|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica?
16.8.2010 19:34:30   
ivaj
Da,ta su bertoni ali ne pise nista tamo da mogu da se okrecu kolica,odnosno rucke.Samo pise da su teska 7kg,sto je super posto zivim na trecem spratu i da imaju mislim tri polozaja(ne mogu ni tri recenice da zapamtim a citala sam bar deset putauser posted image )

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Kakva kolica?
16.8.2010 19:39:16   
Sanjica26 RR
Ivaj cim su sastavljene rucice, to znaci da mogu da se okrenu. Tako mi je objasnila prodavacica.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Kakva kolica?
16.8.2010 19:41:54   
Anoniman
Devojke , bojim se da niste u pravu za okretanje ručice ... user posted image Ne mora da znači da je ručka rotirajuća ako je izjedna ... To nema nikakve veze ... I moja dva modela koja pikiram su Graco , i isto je ručka sastavljena , ali se ne rotira .
Dobro se raspitaj , draga ...

Pogledj niže , na "polovini" kolica imaju li "zglob" gde bi ručka mogla da "rotira" . aku su tu izjedna i nema nekog dela gde bi ručka koja promeni položaj mogla da se "smesti" - onda su fixna kolica . A ako ipak imaš kao mali krug , točkić , ne znam kako da ti objasnim , onda postoji mogućnost rotacije .

< Poruku je uredio BubaMira -- 16.8.2010 19:45:02 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 953
   RE: Kakva kolica?
16.8.2010 19:43:39   
Sanjica26 RR
Buba, ta bas kolica koja sam videla u prodavnici mogu da se okrecu. Evo bas cu da pogledam koji je to model.
Ivaj, bas cu da pogledam opet u tu prodavnicu, pa cu da javim.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 16.8.2010 19:45:46 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Kakva kolica?
16.8.2010 19:45:38   
lanajelena
ja koliko vidim imaju crveno dugme koje se stisne i okrenu se rucke user posted image ...mnogo znaci,verujte mi...da sad trebam da biram kolica samo bi to gledala i tockove naravno

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Kakva kolica?
16.8.2010 19:46:14   
Anoniman
Sanjice , nevezano za taj model , nego uopšteno - nije uvek pravilo da sastavlejene ručice garantuju rotaciju user posted image To prodavači malo mudruju . user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 956
   RE: Kakva kolica?
16.8.2010 19:47:07   
Sanjica26 RR
Verovatno vole da mudruju. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Kakva kolica?
16.8.2010 20:20:08   
vukosava

IZVORNA PORUKA: gagi

Zamisli kupis kolica od 2000 eura ,stavis djete i setas.Neko skonta koja su kolica ukradu i kolica i djete Boze sacuvajuser posted image


Auuuu, jel to auto ili kolica, ajme meni user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Kakva kolica?
16.8.2010 20:34:36   
vukosava
Ja sam nabavila neka ovakva koja su 140 evra:
http://www.ickletinyz.co.uk/images/Graco_system_CC098_Small_Web_view.jpg


(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Kakva kolica?
17.8.2010 12:44:59   
Jele
Ja sada intenzivno tragam za rešenjem za kolica kada je razlika između dece mala.. Postavila sam temu za onu dasku što može da se montira na kolica, pa da starije dete stane na nju i tako vozite oboje, ali nije uvek moguće montirati tu dasku... A i starije dete je još uvek malo za to, hteće da sedne ili legne...
Pre neki dan sam na Štrandu opet videla par sa kolicima gde je iza ''glavnog'' sedišta još jedno, manje za mlađe dete, malo sam ih zagledala, pa sad tražila po netu. Izgleda da je to proizvođač Phil & Ted's... Moram samo još da smislim kako doći do njih. Ono što je dobro kod ovog proizvođača, jeste što može mlađe dete da ih koristi od rođenja, tj. donji deo se može skroz ispraviti u ležeći položaj, evo pogledajte, ima više modela i varijanti:

user posted image


KLIK

Našla sam i Peg Peregovu varijantu, ali zadnje sedište mlađe dete može da koristi od 6. meseca po njihovoj specifikaciji:

user posted image

user posted image

Ne znam šta da radi, da prodam postojeća i tražim dupla, ne znam...



(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Kakva kolica?
17.8.2010 12:49:27   
Anoniman
Koja je cena tih kolica?
Nešto razmišljam, možda ti se više isplati da kupiš blizanačka kolica? user posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 961
   RE: Kakva kolica?
17.8.2010 12:50:16   
Jele
Evo i ova su dobra, ali sad videh pod Where to buy? da ih ima samo u Australiji i na Novom Zelandu...

KLIK

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Kakva kolica?
17.8.2010 12:55:00   
Anoniman
Meni je tako strašno da toliko nisko, gotovo iza prednjeg točka, staviš mlađe dete... ovaj naš prašnjavi NS, bljuzgavica po zimi, košava, lišće... user posted image Možda filozofiram, verovatno to nije baš tako kao u mojoj glavi, jer ne bi se proizvodilo da ne valja... 

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 963
   RE: Kakva kolica?
17.8.2010 12:56:44   
Jele
IZVORNA PORUKA: Tashke

Koja je cena tih kolica?
Nešto razmišljam, možda ti se više isplati da kupiš blizanačka kolica? user posted image



Jao, jedna nova su na nemačkom e-bayu otišla za 420 EUR user posted image Nova u smislu da ih ne prodaje radnja već fizičko lice. A radnje ih tamo izgleda prodaju za 600, majko moja.

Ne kupuju mi se blizanačka jer mi je glupo da ih vučem kada sam recimo sa samo jednim detetom, volela bih da imam varijantu da po potrebi montiram ili demontiram drugo sedište...

Videću još preko kojih kanala je moguće doći do njih...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Kakva kolica?
17.8.2010 13:03:22   
choopa choops
Jele postoji kopca s kojom mogu da se spoje i razdvoje dvoje kolica. Mozda ti je to rjesenje? sad mi je internet u banani (tj kompjuter), ali naci cu ti nesto o tome kasnije...
A imas i buggy pod kao opciju?
user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Kakva kolica?
17.8.2010 13:06:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jele



user posted image






Jadno ovo dete od dole...prenisko je user posted image shta ono vidi....ledja od onog gornjeg deteta user posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 966
   RE: Kakva kolica?
17.8.2010 13:09:10   
Jele
IZVORNA PORUKA: Tashke

Meni je tako strašno da toliko nisko, gotovo iza prednjeg točka, staviš mlađe dete... ovaj naš prašnjavi NS, bljuzgavica po zimi, košava, lišće... user posted image Možda filozofiram, verovatno to nije baš tako kao u mojoj glavi, jer ne bi se proizvodilo da ne valja... 


Ma nije to tako nisko, a i ne moram baš u šetnju po bljuzgavici i košavi. Ne znam, ta na Štrandu su super izgledala, mama je tako lako upravljala njima, a deca su čini mi se uživala, kao neka sportska varijanta. Uroš mi je nešto bio plakao tada, pa ih nisam zaustavila da pitam gde su ih nabavili...
Moraću da organizujem neku sačekušu na Štrandu ovih dana...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Kakva kolica?
17.8.2010 13:13:09   
Jele
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Jele postoji kopca s kojom mogu da se spoje i razdvoje dvoje kolica. Mozda ti je to rjesenje? sad mi je internet u banani (tj kompjuter), ali naci cu ti nesto o tome kasnije...
A imas i buggy pod kao opciju?
user posted image



Nisam znala za tu kopču, pogledaću šta i kako.
Buggy sam našla da ima u Sloveniji da se kupi, 170 EUR, ali kaže mm da misli da neće moći da se montira na naša kolica zbog specifično širokog i pljosnatog rama. Bila sam na njihovom zvaničnom sajtu i ima fajl sa kolicima i modelima na koja Buggy može da se montira i na koje ne može. Naša marka nije navedena, pa ću im napisati mail sa upitom.
Malo sam lovila i Buggy preko e-baya ali mi je promakao, prvo moram da proverim za kompatibilnost.

Hvala user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Kakva kolica?
17.8.2010 13:18:00   
choopa choops
Jele a koja kolica imas sad?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Kakva kolica?
17.8.2010 13:23:35   
Jele
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Jele a koja kolica imas sad?


Valjda sam dobro stavila link ka jednoj od prethodnih strana sa mojom porukom i slikama kolica, to je X-lander marka:

KLIK

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Kakva kolica?
17.8.2010 13:36:14   
choopa choops
Ah da sad se sjecam...Mislim da ti onda ne moze ni ta kopca za spajanje dvoje kolica...Ona obicno ide na ona kisobran tipa PP ili Chicco...
Ne znam, nadam se da ces naci nesto user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Kakva kolica?
17.8.2010 13:45:15   
dijana1*
user posted image

Ja sam kupila ova kolica i prezadovoljna sam, lagana su za upravljati, rucka se podesava kako zelis, korpu mozes da okrenes da gledas u bebu.
Super su user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Kakva kolica?
17.8.2010 13:45:15   
Jele
Imam ja i jedna kišobran, Čipolinova.

Vidim sad da i Čipolino ima kolica za dvoje. Obična varijanta ide od 6+ meseci, ali kao ako se stavi auto sedište onda mlađe dete može i od rođenja. E sad da kupujem i novo auto sedište... Imam maxi cosi i adaptere za njega, pa možda probam da li pasuje na čipolina...

user posted image

user posted image

Na justclicku piše cena od 18 000 za varijantu bez AS.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Kakva kolica?
17.8.2010 13:45:50   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: dijana1

user posted image

Ja sam kupila ova kolica i prezadovoljna sam, lagana su za upravljati, rucka se podesava kako zelis, korpu mozes da okrenes da gledas u bebu.
Super su user posted image



Chippolio Optima

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Kakva kolica?
17.8.2010 13:46:34   
dijana1*
Chipolino user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here