|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
21.5.2010 9:06:32   
Cvorak
Probaj u apoteci "Igor" u Resavskoj ulici, obično tamo drže sve žive lekove koji se prodaju ispod tezge, svojevremeno sam tamo nabavljala.

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
27.5.2010 12:59:00   
isidora88
trudna sam i koristim utrogestan vaginalno 2x2,znaci stavljam ujutru i uvece po 2 tablete i jutros se probudim oko 9 i stavim ih i ponovo zaspim i probudim se oko 11 i OPET stavim teblete,glupaca skroz sam bila zaboravila da sam ih jutros vec stavila.
sad me zanima jel moze to nesto da naskodi mojoj bebi?
pomozite mi,ne znam sta cu od brigeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Cvorak)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
27.5.2010 13:05:07   
mejra81
Joj,Isidora ja nemam iskustva sa tim,al mislim da ne bi trebalo da skodi...Jel imas kutiju da procitas uputstvo,ima sigurno da pise
za prekomerene doze...
Javice se neka devojka koja ima iskustva da ti kaze....
Znam da ti nism pomogla al eto....

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
27.5.2010 13:09:09   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: isidora88

trudna sam i koristim utrogestan vaginalno 2x2,znaci stavljam ujutru i uvece po 2 tablete i jutros se probudim oko 9 i stavim ih i ponovo zaspim i probudim se oko 11 i OPET stavim teblete,glupaca skroz sam bila zaboravila da sam ih jutros vec stavila.
sad me zanima jel moze to nesto da naskodi mojoj bebi?
pomozite mi,ne znam sta cu od brigeuser posted image


joj, ne znam isidorice, posto si ih stavila posle 2h ... znam samo da su ih prosle god.  u frontu prepisivali 4x1 ili 3x2 dnevno a sad za ovo ne znam... jel mozes da pozoves svoju dr da je pitasuser posted image mada, iskreno, ne verujem da moze da skodi jer je to ipak hormon koji vec postoji u nasem organizmu, samo nemoj da se nerviras user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
27.5.2010 13:10:07   
Anoniman
Mislim da ne bi trebalo da bude problema shto si duplirala dozu....  Meni se desilo da popijem 2 puta istu dozu.... pila sam 3x1.... pa sam nekad umesto da popijem jednu popila dve jer sam zaboravila da sam vetj popila.... Kontam da ni kod vaginalne upotrebe ne bi trebalo da bude problema.... al ako mozesh kontaktiraj doktoricu da je pitash user posted image

(odgovor članu mejra81)
  Direktna veza do poruke: 430
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
27.5.2010 13:14:21   
isidora88
pokusacu da dobijem dr ako radi danas jer nemam njen br.mob.uvek zaboravim da trazim.
hvala vam na pomoci valjda ce sve biti ok

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
27.5.2010 13:17:38   
kokoloko
Ne bi trebalo da bude problema. ipak zbog svog mira možeš kontaktirati doktora, ali u suštini ti ne može niti izvaditi već istopljenu vaginaletu, niti dati protivlekuser posted image . tako da nemoj da se sekiraš, to je samo hormon, koga verovatno imaš manje.više ti škodi ako se sekiraš šreviše zbog toga nego što si stavila 2 vaginalete više.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
27.5.2010 13:17:49   
isidora88
cula sam se sada sa dr kaze da je sve ok i da nema veze sto sam stavila duplu dozu,bice sve u redu user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
27.5.2010 13:18:41   
pepino
Super Isidora!!!!user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
27.5.2010 13:19:49   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: isidora88

cula sam se sada sa dr kaze da je sve ok i da nema veze sto sam stavila duplu dozu,bice sve u redu user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image superiska user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
27.5.2010 13:20:37   
kokoloko
Eto, nije bilo razloga za brigu. superuser posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
27.5.2010 13:23:58   
isidora88
hvala vam na pomoci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
30.5.2010 22:11:35   
majka mara
imam tri kutije utrogestan tableta,rok trajanja do 28.11.2010 po ceni od 800,oo po kutiji,(ja platila 1200,00)
iz bgd-a sam,ako neko hoce neka pusti pp.
moze zamena za 3 kutije adap.mleka novalak2, pelene,maramice ili sl.
pozz mamama

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
10.6.2010 23:50:36   
suncica01
jel zna neko gde u novom sadu moze da se kupi utrogestan po toj magicnoj ceni ispod 1000din?


_____________________________

svaki novi dan je nova šansa

(odgovor članu majka mara)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
11.6.2010 0:03:41   
isidora88
nema ga nigde po toj ceni od 570 din mamu im lopovsku user posted image user posted image user posted image
ja treba sledece nedelje da kupim novu kutiju i nemam pojma gde da nadjem a iz inata necu da dajem preko 1000 din jer je to pljacka i bezobrazluk.
ako ne nadjem pokusacu da porucim od drugarice iz uzica jer tamo moze da se nabavi user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu suncica01)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
11.6.2010 14:49:08   
suncica01
ja sam  ga juce kupila po 900 i neki dinar,ne secam se tacno koliko.

_____________________________

svaki novi dan je nova šansa

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
11.6.2010 18:05:45   
ivaj
Pricali su na tv-u da ce se pojaviti u prodaji sredinom juna,taj od petsto i nesto dinara.Do tad,placam po 970 din. i sizimuser posted image
Nego,kako vi pijete utrogestan? Tamo pise da bi trebalo na prazan zeludac ali problem je sto meni nikad nije prazan sad u trudnociuser posted image

(odgovor članu suncica01)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
11.6.2010 18:14:08   
nala
IZVORNA PORUKA: ivaj

Pricali su na tv-u da ce se pojaviti u prodaji sredinom juna,taj od petsto i nesto dinara.Do tad,placam po 970 din. i sizimuser posted image
Nego,kako vi pijete utrogestan? Tamo pise da bi trebalo na prazan zeludac ali problem je sto meni nikad nije prazan sad u trudnociuser posted image


Nema ga ni kod nas po toj "povlascenoj" ceni.

Ja ga ne pijem. Koristim ga kao vaginalete. Tako rekli-tako radim.

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
11.6.2010 21:54:05   
suncica01
ja pitala u apoteci i rekli mi da ga pijem posle jela. pitam se koliko ona uopste zna,a uputstvo je na grckom pa ja sad i ne znam kad se pije u stvari. ako je neko preveo uputstvo neka nam napise kad se pije.

_____________________________

svaki novi dan je nova šansa

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
11.6.2010 22:21:28   
dr boba
Ja sam prvih nekoliko kutija kupila po onoj ceni od oko 580 din, to je bilo u aprilu, posle toga sam nailazila samo na svercovane primerke. Elem, na uputstvu na srpskom pise da se uzima na prazan zeludac, uz casu vode. Na engleskom pise "sto dalje od obroka". Uglavnom, prazan zeludac podrazumeva sat vremena pre ili 2 sata posle obroka. Moja sema je 7, 15 i 23h.user posted image

(odgovor članu suncica01)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.6.2010 9:21:32   
Anoniman
na grckom ne pise nista, samo kaze 100 do 600mg dnevno u skladu sa prepisanom terapijom i toliko dugo koliko je prepisano. mislim da nema mnogo veze. meni je dr kad sam pila utrogestan rekla samo da pijem ujutro i uvece, nije naglasila nista u vezi sa obrokom.

(odgovor članu dr boba)
  Direktna veza do poruke: 446
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
21.6.2010 11:30:51   
ivaj
Utrogestan konacno u prodaji po ceni od 570 dinuser posted image
Kupila sam malopre pet kutija,za svaki slucaj. i sad sam mirna neko vreme.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
21.6.2010 17:20:39   
cipiripi
Ja sam konacno prestala sa preparatima za odzavanje trudnoce user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
21.6.2010 18:03:56   
Natalie018
Cipi, jesi li postepeno smanjivala dozu utrogestana? Koja si nedelja?
Ja bih uskoro trebala da prestanem sa utrogetsanom. Danas sam usla u 13. nedelju, pa sam mislila da pocnem postepeno da smanjujem dozu.
Inace utrogestan sam koristila samo vaginalno.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
21.6.2010 18:09:10   
cipiripi
ja sam do skoro ..do pre nekih 20 dana koristila (pila) 3x2, pa sam nedeljno smanjivala, prvo na 2x2, pa 2x1, pa jednu dnevno.
meni je tako moj lekar rekao..

kod mene je posteljica vec preuzela ulogu proizvodnje i ok je rezultat progesterona iz krvi i zato je odlucila da mi ga izbaci..

ja se ne bi igrala da ga sama izbacujem..to ipak moras sa lekarom da se dogovoris kako tj na koji nacin i da li uopste sad da ga smanjujes..

jel si kontrolisala progesteron iz krvi?

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Natalie018)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here