|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:47:30   
pitalica123
da,da i ja mislim da je od mene mada ja sam bila prilicno suva...verovatno zbog straha user posted image a i kao sto rekoh kurton je bio premazan lubrikantom-pa valjda i to necemu sluziuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:49:27   
Markovicka
Kod mene je smeskice obrnuto, seks mi ranije izaziva menstruaciju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:52:47   
Markovicka
Ja bih rekla, Pitalice mala, da si bila suva jer nisi bila spremna za to, ili se muskarac nije dovoljno potrudio da te uzbudi.

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:52:50   
Anoniman
Ajde pitalice malo vidi šta ima u ovoj temi, možda poželiš da podeliš sa nama iskustvo KLIK OVDE

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:53:17   
Anoniman
Eto...to je individualno...nekom nema uticaja, nekom izazove, nekom odlozi.... zato je nemogutje nekom dokazati i objasniti unapred kako i shta tje se desiti...kad nikom nije isto...user posted image

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 13:01:03   
pitalica123
bila sam vlazna sve do trenutka kada je trebalo da udje mu mene...znaci mislite da nema razloga za brigu???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 13:03:47   
Markovicka
Ako si videla spermu u rezervoaru, nema razloga za brigu. Jesi li razmisljala o antibebi pilulama za ubuduce, da se ne bi toliko brinula i da mozes lepo da uzivas u seksu, uz kondom naravno.

(odgovor članu pitalica123)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 13:06:38   
Anoniman
a kome je pukla guma???????????????????????? pošto ja ne  mogu zaključiti iz ovih postova da je nekome rikno

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 13:08:43   
Brand new mama
Nije nikom, a mi kao iskusne matrone pomazemouser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 13:09:39   
Anoniman
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....
Pitalice draga nemam sta ni dodati ni oduzeti...žene su već tri strane ispisale user posted image user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 14:04:03   
pitalica123
Devojke hvala vam mnogo!!!Stvarno ste mi pomogle..manje sam opterecena i stvarno se bolje osecam.Sutra putujem tako da me mozda nece biti neko vreme ali potrudicu se da vam javim KADA DOBIJEM i kako sam...svima koje zele da postanu mame zelim da im rode sto pre slete na kucni prag...Divne ste!Jedan od najboljih foruma...svraticu i veceras da vas jos jednom pozdravim...nadam se da ce mi posle svakog sledeceg odnosa strah biti sve manji...Pozdrav user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 14:05:13   
guppy RR
pozz i srećan puuuut!

A drugi put da te nađemo u drugim temama user posted image

(odgovor članu pitalica123)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 14:10:40   
Brand new mama
Srecan put i lijep provod!!!

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 20:11:13   
pitalica123
Kao sto rekoh jos jednom da vas pozdravim...hvala svima...sutra putujemuser posted image ...probacu da se opustim...ako ne dobijem na vreme znam da cu paniciti,ali vi kazete da nema potrebe za tim...ako mi bude kasnila vise od nedelju dana za svaki slucaj mozda uradim test...zeljno iscekujemuser posted image ...kao nikad do sada...user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
23.7.2009 22:17:12   
pitalica123
hey da se javim svima...dobila sam...sve je ok.pozdrav za sve.:)

(odgovor članu pitalica123)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
23.7.2009 22:18:38   
sneza24
Eto vidis da nisi morala toliko da brines.

(odgovor članu pitalica123)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
6.8.2009 12:56:17   
maja0106
evo vec 2 dana trazim po internetu neku informaciju i tek sam sad naisla na ovaj forum i cini mi se najbolji...ako moze pomoc bila bih zahvalna
naime u vezi sam vise od 2 godine i isto toliko se i seksam....i uvijek smo koristili kondome...dobro nekad se znalo zalomit i bez ali uvijek je tu bio rikverc...uglavnom prije 2 dana smo se seksali i pukao nam je kondom...nikad do sad nam se nije to dogodilo...i ne bi ni skuzili da je pukao da nije bilo svjetla....mala rupica skroz, a u kondomu skoro cijela sperma...kazem skoro cijela jer ne znam jel ista procurilo u meni iako mi je po kolicini u kondomu cinilo da nije nista procurilo ili je nesto malo...sad me skroz strah da ne bi ostala trudna...nije da ne zelim ostat trudna ali taman sam uspjesno zavrsila prvu godinu faksa, i ja i decko...i potpuno ovisimo o roditeljima a ja zelimo nesto postic u zivotu da ne moramo ovisit o drugim...i tek onda osnovat obitelj....citala sam isto tako i nesto o toj hitnoj kontracepciji ili piluli za dan poslije...ali sam odlucila ne kockat se zivotom sa tom kontracepcijom bez pretraga jer koliko znam za uzimat kontracepcijske tablete mora se provjerit moje zdravstveno stanje...mjesecnicu sam zadnju imala 26.7. i ako uzmem u obzir da mi je ciklus u prosjeku 28-30 dana onda sam bila u neplodnom razdoblju iako ni to nije 100% sigurno odredit...zanima me sto vi mislite o svemu ovome...imam li mogucnosti ostat trudna...znam da ne mozes tako lako ostat trudna, ali me strah...jos otkad se to dogodilo probada me u stomaku na mjestu oko jajnika....sad jel to od nervoze ili ovulacija ne znam ali samo znam da me strah skroz a moram jos cekat 18 dana do sljedece mjesecniceuser posted image

ispricavam se da dugackom postuuser posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
6.8.2009 13:02:55   
Brand new mama
Na brzaka da odgovorim-ako se brines,trebala si prije dva dana otici kod svog ginekologa i traziti pilulu za dan poslije(ne dopusta da se oplodjeno jajasce ugnijezdi). Znam da se nalaze u slobodnoj prodaji, ali ipak je bolje pitati ginekologa.Sada,nisam sigurna da li ti nije jos kasno da skoknes kod doktora, ili mozes da ih popijes u roku 72h...Mozes da skoknes za prvu ruku do najblize apoteke pa pitaj da ti samo kazu kad se moze popiti...Ako vec imas strah da si trudna i nemas zelju sad imati bebu, bolje ti je to nego da se kasnije, ne daj Boze, odlucujes za agresivnije metode

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu maja0106)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
6.8.2009 13:03:21   
magnetic
Sve sto si navela govori da najverovatnije nisi ostala trudna.Kao sto si i sama rekla nije bas tako lako ostati u drugom stanju.A probadanje jajnika moze biti i od male prehlade,sedenja na hladnom

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu maja0106)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
6.8.2009 13:06:47   
Brand new mama
PS.nisam pazljivo procitala tvoj post-vidjela sam pilula za dan poslije i zakacila se za tu temu,sorry,a da nisam ni procitala do kraja. Za probadanje-mislim da je u svakom slucaju prebrzo za neke posebne simptome.Psiha je cudo.

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
6.8.2009 13:11:31   
maja0106
hvala na brzim odgovorimauser posted image
ma bila sam ja na hitnom ginekoloskom prijemu ali nije mi doktor htio prepisat recept...a ja posto studiram u zagrebu gore sam prebacila i doktora i ginekologa u slucaju neke bolesti...samo je zubar ovdje ostao...a i da ostanem trudna ne bi nikad ni pomislila na pobacaj jer mi je to nesto najgore sta bi ikad mogla uradit...ma i meni se cini da necu ostat trudna i tako mi mi decko misli ali sta cu kad sam panicaruser posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
6.8.2009 13:12:19   
Anoniman
Ah nije lako ostati trudan... Nećemo tako banalizovati, jer neke ostanu trudne iz prve, a neke mnogo, mnogo teže.

Kontraceptivne tablete i pilula za dan posle (tema: KLIK) nisu isto.

Dala sam ti KLIK na temu gde možeš čitati o toj piluli, a sada samo kratko: znam dosta devojaka koje su je uzele bar jednom u životu. Ono što su im apotekarke rekle jeste, da se ne bi trebala uzimati više od 3x godišnje.

Pretrage, koje si spomenula se vrše u slučaju prepisivanja kontraceptivnih tableta, mada čak ni za to više, jer sada postoje tablete koje su manje-više univerzalne, i odgovaraju svima.

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
6.8.2009 13:12:22   
Buba76
Ja mislim da ti to bas i nije bilo neplodno razdoblje,ako ti je ostalo jos 18 dana,onda je to bio 10.dan,a tada vec pocinje plodno. Ali sada se ne vredi nervirati nego cekati jer ako nisi uzela pilulu za dan posle,gotovo je... Drzimo ti fige.

(odgovor članu maja0106)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
6.8.2009 13:16:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Buba76

Ja mislim da ti to bas i nije bilo neplodno razdoblje,ako ti je ostalo jos 18 dana,onda je to bio 10.dan,a tada vec pocinje plodno.


maja, i ja sam dobila 26.7., imam menstruaciju na otpilike 28 dana (nekada koji dan više, nekada koji dan manje), odnos sam imala 4-og (kao i ti), i zaista se nadam da je bilo plodno!

< Poruku je uredio Tasha RR -- 6.8.2009 13:23:18 >

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
6.8.2009 13:20:30   
maja0106
ma znam za tu pilulu...ali kod nas u hrvatskoj ona je zabranjena...prijateljica u ljekarni mi je rekla...samo doktori improviziraju sa kontracepcijskim pilulama ali u vecoj kolicini i 2 puta u razmaku od 12 sati...ma proslo je vise od 24 sata od toga a med.sestra mi je rekla da imam rok da je popijem 72 sata...jedino di mogu uzet tu pravu pilulu za dan poslije je sinj, gdje mi ta prijateljica radi a oni prodaju tu pilulu na crno...a to mi nije bas blizu i nema s cim ic u sinj...

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here