|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put cul...
3.2.2009 17:23:38   
BINCE
ja sam dansa bila na kontroli...trudna sam 7 sedmica i cula sam malo srce,plakala sam ko luda od dragosti osjecaj je nevjerovatan,,,a muz je bio samnom i njemu su oci bile pune suza...sve je ok.beba je duga 8mm na super polozaju lijepo se vidi ma sve super....tako sam sretna..kakav je vama osjecaj bio???

< Poruku je uredio Ana RR -- 12.3.2010 10:46:26 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
3.2.2009 17:26:29   
Jeca*
Vrlo slično sam se osećala. Mada sam bila dosta zbunjena, jer je osećaj neverovatan. Malo srculence kuca u tebi....tvoja beba....nestvarno!!!
A ja sam čula tek na expertskom UZ u 20-oj nedelji, do tad sam samo gledala na monitoru, mada mi je i to bilo potpuno fascinantno!

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
3.2.2009 18:28:05   
BINCE
ja sam se osjecala predivno al cdno nemogu da vjerujem da je malo bice u meni...a sa 7 sedmica sam i vidjela srce i cula i to se lijepo vidi kako ubrzano lupka..predivan osjecaj.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
3.2.2009 18:32:29   
Lu
Super Bince baš mi je drago zbog tebeuser posted image
Ja sam prvi put čula srce mog sina negdje u 8.mjesecu čini mi, se baš je čudan osjećaj,postaješ još svjesniji djeteta u sebiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
3.2.2009 18:38:08   
BINCE
tako kasno lu.......pa kako nisi prije cula jer se sa 6 sedmica moze cuti srce...ja sam sad cula i svaki naredni pregled cu da slusam ponovo...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
3.2.2009 18:41:09   
stella
Kada mi je dr potvrdila trudnocu plakala sam,jer sam je vidjela na uz
A u30 oj,koliko se sjecam, sedmici sam cula otkucaje i naravno,kanula je suzicauser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
3.2.2009 18:43:49   
Lu
IZVORNA PORUKA: BINCE

tako kasno lu.......pa kako nisi prije cula jer se sa 6 sedmica moze cuti srce...ja sam sad cula i svaki naredni pregled cu da slusam ponovo...


Eh draga bince otkud znam,nisu mi ni rekli za tu mogućnost prije,ja mlada neiskusna a  nisam imala našu rr da saznamuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
3.2.2009 18:44:20   
BINCE
bas nevjerovatan osjecaj...meni nije kanula jedna nego sam plakala ko luda,,,kada sam izasla iz ordinacije,svi su me gledali kao da se nesto strasno desilo...al,sam ja bila jos sretnija jer je moj muz bio uz mene i zajedno smo slusali odkucaje srca...a,kad sam vidjela tackicu prvi put na monitoru nisam plakala jer sam bila izgubljena nisam mogla da vjerujem da je to moja beba i da sam trudna...al,hvala Bogu sad je sve ok.

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
3.2.2009 18:46:32   
BINCE
ma hajde lijepo je cuti,pa kad tad....al je stvarno cudan osjecaj da je beba u tebi 8mm a,kolipacno  joj je onda srce zamisli...a kuca...i lijepo se vidi...joj presretna sam..

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
3.2.2009 18:49:50   
Lu
Samo ćemo malo oftopic;
jeste li promijenili ginekologa binceuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
3.2.2009 18:52:41   
BINCE
naravno,,rekla sam da cu mijenjati,,i mogu vam reci da sam sa ovom novom dokt.Nejra Pasic...prezadovoljna sve mi je u detalje objasnila,cak je ona zvala mog muza da udje unutra da i njemu objasni zena je za 100...jedva cekam ponovni pregled...kada cu da vidim svoju citavu bebicu sa 10 sedmica...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
3.2.2009 18:57:12   
Lu
Super eto sve se sredilo,sad draga samo uživaj u svojoj dugo iščekivanoj trudnoćiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
3.2.2009 19:04:04   
BINCE
hvala ti puno draga moja...e,bas uzivam to je i dokt.vidjela na ultrazvuku..

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
3.2.2009 19:12:36   
kumara

IZVORNA PORUKA: BINCE

naravno,,rekla sam da cu mijenjati,,i mogu vam reci da sam sa ovom novom dokt.Nejra Pasic...prezadovoljna sve mi je u detalje objasnila,cak je ona zvala mog muza da udje unutra da i njemu objasni zena je za 100...jedva cekam ponovni pregled...kada cu da vidim svoju citavu bebicu sa 10 sedmica...


Super bince!!! Drago mi je da napokon imate dobru dr! I da vam bebica raste!!! user posted image Uzivajte!!!!!

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
3.2.2009 20:11:38   
Vesna 1975
Mozete samo zamisliti kakvo je bilo moje odusevljenje kada sam posle dva missed-a (nije bilo srcane akcije) cula srculence da kuca, a jos
kada sam to videla na monitoru, ustvari to je bio samo gestacijski mesak koji je imao srce koje je kucalo!
Bila sam skroz sludjena, nisam mogla da poverujem mislila sam da je to moje srce, posle dva miseda prosto ne mozete da poverujete da je to istina.
Na drugoj kontroli sam odmah iz nekog straha trazila od doktorke da prvo cujem otkucaje srca. I hvala Bogu sve je bilo u redu, srce kucaaaaaaaaaaaaaa!!!!
Sad sam u iscekivanju prvog expertnog ultrazvuka sa dvanaest nedelja.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
3.2.2009 21:54:26   
Anoniman
Ja sam u VI nedelji čula srce, ali pošto sam bila totalno nesvesna svega, pa i toga...
Nisam ni razmišljala da postoji opcija da srce ne radi... totalno sam bila van tematike trudnoće, i mogućnosti bilo kakvih poteškoća...
Nisam bila ni svesna koja sam srećnica! user posted image

(odgovor članu Vesna 1975)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
4.2.2009 19:02:58   
BINCE
ja jedva cekam slijedeci pregled....Lenka...kako se ti osjecas.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
4.2.2009 19:38:19   
oliveradj
Ton je bio utisan videla sam kako treperi srce i videla sam bebu. Pocela sam da se smejem bila sam verovatno polusvesna kasnije je dosao izliv radosti. Sest meseci i malo vise sam imala spontani ta slika sa ultrazvuka nije licila na nista u odnosu na ovu koja je bila fantasticna. Sam taj osecaj ne mogu da opisem kada sam videla bebu i treperenje stvarno je divno. 

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
15.2.2009 19:41:24   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha

.........................
Nisam ni razmišljala da postoji opcija da srce ne radi... totalno sam bila van tematike trudnoće, i mogućnosti bilo kakvih poteškoća...
Nisam bila ni svesna koja sam srećnica! user posted image
..................


Otprilike je i samnom tako bilo... "Nisam ni razmišljala da postoji opcija da srce ne radi"- baš tako Tasho...
Otkucaje sam čula na prvom pregledu, nisam ni znala da se mogu čuti, niti da je to redovna procedura, ma nisam znala ništa.. Zbunjena, unezverena na onom stolu, kao vanzemaljac sam se osećala.. Ti otkucaji mi prođoše kao neki san, kao u bunilu nekom, nestvarnom...



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
17.2.2009 15:16:49   
Jasna1
Bog cure

Ja sam udata u Londonu, i upravo sam saznala da sam trudna. 7 tjedana. Ali bila sam kod doktora jucer i ovdje su doktori katastrofa, nisu kao nasi.
Nije mi nista rekla, nisam cak ni imala test da potvrdim trudnocu i slicno, nego je samo zapisala kad sam joj rekla da mi je bio zadnji dan ciklusa i rekla "Bolnica ce te kontaktirati vjerojatno za oko 4 tjedna a ako ti se dotad ne jave javi se ti njima". Samo da znate kako ste sretne sto imate tako dobre doktore i sve, ja bih najradije sad sjela na avion i isla kuci na pregled, voljela bih i ja cuti srce, ali me strah da ne bih ostetila trudnocu letenjem...
Nije mi cak ni rekla da uzimam folnu kiselinu i vitamine - da mi nije to jedna prijateljica rekla i da nisam vidjela ovdje nha forumu ne bih ni znala.
Jos sam joj bila rekla kako sam ja blizanka, pa me strah da ne nosim blizance, a ona samo dotakla moj stomak i rekla: " Ne mislim da su blizanci". Stvarno nije moguce da je ona tako to znala samo na dodir mog stomaka, bas sam se sokirala...


(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
17.2.2009 15:20:05   
Anoniman
jasna 1 to je grozno stvarno
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za nase doktore

a sto se tice osjecaja kad sam cula prvi put otkucaje srca(u 2 mjesecu trudnoce ja mislim) pocela sam plakati... od srece naravno... to su neponovljiva iskustva... i da dragi Bog dadne svakoj zeni da to dozivi

(odgovor članu Jasna1)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
17.2.2009 15:23:43   
eugenija
Dobro došla draga.. user posted image user posted image .. Nadam se da ćeš i dalje uspešno nalaziti informacije na ovom forumu.. I ja sam od skora ovde, ali se osećam sjajno.. Toplo sam dočekana, a pored toga sajt nudi pregršt članaka i debata.. Prijavi se OVDE , a evo i čestitam na lepoj vesti!!! Ipak se raduj novostima više!! Neka one nadvladaju ružne stvari!

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jasna1)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
17.2.2009 15:23:44   
Anoniman
Dobrodošla Jasna! user posted image

Čestitam na trudnoći! user posted image

A bolnica će te kontaktirati za 4 nedelje ZAŠTO? Da bi tamo vodila trudnoću? A ova dr je privatnik ili...?

Mislim da već ima slična tema, pokušavam da je nađem.

(odgovor članu Jasna1)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
17.2.2009 15:28:36   
Anoniman
Inostrani sistemi vođenja trudnoće (KLIK)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: kakav vam je osjecaj bio kad ste prvi put...
17.2.2009 15:35:07   
guppy RR
meni je bio taj zvuk tako sladak, da sam rekla doktoru da su ko lokomotiva (ćiha puha), da moja dečica u stomaku voze vozić user posted image
bilo mi je jaaaaaaako drago


< Poruku je uredio Ana RR -- 12.3.2010 10:47:20 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here