|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kandida
28.7.2010 16:31:27   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: anuksunamun
a krajnici ??meni su oni pravili takve probleme...ne znam ...mislim dr je ipak dr

pa ne znam,nikad nisam imala problema sa njima,ali na kraju jezika sam videla kao da je belo... i tu mi i smeta nesto i kad gutam na prazno...
zato sam pomislila prvo na kandidu,a i sa zeludcem sam imala problema pa je mozda imam i tamo negde...
Jao samo da mi je da pojedem nesto normalno! user posted image
ako ti tu smeta izmedju jezika i grla moraju biti krajnici,pogledaj na ogledalu da nemas koji cepic beli po njima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Kandida
28.7.2010 16:33:19   
Anoniman
Pčelice, mm je nedavno imao anginu, identične simptome, prvo ga je mučio želudac (ne znam kako je povezano, ali imao je taj problem), onda ga je bolelo grlo, pa je primetio čepiće na krajniku. Izlečio se za 5 dana, terapija penicilinuser posted image

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 402
   RE: Kandida
28.7.2010 16:34:12   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: Nedja

Pčelice, mm je nedavno imao anginu, identične simptome, prvo ga je mučio želudac (ne znam kako je povezano, ali imao je taj problem), onda ga je bolelo grlo, pa je primetio čepiće na krajniku. Izlečio se za 5 dana, terapija penicilinuser posted image
da ovo je moj slucaj od kada moja mama zna za mene.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Kandida
28.7.2010 16:37:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Pčelice, mm je nedavno imao anginu, identične simptome, prvo ga je mučio želudac (ne znam kako je povezano, ali imao je taj problem), onda ga je bolelo grlo, pa je primetio čepiće na krajniku. Izlečio se za 5 dana, terapija penicilinuser posted image

Pa i ja sam imala probleme sa zeludcem i sad kad se vratim unazad sve je pocelo tako sto sam imala knedlu u grlu!
A posle terapije zeludac?

anuksunamun nema toga,samo mi je skroz na kraju belicast jezik i isto tu ne vidim ali osecam kao plihcic,i bas mi smeta!






(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 404
   RE: Kandida
28.7.2010 16:39:25   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: Nedja

Pčelice, mm je nedavno imao anginu, identične simptome, prvo ga je mučio želudac (ne znam kako je povezano, ali imao je taj problem), onda ga je bolelo grlo, pa je primetio čepiće na krajniku. Izlečio se za 5 dana, terapija penicilinuser posted image

Pa i ja sam imala probleme sa zeludcem i sad kad se vratim unazad sve je pocelo tako sto sam imala knedlu u grlu!
A posle terapije zeludac?

anuksunamun nema toga,samo mi je skroz na kraju belicast jezik i isto tu ne vidim ali osecam kao plihcic,i bas mi smeta!






cepici ne moraju biti ...da li znas da "utvrdis"da li su ti uvecani krajnici....misli nikakva mudrost nije samo reci aaaa isplazi jezik i vidi otvor ka grlu koliko je velik...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Kandida
28.7.2010 16:41:33   
Anoniman
Pčelice, angina obično ide sa temperaturom, ali je mm nije imao, a nije bila "blaga" angina. Savetujem ti da proveriš to, imamo i ovde temu "angina", pa vidi da li ti se uklapaju simptomi.

E sad, što se želuca tiče, i mm i ja imamo gastritis, samo što mm ima blag, i ne trebaju mu lekovi, a ja sam dobila dva leka, kao terapiju mesec dana. Nisam još počelauser posted image
On se bola u stomaku rešio tako što sam mu dovela maserku, uradila mu je tajlandsku, pa relaks masažu i pošto ima sabijene pršljenove na leđima, ona ih je izvukla i oslobodila pritisak sa želuca.
Godinama se mučio, i sad mu je dobro, jede kao bure bez dna.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 406
   RE: Kandida
28.7.2010 16:41:34   
Anoniman
pa mozda je malo sa desne strane uvecan...
znaci nista me ne boli samo smeta to...

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 407
   RE: Kandida
28.7.2010 16:43:04   
Anoniman
da ,secam se da si pricala da ima problema sa ishranom!
a gastritis su ti ustanovili onom sondom? user posted image
jos mi kazu za zeludac da je mozda spusten ili podignut...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 408
   RE: Kandida
28.7.2010 16:45:56   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: Nedja

Pčelice, angina obično ide sa temperaturom, ali je mm nije imao, a nije bila "blaga" angina. Savetujem ti da proveriš to, imamo i ovde temu "angina", pa vidi da li ti se uklapaju simptomi.

E sad, što se želuca tiče, i mm i ja imamo gastritis, samo što mm ima blag, i ne trebaju mu lekovi, a ja sam dobila dva leka, kao terapiju mesec dana. Nisam još počelauser posted image
On se bola u stomaku rešio tako što sam mu dovela maserku, uradila mu je tajlandsku, pa relaks masažu i pošto ima sabijene pršljenove na leđima, ona ih je izvukla i oslobodila pritisak sa želuca.
Godinama se mučio, i sad mu je dobro, jede kao bure bez dna.

meni je gastritis nestao kada sam prestala da pusimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Kandida
28.7.2010 16:46:53   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

pa mozda je malo sa desne strane uvecan...
znaci nista me ne boli samo smeta to...

krajnici ne bole nego bas to sto kazes smetaju ....i kada progotas cak i na prazno osecas smetnju....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Kandida
28.7.2010 16:47:02   
Anoniman
Želudac može da bude podignut ili spušten zbog kičme, tako je bilo kod mm, skroz mu se podigao želudac.
Moj gastritis je toliko uznapredovao da mi je dr otkrila bez sonde. Samo mi je ispipala stomak, i odmah je znala.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 411
   RE: Kandida
28.7.2010 16:49:40   
Anoniman
jao moram i za zeludac da idem ali tu sondu nikako necu moci...
Nedja draga pocni sa terapijom nemoj da napravis nesto jos gore... a koje si ti simptome imala? Jer ima tema o gastritisu? BAs me zanima i to!

anuk ali meni kao da smeta nesto bas na kraju jezika,bas kao plih osecam!

a sto se tice temp malo pre ovoga sam imala cesto temp. onu malu 37 sa 1,2,3 ali nisam obracala paznju na to! A i sinoc sam se osecala kao da imam temp ali nisam merila mislila sam zbog vremena je!


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 28.7.2010 16:51:29 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 412
   RE: Kandida
28.7.2010 16:49:58   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: Nedja

Želudac može da bude podignut ili spušten zbog kičme, tako je bilo kod mm, skroz mu se podigao želudac.
Moj gastritis je toliko uznapredovao da mi je dr otkrila bez sonde. Samo mi je ispipala stomak, i odmah je znala.

da kod nas je porodicni problem...samo htedoh reci ako pusis kojim slucajem-prestani ...rezultati stizu nakon mesec dana ...nikada vise za ove tri godine nisam imala kiselinu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Kandida
28.7.2010 16:51:25   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

jao moram i za zeludac da idem ali tu sondu nikako necu moci...
Nedja draga pocni sa terapijom nemoj da napravis nesto jos gore... a koje si ti simptome imala? Jer ima tema o gastritisu? BAs me zanima i to!

anuk ali meni kao da smeta nesto bas na kraju jezika,bas kao plih osecam!

pa ne znam majche.....ja samo nagadjam....strpi se do posete lekaru...a nije nista strasno ...sve sto je spolja i sto osecas...je benigno..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Kandida
28.7.2010 16:52:27   
Anoniman
ja hvala sto me tesis... pucam i od cackanja na netu i od razmisljanja...

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 415
   RE: Kandida
28.7.2010 16:52:45   
Anoniman
Draga, verujem da mi je pušenje jedan od uzroka, ali u mom slučaju, po rečima doktorke, najveći uzročnik je stres.
Pušenje nema šanse da ostavim, jednostavno, to mi nije opcija, jer ću bez cigara morati da pređem na nešto drugo za smirenje, a to ne bi valjalouser posted image

Pčelice, sad ću naći temu i iskopirati postove tamo, nemojte pisati o ovome dok ne kopiram, pleaseuser posted image

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 416
   RE: Kandida
28.7.2010 16:53:46   
Anoniman
Ok.... mozda se javi neko ko je imao kandidu u grlu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 417
   RE: Kandida
28.7.2010 16:54:19   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

ja hvala sto me tesis... pucam i od cackanja na netu i od razmisljanja...
verujem,dok sam se drzala podalje od neta nijedan simptom nicega nisam imala....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Kandida
28.7.2010 16:55:25   
Anoniman
To je tacno!
Sad sam se ubacila i da imam rak jednjaka! Ma bzvze...plakala sam ko blesava pre neki dan!

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 419
   RE: Kandida
28.7.2010 16:56:06   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

To je tacno!
Sad sam se ubacila i da imam rak jednjaka! Ma bzvze...

jooooooojjjjjjj prekini...ugasi kompjuter i idi u park...tako nam savetuje otac Justinuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Kandida
28.7.2010 16:56:52   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
ne mogu napolje sama a i cekam seriju! user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 28.7.2010 16:57:10 >

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 421
   RE: Kandida
28.7.2010 16:58:03   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

To je tacno!
Sad sam se ubacila i da imam rak jednjaka! Ma bzvze...plakala sam ko blesava pre neki dan!

ni ja nisam nista bolja...ja sam imala sve baktreije sveta po simptomima ....uradila sam sve briseve pre neki dan i svi negativni...onda sam kao pravi paranoik ponovo pozvala kliniku da pitam jesu li to sigurno moji rezultati...moramo se i cuvati sopstvenih misli...one su kljuc svega

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Kandida
28.7.2010 16:58:28   
Sanjica26 RR
Samo ti kopaj, nacices ti jos neki simtom. Upravu je anuk. Malo dalje od neta. Ili ako citas, nemoj sve da prihvatas k srcu. Tako meni kaze moja draga svekrva.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Kandida
28.7.2010 17:00:55   
Anoniman
Otvorila sam novu temu, nismo imaliuser posted image

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 424
   RE: Kandida
28.7.2010 17:01:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ni ja nisam nista bolja...ja sam imala sve baktreije sveta po simptomima ....uradila sam sve briseve pre neki dan i svi negativni...onda sam kao pravi paranoik ponovo pozvala kliniku da pitam jesu li to sigurno moji rezultati...moramo se i cuvati sopstvenih misli...one su kljuc svega

ja mislim da sam ono sa zeludcem napravila ja i samo ja! Napravim svasta nesto od sebe sa mojim glupostima!

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here