nisamo otisli u ponedeljak kod dr i dok mu dr nije cestitao. Oboje smo bili ko u oblacima. I onda je vikao na mene opet jer sam vukla teske kartone u selidbi......user posted image user posted image


baš lepa pričauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
31.1.2010 17:07:56   
gaganica
ja nemam svoju pricu, ali sam se zato sita isplakala user posted image citajuci ove lepe price 

_____________________________

nista nije tako crno kao sto je nebo plavo

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here