|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Istraživanje: Srbi, Hrvati i Južnoafrikanci
19.6.2009 8:54:59   
Anoniman
Srpkinje su najmanje zadovoljne svojim seksualnim životom, dok su Srbi najzadovoljniji, podaci su istraživanja farmaceutske kuće „Bajer Šering” o seksualnim navikama i stavovima Južnoafrikanaca, Hrvata i Srba.

U istraživanju je učestvovalo oko 600 do 700 muškaraca i 200 žena u svakoj od tri ispitivane zemlje.
Tako je 64 odsto Srba reklo da je zadovoljno svojim seksualnim životom, nakon njih slede Hrvati, pa tek onda Južnoafrikanci. Od svih ispitanika, Srpkinje su najmanje zadovoljne seksualnim životom. Nasuprot tome, za Južnoafrikance i Srbe afere oživljavaju dugačke veze, dok u to najmanje veruju Hrvatice.
Za seksualnim životom iz mladosti žali tek trećina ispitanika iz svih zemalja, dok Srbi seksualnost shvataju najozbiljnije - 30 odsto njih smatra da je seks zabava o kojoj ne treba previše brinuti, dok isto to tvrdi dvostruko više Hrvata.
Seksualne odnose najčešće imaju Južnoafrikanci, pa Srbi, a najređe Hrvati. U sve tri zemlje većina ispitanika, između 30 i 40 odsto, ima odnose dva-tri puta nedeljno. Međutim, čak devet odsto Južnoafrikanaca ima odnos svaki dan. Ovim se može pohvaliti tek pet odsto muškarca i žena u Srbiji. U kategoriji „četiri-šest puta nedeljno” prednjače Južnoafrikanci, dok su na drugom mestu sa 13 odsto Srbi i Srpkinje.
Za muškarce i žene u Srbiji, kada je u pitanju sam čin seksa, nije bitno koje je doba dana, ali najviše im odgovara veče. Jutarnji seks najviše voli devet, odnosno šest odsto stanovništva Srbije, dok seksualne odnose u prepodnevnim satima žene uopšte ne zanima. Hrvati najviše vole seksualne odnose u večernjim satima, dok Južnoafrikanci to vole da rade tokom noći.
Podaci o trajanju seksualnog odnosa vrlo su slični za sve tri zemlje. Petina ispitanika kaže da im odnos traje do 10 minuta, a petnaestak odsto od 16 do 20 minuta. Za 22 odsto muškaraca i 27 odsto žena u Srbiji seks traje i do pola sata. Samo za pet, odnosno dva odsto ispitanika u Srbiji seks traje i više od sat vremena.
Čak 23 odsto Južnoafrikanaca tvrdi da za dva do tri sata imaju više seksualnih odnosa, dok isto to potvrđuje tek pet odsto Srba i četiri odsto Hrvata. Trećina Srba i Hrvata priznaje da nikada ne može više puta da vodi ljubav u kratkom roku. Južnoafrikanci češće imaju više orgazama tokom jednog seksualnog odnosa, dok oko 70 odsto Srba i Hrvata kaže da doživi samo jedan.
Svim muškim ispitanicima za dobar seks najvažnija je snažna erekcija, dok je ženama, osim Južnoafrikankama, najvažnija predigra.
Izvor: blic.rs
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Istraživanje: Srbi, Hrvati i Južnoafrikanci
19.6.2009 8:57:58   
Anoniman
srbi, hrvati i južnoafrikanci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e ebo majku


bosanci....crnogorci, slovenci i makedonci ne upražnjavaju sex user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 19.6.2009 8:58:30 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Istraživanje: Srbi, Hrvati i Južnoafrikanci
19.6.2009 9:00:55   
Anoniman
Da... ne znam kakve veze Južnoafrikanci imaju sa nama. user posted image

Čak sam pomislila, možda su birali različitosti, ali onda mi ne paše ovo Srbi i Hrvati.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Istraživanje: Srbi, Hrvati i Južnoafrikanci
19.6.2009 9:04:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Srpkinje su najmanje zadovoljne seksualnim životom. Nasuprot tome, za Južnoafrikance i Srbe afere oživljavaju dugačke veze, dok u to najmanje veruju Hrvatice.

Za seksualnim životom iz mladosti žali tek trećina ispitanika iz svih zemalja,

Za muškarce i žene u Srbiji, kada je u pitanju sam čin seksa, nije bitno koje je doba dana, ali najviše im odgovara veče. Jutarnji seks najviše voli devet, odnosno šest odsto stanovništva Srbije, dok seksualne odnose u prepodnevnim satima žene uopšte ne zanima. Hrvati najviše vole seksualne odnose u večernjim satima,

Podaci o trajanju seksualnog odnosa vrlo su slični za sve tri zemlje. Petina ispitanika kaže da im odnos traje do 10 minuta, a petnaestak odsto od 16 do 20 minuta. Za 22 odsto muškaraca i 27 odsto žena u Srbiji seks traje i do pola sata. Samo za pet, odnosno dva odsto ispitanika u Srbiji seks traje i više od sat vremena.


Evo malo materijala za diskusiju. Skratila sam priču. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Istraživanje: Srbi, Hrvati i Južnoafrikanci
19.6.2009 9:05:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Da... ne znam kakve veze Južnoafrikanci imaju sa nama. user posted image

Čak sam pomislila, možda su birali različitosti, ali onda mi ne paše ovo Srbi i Hrvati.


pa i ja sam se samo sokirala ...od tolikih kontinenata i zemalja Južnoafrikanci user posted image

a za ovo drugo se zajeuser posted image ...meni ne smeta uopste

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Istraživanje: Srbi, Hrvati i Južnoafrikanci
19.6.2009 9:08:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

a za ovo drugo se zajeuser posted image ...meni ne smeta uopste



Ništa nisam krivo shvatila, pa ne znam na šta misliš. user posted image

Ali nije ni bitno... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Istraživanje: Srbi, Hrvati i Južnoafrikanci
19.6.2009 9:14:05   
Anoniman
ma mislila sam samo na dvije zemlje bivše yuge (uzeli srbiju i hrvatsku) ...zato sam napisala da se mi ne sexsamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dodushe meni je muz iz hr user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Istraživanje: Srbi, Hrvati i Južnoafrikanci
19.6.2009 9:15:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

dodushe meni je muz iz hr user posted image user posted image user posted image user posted image



Da nije odatle, ne bi ti kur** videla! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Istraživanje: Srbi, Hrvati i Južnoafrikanci
19.6.2009 9:18:00   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

umalo se ne izvrnuh sa stolice od smijeha

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Istraživanje: Srbi, Hrvati i Južnoafrikanci
19.6.2009 9:20:30   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Istraživanje: Srbi, Hrvati i Južnoafrikanci
19.6.2009 9:23:52   
Anoniman
user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Istraživanje: Srbi, Hrvati i Južnoafrikanci
19.6.2009 15:27:08   
Verus
hihih tasho, sad sam bas ovo citala i htela da postujem, pa si me preduhitrila. 
Izgleda da cu onom mom morati da lomim nogeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here