|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
5.11.2011 16:36:14   
bea83
Smeškić trenerku sam isto kupila u Sarajevskoj, ima baš raznih boja, ja uzela crnu, danas sam je nosila i baš mi odgovara, ja sam uzela L, a verovatno ima i veće, mada mene ova moja uopšte ne steže i ima mesta još da se popunjava. A što se tiče majičica, tu si u pravu, meni je moja baš fino dugačka (uzela sam najveći broj L-XL) ali tvoj stomačić je dosta veći tako da ne znam da li će ti odgovarati...
U tržnom centru Mondo u Žarkovu se otvorila prodavnica koja prodaje pamučni program Barum Barum (kupovala sam stalno kod njih dok su bili na drugom mestu i jako sam zadovoljna) i tu ima trenerki sa širokim pojasom 1200 din, svih boja, i tunikica raznih vrsta i  pamučnih majica koje mogu da se podešavaju u struku (imaju kao neke učkure sa strane, pa kako raste stomak možeš da ih popuštaš) cene su od 600 do 800 din. Stvarno je super kvalitet, ja njihove stvari nosim već godinama, imam trenerku sa prve godine fakulteta i još uvek je ok

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Moda za trudnice
5.11.2011 18:28:20   
Jole84
Danas sam kupila svoj prvi trudnički dzemper iako mi je baš rano user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Moda za trudnice
5.11.2011 23:10:09   
Sesilija 83
Ja sam dobila od mame trudnicku strikanu haljinu bas je simpa,siva i malo iznad kolena.sto je prava sreca da je nesto nasla i za mene....

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Moda za trudnice
9.11.2011 6:33:54   
smeskicTB
beice, hvalaaaa puno! pogledacu kada budem opet kod mame. nisam stigla juce, a i tek sam sada videla tvoju porukicu.
ako budem slucajno isla da podizem burme koje su u balkanskoj, mozda i ranije svratim.

i odlicno da znamo za barum-barumuser posted image

Sesilijaaa, uzivaj u novom dzemperu-haljinici!user posted image

ja sam juce sebi nasla hulahopke 5cu, sa umetkom, debele grilonke crne i uzeh i tanke carape, isto 5cu sa umetkom za vencanje..ali 6cu nemaju..kasnije kada sam isla kod frizera, u visegradskoj, na kartonskim kutijama ili kolima ljudi koji prodaju..pa pitah-i zena je imal bas debele i to 6cu..i ja sam moje placala oko 500din, a kod nje su 200, pa da znate;)

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Moda za trudnice
9.11.2011 12:25:17   
bea83
Ja hitno moram da nabavim hulahopke, definitivno ne mogu da udjem u nijedne moje (isprobanouser posted image ), gledala sam u Delta city-ju u Mother care-u imaju 2 para za 1000din baš trudničke, ali su samo 15dena, to je baš tanko, moram da pogledam po tezgicama i pijaci jer nemam nameru da dajem veliku lovu za to, pošto to jedem za doručak, non stop ih cepam....volela bih da nadjem od mikrofibera, one su tako mekane i ne nerviraju meuser posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Moda za trudnice
9.11.2011 17:25:23   
Sesilija 83
Ja sam jutros nasla trudnicke pantloneeee,konacko i ja da se pohvalim,od tamnog texasa,onako vise sportske sa dzepovima sa strane,dok sam isla do pijace mm me cekao sa drugom u nekom kaficu i slucajno ih video u izlogu,bas su simpa a i malo imaju lastisa kod cukljeva 2.200din.
Bea sto se hulahopa tice vec sam pisala kupis 5icu sa dodatkom i samo ih okrenes i eto to trudnicko hulahop,a ja sam nasla na pijaci debeli hulahop i to onaj pravi zimski svega350din...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Moda za trudnice
9.11.2011 17:56:52   
Inica
I ja cu kupiti na pijaci 2-3 komada hulahopki, da imam da menjam. Inace ne volim da ih nosim, ali sad cu morati.. A opet- da uzimam skuplje necu, jer posle trudnoce ce samo skupljati prasinu..

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Moda za trudnice
10.11.2011 10:52:04   
Sesilija 83
Ja zimi nosim hulahop samo kad oblacim neku suknju ili haljinu,uglavnom ka dnosim pantalone ili trenerku nosim one punije pamucne dokolenice bas su super,i jakna mi je do kolena i nije mi stvarno hladno.... a sad se nesto plasim da se ne prehladim pa nosim hulahop onaj tanji i ispod trenerkeuser posted image user posted image user posted image ko neka baba...

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Moda za trudnice
10.11.2011 11:01:16   
majared
Kad bih vam rekla da umesto hulahopki nosim mm-ove duge gaće ne bi verovale user posted image . Kunem se super je stvar, pamučne, dovoljno široke da ne žuljaju a super su tople. I ja sam našla samo grilonke a one mi ne znače puno tako da sam još uvek u potrazi za vunenim čarapama.
Ja sam pre neki dan kupila trudnički kombinezon. Podešava se sa strane trakama i baš je udoban. Moraju malo da se skrate ali rešićemo i to

< Poruku je uredio majared -- 10.11.2011 11:02:04 >

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Moda za trudnice
10.11.2011 11:06:22   
Azra_
Meni je trenerka zakon! Nekako mi je najudobnije. Samo je problem oko gornjeg dela, stomacic raste li raste, pa jedva nadjem gornji deo koji mogu lepo da zakopcam. Ako ima nekak mama iz Nisa sa predlogom za neku finu radnju, neka javi.
Skoro sam kupila bas udobnu trenerku, udobniju u zivotu nisam probala, sav se odusevila, ali se kasnije ispostavilo da kad aispod obucem belu majcu trenerka je malo ofarba u crno. user posted image A i dodnji deo mi malo ofarba nozice ako nemam unihop. Bezveze.

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Moda za trudnice
10.11.2011 12:22:14   
Inica
Ma ja ne nosim hulahopke inace, nerviraju me.. Ali kao sto Sesilija kaze- sad me strah da se ne prehladim.. Tako da cu morati.. user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Moda za trudnice
10.11.2011 12:49:09   
majared
Duge gaće su zakon, slušaj kad ti sestra kaže

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Moda za trudnice
12.11.2011 7:50:03   
smeskicTB
beice, te su sto si videla su bas tanke..evo ja sam bas glamur od 60dena uzela za nekih 420din, jako su mekane i fine. 5cu. u prodavnici u sarajevskoj..
mama mi je uzela na bajlonijevoj pijaci od domaceg proizvodjaca 6cu, da vas ne slazem za nekih 150din, rekla bih iste debljine kao i ove od 60dena..
meni su za sada udobnije kada taj umetak ide na guzu, ali po potrebi, okrenucu;)

ja sam uvek nosila hulahopke..ali one pamucne, debele..

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Moda za trudnice
12.11.2011 8:17:40   
Inica
user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: majared

Duge gaće su zakon, slušaj kad ti sestra kaže

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Moda za trudnice
12.11.2011 8:45:29   
serendipity
Stigle su trudnicke farke u Peacocks u Novom Sadu, nisu bas najjeftinije ali nije ni preskupo.... vrlo su udobne!

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Moda za trudnice
12.11.2011 23:23:56   
mama kukunka
da se pohvalim ovde-kupila sam u outletu centrotextilovom u gornjem delu balkanske ( za trudnice iz bg) cebastu trenerku ( gornji i donji deo) za 1490 din..Uzela sam xl, a ima i xxl, a ja sam povelika i bez33, nedelje  trudnoce, i skroz mi je udobna..Ima je u 3 kombinacije - sivo-lila, svetlo ljubicasto-tamnoljubicasto i crno-ciklama..Tako da me ne zanimaju debele carape...sad kad imam cebence dole da nosim. ionako ne podnosim hulahopke..I-basta! Od sad ne kupujem vise nista, osim sto sam mislila da  kupim obicne safranove kopije ugg cizmi(to je oko 1500), najvece moguce, da ne moram da pertlam ili da zakopcavam rajsferslus za ono malo puta sto cu napustati kucu u decembru..Bas mi je tesko da obuvam cipele..

(odgovor članu serendipity)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Moda za trudnice
13.11.2011 15:20:32   
smeskicTB
mama kukunka koji je to outlet? tamo gde je stylos?
pogledala bi ih..

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Moda za trudnice
14.11.2011 11:40:49   
crazymama
gde da kupim neki pamucni mekani brus, a da ima malo bar punjene korpice...?

< Poruku je uredio crazymama -- 14.11.2011 11:41:02 >

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Moda za trudnice
14.11.2011 11:44:40   
Inica
CM, imas ih svugde.. Probaj u bugatiju, njihovi su kvalitetni, a nisu toliko skupi.. Ja sam vidjala takve i po metrou, tempu, itd..

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Moda za trudnice
14.11.2011 11:50:23   
crazymama
e da, bugatti, dobro si me podsetila... meni nekad tako stane mozak :)

a i do metroa bih mogla sad odmah da odem :) ionako sam dokona ;)

gledala sam u uscu u onim kao bebi radnjama, nisam se odusevila, a i ne planiram da ih placam nesto preko 1000-1500din....

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Moda za trudnice
14.11.2011 12:25:46   
Inica
Pa u bugatiju su oko 1000 takvi, mozda malo vise.. I u metrou sam videla na tu foru, sa debljim brtelama, deluju bas udobno...

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Moda za trudnice
21.11.2011 15:01:54   
Sesilija 83
Evo i ovde da se pohvalim
Kupila sam jos jedne trudnicke pantalone,crne uz nogu skroz i malo punije,ide 'ladno vreme
moram neke koje mogu da ubacim u cizme...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Moda za trudnice
21.11.2011 15:53:56   
Inica
Ja sam podobijala od sestre dosta stvarcica- s''tim da od pravih trudnickih pantalona planiram da nosim samo moje farmerke iz prosle trudnoce koje su mi velike trenutno (po njima vidim da sam u prvoj trudnoci brze "napredovala" user posted image ) Tregerke necju nositi (moooozhda po kuci), tunikice su mi dobro dosle- u svakom slucaju sam obezbedjena do kraja trudnoce.. user posted image

< Poruku je uredio Inica -- 21.11.2011 15:54:51 >

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Moda za trudnice
21.11.2011 23:49:32   
crazymama
u metrou sam nasla lepe pamucne, blago punjene bruseve u kombinaciji 2 kom 900din, idu u beloj i u bledo zelenoj nijansi...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Moda za trudnice
26.11.2011 16:57:40   
Inica
Kupih na kraju zimsku jaknu, XL- dugacka i topla.. Lepa je, platila sam je 3000din, nisam htela da dajem vise od toga kad mi treba samo za kratak period..

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here