|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
15.4.2010 18:17:57   
gagana83
Bebuska,ima ih u radnjama sa bebi opremom,mozda ne bas takva ali slicna.Ja imam slicnu anatomsku sa tim postoljem i tek skoro sam pocela Unu da kupam u njoj,uopste nisu prakticne.
Moj ti je savet obicna pravougaona kadica i platneni kupko.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
15.4.2010 21:41:31   
bebuska
Hvala gagana, ja sam bas mislila da su prakticne te kadice zato sam i pitala al ne znam koliko je stabilno to postolje... Al opet pogledacu kad budem kupovala.

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
27.4.2010 15:20:26   
gaganele
user posted image tu jos nismo polepili nalepnice ni nista malo smo kasnili..(((

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
8.5.2010 23:17:43   
gaganele
evo stigao nam je i novi
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
8.5.2010 23:21:24   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: gaganele

evo stigao nam je i novi
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Preslatko kao i bebica,a i mamikauser posted image user posted image

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
8.5.2010 23:29:18   
gaganele
hvala puno user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
21.6.2010 11:43:53   
ivaj
Videla sam ovde na forumu muzicke lampe koje se kace na krevetac.Bas mi se svidjaju a do skoro nisam ni znala da postoje.
Postavljen je link za jednu prodavnicu,zna li neko gde jos da trazim i koje su cene od prilike?
I jos nesto,posto ima raznih,meni je bitno da nadjem one koje kad svetle na plafonu budu, ne znam, likovi iz crtanog filma ili tako nesto.Znaci nije mi toliko bitna muzika vec sve te lepe sare...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
21.6.2010 12:51:34   
SandraSd
Ej devojke, imam jedno (mozda malo glupavo) pitanje user posted image
Da li sme u sobi gde ce biti beba da se nalazi kompjuter? Negde odvojen, u kutu sobe?
Nigde ne mogu da nadjem nishta ni za, ni protiv user posted image


(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
21.6.2010 12:55:56   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: ivaj

Videla sam ovde na forumu muzicke lampe koje se kace na krevetac.Bas mi se svidjaju a do skoro nisam ni znala da postoje.
Postavljen je link za jednu prodavnicu,zna li neko gde jos da trazim i koje su cene od prilike?
I jos nesto,posto ima raznih,meni je bitno da nadjem one koje kad svetle na plafonu budu, ne znam, likovi iz crtanog filma ili tako nesto.Znaci nije mi toliko bitna muzika vec sve te lepe sare...

Ivaj ako mislis na projektore trebalo bi da ih bude u Dexy co radnjama
u NS znam da ih ima u Vrapcu i da kostaju 3500

< Poruku je uredio lanajelena -- 21.6.2010 12:56:21 >

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
21.6.2010 12:56:45   
lenaa
Sandra i ja imam taj problem jer soba u kojoj su mi sad kimpjuteri, knjige i dr. bice bebina soba a mm nikako nije za to da komp bude u sobi gde bilo ko spava, ne valja, tako da nemam pojma gde cu s njim, u dnevnoj nekako mi se ne uklapa

(odgovor članu SandraSd)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
21.6.2010 13:00:27   
lanajelena
ni ja nisam htela da stvljam komp u sobu sa decom tako da nam stoji u dnevnoj,bas me briga kako se uklapa dok ne zraci decu 

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
21.6.2010 13:12:40   
magnetic
Srecom,pa mi imamo laptop,pa ako bude problem sa prostorom sto za komp. leti napolje.Meni je problem cvece.Imam bas lepo i skupo svece koje ima svetlosti jedino u sobi gde ce biti beba.Ali i za to me bas briga,ako ne nadjem neko resenje bice podeljeno prijateljima

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
22.6.2010 1:32:19   
SandraSd
Hvala, drage moje! Bash ne znam shta da radim. Mi imamo laptop i dva kompa. Jedan na kome moj dragi radi, i bash ga puno koristi za posao i on ce sigurno biti u dnevnoj sobi i moj, sa kojim ne znam gde cu user posted image Bash bih volela negde da prochitam neshto o tome da li bash ne valja, pa ako neshto nadjete postavite ovde please... 

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
24.6.2010 14:53:34   
gaganele
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu SandraSd)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
24.6.2010 20:44:27   
SandraSd
gaganele, nameshtaj je jednostavno predivan user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
24.6.2010 20:53:03   
NadaR
  Predivno .. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu SandraSd)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
25.6.2010 19:55:07   
Trudnicica83
Sandra,

Nemam ni jedan tekst koji bih postavila na ovu temu, ali moja mama je doktor i znam da ni ja ni sestra kad smo bile male (zapravo sve dok nismo posle u srednje skole) nismo u spavacoj sobi (tj. tamo gde ti spava beba) imale ni kompjutere ni televizor. Ona je bila strogo protiv toga, pa sam i ja tako naucila i mi cemo izbaciti tevdzu iz spavace sobe kad stigne bebac u avgustu.

Kapiram da ti uredjaji zrace i kad su ugaseni, pa zasto izlagati bebu tome?

P.S. Mada, tom logikom smo trebale odmah da se lisimo mobilnih kad smo saznale da smo u drugom stanju....al ajde bar nesto mozemo da uradimo.

(odgovor članu SandraSd)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
25.6.2010 22:30:22   
SandraSd
IZVORNA PORUKA: Trudnicica83

Sandra,

Nemam ni jedan tekst koji bih postavila na ovu temu, ali moja mama je doktor i znam da ni ja ni sestra kad smo bile male (zapravo sve dok nismo posle u srednje skole) nismo u spavacoj sobi (tj. tamo gde ti spava beba) imale ni kompjutere ni televizor. Ona je bila strogo protiv toga, pa sam i ja tako naucila i mi cemo izbaciti tevdzu iz spavace sobe kad stigne bebac u avgustu.

Kapiram da ti uredjaji zrace i kad su ugaseni, pa zasto izlagati bebu tome?

P.S. Mada, tom logikom smo trebale odmah da se lisimo mobilnih kad smo saznale da smo u drugom stanju....al ajde bar nesto mozemo da uradimo.


Hvala Trudnicice83, moracu da smislim neshto pametno user posted image

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
25.6.2010 22:43:33   
Anoniman
Pre koji dan sam shvatila da su se stvari drastično promenile, i da ne mogu da verujem da o tome nisam ranije mislila.

1. Više nemam gde da stavim sto za povijanje bebe (kao onomad sa Lukom). Merili smo mm i ja po stanu na sve strane, i do kraja sam odlučila da prepovijam bebu na veš mašini, imam ono mekano za povijanje na njoj, samo mora iznad mašine da se napravi jedan ormar (ili kako se već to zove... viseći elemenat), gde bih između ostalog stavila pelene za bebu, pavlovićevu i sl.

2. Nemam gde sa bebinim stvarima, ormari su puuuuni. Tako da bi bilo najjednostavnije da izbacim kompletan nameštaj  dnevnoj sobi i sve kupim novo sa novim razmeštajem, jer bih mogla ubaciti u dnevnu sobu onda jedan američki plakar i rešiti sve svoje probleme, ALI nemam para za takvu akciju. Tako da ćemo praviti u trpezariju jedan elemenat u koji bih prebacila sve mm-ove i svoje košulje, a u donji deo sve knjige sa faxa. Time bih oslobodila u ormanu 1,5 policu, u jednoj komodi dve manje police i 2 fioke. A za dalje... videćemo...

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
29.6.2010 1:32:22   
gaganele
hvala puno :)

_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
1.8.2010 16:31:45   
Anoniman
Evo nashe sobice.....stavljen je i drugi krevetac u funkciju...pa sad to izgleda ovako...

user posted image

(odgovor članu gaganele)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
1.8.2010 16:34:55   
sneza24
Prelepo je Smeski.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
1.8.2010 17:47:03   
Anck Su Nmaun
Smeshki bas je lepooo ...vidim da su i uzdignute malo ..ma super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
2.8.2010 7:47:26   
pahulja76
smeshki user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
7.8.2010 11:20:01   
choopa choops
Divne sobice user posted image

Mi imamo preblem kako da uglavimo dva krevetica od 150x80, nas bracni krevet, ormar, TA pec. komodu za presvlacenje, i nocne stolice u sobu od 16m2 sa balkonskim vratima i jednim prozorom user posted image user posted image user posted image user posted image Mission impossible. Iama nekakav plan, ali to tek moramo da vidimo da li ce se uklopiti u stvarnosti. Lako je na papiru.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here