|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kandida
20.10.2010 10:56:20   
Anoniman
Da... ja sam se uplašila da se ne širi dalje... I sada gledam ove slike, i to sa strane, prema butkicama, ne znam dal je to - to. Ja sam mazala za svaki slučaj. A možda se i samo osušila koža jer stavljam puder... Ma, videće pedijatar danas. user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 451
   [Obrisana poruka]
20.10.2010 10:58:55   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 452
   RE: Kandida
20.10.2010 11:03:08   
Anoniman
Dva pedijatra kažu da jeste. 

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 453
   [Obrisana poruka]
20.10.2010 11:04:52   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 454
   RE: Kandida
20.10.2010 12:20:57   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: Tash

Dva pedijatra kažu da jeste. 
JOOOJ mišić mali. Baš mi ga žao user posted image , a i tebe jer je to za mame stres.
Ako ti je Bulatović rekao da je kandida uopšte ne bih sumnjala u dijagnozu. Kod mene je svaki put bio 100% pogodak tj kako on reče to bi.
Iskreno, meni Markova guza izgleda bolje user posted image .
Javi šta je bilo danas.

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Kandida
20.10.2010 14:26:20   
Verus
Joj Tashke...jadan Mare mora da ga jako boliuser posted image  pa kako se to tako desi??? Jooooj javi kako je, i meni se cini da je malo bolja zadnja slika....Probaj ko sto si pisala malo u pamucne pelene, jeste da se cesce presvlaci ali koza nekako "odmori" i lepse dise...nije potparena kao u obicnim pelenama....srce malo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Kandida
20.10.2010 18:01:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Podrum Š.


Ako ti je Bulatović rekao da je kandida uopšte ne bih sumnjala u dijagnozu.


Jeste.

Do sad nas je gledala njegova ćerka, danas on.

Pogledao je fotke, pošto nije gledao uživo od početka i na osnovu dužine terapije i izgleda guze sada, zaključio da je to super! user posted image Prvi put u životu sam ga gledala skeptično, ali garant je u prvu, on je uvek u pravu.

Rekao je da ga perem vodom i sapunom svako povijanje, da brišem bornom kiselinom, i mažem Canesten 3x na dan. Da izbacim Stanicid, da nema više potrebe za njim. I onda je rekao... mm i ja se nismo složili šta je rekao. user posted image Ja kažem da je rekao da mažem Penaten između Canestena, a mm kaže da je rekao Penaten nikako. Ali zašto bi to rekao, kada ga nisam pitala. Pitala sam dal da stavljam puder, za to je rekao "nema potrebe". I sada ću na svu moju sramotu da zovem čoveka pred kraj radnog vremena da ga pitam šta je rekao. Crna zemlja da me proguta od srama. user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 457
   [Obrisana poruka]
20.10.2010 18:04:38   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 458
   RE: Kandida
20.10.2010 18:08:35   
Anoniman
Ma... čula bih da mm nije žurio na posao, i jurio Luku po ordinaciji... iznervirala sam se... user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 459
   [Obrisana poruka]
20.10.2010 18:10:10   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 460
   RE: Kandida
20.10.2010 18:10:49   
Anoniman
Znam, čitala sam. Drži se, proći će i to. user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 461
   [Obrisana poruka]
20.10.2010 18:12:11   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 462
   RE: Kandida
20.10.2010 18:35:33   
Verus
gagi sta je bilo? ja ne stignem sve citatiuser posted image

Tashke, jel ima i kandidu u ustima? Jel ti nisu nista rekli da mazes dojke?
Znam kad smo mi to imali, da su rekli da pratim i pelene, hoce da se javi i dole ako beba ima u ustima, a ne mora da se vidi da je u ustimauser posted image  pa su nas obe tretirali....ma samo da mu bude brzo bolje, sreca mala.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Kandida
20.10.2010 18:43:14   
Anoniman
Ne znam Verus. Ni za creva neće da mi daju ništa. Ja sve pitam za neki probiotik, jer se čuje kako mu rade creva, i grčići su se pojačali kada je ovo počelo, sve kontam da li je related!
Oralno mu dajem Daktanol jednom nedeljno.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 464
   RE: Kandida
20.10.2010 18:48:28   
Verus
Misim da ima probiotika za bebe koji mozes da mu das...cak mi je mama neki deonela i lepo pise za decu od rodjenja na dalje..moram videti kako se zove, mada, dobija on probiotike kroz tvoje mleko...negde sam citala da ako mama pije probiotike, beba dobija extra kroz mlekce, pa ako se plasis da das njemu: kupi sebi pa ti pij.

Mislim na vas dvoje ovih dana..Bice to sve ok samo da se sto pre desi...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Kandida
20.10.2010 19:39:19   
Suncicabg
Tashke grlim vas oboje user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 466
   [Obrisana poruka]
20.10.2010 19:50:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 467
   RE: Kandida
21.10.2010 9:32:57   
Anoniman


Izbačen Octenisept, Stanicid i puder. Prati sapunom i vodom pred svako povijanje, brisati bornom kiselinom, 3x na dan Canesten, ostala povijanja Penaten sa cinkom.



Meni izgleda gore nego juče. Imam utisak da se vraća među guzovima (onaj deo prema leđima).
Promenila sam i pelene, kupila mi je mama Huggies New Born (one su organic cotton).

< Poruku je uredio Lu RR -- 24.10.2010 15:32:46 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 468
   RE: Kandida
21.10.2010 9:37:40   
Lu
Jao Tashuser posted image
Kad bi bar mogla da ga držiš tako golog što više...
Ja bi izbacila i bilo kakav sapun, samo vodom oprati i fenom, hladni zrakom, posušiti!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Kandida
21.10.2010 9:39:47   
Anoniman
Nisam koristila sapun do juče. Onda dr juče reče da vratim sapun. user posted image I da, i ja ga sušim fenom. 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 470
   [Obrisana poruka]
21.10.2010 9:43:38   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 471
   RE: Kandida
21.10.2010 9:44:55   
Anoniman
Jao, žene, ja sam luda već! Toliko želim da prođe, a uopšte mi ne izgleda tako! user posted image user posted image user posted image Valjda me dodatno uplašilo Markovo ponašanje noćas, pisala sam u Spisak mama... 

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 472
   [Obrisana poruka]
21.10.2010 9:47:05   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 473
   RE: Kandida
21.10.2010 13:59:30   
Verus
Tashke moja...ne znam kako bih ti pomogla: ali za kandidu za zene, vaginalnu savetuju da se umoci tampon u obican jogurt (ali da ima kulture) i drzi u vagin i preko noci:  Ne znam dal bi pomoglo (ali ja u ocaju sve probavam-mada ovo jos nisam), a da mu namazes plain jogurt (obican) na kozu i ostavis sat-dva pa speres i onda stavis lek od dr?

Mozda bi i to sto hladi godilo upaljenoj kozi....bubica draga mala, bas mi je jako tesko i zaouser posted image
IZVORNA PORUKA: Tash

Jao, žene, ja sam luda već! Toliko želim da prođe, a uopšte mi ne izgleda tako! user posted image user posted image user posted image Valjda me dodatno uplašilo Markovo ponašanje noćas, pisala sam u Spisak mama... 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Kandida
21.10.2010 14:03:07   
Jeca*
ima smisla....pa znate da se kiselo mleko maže kad neko izgori na suncu user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here