|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HRONO ISHRANA
20.3.2015 8:47:04   
Modessty
Figaro bravo! user posted image E vala jesi dobra inspiracija!!! user posted image Krećem i ja! user posted image Moram za vikend sad da se organizujem. Najbolje bi bilo kao Maja da nosim na posao i doručak i ručak. Onda bi mogla da mi bude rana večera. Mada ja sada često propuštam večeru. ALi slatkiše ne propuštam. Stalno sam mnogo umorna i onda mi organizam samo traži sve više i više šećera.
JEl vam nije skuplji ovaj način ishrane ili ste uspele da nekako prilagodite načinu ishrane svoje porodice?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: HRONO ISHRANA
20.3.2015 8:53:45   
majared
Meni je neizvodljivo da posebo kuvam za sebe pa se prilagodjavamo. Pravila sam ya rucak musaku od karfiola, kupus (kuvani ili u rerni), supu (pojedem samo meso iz supe, povrce dam ukucanima).
Potrazi na internetu hrono kuhinja. rs. Ima lepih recepata za sva tri obroka

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: HRONO ISHRANA
20.3.2015 8:56:31   
Modessty
Hvala Majo!
Tako ću i ja. Šta spremim za sve to je. bar kad je ručak u pitanju


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: HRONO ISHRANA
20.3.2015 9:11:16   
adulence
bravo figaro,meni se kod hrono najvise svidja to sto se masnoce tope bas tamo gde treba...i mod jos jedan savet NIKAKO ne preskaci veceru..

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: HRONO ISHRANA
20.3.2015 9:24:25   
cockic
ja koliko sam citala hrono nije djeta,nego stil zivota.znaci sa njim pocnes i neprekidas.jer ako prekines ugojis se vise nego sto si smrsao.ali jelovnik je super.ja bi samo zbog celulita i salceta.inace kg ne smem da skinem,gde cu manje na moju visinu ja imam oko 59kg i 172cm.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: HRONO ISHRANA
20.3.2015 12:45:28   
Figaro88
Hvala ljudi user posted image
Kod mene su troskovi isti,ono sto spremim za rucak svi jedu,ne mogu da biraju user posted image Suhomesnato slabo jedem zbog pritiska pa ne kupujem,bas retko,hleb isto mesim samo za sebe pa mii to dugo traje.A i ne kupujemo vise slatko svaki dan pa nema ni tih troskova.Sve sto mogu sama da napravim da ne kupujem pravim.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: HRONO ISHRANA
22.3.2015 9:12:21   
iva80
Pre skoro dva meseca sam počela sa hrono. Bila 4 nedelje na restrikciji (sa par izleta) i evo 4 kg manje do sada. Mada važnije mi je to što sam u obimu skinula 3cm user posted image udjoh u manji konfekciski broj user posted image I mm je na hrono takokodje, samo što on ima malo češće izlete i odstupanja zbog prirode posla ali takodje mršavi. Ono što zajedno možemo da potvrdimo je da imamo energije, da se lepo osećamo i da nikada zdravije nismo jeli. A hlebove koje pravim, zahvaljujući svim onim receptimana na raznim sajtovima, su PRE-U-KUS-NI!!!
...e sada mene ipak zanima nešto, jer ne znam da li je do hrono ili ove lude promene vremena, kasni mi menstruacija pozamašno (test negativan) pa me zanima da li je neka imala sličnu situaciju??
--Apropo gore pomenute menstruacije, skoro se javila jedna dama koja je posle 13god pokušavanja ostala u drugom stanju- naglasila da je nekoliko meseci na hrono i da se jako dobro oseća i da joj je verovatno to dovelo telo u balans itd.--
Pozdrav svima!

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: HRONO ISHRANA
22.3.2015 11:51:06   
majared
Vidim da se na fejsu u grupi hrono ishrana bes cenzure zene cesto zale na pomerene cikluse. Meni je u pslednjih 6 meseci (pre nego sto sam krenula sa HI) dosta kasnila user posted image i nadam se da ce mi se cikluci popraviti. Trebalo je juce da dobijem, cekam

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: HRONO ISHRANA
22.3.2015 12:09:26   
Jekica_88
Ja mogu da potrdim da je hrono ishrana najbolja ishrana na svetu !! Bila sam skepticna kada sam krenula sa njom jer mi je bilo nelogicno da neko toliko jede a mrsavi. Moj muz se cudio kad sednemo da doruckujemo sta ja jedem a mrsavim. Znaci zene samo napred. Ja u restrikciji nikad nisam bila, uzimala sam slatko s vremena na vreme u vreme uzine pa sam izgubila 9 kg za 2 meseca. A sto se ciklusa tice meni ciklus nikad nije bio na 28 dana uvek je to variralo od 31-35 i tako mi je bilo i dok sam bila na ishrani. Znam samo da mi se koza procistila, kosa mi je bila prelepa, nokti lepi, celulit se neverovatno smanjio. Posle svadbe sam se opustila i opet se ugojila user posted image . Sada sam trudna i trudim se da se pridrzavam ali ne mogu meso da jedem gadi mi se, pa jedem skrobna povrca i ne veceram jer ne mogu zaista, i nisam se ugojila za sad ni gram. Samo napred zene sa hrono ishranom mnogo je dobra za zdravlje, krvna slika mi je bila fantasticna

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: HRONO ISHRANA
8.4.2015 8:07:26   
branki*
nasla sam ovaj clanak,pa da ga podelim sa vama..

tajna hrono ishrane

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jekica_88)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: HRONO ISHRANA
8.4.2015 11:46:10   
Figaro88
Kako da ubacim pdf prirucnik?Mozda nekome pomogne.Inace kod mene se mrsavljenje usporilo,od kada sam izbacila one slike pa do danas jos tri kg,znaci kg nedeljno,sto je super.Obim struka juce za 15cm manji,kukova deset,jedino lose sto su se i grudi smanjileuser posted image Nastavljam jos mesec dana restrikcije pa prelazim na vanrestriktivno.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: HRONO ISHRANA
8.4.2015 12:52:11   
adulence
figaro kako spremas spanac ako ga jedes?ja naravno nisam na dijeti ali se pridrzavam sada u trudnoci nekih pravila,najvise zbog zdrave kombinacije u ishrani...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: HRONO ISHRANA
8.4.2015 14:25:36   
Figaro88
Ja ga jedem samo ujutru za dorucak u omletu.Stavljala sam ga i u musaku-red tikvica-meso-red spanaca-pa prelila belancima.Ne volim ga basuser posted image Andrea ga obozava,kao i brokoli,karfiol pa jedem da bi i ona jela...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: HRONO ISHRANA
16.4.2015 10:17:36   
Modessty
Ja kao da počnem i još nisam.
Mene mnogo nervira ona fora - proteini, ugljeni hidrati, belančevine ... user posted image Ljudi šta je šta? I to srpskim jezikom ako može molim vas!

Ja ne bih da idem na restrikciju ali bi rado da probam sam način ishrane.
Eto da nisam pročitala teskt što je Branki postavila ne bi znala da je musaka u skladu sa hrono!

Recimo ja danas za ručak imam tikvice punjene sojinim ljuspicama sa mladim lukom i jajima i zapečeno u rerni. Jel to može da prođe? Eto treba mi praktičan primer!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: HRONO ISHRANA
17.4.2015 9:20:59   
Buba Mira
NE MOŽE SOJA. I ne mogu jaja u toj kombinaciji. user posted image i da soliš morskom solju i koristiš hlado ceđena ulja (maslinovo i druga) umesto suncokretovog.

< Poruku je uredio Buba Mira -- 17.4.2015 9:22:12 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: HRONO ISHRANA
17.4.2015 9:51:20   
ivaMark
...nije to ona musaka sa krompirom, vec drugo povrce koje je dozvoljeno..
Uh, najedos se pice user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: HRONO ISHRANA
17.4.2015 9:55:22   
adulence
soja se nikako ne jede,a sto se musaka tice,kao sto je iva rekla samo one dozvoljene,od tikvica,karfiola,plavog paradajza....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: HRONO ISHRANA
17.4.2015 14:23:00   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Buba Mira

NE MOŽE SOJA. I ne mogu jaja u toj kombinaciji. user posted image i da soliš morskom solju i koristiš hlado ceđena ulja (maslinovo i druga) umesto suncokretovog.


onda ništa od toga. Ovo je skupa ishrana! Nije to za mene, tj za nas
Mislim morska so ok, ali Maslinovo ulje uopšt enije jeftino. Sve ok i hranljivost i ukus.... Al džaba sve ako ga samo ja jedem ili ako ga trošim više nego što trošim običan zejtin.
Mislim da ću ja ipak po svom, ali ću ispoštovati da su obroci na 4 sata.

Izvinte ali sve gde treba da kuvam posebno za mene ili da kupujem mango, avokado i slično ne pije vodu. Em te neke stvari ne mogu da nađem, em ne mogu ni finansijski da to podnesem. Kao sve jeftino, nije skupo, ali kad pogledaš i preračunaš i nije da nije skupo!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: HRONO ISHRANA
17.4.2015 14:53:34   
jocajaca
Eh ovako odlučih od ponedeljka da počnem sa dijetom. Ja sam od 01.09.-15.10.prošle godine sličnim načinom ishrane skinula 10-ak kg ali sad trebam najmanje još tolijko.
Pitanja:
1. Ja ustajem oko 06,30 idem na posao pješke(oko 3km), onda mi je pauza u 10, a kući se vraćam oko 16,30 kada I ručam. Pitanje je kad sam da doručkujem to je sve za pravila ove dijete kasno. Šta mislite da doručkujem odmah kad dođem na posao oko 08,00 (naravno prije toga kod kuće da se nalijem čajem I vodom) pa da užinam oko 12,00 da bi do ručka prošla ta 4 sata?

još sam nešto htjela pitati al dok ispisa ovo zaboravi šta user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: HRONO ISHRANA
20.4.2015 16:21:27   
Figaro88
Mod ja ne jedem maslinovo ulje,ne volim ga,koristim obicno suncokretovo.U prirucniku koji sam kupila uopste ne pise da ne sme suncokretovo nego da nije bas najzdravije sto vec znamo i da hrana ne sme da se przi i pohuje.NE kupujem ni sve to ostalo,samo promenim malo ono sto inace spremam.Npr ako danas hocu musaku umesto sa krompirom napravim je sa pecenim paprikama koje vec imam u zamrzivacu.Morska so je jeftina,sirce isto koristim obicno.Puno toga sa one grupe na fb i u prirucniku nije isto.A ta knjigica je 450din u Laguni.Kasnije cu prepisati iz nje ono osnovno,mnogo je jednostavnije nego sto se cini,i mnooogo prostije od onoga sto se na grupi pise user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: HRONO ISHRANA
20.4.2015 17:38:28   
sagitarius
Jocajaca,po hrono bi bilo idealno da do 10h bude gotov dorucak,tako da cim dodjes na posao je ok.Super ti je i to pesacenje,jer najbolje efekte ima ujutru.Pre dorucka mozes limunadu ili biljni caj,sta ti vise odgovara.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: HRONO ISHRANA
20.4.2015 19:54:46   
majared
ima i pravilo do kada smes da ponovis dorucak da ne bi poremetila raspored

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: HRONO ISHRANA
21.4.2015 10:33:41   
Modessty
Figaro hvala puno! user posted image Ja već pomislila da je ovo jedna od onih dijeta sa nekim ekstra skupi i nedostižnim namirnicama. A to pravilo o 4 sata između obroka je logično.
Šta je užina? Mislim šta jedete kao užinu?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: HRONO ISHRANA
21.4.2015 11:13:49   
adulence
mod bilo bi dobro da u restrikciji nemas uzinu....znaci tri obroka idealno na 5 sati....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: HRONO ISHRANA
21.4.2015 13:22:35   
Modessty
neću restrikciju. ne treba mi. Treba mi samo da promenim način ishrane, tj da samu sebe uobročim (ko što sma svoje bebe ) user posted image I nema šanse da ne jedem ništa između 8 ujutru i 15h popodne

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here