|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica?
9.9.2010 10:35:19   
mirks
pa u neku ruku su muzevi u pravu...gde kolicima po snegu? tu su kolauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Kakva kolica?
9.9.2010 10:47:34   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: dacica

i moj muz kaze-netrebaju ti sad kolica,u nov,dec,jan. sigurno neces da setas dete po snegu-osim kolima!!!


Uzmite u obzir da u Srbiji (u stvari, u Beogradu) sneg ne traje tri meseca, vec ga malo ima, malo nema user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Kakva kolica?
9.9.2010 10:55:06   
Anoniman
Ja sam kupila i iz razloga da imam gde da spustim bebu ako nešto radim po kući , a sama sam , u prvih par meseci . Možda je glupo , ali nisam htela da kupujem te ljuljalice i slično . Ovako - ako je beba u tom momentu budna , a ja nešto raduckam, spustim je na sekund u kolica , a kolica pored mene , i to je to user posted image . I tako gur gur kolica po stanu user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Kakva kolica?
9.9.2010 17:43:14   
bokicans
IZVORNA PORUKA: ivaj

user posted image
Evo ovo su nas kolica-teska su 7kg. sto mi odgovara jer zivim na drugom spratu a vuci cu ih sama,imaju tri polozaja,veliku korpu,nekako su mala i slatka.Jedina mana je to sto se rucka ne pomera ali Boze moj,za te pare ne mogu da trazim nista vise.
Nadam se da vam se svidjaju.Ja sam za sad zadovoljna ali nije iskljuceno da cu videti i neka lepsa pa se pokajati.
U ona prva koja smo kupili,Janu nismo stavili ukupno pet puta jer nije htela,nadam se da cemo sad imati vise sreceuser posted image


I ja sam danas gledala ova kolica u tempu i super su mi mala,razmisljam da uzmem tih dvoje pa da ih spojim,jedna zelena.jedna ljubicasta!

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Kakva kolica?
9.9.2010 18:40:19   
ivaj
To bi bilo extra,ali da li moze to da se izvedeuser posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Kakva kolica?
9.9.2010 20:01:13   
bokicans
Sada sam zvala neku bebi radnju da ih pitam, kaze moze da se spoje,sa onim spojnicama.Ljubicasta su mi jako lepa ,a mislim da ce lepo izgledati ljubicasta i zelena!
E da ja ih kao pitala i za cenu,kada ona rece 7800user posted image !!!

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Kakva kolica?
9.9.2010 20:16:31   
bojanica7
bokice, mi smo pazarili kolica na limundu. hm, ne znam smem li da stavim link da vidis kolica za blizance. nista, stavljam, pa ga vi skinite ako ne sme
http://www.limundo.com/kupovina/Za-decu/Ostalo/Kolica-za-blizance-Bertoni/1470078
i http://www.limundo.com/kupovina/Odeca/Bebi-oprema/Bertoni-kolica-za-blizance/1658715

a ako ti se ne svidjaju, mozes pratiti , stalno stavljaju nova, tako da mozes ubosti sneka super za super cenu user posted image ma ja obozavam da licitiram

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Kakva kolica?
9.9.2010 21:22:59   
ivaj
IZVORNA PORUKA: bokicans

Sada sam zvala neku bebi radnju da ih pitam, kaze moze da se spoje,sa onim spojnicama.Ljubicasta su mi jako lepa ,a mislim da ce lepo izgledati ljubicasta i zelena!
E da ja ih kao pitala i za cenu,kada ona rece 7800user posted image !!!



Na justclicku su 5.100user posted image  A jos si ti iz N.S. nema da brines.

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Kakva kolica?
10.9.2010 8:06:36   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Modessty

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Moja su peg perego pliko p3 bla bla truć user posted image
To je stari model, uzela sam ih polovna, sa svim dodacima, ali se sklapaju kao kišobran, što mi je jako bitno - da mogu da stanu u gepek. Iako sam bila protivnik kolica na 3 točka, priznajem da sam pogrešila - mnogo su bolja za off road, ali i ova rade radnju. Još mi smeta što im nije spojena ručka i što ne može da se podešava od sunca i vetra.
Ali opet sve mi to pada u vodu kad vidim koliko malo prostora zauzimaju u gepeku.
Sada da kupujem - kupila bi jedna chipollino, na 3 točka, ali mi je besmisleno sada kupovati nova, na ova sam se ipak navikla user posted image



Kako ne štiti od vetra i sunca? Ja imam ta kolica i vidim da su se pokazala bolje od svih modela koje sam videla da šetaju po gradu! Nije nam potreban suncobran niti pelena da bi zaštitili dete od sunca. Onaj gornji deo se sasvim odvaja od donjeg i može da se pomera s jedne strane korpe na drugu. Lagana su za upravljanje. Imaju odličnu kabanicu za kišu i vetar. Dete je zaštićeno a može da gleda bez ikakvih prepreka kroz kabanicu.  A možeš da zakačiš gomilu teških torbi ili kesa i nema šanse da se prevrnu! A lako se voze i po neravnom terenu.
Mogu vam reći da ih mi baš koristimo do maksimuma i odlično se se pokazala u prethodnih 6 meseci!



Ja sam isto prezadovoljna, no.. ovo boldovano... ja nisam volela da otkopčavam cipzar (mislim na onaj baš ravan, početni položaj, jer sam imala trip da će beba da isklizne na tu rupu kada recimo prelazim put pa naginjem kolica. Imala sam problema sa vetrom i suncem, i jedino što tim kolicima fali jeste ručka koja se prebacuje (po meni).


Da vas obe obuhvatim user posted image

Mod nikako mi nije jasno koji donji deo se odvaja i šta možeš da okrećeš?user posted image

Stoji da sve može lepo da se ušuška i da det jeste zaštićeno od sunca, pod uslovom da ne visi na onoj prečagi kao moja Anauser posted image

Jesam ja zadovoljna kolicima, sve to stoji, samo ljudi vi trebate da vidite po kakvim mi terenima idemo user posted image Izdržavaju kolica, samo dete truckam nenormalno.

Kažem - jedina mana što ručka nije spojena i što ne može da se okreće. I naravno - ne mogu da se sklope jednom rukom. Barem ja ne mogu


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Kakva kolica?
10.9.2010 8:19:13   
bokicans
bokice, mi smo pazarili kolica na limundu. hm, ne znam smem li da stavim link da vidis kolica za blizance. nista, stavljam, pa ga vi skinite ako ne sme
IZVORNA PORUKA: bojanica7


a ako ti se ne svidjaju, mozes pratiti , stalno stavljaju nova, tako da mozes ubosti sneka super za super cenu user posted image ma ja obozavam da licitiram


Ja bih pravo da ti kazem,dvoje istih pa da ih mogu rastavljati,nekako mi se to cini prakticnije,a predpostavljam da ce nekad biti razdvojeni,npr.jedno spava,drugog tata vozika napolju....trece nemam pojma ni ja...........user posted image itd

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Kakva kolica?
15.9.2010 18:37:44   
Sonreir
Devojke, evo jos jednih povoljnih kolica koja su super, a jeftina i rucka se okrece:
http://www.ready.rs/products/Oprema-za-bebe/Bebi-Kolica/1641.sr.html


Dostava je po celoj Srbiji. a troskovi dostave su 300din. bez obzira gde se salju kolica user posted image I naravno, u tu cenu ide i AS user posted image


Nasla sam ih na jos jednom sajtu po ceni od 9990 a PTT iznose 220din user posted image Prva u zadnjem redu:
http://www.ishop.rs/iisek/3/iikat/24/iipodkat/206/iibrend/163/iipretraga/ready


< Poruku je uredio Sonreir -- 15.9.2010 18:41:06 >

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Kakva kolica?
22.9.2010 22:13:20   
happy mama
Peg perego,pliko switch,jeste skuplji model ali je asolutno za savku preporuku.Ja sam prezadovoljna!!!

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Kakva kolica?
22.9.2010 23:14:12   
dacica
mene stoki kolica progone po graduuser posted image user posted image user posted image user posted image ...gde god se okrenem...neko ih voziuser posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu happy mama)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Kakva kolica?
16.10.2010 18:37:40   
marijajo
mi smo uzeli ova kolica,tj ovaj set.najpovoljnije su u aksi 20 000 din.
KOMPLETNA KOLICA ZA BEBE – CONDOR (0+) AUTO SEDIŠTE – ZERO PLUS COMFORT NOSILJKA ZA BEBE DUNJICA ZA NOGE TORBA - KOJA KADA SE OTVORI MOŽE SLUŽITI KAO PODLOGA ZA PREPOVIJANJE BEBE Karakteristike kolica: jednostavno sklapanje, elegantan dizajn, ručke se podešavaju, 4 položaja naslona, od sedećeg do ležećeg, široka tenda koja se lako skida, prilagodljiv oslonac za noge, 3 položaja, zadnji točkovi za kočenje, prednji rotirajući, velika korpa za odlaganje i prečka koja se skida, zaštita od kiše, dunjica za noge dimenzije: rasklopljena kolica: 90x54x105 cm, sklopljena kolica: 108x35x48 cm, težina: 10 kg Karakteristike sedista: Karakteristike: sedište je mekano i pruža maksimalnu udobnost i sigurnost, presvlaka sedišta je odvojiva i pogodna za pranje, mekano jastuče, vise položaja sigurnosnih kaiševa, čvrsta ručka - omogućuje sigurno i udobno nošenje bebe, kapuljača - zaštita od vetra i sunca Odobreno po Evropskom standardu ECE R 44/03.

user posted image


(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Kakva kolica?
16.10.2010 18:57:13   
ivaj
Mnogo su lepauser posted image  A i nisu puno s obzirom da dobijas sve to u kompletu.

(odgovor članu marijajo)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Kakva kolica?
16.10.2010 19:40:00   
marijajo
Super su.Ima i u drugim bojama.Pise da imaju 10kg,ali iskreno mislim da nemaju toliko.Bas mi deluju lagana user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Kakva kolica?
16.10.2010 21:32:12   
Vika
Evo i nasih Graco kolica koja smo dobili nekoriscena, i za koja po broju na etiketi ne mogu da nadjem model ( kupljena u Mercatoru u BG-u). Iskopala sam model na koji najvise lice-Spree, ali imam i pitanje za vas:

Da li na sva kolica mogu da se stave "jaje" bebi sedista ili treba da na njima postoji neki mehanizam na koja se jaje natakne?

Na ovim mojim ne mogu da vidim nikakav mehanizam u koji bi to uslo, a sa druge str. na Justclicku ima Graco sedista za koja kazu da odgovaraju svim njihovim kolicimauser posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu marijajo)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Kakva kolica?
17.10.2010 1:00:38   
dacica
ima mehanizam-ali ga dobijes sa sedistem...

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Kakva kolica?
17.10.2010 8:35:52   
Trcosava
Viko, ne znam za Graco, mi imamo PegPerego, i mi smo skidali ceo taj platneni deo, ostane ti samo taj metal, i imaju dole dve čvakice na koje se natakne AS, tj jaje, isto tako se tu natakne i ona velika korpa. Pogledaj na kolicima da li ima nešto što štrči sa strane gde sedi (al ga objasnih, ali ne znam kako bi ti drugačije objasnila)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Kakva kolica?
17.10.2010 10:49:09   
Vika
Nema nikakvih cvakica u koje bi se utaklo!

Ma mozda i nije bitno da se jaje natakne na kolica posto mi je termin 06.01. pa sumnjam da cemo po snegu orati kolicima.
A inace sama kolica imaju potpuno lezeci polozaj i zimsku ciradu pa ce valjda moci i bez jaja!

Kupim jaje za auto i to je to!
Hvala drageuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Kakva kolica?
27.10.2010 13:46:19   
Barbarica
Drage moje, zna li neka gde imaju u Beogradu da se kupe neka od ovih kolica? user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Kakva kolica?
27.10.2010 14:20:31   
*Alexx*
Barbarice, a koja su kolica u pitanju?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Kakva kolica?
27.10.2010 14:35:34   
Barbarica
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Barbarice, a koja su kolica u pitanju?


Joj draga, tamo samo pise Shopper 6 Patch Pooh, i za treca galaxy happy pooh... Pise samo da ima u turbo limacu, ali tamo ih nisam nasla, pa reko mozda negde drugde ima?
A znas li mozda gde imaju Hauck kolica?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Kakva kolica?
27.10.2010 14:42:32   
Anoniman
 Moj ti je predlog da izlistaš na netu spisak bebi radnji u Bg , i pogledaš na njihovim sajtovima , na svakom sajtu piše sa kojim robnim markama sarađuju tj koje robne marke kolica i ostale opreme drže u radnji . Tako ćeš znati ko drži Hauck , a ko ostale marke , i gde šta možeš konkretno da nađeš . 

(odgovor članu Barbarica)
  Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Kakva kolica?
27.10.2010 14:47:02   
Anoniman
Evo sad sam našla na netu da Meda shop u BG drži Hauck . Meda shop ima svoj sajt , pa pogledaj . 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li znate ko su dugine bebe?
U stvarnosti, dugine bebe su ostrva ljubavi koja nas podsećaju na izgubljeno dete, na taj način se povezujući sa njim. K...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

stvari za novorodjence
PoisonEve

Kada ste poceli sa kupovinom stvari za bebu?

u 6. mesecu (22%)

u 7. mesecu (11%)

u 8. mesecu (24%)

u 9. mesecu (18%)

posle porodjaja (16%)

nista nismo kupili, dobili smo sve (9%)


Ukupan broj glasova: 272

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here