|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 55 56 [57]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novi grip AH1N1
9.2.2011 22:31:37   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tash

Jao breeeeeeeeeee što ste dizale ovu temu... sve se trudim da cooliram!!! 

Jesi čula da vakcine izazivaju narkolepsijuuser posted image
Ali dobro, dobro, jedino u Srbiji ne izazivaju samo u nekih tamo 12 zemaljauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1401
   RE: Novi grip AH1N1
9.2.2011 22:31:38   
Anoniman
Da, da, zaključajte temu, parvite se da grip ne postoji... AAAAAAAAAAAAAAAAA

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 1402
   RE: Novi grip AH1N1
9.2.2011 22:32:06   
Anoniman
Šta je narkolepsija? user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 1403
   [Obrisana poruka]
9.2.2011 22:32:24   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 1404
   RE: Novi grip AH1N1
9.2.2011 22:33:27   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tash

Šta je narkolepsija? user posted image

Poremećaj sna, odjednom drmneš u san iz čista mira!
Ja se cijelo vrijeme i pravim da ne postoji ova pojava, mislim na gripu, od kako je počela...

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1405
   RE: Novi grip AH1N1
9.2.2011 22:34:01   
minavb
Nece valjda opet da pocne masovna histerija?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 1406
   [Obrisana poruka]
9.2.2011 22:34:17   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 1407
   RE: Novi grip AH1N1
9.2.2011 22:34:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

Šta je narkolepsija? user posted image


Sindrom narkolepsije karakteriziran je spontanim padanjem u san. Prvi simptom je obično pretjerana pospanost tijekom dana. Radi se o neodoljivoj želji za spavanjem u trenutku kada osoba želi biti budna. Narkolepsija je povezana s katalepsijom, iznenadnom slabošću ili paralizom često izazvanima smijanjem ili nekim drugim intenzivnim osjećajem, zatim paralizom u snu, vrlo zastrašujućom pojavom u kojoj je čovjek napola budan ali se ne može pomicati, te halucinacijama, odnosno vrlo zornim i zastrašujućim snovima koji se javljaju na početku ili pred kraj sna. Osoba također može pokazivati znakove automatskog ponašanja, odnosno izvođenja rutinskih ili dosadnih zadataka, čega se kasnije ne sjeća u potpunosti.
Ovaj poremećaj može se liječiti bihevioristički ili putem lijekova. Bihevioristička terapija uključuje izbjegavanje rada u smjenama, izbjegavanje konzumiranja teških jela i alkohola, poštivanje rasporeda noćnog spavanja, te strateški raspoređene dnevne odmore. Lijekove treba davati kontrolirano, njihova doza mora biti individualizirana, a propisuju se stimulanti kojima se pokušava povećati razina pažnje, te antidepresivi kojima se kontroliraju gore navedena stanja vezana za narkolepsiju.
http://www.psihologija.autentik.net/poremecaji_spavanja_narkolepsija.php

Definitivno ako se vakcina primi u Srbiji to se ne desi, meni se prošle godine nije desilo, niti ikome mom. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1408
   RE: Novi grip AH1N1
2.11.2011 23:26:21   
minavb
Gledajte Insajder.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1409
   RE: Novi grip AH1N1
3.11.2011 9:54:02   
Olga75
gledala user posted image
sva se najezm kad vidim bivseg dozivotnog ministra


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1410
   RE: Novi grip AH1N1
3.11.2011 9:56:13   
minavb
Mene je svojevremeno mnogo nervirala masovna panika među ljudima. Može se videti i na ovoj temi. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1411
   RE: Novi grip AH1N1
3.11.2011 9:57:43   
Olga75
znas da mi uopste nije bilo svejedno ali da vakcinisem malo dete ko zna sa cim , koji je to bezobrazluk bio

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1412
   RE: Novi grip AH1N1
3.11.2011 10:09:32   
minavb
Ej, još i da se potpišeš ako odbiješ, da te žigošu. Ja sam tad bila u prvom trimestru trudnoće, i pravo da ti kažem, više sam se plašila običnog gripa. E sad nam je fond prazan i za 2012. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1413
   RE: Novi grip AH1N1
3.11.2011 10:13:18   
Olga75
optuzivati SZO za globalnu zaveru je hrabro ali kupvina vakcina kod nas , pogotovo kad se saznalo ko ih prodaje je bila vise nego jasna 

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1414
   RE: Novi grip AH1N1
3.11.2011 10:21:36   
minavb
Sećaš se pisma one finske ministarke zdravlja? Pričaše neki da nije normalna, i eto, žena bila u pravu. Moj kum radi u farmaceutskoj inustrji, kuma mi je farmaceut u apotekarskoj ustanovi, oni su mi prvi rekli da se ne vakcinišemo a kum mi je kasnije i pojasnio da je recesija nagrizla i farmaceutsku industriju , pa moraju nekako da se čupaju.
Ali ljudi, njihova panika, izjave i ideje... po nekima grip je vrebao na svakom ćošku i napadao sve kategorije stanovništa.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1415
   RE: Novi grip AH1N1
3.11.2011 10:25:01   
Olga75
posebno su bili ugrozeni mladi ljudi kod kojih je imuni odgovor bio prejak
i Poljska ministarka je odbila da kupi vakcine
da se ne lazemo , kad odes u apoteku kao da si otisao na pijacu , mozes da pazaris sta hoces , na stranu reklame za lekove kao za papirne maramice svugde mogu da se nadju


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1416
   RE: Novi grip AH1N1
3.11.2011 10:37:49   
minavb
I pozitivna lista lekova je sve manja. user posted image  

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1417
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 55 56 [57]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 55 56 [57]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here