|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jogurt Kolac
15.5.2010 19:35:20   
Delijagirl
Eto jos jednog jako jako jednostavnog recepta za nas ne bas najbolje domacice i nije tako tezak recept kolko imate mog dodatnog teksta user posted image ...

* 2 case kiselog mleka / za slovenke 2 case tvrdog jogurta :)
*4 jogurtove case brasna
* 2 case secera
* 1/2 case ulja + malo tekuceg jogurta (
* 4 jaja
* kasika ruma moze a i ne mora kako ko voli
* 1 kesica praska za pecivo
* Kakao

Sve to stavimo sem kakava stavimo u sud i izmiksujemo. U pekac namazen margarinom prelijemo pola mase koje dobimo a u drugo polovinu stavimo kakao i izmikusjemo da bude glatka masa i prelijemo i nju u pekac i dobijemo nesto ovako
user posted image
Mislim ja sam sarala viljuskom da sam dobila ovo ali da kazemo da je tako... To stavimo u zagrejanu rernu na 180°c i pecemo oko 20 minuta (ovde moram da dodam da sam ja to pekla u svojoj rerni 40 a u babini 20 tako da bilo bi super da proveravate malo tokom pecenja ono sa nozem, cackalicom kako vec)

Posebna napomena : ovo je samo osnovni deo kolaca mozete da mu pre pecenja dodate komadice cokolade, suvo voce tipa suvo grozdje,  mozete mu dodati borovnice, visnje, tresnje (samo ih jako dobro odcedite ako stavljate one iz kompota), mozete mu dodati kokos brasno ....  Kad je vec pecen imate mnogo izbora mozete naprimer da ga prerezete i napravite smesu sa pavlakom, secerom i kokosom to namazete po sredini stavite gore koricu sve oblijete cokoladnim prelivom i sacekate da se stvrdi... Mislim izbora je mnogo a granica je vasa masta user posted image Evo moj je danas skroz obican jer sam ga pravila dok sam radila smenu pa me je mrzilo da se zezamuser posted image
user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Jogurt Kolac
15.5.2010 19:42:54   
Jeca*
ovo je dobra ideja. Probacu user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Jogurt Kolac
15.5.2010 19:45:52   
Delijagirl
Ajde jeco pa javi kako vam se svideo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Jogurt Kolac
15.5.2010 19:51:41   
buhla
wow bas sam videla ove tvoje slikice na fb i htela da ti trazim recept! user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Jogurt Kolac
22.5.2010 15:07:30   
Anoniman
Kako ja ovo nisam ranije videla? user posted image

Deluje super! user posted image user posted image
Možda ga već danas smućkam ...
Jel može kefir umesto jogurta, recimo?user posted image

< Poruku je uredio kaliopi -- 22.5.2010 15:11:06 >

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Jogurt Kolac
22.5.2010 15:13:00   
minavb
Super je kolac. Ja sam u zuti deo stavila seckanu cokoladu, a u tamni deo borovnice.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Jogurt Kolac
22.5.2010 15:23:18   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Kako ja ovo nisam ranije videla? user posted image

Deluje super! user posted image user posted image
Možda ga već danas smućkam ...
Jel može kefir umesto jogurta, recimo?user posted image


Draga neznam kako bi to ispalo sa kefirom ...

Mina super dolazim i ja na tvoj kolac user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Jogurt Kolac
22.5.2010 15:48:37   
minavb
Prozdrali smo ga brzinom svetlosti.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Jogurt Kolac
22.5.2010 17:28:08   
Anoniman
Malopre sam napravila ovaj kolač... S tim da sam umesto kiselog mleka stavila kefir user posted image
I pekla sam ga u onoj modli za proju ... user posted image

Fantastičan je ....!user posted image

user posted image

Dok sam ih slikala , mm je stajao pored mene i vikao hoćeš li više završiti sa slikanjem, da mogu da uzmem još jedan a ne da mi ostane ruka na slici! user posted image

< Poruku je uredio kaliopi -- 22.5.2010 17:29:49 >

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Jogurt Kolac
22.5.2010 19:35:22   
Delijagirl
I kali kakav je sa kefirom? 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Jogurt Kolac
22.5.2010 22:28:31   
Anoniman
Super!
Eno nema ga više...user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Jogurt Kolac
22.5.2010 22:30:48   
buhla
mmmmm moze i u modli? cu da isprobam, uskoro, vrlo uskoro! 

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Jogurt Kolac
22.5.2010 22:32:21   
Delijagirl
Ja cu ga verovatnoi sutra opet praviti jede mi se  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica
Čokoladni kolač sa malinama
Ringerajin kuvar: Ana RR



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here