|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HRONO ISHRANA
28.2.2015 22:01:08   
soni
jel ima svrhe da pocnem sada...u 7. sam mesecu trudnoce sam...??? plasim se da cu da grunem sa kilazom ova 3 meseca

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: HRONO ISHRANA
2.3.2015 8:29:16   
ivaMark
Figaro, svaka cast user posted image

Von i ja pecem hleb, svakog drugog dana...samo bez recepta, smutim sama ali je princip kao kod tebe: mera je od prilike user posted image
inegralno brasno 70% a 30% kombinacija heljdinog i razenog brasna, SB, PP, maslinovo ulje, semenke neke, nekada bez...mlaka voda, so i to je to... Nekada ga pecem odmah i nista mu ne fali. Jedem ga samo za dorucak.

Jovana nema problema sa stolicom od kako jede ovaj hleb.

Soni, ne znam sta bih ti napisala...probaj nesto da usvojis iz hrono... Ne znam kako ide u trudnoci, mada sam citala da je bezbedan nacin ishrane.

Meni je hrono osnova, ne pridrzavam se svega ali sam dosta toga usvojila i kg idu doleeeee user posted image


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: HRONO ISHRANA
2.3.2015 11:55:42   
majared

Krenula sa hrono ishranom user posted image
Danas prvi dan


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: HRONO ISHRANA
3.3.2015 8:39:12   
majared
Izvestaj za juce:
Dorucak: ovseni hleb sa puterom i kiselo mleko u 8 h.
Rucak: Juneće sniscle u 13
Vecera: tunjevina u 18
Od dorucka do rucka jedva izdrzala.
Posle rucka do vecere uopste nisam oset_ila glad
Od vecere do leganja u krevet (u 20:30) nisam ogladnela ali u toku noći drljalo mi u stomaku

< Poruku je uredio majared -- 3.3.2015 8:42:42 >

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: HRONO ISHRANA
9.3.2015 11:11:00   
majared
Da vas ne smaram sa svakodnevnim jelovnikom, ono sto je bitno - nedelju dana 3 kile. Doduse, to je voda, jos uvek nije pocelo salce da se topi (vidim da se obim stomaka slabo smanjio) ali polako, ja sam resena da uspem

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: HRONO ISHRANA
9.3.2015 11:20:12   
ivaMark
Samo napred MR user posted image



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: HRONO ISHRANA
12.3.2015 18:21:12   
adulence
maja red ja sam apsolvirala hrono,i jako mi je pomogla,i moram ti reci dorucak ti je jezivo slab i nemas uopste povrce

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: HRONO ISHRANA
12.3.2015 18:50:49   
ivaMark
MR, lepo kaze adulence....
Nisam na hrono ali sam dosta toga usvojila odatle, pisala sam gore. Moras povrce da ubacis, npr ja za dorucak jedem pancetu, kisleo pleko i hleb koji pravim, kis. mleko takodje...ili napravim picu, integralnu naravno user posted image i pojedem puuuunoooooo... Za dva meseca sam skinula 7kg i dojim malog pa ne smem bas da utanjim sa hranom user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: HRONO ISHRANA
12.3.2015 20:22:46   
adulence
Ma hrono je zakon....ja obicno za dorucak 4-5 parcica hleba uglavnom tonus ili vitas panceta,prsuta pecenica kako kad,ajvar feta,ma bas svasta kajmak paradajz...ne sve zajedno naravno...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: HRONO ISHRANA
12.3.2015 20:26:46   
majared
IZVORNA PORUKA: adulence

maja red ja sam apsolvirala hrono,i jako mi je pomogla,i moram ti reci dorucak ti je jezivo slab i nemas uopste povrce

Jos se plasim kolicinski da pojacam hranu jer sam na restrikciji. Ali polako se oslobadjam, danas pojela za dorucak 3 parceta hleba i hummus, rucak kupus sa suvim mesom i ceri paradajiz kao salata, vecera riba. Najgora mi je vecera, ne znam sta bih osim ribe i belanaca, Neki predlog?

< Poruku je uredio majared -- 12.3.2015 20:31:01 >

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: HRONO ISHRANA
12.3.2015 20:30:19   
majared
Nadam se da ce lakse biti kada dodje prolece i bude vise svezeg povrca

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: HRONO ISHRANA
12.3.2015 20:38:09   
adulence
Znam svi se plase da nece mrsaviti ovo sto ti pisem sam jela u restrikciji,a da vecera je najteza,ali ja sam navise bolela da pravim corbice od rikvica karfiola praziluka blitve pa dok kluca ubacim jedno belance ili iseckam malo piletine...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: HRONO ISHRANA
13.3.2015 7:50:44   
majared
Mene zeza sto ne smem boraniju, grasak, pasulj. pirinac. Mnogo bi mi olaksalo zivot da smem sve to da jedem jer je to uobicajna hrana kod nas u kuci

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: HRONO ISHRANA
16.3.2015 12:27:56   
Figaro88
Isidora ima na fb grupa Hrono ishrana bez cenzure,i u njoj(u fajlovima)imas tablice sta je dozvoljeno i za koji obrok,kao i pravila.Od 12-tog do danas sam skinula 6kg.Ja bih jos toliko pa cu da produzim jos 28 dana restrikcije.Sad mi se vise i nejede slatko,navikla sam se na ovu satnicu i obroke,bas mi prija.Proveravala sam i krvnu sliku pre par dana i ona je savrsena...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: HRONO ISHRANA
19.3.2015 15:39:56   
adulence
Hrono ishrana je stvarno super i ta stranica je odlicna sto je figaro napisala i ja sam u njoj,ja se sada ne pridrzavam striktno svega ,ali neke stvari sam usvojila kao NO NO,hleb samo ujutru jedem slatkise inace ne jedem i za sad evo za koji dan ulazim u cetvrti mesec trudnoce i mislim da sam se ugojila malo manje od pola kg...a pri tom sto isto kaze figaro krvna slika super....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: HRONO ISHRANA
19.3.2015 15:48:31   
Modessty
našla stranicu, skinula ono uputstvo i još se ne usuđujem da krenem. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: HRONO ISHRANA
19.3.2015 15:51:08   
jabudic
Ja sam bila na hrono prije trudnoće, ne baš od A-Š, ali pridržavala sam se nekih osnovnih pravila. A onda mi je u trudnoći bilo muka od hrono hleba, od svega onoga što se jede, užas.

I sad se samo nadam da ću posle trudnoće krenuti ispočetka. user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: HRONO ISHRANA
19.3.2015 15:54:42   
Modessty
razmišljam kako da sve ono prilagodim svom načinu života. Ima logike i ne izgleda teško. Videću. Moraću malo da se pokrenem oko toga. SLatkiši me ubiše! Živim na šećeru poslednjih meseci!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: HRONO ISHRANA
19.3.2015 15:57:23   
adulence
Mod meni bi lakse jer inace slatkise ne jedem,ali je super i moze da se prilagodi,pogotovu sada kada nam s proleca dodje gomila lepog povrca...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: HRONO ISHRANA
20.3.2015 8:02:35   
Figaro88
Prva slika je par dana posle pocetka,nekih 80kg,druga jutros 74kg.Ostalo jos desetak za skidanje...
user posted image
user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: HRONO ISHRANA
20.3.2015 8:03:24   
majared
Doruckujem kod kuce oko 7, rucam na poslu oko 1 i vecera kada se vratim oko 6. Hleb samo ujutru (integralni), rucak nosim na posao, vecera lagana, riba, belance, salata.
Mnogo se bolje osecam od kako sam na HI

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: HRONO ISHRANA
20.3.2015 8:06:00   
majared
Figaro za koje vreme si dosla do te kilaze? I ja sam krenula sa 80, posle tri nedelje stigla do 76,600

Mod ova slika je najbolja inspiracija da krenes sa Hrono ishranom

< Poruku je uredio majared -- 20.3.2015 8:08:27 >

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: HRONO ISHRANA
20.3.2015 8:08:07   
Figaro88
Ove crne pantalone ne mogu vise da nosim,velike su mi.Sad je sve malo usporilo,skidem oko pola kg nedeljno sto je ok.Mod ja sam se i ugojila zbog slatkisa.Mogla sam da ih jedem non stop,nekad umesto obrokauser posted image A sad pojedem dva-tri puta nedeljno po kockicu crne cokolade popodne i to mi bude dovoljno,jednostavno se odviknemo,mada je bilo uzasnih kriza na pocetku.
Majared krenula 12-tog februara,znaci mesec i osam dana sam vec na hrono.

< Poruku je uredio Figaro88 -- 20.3.2015 8:10:21 >


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: HRONO ISHRANA
20.3.2015 8:08:41   
NadaR
Bravoooo Figaroo!

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: HRONO ISHRANA
20.3.2015 8:20:54   
branki*
figaro,odlicno,bas se vidi da si smrsalauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here