|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Putovanje u trudnoći
26.12.2009 0:41:22   
gagana83
Ja sam u celu trudnocu provela u kolima,zbog posla-Beograd,Nis,Kragujevac.Cak sam i kombijem isla do Novog Pazara a put do tamo jeuser posted image .Nikakvih problema nisam imala.Planirali smo i Grcku ali se na kraju ipak nisam usudila.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Putovanje u trudnoći
26.12.2009 10:20:49   
plawka
Mislim da je sve to individualno, do 6.meseca sam 3 puta isla do Srbije i nazad, a od 6. svakodnevno sam prelazila izmedju 60-200km i na srecu nista mi ne fali.

_____________________________

suis enceinte!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Putovanje u trudnoći
30.4.2010 10:10:20   
marija32
Ja sam putovala avionom recimo u 24 nedelji i to sam ok podnela i tamo i nazad-4h. Sada opet putujem i nadam se da ce sve biti ok, 29 nedelja sam, ali sam uzela potvrdu od dr jer je u JAT-u traze posle 28 nedelje trudnoce.
Mnogo mi je teze pao Uskrsnji izlet kolima do Zapadne Srbije, nego let avionom do Zapadne Evropeuser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu plawka)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Putovanje u trudnoći
30.4.2010 16:54:22   
Netke
Meni je Dr rekla da let avionom sam po sebi ne nosi nikakav poseban rizik ukoliko se trudnica oseca dobro.
Ja sam zadnji put putovala avionom u 24oj nedelji bez problema sat i po a onda u 25oj vozom 13h!! - vulkan je bio za to kriv! i sve je bilo ok - cak je taj voz usledio par dana nakon laserske operacije zbog koje sam i isla na put jer se radi samo na par mesta u evropi...sve je bilo ok, bitno je samo da se cesce ustaje i menja polozaj kao i da imas gde da prilegnes (a za trudnice uvek ima mesta:-))
Sad cu ponedeljak opet avionom (pocetak 28.nedelje) i povratak pocetkom 29.nedelje. Jedino sto ne bih preporucila JATove avione jer su uzasno drndavi i malecki i osecas svaku turbulenciju sto nije prijatno ni za koga a kamoli za trudnice i idu duplo manjom brzinom nego npr. Austrian kojim ja idem - Bec Bg nekad za manje od sat vremena, veci su, jeftiniji i sedista su udobnija a i imate snack (sto je u JAtu svedeno na casu vode).


(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Putovanje u trudnoći
30.4.2010 17:07:24   
Delijagirl
Pa da jatovi avioni su drdavi strasno ja se secam kada sam putovala LJ-BG cini mi se da sam uhvatila lika pored sebe za ruku od samog straha... Ali ne od letanja vec letanja tim jatovim avionom... Ali kolko se secam dobila sam kafu, casu soka i croisaan sa marmeladom kao snack ... Mislm off topic nisam bila tada trudna ili tako nesto ... user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Netke)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Putovanje u trudnoći
30.4.2010 17:31:59   
Netke
A mozes tek misliti trudnica!? Sad sam cula da su spali na casu vode ali zato cene nisu spale...da li stvarno toliko ustede ukidanjem snack-auser posted image ?!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Putovanje u trudnoći
30.4.2010 18:10:33   
marija32
Ja sam u Martu letela Jatom i dobili smo sendvic, mafin i vodu, nije bilo kafe i ostalih napitaka. Sada letim jednom drugom kompanijom, ali se opet vracam Jatom. Kakav je let zavisi od vremenskih uslova, turbulencija, od pilota i naravno aviona. Ja mislim da su nasi piloti zaista sjajni , a najgori let sam dozivela u Americi user posted image

< Poruku je uredio marija32 -- 30.4.2010 18:11:07 >


_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Netke)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Putovanje u trudnoći
27.5.2010 20:41:40   
Mayablue82
Caos. Ja sam u 18.nedelji trudnoce i nadam se da cu pocetkom jula negde otputovati (trebalo bi da tada budem otprilike u 24.nedelji). Jos se nisam konsultovala sa doktorkom, ali sam proteklog meseca morala da mirujem (ne preterano strogo) posto mi je beba dosta nisko, a grlic materice mi je bio malo omeksan. Nadam se da je terapija delovala i da cu smeti negde na odmor. Ipak, ja bih da to bude negde blizu, cisto da se malo izluftiramo. Inace, zivimo u Beogradu pa bih volela da mi preporucite neko mesto u Srbiji koje tipicnoj trudnici moze da ponudi prijatan odmor.

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Putovanje u trudnoći
9.6.2010 21:01:10   
isidora88
ja planiram oko 20-te nedelje da idem na more u crnu goru i u svajcarsku posle toga,isli bismo verovatno vozom jer mi je to najudobnije,isla bih avionom ali ne znam koliko su karte a i nekako mi je cimanje da idem busom do aerodroma jer imam grozne mucnine. dr mi je rekla da smem da putujem
cekam vase savete user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mayablue82)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Putovanje u trudnoći
9.6.2010 21:02:57   
cipiripi
ako je dr rekla "DA" onda user posted image

ja se posle svega ne bi usudila da odem ni 30 km od Beograda user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Putovanje u trudnoći
11.6.2010 16:13:52   
Mayablue82
Meni se bas putuje, a pomalo me strah...bar za druze staze. A u blizini mi nekako nista nije interesantno user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Putovanje u trudnoći
11.6.2010 16:29:32   
Nana*
Ja cu sad oko 5. jula za Srbiju. Ovog puta necemo avinom jer ce i moji doci a nismo znali da li cemo dobiti godisnje bas tada da se svi zajedno vratimo. A i moja mama hoce da vidi okolinu user posted image . Znaci nekih 2000 km u oba pravca... Doktor kaze bez problema tad cu biti 13. nedelja. Malo cesce pauzice da protegnem noge ali inace sve ok.
Avionske karte nisu skupe preko German Wings, ako ima neko da ti ih uzme iz Svajcarske i posalje Mail-om ( tako smo mi ovaj put sa mojim roditeljima uradili ). U januaru su bile kad smo mi dolazili na Bozic verovali ili ne 5 eura plus takse 25, ali mora se uzeti nekliko meseci pre i kad imaju akcije... E sad jedino u avion ne primaju trudnice koje su presle 6. mesec ja mislim... 

< Poruku je uredio Nana* -- 11.6.2010 16:31:04 >


_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Mayablue82)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Putovanje u trudnoći
11.6.2010 23:31:08   
biska
Ja sam sad 8 mesec i ne smem ni do Crne gore,ja mislim. A tako mi se ide na more ne mogu da vam opisem ili na bazen ali kazu ne smem mada doktora nisam pitala ali tako mi svi kazuuser posted image   a za dalji put nebi smela a i nebi mogla da sedim toliko jer me ledja jako bole kad sedim user posted image a termin mi je sad u julu 19 tog. pa se nadam da cu u sepembru moc par dana ali vdecemo samo da smo zivi i zdravi.............user posted image

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Putovanje u trudnoći
28.7.2010 8:55:27   
vukosava
Putovala sam u 11 nedelji SAD - Nemacka, Nemacka -Srbija i nazad i to sama. Nakon cele noci nespavanja u avionu, dremnula sam tri sata i imala intervju ceo dan. Sutradan isto ceo dan intervju. Mada mi je najgore bilo u povratku kad je smrdeo avion od WC-a, isto nisam mogla oka da sklopim. Bila sam 13 nedelja, taman me prosle one mucnine, al je taj smrad sve to vratio tako da mozete misliti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Putovanje u trudnoći
29.7.2010 9:56:21   
Natalie018
Vukosava svaka ti cast!user posted image  Pogotovo sto si se usudila potpuno sama da odes na tako dalek put..

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Putovanje u trudnoći
29.7.2010 9:57:56   
pepino
Natali postavila sam pitanje u temi ,,Endometrioza,, pa ako ti nije tesko odgovori molim te!user posted image

(odgovor članu Natalie018)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Putovanje u trudnoći
29.7.2010 10:32:54   
Anoniman
heheh....neko je pomenuo hranu u jatu - sad reklamiraju nove stjuardese i novo posluzenje :) a to znaci da umesto sendvica u kifli, dobijete zemicku, a umesto moto keksa dobijete mafin :)
ako je sve u redu sa trudnocom, mislim da tamo do 8og meseca ne bi trebalo da bude problema. moja drugarica je u 7om mesecu putovala kolima 8 sati i sve je bilo ok.

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Putovanje u trudnoći
29.7.2010 13:16:32   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Natalie018

Vukosava svaka ti cast!user posted image  Pogotovo sto si se usudila potpuno sama da odes na tako dalek put..
Vukosava svaka ti cast!  Pogotovo sto si se usudila potpuno sama da odes na tako dalek put..


Nisam bila kuci 3 godine, a ovi mi placali put. I htela sam da idem na ultrazvuk, ovde je oko 600 evra a tu 50 evra. Ovde gde sam sad, prvi ultrazvuk bi mi radili u 20 nedelji. Ko bi to docekao. Cim sam dosla u Srbiju, isla sam u BG u prvu privatnu kliniku gde je bio slobodan termin, negde u centru za 50 evra.

(odgovor članu Natalie018)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Putovanje u trudnoći
5.10.2010 17:22:27   
maja27
Imam jedno pitanje?

Planiram da putujem sl nedelje u Soko banju

Da li je neko isao u oktobru tamo?

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Putovanje u trudnoći
4.12.2010 8:45:53   
Dudu25
Ja sam sad 14 nedelja a di nive godine bicu 18nedelja mi smo mislili da putujemo iz Cg preko Albanije da idemo do Ohrida za Novu godinu autom, sigurno je voznja 6h ima nekih 400km mozda

ali me jako strah, mislim ja sam dobro i super se osecam ali tako mi se ide, a sve me hvata panika...

sta mi vi predlazete user posted image

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Putovanje u trudnoći
4.12.2010 9:05:16   
Nensi*
Najbolje da pitas dr-a,on ce ti najbolje reci da li smes...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Putovanje u trudnoći
4.12.2010 9:40:36   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: nensi27

Najbolje da pitas dr-a,on ce ti najbolje reci da li smes...



Hocu draga to, imam zakazano 13 pregled, ali rekoh da se konsultujem sa vama


ljubim te

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Putovanje u trudnoći
4.12.2010 9:51:05   
bojanica7
ono sto sam ja dosad zakljucila jeste> sto se manje bojis i panicis u trudnoci, to bolje. user posted image
po mom misljenju, sest sati autom, ako je sve u redu i nije ti preporuceno mirovanje, zaista nije mnogo. jos ako napravite tri pauze da protegnete noge...
ja sam u desetoj nedelji isla u grcku busom (oko 16 sati, ako se ne varam) samo sam svakih sat vremena protezala noge. najvaznije je da budes opustena i da radis stvari koje te cine srecnom user posted image srecan ti put!

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Putovanje u trudnoći
4.12.2010 10:00:25   
Anoniman
Ja sam sa 5 i po mjeseci isla u Holandiju vozom, bez ikakvih problema..
ovdje preporucuju ako se ide autom, odmaranje na svaka 2h, i naravno bez stresa i nervoze!

za svaki slucaj se konsultuj sa doktorom, on ce najbolje znati!

sretan putuser posted image

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Putovanje u trudnoći
4.12.2010 20:05:19   
lepotica66
ja sam tokom trudnoce vise puta letela avionom (sat-dva leta)... naravno,uz konsultaciju sa doktorom. poslednji let je bio 3 nedelje pred porodjaj ...  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here