|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 12:10:26   
JMPM
Minic je teksas,mestimicno izbeljen...onako,znas...kratak user posted image !Pokrije samo ono sto treba user posted image !Znaci te od 15 dena su fine,dovoljno cvrste?Ne volim one mlitave carape,ne znam da li me razumes.One sto se vrte oko noge koliko su mekane user posted image .Hoce mi odgovarati ista velicina kao i kod drugih Pompeinih,dvojka? user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 12:19:06   
Jeca*
Ne znam sta da ti kazem, ja sam visoka 175cm i uvek kupujem cetvorku, ma koliko kg da imam user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 12:22:48   
JMPM
Ja sam ki pikavac spram tebe,imam mozda celih 165 user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 12:23:49   
Ana RR
Jeco, nije ti velika četvorka? Ja sam uvek trojku kupovala, a nas dve smo tu negde.

JMPM, imaš lepe čarape u Calzedoniji, mislim da imaju i te tanke, ja sam zimus kupila debele hulahopke.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 12:25:18   
Jeca*
Pa ne znam, evo sad sa 175cm i 60kg kupujem cetvorku i super mi. Vise od svega mrzim kad mi carape padaju user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 12:26:28   
Ana RR
To je i moja kilaža (pre trudnoće), trojka mi je bila taman. Ista visina.

Ni ja ne volim kada padaju, to me baš nervira.


< Poruku je uredio Ana RR -- 6.5.2011 12:27:23 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 12:27:16   
Jeca*
ne smem da se usudim...user posted image  premda, sve manje ih kupujem....sve me svrbi od carapa...luda zena user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 12:28:34   
Ana RR
user posted image ja imam trip da mi se od njih suši koža, pa se svaki čas mackam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 12:29:20   
JMPM
Hvala Anci,hvatam zadnji voz da kupim carape user posted image .Tako da nemam mnogo izbora ovde ispred mog radnog mesta.Uzecu 15 den neku dvojku,mislim da ce odgovarati jer su mi sve bile dvojka (165cm i 59 kg).Ma videcete posle slike sa mimicem i ima da kazete kako su dobre carapeeeeeeeee,iako nisu user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 12:31:36   
Ana RR
Pompea su stvarno ok, njih najčešće kupujem samo što ja sve čarape redovno cepam noktima user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 12:31:37   
Jeca*
samo da nisu sjackave jer onda noge deluju deblje

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 12:33:05   
JMPM
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pompea su stvarno ok, njih najčešće kupujem samo što ja sve čarape redovno cepam noktima user posted image
Isto user posted image
Jeco,mislis da se ne sijaju?To i ne volim,valjda cu utrefiti da se ne sijaju user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 18:47:10   
Maccana
Jbte,kad smo vec kod tih carapa!Kako sam se mogla obrukati jedan dan,da poludis!user posted image user posted image user posted image Obaveyno pre nego sto krenete negde u tim samodrzecim,setajte malo po kuci....Ja vam lepo krenula u suknjici sva namontirana do grada i carapa krene da mi spada!!!Da poludis!Drapala sam se celim putem i na kraju uletim kod neke poznanice u trafiku i nekako je navucem do dupeta te sam izdrzala do odredista i skinula ih!Izgleda su mi stajale i onaj silikon na nijma mi se osusio,nije hteo da se zalepi za kozuuser posted image user posted image user posted image Uzas!Mada jaaako prijaju kad su ok,jer mrzim hulahopke i samodrzece su za mene resenje!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 19:36:57   
pepeljuga
Ja sam uvek kupovala Glamour, mislim da su kvalitetnije od Pompea carapa (nisam imala konkretno samodrzece nego obicne hulahopke i dokolenice Pompea i meni su bzvz). Glamour su odlicne!

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 20:10:54   
VVVV
meni je udobno sto nema gume preko stomaka... ali jako retko uspem da ih uklopim.
Najcesce mi se guma oslikava kroz suknju, sto mi je bas seljacki. Kako vi resite taj problem?

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 20:18:08   
Maccana
Pa mislim da ne bi trebalo da ih dignes previsoko hm...Mozda si uzela veci br koji ti ne odgovara .Probaj da ih nosis na polovini butine,ne bi trebalo da ti se usecaju u nogu pa da se oslikaju???user posted image user posted image user posted image Neznam..

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 20:38:33   
VVVV
bice da su meni sve carape male user posted image , posto su mi sve do pola butina max :) i uvek se usecaju

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 20:45:15   
Anoniman
Volim samodržeće čarape. A volim i halt_ere + obične čarape, to mi je moćnija varijanta . Nosila sam ih nekad baš često. Sada - ne. Samo kada prilika to nalaže, a u poslednje vreme, gle čuda, baš nešto i nemam prilika za oblačenje samodržećih čarapa, a ni halt_eruša.

Edit - za dame kojima spadaju čarape - malkice pokvasite silikon-lepak na čarapi pre navlačenja, mnogo će se bolje zalepiti za kožu, a u torbici ponesite halt_ere za svaki slučaj user posted image .

< Poruku je uredio BubaMira -- 6.5.2011 20:47:05 >

(odgovor članu VVVV)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 20:49:19   
bebać
Ja imam tanke i listove i butkice(čitaj mršave) tako da mi baš spadaju,a m me zeza uzmi selotepa pa zalijepiuser posted image user posted image

mada obučem na haltere i bude bolje,to sve upakovano,ali nisam dugoooooooooooo

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 21:42:25   
Maccana
bice da su meni sve carape male user posted image , posto su mi sve do pola butina max :) i uvek se usecaju
E a da ti nemas malo jedrije butkiceuser posted image buci buci bucuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 21:45:19   
Maccana
Edit - za dame kojima spadaju čarape - malkice pokvasite silikon-lepak na čarapi pre navlačenja, mnogo će se bolje zalepiti za kožu, a u torbici ponesite halt_ere za svaki slučaj user posted image .
Ovo je bilo meni upuceno-prepoznala sam seuser posted image user posted image user posted image Ma dzaba kvasenje kad rikne silikon,veruj mi probala sam.Prvo ih prosecem po kuci pa onda u setnju po graduuser posted image

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Samodržeće čarape
10.12.2011 15:40:29   
bebać
meni m neko veče kupio 6ere, kaže ne znam veličinu pa proberi sebi koje ti valjaju,ladno ću ostale da prodajem on lineuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Samodržeće čarape
10.12.2011 15:47:37   
Olga75
za mene sigurno nemas velicinu user posted image
ali tvom hazbendu svaka cast na trudu user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Samodržeće čarape
10.12.2011 15:51:03   
bebać
Olgec nemoj tako, meni su još more sexy kad se pocijepajuuser posted image user posted image user posted image

Jao vi ste krive, što sam počela sa ovim temama. jer ste me podigle sa onom temom to be or not to beuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Samodržeće čarape
10.12.2011 15:52:14   
Olga75
a latila si se user posted image
ondaK salji najvece pa da matori poludi user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here