|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ANTIBIOTICI
12.2.2012 11:00:28   
minavb
Srbin progovarauser posted image
Ja to ne pijem, tako su me profesori naučili u školi, a i zbog mojih čestih gastritisa to ne bih smela ni da pomislim. Meni služi za skidanje temperature, pošto ja teško skidam T kad sam bolesna. Mm-u je jedan hirurg savetovao da pije novalgetol kad je imao t 40, i dva je popio, a onda sam ga nagovorila da me pusti da mu dam inekciju.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: ANTIBIOTICI
12.2.2012 11:01:14   
mihi
I ja pomislih što i ti Olga ne pišem više ovde ništauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: ANTIBIOTICI
12.2.2012 11:12:38   
mihi
Jeste ko ima problema s tim nesme da ga konzumira, ali moj želudac sve podnosi..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 78
   [Obrisana poruka]
12.2.2012 11:12:46   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 79
   [Obrisana poruka]
12.2.2012 11:14:16   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: ANTIBIOTICI
12.2.2012 11:14:39   
minavb
IZVORNA PORUKA: mihi

Jeste ko ima problema s tim nesme da ga konzumira, ali moj želudac sve podnosi..user posted image user posted image user posted image

Totalno sam zaboravila na tvoj želudac.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: ANTIBIOTICI
12.2.2012 11:16:56   
indy_25
U naselju Dobrinja u republici Srpskoj daju vec godinama tablete tramal i trodon bez recepta. I tako se omladina drogira. Moj brat je prije uzimao, uzas. Meni smeta sto apoteke tako daju ispod pulta ipak je to nelegalno i to je za mene kriminal.

< Poruku je uredio indy_25 -- 12.2.2012 11:17:20 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 82
   [Obrisana poruka]
12.2.2012 11:18:32   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: ANTIBIOTICI
12.2.2012 11:25:08   
nenja22
ozda da se primenuje tema u "lekovi (bez recepta)" pa na miru da se razglaba user posted image

nije lek za i.m primenu samo malo drugaciji od onog u tabletama, dosta je tu razlike i samim procesom tabletiranja (kapsuliranja i sl) se upravo priprema za oralnu primenu, izbegavaju nezeljena dejstva pojedina a konkretno novalgetol ih toliko ima da je na zapadu potpuno prevazidjen lek u kojem god obliku...ali da, kod nas ga ponekad i lekari opusteno savetuju ljudima (stomatolozi posebno) coveku to pomogne i posle krene da se krka svako malo...sta mu se sa zelucem u medjuvremenu desi, to je vec druga prica...

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 84
   [Obrisana poruka]
12.2.2012 11:27:40   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu nenja22)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: ANTIBIOTICI
12.2.2012 11:30:59   
minavb
Off:Gagi, znas li da ishrana mnogo pomaze kod migrene?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: ANTIBIOTICI
12.2.2012 11:34:51   
mihi
To je stvar uređenosti države i zakona koji se primenjuju, To se lako rešava kažnjavanjem i zabranom rada, i kod nas je do pre 6m bilo tako a sad nema lepo ti kažu samo na recept i kraj, ne sme bez recepta da ti proda antibiotik.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 87
   [Obrisana poruka]
12.2.2012 11:37:24   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: ANTIBIOTICI
12.2.2012 11:40:14   
mihi
Možda sam jednom ili dva puta u životu popila po 2ml zbog nicanja umnjaka, Znam dosta toga o nesteroidnim inflamatornim lekovima i ne konzumiram ih osim kada je to stvarno potrebno,.
IZVORNA PORUKA: nenja22

ozda da se primenuje tema u "lekovi (bez recepta)" pa na miru da se razglaba user posted image

nije lek za i.m primenu samo malo drugaciji od onog u tabletama, dosta je tu razlike i samim procesom tabletiranja (kapsuliranja i sl) se upravo priprema za oralnu primenu, izbegavaju nezeljena dejstva pojedina a konkretno novalgetol ih toliko ima da je na zapadu potpuno prevazidjen lek u kojem god obliku...ali da, kod nas ga ponekad i lekari opusteno savetuju ljudima (stomatolozi posebno) coveku to pomogne i posle krene da se krka svako malo...sta mu se sa zelucem u medjuvremenu desi, to je vec druga prica...


(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 89
   [Obrisana poruka]
12.2.2012 11:41:55   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: ANTIBIOTICI
12.2.2012 11:48:13   
Olga75
Gagi , evo tema GRIPA
i da nastavimo o antibioticima user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: ANTIBIOTICI
12.2.2012 12:30:53   
minavb
IZVORNA PORUKA: gagi


IZVORNA PORUKA: minavb

Off:Gagi, znas li da ishrana mnogo pomaze kod migrene?



Ne znam,ako ti nije tesko pisi na pp user posted image

Pišem sutra.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: ANTIBIOTICI
12.2.2012 12:48:03   
Tea2
Kupila sam ga...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: ANTIBIOTICI
12.2.2012 12:51:48   
Tea2

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: gagi


IZVORNA PORUKA: minavb

Off:Gagi, znas li da ishrana mnogo pomaze kod migrene?



Ne znam,ako ti nije tesko pisi na pp user posted image

Pišem sutra.


Pisi u temi o migreni,ima nas jos koji patimo od migrenoznih glavobolja.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: ANTIBIOTICI
12.2.2012 12:55:24   
minavb
Podseti me sutra da pišem. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 95
   [Obrisana poruka]
12.2.2012 14:16:27   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: ANTIBIOTICI
12.2.2012 16:16:19   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: Tea2

Kupila sam ga...


Eeeeeeee, zemljo Srbijo.....

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: ANTIBIOTICI
12.2.2012 16:31:51   
Tea2
Mislis da je to samo u Srbiji?Ispade lakse nabaviti drogu ,nego antibiotik......

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 98
   [Obrisana poruka]
12.2.2012 16:44:56   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Tea2)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: ANTIBIOTICI
12.2.2012 16:49:56   
Tea2
Nesto mi se dopalo da i ja nekada budem predmet osudeuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here