|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Paketići za decu bez roditelja
29.10.2011 22:57:24   
Anoniman
Čitam po raznim temama kako mamike pakuju dečije stvari koje su naši malci prerasli. I ja već drugu turu Neveninih stvari odvajam i sve je novo, jedva nošeno, a mnogo toga nije stigla ni da obuče. Pa mi palo na pamet da bar deo toga odvojimo i da sa još po kojom igračkom i slatkišima spremimo paketiće i za decu bez roditelja, da i njima dođe Deda Mraz...

< Poruku je uredio Lu RR -- 1.11.2011 16:59:04 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Paketići za decu bez roditelja
30.10.2011 8:52:06   
MarijaBg
Sjajna ideja, ja imam i stvari sa etiketom. Samo javite gde i saljuser posted image em paket

< Poruku je uredio Lu RR -- 1.11.2011 16:59:32 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Paketići za decu bez roditelja
1.11.2011 17:57:33   
Anoniman
Da, to je dobra ideja, vec sam ucesvovala u ovakvim akcijama user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Paketići za decu bez roditelja
1.11.2011 21:37:19   
GRGA
Drga ezene meni se ova akcijamnogo svidja.Bas bih volela da iznenadimo decicu i spremimo im nesto,,,,vidite gde sta i kako,,spremam paket i saljem postom!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Paketići za decu bez roditelja
2.11.2011 4:45:31   
Anoniman
Jeeej!!! Ja ću onda ovih dana da kontaktiram Zvečansku, da pokušam da saznam koliko ima dece i kog uzrasta pa da pokušamo svakom po jedan paketić da napravimo...




< Poruku je uredio gae_gr -- 2.11.2011 4:47:21 >

(odgovor članu GRGA)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Paketići za decu bez roditelja
10.11.2011 17:34:40   
Anoniman
Još nisam zvala... Čini mi se da je odziv malo mali, sa 4 paketića ne možemo mnogo da uradimo... Ako interesovanje ne bude bar malo veće, moraću da smislim nešto drugo... Možda jednu zajedničku donaciju... Videćemo...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Paketići za decu bez roditelja
10.11.2011 17:38:06   
vukosava
gae_gr nadji negde onlajn gde mogu da se plate neki paketici da im se posalju, pliz... Ako ima ista takvo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Paketići za decu bez roditelja
10.11.2011 17:45:23   
maslackic
MM ova sestra je godinama nosila stvari svoje dece u zvecansku,njena decesada imaju 15 i 11 godina,ali sada su postali stroziji i postavl;jaju uslove,prosle godine nisu hteli da prime igracke koje nisu imale etiketu,znate,onu na usima recimo sto stoji okaceno...garderobu polovnu ali stvarno jedva nosenu nisu hteli da prime...
mozda se nesto promenilo,ako jeste neka javi...user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Paketići za decu bez roditelja
10.11.2011 17:53:54   
Anoniman
Ajd zvaću sutra da proverim ali ako ne prihvataju polovne stvari, svratište znam da prihvata sigurno... Onda dečije stvari možemo njima a videćemo šta bismo mogli da osmislimo za  Zvečansku...

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Paketići za decu bez roditelja
10.11.2011 18:37:51   
GRGA
Ja sma prosle zime zelela da deci koja su u zvecanskoj za novu godinu sam htela napraviti veliku tortu na sprat lepo ukrasenu da se raduju,,sa puno zivotinjica,,,i jestivih figurica...

Medjutim ne moze,,,,,moram imati prijavljenu firmu,,,etikete,,sirovinski satstav torte...onda sma odustala....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Paketići za decu bez roditelja
11.11.2011 13:25:42   
maslackic
Nekad bas preteruju... Ta deca i tako nemaju sve sto im treba , i naravno da ne bismo dali iscepani i prljavo ,nije najnovije ali opet bolje i nesto ,ta deca se sitnicama raduju...

Nije mi palo na pamet to prihvatiliste, znam da ima u Krfskoj, bas cu i ja da se raspitam...

i pre neki dan gledam na TV u carinsku robu ( garderobu) zaplenjenu godinama cuvaju ,mogli su bar nekim ustanovama da doniraju...kao oranizuju aukcije a nema kupaca...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here