|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kondom u braku?
23.6.2009 9:47:02   
Anoniman
majke mi ....mogu ovo prebaciti i u primitivizam .... konta kona pa vi ste u braku imate dvoje djece i koji ce vam djavo ....zar se vi jos sexate user posted image

trebala sam joj na uvce šapnuti da mi je to za kurvaluka user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kondom u braku?
23.6.2009 9:48:05   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kondom u braku?
23.6.2009 10:26:08   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

majke mi ....mogu ovo prebaciti i u primitivizam .... konta kona pa vi ste u braku imate dvoje djece i koji ce vam djavo ....zar se vi jos sexate user posted image

trebala sam joj na uvce šapnuti da mi je to za kurvaluka user posted image


Ne mogu da vjerujemuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kondom u braku?
23.6.2009 11:13:48   
Rivana
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kondom u braku?
23.6.2009 12:27:45   
oliveradj
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kondom u braku?
23.6.2009 13:58:28   
gracija
Jeste da je "malo vise plasticno" al ajd sta da se radi...dok ne stavim spiralu moze i tako...

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kondom u braku?
23.6.2009 14:14:30   
mister NO
ne volim kondom ali sta cu!razgovarali smo o tome ja i MZ,ne pada nam na pamet niti jedan neinvazivan,nehormonski vid kontracepcije a i uz to najjeftiniji je nacin zastite....koristili smo ga u bas plodnim danima.12-19dan...ostalim danima sam imao praksu da sipam i ne mislim.sad samo sipam i ne mislimuser posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kondom u braku?
23.6.2009 14:52:54   
Rivana
Ja se toliko plasim trudnoce da se plasim "sipanja"i u plodnim i neplodnom danima. Bolje receno imam panican strah od trudnoce user posted image

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kondom u braku?
23.6.2009 15:32:10   
sephora
kondom u braku-zasto da ne?
ja dojim po redu drugo dete- petomesecnu bebu (ciklus jos nisam dobila) i kondom mi se cini trenutno najjednostavnijim i najsigurnijim resenjem (nije da ne zelimo jos dece ali svakako ne sada), jer vec sedimo jedni drugima na glavi u malome stanu...



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kondom u braku?
23.6.2009 15:33:30   
sephora
pardon, beba ima vec 6 a ne 5 meseci kako sam gore napisala...
sta ce, mama se malo pogubila...user posted image

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kondom u braku?
23.6.2009 16:28:52   
bebać
Ništa ja ne koristim,ova mi odluka i nije za pohvalu...ali na početku kad smo počeli sa odnosima posle poroda razmišljala sam šta da koristim,do tad me m čuvao...i evo tako i ostade,tako se čuvamo i sad...do sad je bilo uspješnouser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kondom u braku?
24.6.2009 12:47:15   
mister NO
mz bi mogla svasta reci o tome koliko sam je cuvao prije nego sto je ostala u drugom stanju,na pretpostavljam isti nacin kao i sto se svi cuvamo ako ne koristimo nikakvu vrstu zastite.tako sto ejakuliram van *agine!ali ni to nije doovoljno sigurno zato sto u toku snosaja  mi muskarci ispustamo tzv Kauperove zlijezde,nadam se da sam se dobro izrazio, u kojima moze da se nadje malih djavolaka koji mogu da pokvare to 'cuva me muz'.tako ako ne zelite vise djece preporucujem vam da koristite bilo kakvu vrstu zastite...kondom...spirala...podvezivanje...meni mz stalno govori a kako bi bilo da se ti podvezes?posle jedno 2-3 djeteta
ja se pwasim da ce mi izrasti grudi,   glas ce mi se utanjiti....user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kondom u braku?
24.6.2009 12:50:12   
Anoniman
Tečnost pre ejakulacije <-- KLIK

(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kondom u braku?
24.6.2009 12:55:34   
mister NO
o tome ja pricam!nije takav vid zastite siguran ni 80%.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kondom u braku?
29.11.2009 19:10:27   
buhla
u petak ja bila u prodavnici da pazarim hranu za vikend, puna korpaića i pića i kutija kondoma. user posted image kasirka lepo sve otkucala i na kraju uzima kondome i gleda me zbunjeno (vidi stomak) i pita jel i ovo vaše? user posted image

mm ne voli kondome i retko kad smo ih koristili, ali sada dok sam trudna koristimo kondome što zbog toga što sam imala kandidu, što jer mi je i dr preporučila zbog infekcija i da ne dodje do spontanog...

ja nikada ne bi koristila antibebi pilule, kao i stavljala spiralu, pa pošto on to poštuje i ja ću njega ispoštovati da ne koristi kondom jer mu smeta, pa ćemo kao i pre, da koristimo "rikverc metodu" user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kondom u braku?
29.11.2009 22:02:18   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: buhla

.....puna korpaića i pića i kutija kondoma. user posted image kasirka lepo sve otkucala i na kraju uzima kondome i gleda me zbunjeno (vidi stomak) i pita jel i ovo vaše? user posted image ...




Sta ona misli da trudne zene nerade gimnastiku?


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kondom u braku?
29.11.2009 22:02:26   
Delijagirl
Ijoooooooooooooj ja kondom mrzim iz dna duse em sto izgleda imam neku alergiju na njega i ona dole nemoze da ga smisli... Ali neznam stvarno ako bi hitno trebalo a potreba velika ona ajde neka budeuser posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kondom u braku?
29.11.2009 22:04:47   
Anoniman
Poznajem jednu devojku koja dobija užasan svrab ako koristi kondom. Dr joj je rekao da je možda alergična na njega. user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kondom u braku?
29.11.2009 22:07:23   
Delijagirl
Tasho sad poznajes 2 user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kondom u braku?
29.11.2009 22:08:19   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kondom u braku?
7.1.2010 22:20:11   
Jovanovici
Za 4 godine koliko smo zajedno, od toga 2 u braku, sa kondomom probali samo jednom. Smeta i meni i njemu...nista od toga...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kondom u braku?
7.1.2010 22:23:28   
cipiripi
samo kad mi je ustanovljenja hlamideija a njemu ureoplazma.
u toku lecenja imali smo safe sex user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Jovanovici)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kondom u braku?
8.1.2010 9:29:35   
Lisica
ja sam sa mm skoro 7 godina i kondom nam je bio jedina vrsta zastite posto ja nisam htela da se omakne (to me je brinulo posto sam Rh-) a i bila sam protiv pilula i drugih hormonskih kontraceptivnih sredstava
godinama smo ga koristili (da dodam da je to mm jaaaaako smetalo)
ma navika je cudo

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kondom u braku?
26.10.2016 15:04:37   
Anck Su Nmaun
Sto da ne i u braku i bez braka. Ali mi ne koristimo, probali jednom i nije nam se svidelo.

(odgovor članu Lisica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kondom u braku?
26.10.2016 15:19:08   
mali_mis
Kondom je obavezan, redovno ga turim pod jastuk, kad je mm tu, pa onda u zanosu rovarim ispod da ga nadjem user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here