|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HRONO ISHRANA
24.6.2014 18:25:50   
nata11
Ili dva belanca sa salatom, jel moze to?

_____________________________





(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: HRONO ISHRANA
24.6.2014 18:29:40   
branki*
ja nisam na ovoj ishrani,ali mislim da moze,na osnovu onog sto sam procitala.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: HRONO ISHRANA
25.6.2014 22:49:21   
nina26
moze, samo bih ti savetovala vise belanaca, jer od dva neces se zasititi, veruj mi user posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: HRONO ISHRANA
13.7.2014 16:09:08   
Endzii426
Moze li neko da mi kaze sta smem da jedem za obroke, i smem li da jedem pastete, salame i to ?

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: HRONO ISHRANA
13.7.2014 19:19:40   
lanajelena
Koliko ja znam ne sme nista od toga

(odgovor članu Endzii426)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: HRONO ISHRANA
23.11.2014 20:01:03   
soni
Ja posle trudnoce krecem sa hronom ishranom...Lagano mi je da se pridrzavam, a budem sita...Obicno kad god pokusavam neku dijetu non stop mislim na hranu ali ovo moram izdrzati...pred more ove god sam imala 5 viska , za nepunih mesec sam ih skinula...Zadovoljna

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: HRONO ISHRANA
30.11.2014 5:41:35   
Sanjalica1980
Bas sam u drugoj temi pisala o ovoj ishrani.

I ja krecem posle porodjaja user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: HRONO ISHRANA
30.11.2014 9:28:47   
soni
onda zajedno...da stavljamo recepte, ja nekad nemam ideju , pa bi mi pomoc znacila

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: HRONO ISHRANA
30.11.2014 9:42:10   
Sanjalica1980
Moze Soni user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: HRONO ISHRANA
30.11.2014 10:45:46   
nata11
Ja sam negde vec pitala ali moram opet. Kako kuvani kupus po HI? Jel ima ogranicenja u zacinima?

_____________________________





(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: HRONO ISHRANA
30.11.2014 10:49:05   
soni
ja izdinstam luk pa dodam meso po zelji na kockice iseceno...proprzim...ubacim kupus i krckam zajedno sve...na kraju dodam morsku so i biber...i dobaci paradajz... to je to...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: HRONO ISHRANA
30.11.2014 10:52:41   
Torbica
user posted image Ja sam se samo par meseci posle trece bebe bavila ovim i sa 59 vratila na 53 kg, i stojim, pa i ne sprovodim ovo. Ali je stvarno najbolja moguca "dijeta". Srecnooo!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: HRONO ISHRANA
30.11.2014 10:54:35   
soni
najbolja je... stvarno... jedes fino a mrsavis..

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: HRONO ISHRANA
30.11.2014 10:58:23   
vonavoj
I ja krecem od proleca..Kad beba krene sa dohranom,da ne poremetim mleko!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: HRONO ISHRANA
30.11.2014 11:00:10   
soni
mozes i sada vec da pocnes da se priremas.. krenes sa izbacivanjem hleba uz veceru i rucak npr...veliki korak ...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: HRONO ISHRANA
9.12.2014 22:24:44   
Buba Mira
E, ženice, ajte pišite malo o periodu restrikcije i predlozima za klopu.
Koristite li steviju?

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: HRONO ISHRANA
11.12.2014 21:19:46   
dragicar
Bila sam na restrikciji mesec dana. Meni je posle porodjaja ostalo 13 kg. Od februara do okrobra sam bila rigorozna i na mnogim dijetama, pomarandza dijeta, onda dijeta 21 dan i na kraju hrono ishrana. Hrono restrikcija je bilo slag na torti. Istopila sam se na 60kg. Koza fenomenalna, bez celulita, lice bez bubuljica. usla u sve stare stvari. od oktobra do sad jedem kao ranije i dodala 3-4 kg. Pokusavam da se vratim na hrono al ne ide. Prvenstveno finansijski razlozi - ostala bez posla. Ali bar znam ako se kilogrami natalize kako se mogu smaknuti. Svima preporucujem hrono. Super je.

_____________________________

Život je lep

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: HRONO ISHRANA
10.2.2015 21:07:25   
Figaro88
Ja od sutra pocinjem sa hrono dijetom.Imam 8kg da skinem,skinula sam vec tri tako sto sam samo izbacila slatko.Ugojila sam se opet,za ovih godinu i po.Procitala sam danas opet kako se kombinuje,nadam se da cu za dva meseca uspeti da smrsam...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu dragicar)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2015 11:28:12   
vonavoj
Ja za sada pravim hrono hleb i to jedemo,izbacila sam slatkise,i vec kg idu dole..pa polako,jer dojim!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: HRONO ISHRANA
13.2.2015 15:09:43   
Figaro88
Danas treci dan,ne jedu mi se slatkisi uopste,ali sam stalno gladnauser posted image Vaga vec pokazuje kilogram manje,ali to je voda.Setam puno,Andrea mi danas kukala da joj noge odpadaju.Samo mi je vecera problem,nisam navikla da jedem nista posle rucka,a sada moram,budem gladna vec oko cetiri,pet popodne,ali ne znam sta da jedem.Koliko sam shvatila(a procitala sam skoro sve sto ste pisale) uvece nesme tost,i nesme isti protein kao za rucak i dorucak?

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: HRONO ISHRANA
28.2.2015 17:25:51   
Figaro88
DA se pohvalim-dve nedelje i 4kg manje,obim struka manji za celih 10cmuser posted image U ponedeljak idem kod doktora da proverim i krvnu sliku,pa ako bude sve super nastavljam do 64kg.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: HRONO ISHRANA
28.2.2015 17:45:34   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja za sada pravim hrono hleb i to jedemo,izbacila sam slatkise,i vec kg idu dole..pa polako,jer dojim!


Kako praviš hrono hleb?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: HRONO ISHRANA
28.2.2015 17:55:08   
vonavoj
200 g razanog integralnog brasna,
200g integralnog,
100g speltinog,
Malo soli,prasak za pecivo,pola kasicice soda bikarbone,4 kasike maslinovog ulja, i semenke po zelji (lan,suncokret,sysam). Sve pomesam i dodam oko 400ml mlake vode,ne treba da bude puno vodeno,da ne bi bio ziv.
I pecem 1h na 220,dole stavim pek papir,a odozgo foliju,da sr ne sprzi previse.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: HRONO ISHRANA
28.2.2015 17:56:29   
vonavoj
Ostavim da odstoji bar 5-6 sati u pokrivenoj ciniji,ja zamesim u taperver kraljici.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: HRONO ISHRANA
28.2.2015 21:59:23   
isidora88
figaro mozes li napisati sta jedes? ja nikako da se nakanim, a kao slon samuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here