|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada sam gubila nevinost
27.1.2011 0:48:39   
Brana
sa 17 god. sa mm!user posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kada sam gubila nevinost
27.1.2011 0:52:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja
Bese to na zadnjem sedistu njegovog auta,bolelo jeste malo ali sto neko na pocetku teme rece ne secam se vise koliko i kako je bolelo!
On je bi nezan i strpljiv i mnogo mi je pomogla njegova prica koja me je opustila!


Hm al nisam rekla kako je doslo do toga...
Odvezli smo se van grada, ja izbacila cebe u neki livadu... i na kraju nista nije bilo tu jer je mV imao utisak da nas neko gleda... I onda smo to uradili pored pruge u kolima... user posted image

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 27.1.2011 0:53:11 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kada sam gubila nevinost
27.1.2011 1:08:56   
Brana
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja
Bese to na zadnjem sedistu njegovog auta,bolelo jeste malo ali sto neko na pocetku teme rece ne secam se vise koliko i kako je bolelo!
On je bi nezan i strpljiv i mnogo mi je pomogla njegova prica koja me je opustila!


I onda smo to uradili pored pruge u kolima... user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.3.2011 13:40:52   
jabudic
Sa 18g, sa mm, u Kotoru, starom gradu user posted image
Nisam imala pojma da ce se tada desiti, nisam znala da cu htjeti, posto sam ga mjesecima mucila, nije mi bilo do toga, ali mi gace same spadose...user posted image
Znam samo da sam pomislila:"Joj, dje stane ovoliko cudo" user posted image
Malo je boljelo, ali nije mi smetalo, jako sam ga voljela user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.3.2011 14:36:41   
isidora88
sa 15,5 god.(ovo ipo je veoma bitno)user posted image
izgubila sam nevinost sa svojim prvim deckom(bili smo zaljubljeni od nase 7 godine,ziveo je u selu kod moje babe gde sam ja stalno isla),pisao mi je pisma,pao je sa drveta zbog mene jer me je gledao posto sam ja bezala od njega user posted image i ima ogroman oziljak zbog toga,secam kako je pao i poceo da place i rekao da sam ja kriva za sve user posted image user posted image user posted image a ja od straha nisam smela na ulicu da izadjem jer sam se bojala da me ne grde njegovi roditelji user posted image
uglavnom desilo se u njegovoj kuci,sve je bilo dogovoreno a ja se pre toga dooooobro informisala kako se to radiuser posted image
(secam se da sam nakupovala novina i novina)
i meni i njemu je bio prvi put i bilo nam je prelepo,ipak je to prva ljubav,nije ni bolelouser posted image
a sledeci put kad smo ''to''user posted image radili nam je njegov brat sa devojkom upao(to je bila kuca u kojoj nisu oni ziveli jer nije bila izgradjena do kraja i brat je iz istog razloga dosao al se zeznuo user posted image )
inace najgore od svega je sto on ne moze da prezali sto nismo vise zajedno,kaze da nikada ni jednu nece voleti kao mene user posted image
moja sestra se druzi sa njim i kaze da uvek pita za mene.bili smo prijatelji na fejsu i njegova tadasnja devojka mi je poslala poruku da me mrzi jer joj je rekao da nikad nece biti kao ja,bas mi ga je zaouser posted image
srela sam ga jednom sa mm dok sam bila kod babe i bas me je nekako tuzno pogledao (bila sam 9-ti mesec) i cestitao mi udaju i dete user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.3.2011 14:37:10   
isidora88
tek sad vidim koliki je post,sorry na detaljisanju user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.3.2011 14:53:02   
Trcosava
user posted image nisam ovde brbljala???

sa nekih 17 i kusur, sa tadašnjim dečkom. Nije puno bolelo, nije bilo krvi i odmah sam htela još user posted image
Biću sad off topic - ali moram da pitam žene koje su izgubile nevinost i udale se za istog - bez da su bile sa drugima (Mod ovo zbog tebe user posted image )

Kako vam bre nije žao?!


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.3.2011 15:01:21   
bubulence
IZVORNA PORUKA: jabudic

Sa 18g, sa mm, u Kotoru, starom gradu user posted image
Nisam imala pojma da ce se tada desiti, nisam znala da cu htjeti, posto sam ga mjesecima mucila, nije mi bilo do toga, ali mi gace same spadose...user posted image
Znam samo da sam pomislila:"Joj, dje stane ovoliko cudo" user posted image
Malo je boljelo, ali nije mi smetalo, jako sam ga voljela user posted image


hahahahahahahahah

IZVORNA PORUKA: Trcosava

nisam ovde brbljala???

sa nekih 17 i kusur, sa tadašnjim dečkom. Nije puno bolelo, nije bilo krvi i odmah sam htela još
Biću sad off topic - ali moram da pitam žene koje su izgubile nevinost i udale se za istog - bez da su bile sa drugima (Mod ovo zbog tebe )

Kako vam bre nije žao
?!



ovo ni meni nikada nece biti jasno  user posted image


u svakom slucaju jedina stvar zbog koje se mozda u zivotu kajem je gubljenje nevinosti, tada sam mislila da je najbolje da to uradim sa nekim ko mi ne znaci nista da me ne bi kasnije bolelo kada me ostavi user posted image , mlada i luda, sta reci...


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kada sam izgubila nevinost
15.3.2011 15:02:38   
jabudic
A za cim da zalim? Da se vratim opet bih sve isto uradila...
Meni je sa njim odlicno, i uopste se ne pitam kako bi bilo sa nekim drugim...
Jer ni taj drugi ne bi izmislio toplu vodu... Isti je princip, sve su ostalo nijanse...
A mm dobro nijansira user posted image  I vise volim da budem sa nekim sa kim imam sve, nego samo sex... A samo sa njim sam pronasla to sve...
Ali uz muza ne ide garancija, pa ako se nekad, ne daj Boze, rastanemo, imacu priliku da probam... Do tada ne zelim i ne zalim ni za cim...

Kako kaze Seve: Daj nam, Boze, vise muskaraca nego godina, aaaaaaaaleluja user posted image

< Poruku je uredio viking RR -- 15.3.2011 15:03:56 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kada sam izgubila nevinost
15.3.2011 18:14:02   
Verus
Ni meni nije zao sto je samo sa mm.  Potpisujem sto je rekla jabudic.  Dok god mi je lepo, i volimo se, to je jedino bitno.  Nije mi nesto bitan taj broj partnera kao neka "oznaka srece" u sexu ili kako vec da kazem....

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kada sam izgubila nevinost
15.3.2011 18:16:49   
bubulence
ups, preozbiljno ste nas shvatile user posted image , nismo mislile nista lose 

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kada sam izgubila nevinost
15.3.2011 18:18:37   
Olga75
ja cu samo reci prvi ili pedeset prvi
vazno ja da oce i moze
a i da je seks doooobar user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kada sam izgubila nevinost
16.3.2011 22:44:01   
MaDi
hm... pa ja sam sa 17...nije bilo nista posebno...sva sreca pa sada imam nesto posebno.. i ne kaze se za dzabe NIJE BITNO KO JE PRVI VEC KO JE POSLEDNJI user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kada sam gubila nevinost
16.3.2011 22:51:11   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: viking RR

Zašto je naslov teme u trajnom prošlom vremenu? user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

Sa 17 i kusur.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kada sam gubila nevinost
17.3.2011 8:04:55   
jabudic
IZVORNA PORUKA: viking RR

Zašto je naslov teme u trajnom prošlom vremenu? user posted image user posted image user posted image


Ovo sam se i ja zapitala user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kada sam gubila nevinost
17.3.2011 9:23:19   
majared
Hm, da li da uopste spominjem - trideset i kusur user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 9:25:24   
eni26
Zivele 17-e ! user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 10:48:32   
Anoniman
jabudicu, da ne citiram sve - svaka ti zlatna! iako mi mm nije bio prvi, ne bi mi bilo zao ni da jeste. doduse, mozda ne bih znala sa sigurnoscu to sto ti kazes "sve je to isto, u pitanju su nijanse". u svakom slucaju, meni licno, je mnogo lepse sa nekim koga volis i ko te voli.

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 10:51:57   
jabudic
IZVORNA PORUKA: ksena

doduse, mozda ne bih znala sa sigurnoscu to sto ti kazes "sve je to isto, u pitanju su nijanse".


Kseno, ne znam ni ja sa sigurnoscu, ali pretpostavljam da se ne postoji neka drasticna razlika, nesto posebno novo, sto mi vec ne znamo ili ne radimo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 10:53:44   
Anoniman
Ooooo , postojiiii , i te kako postoji user posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 10:55:44   
Anoniman
dobro pretpostavljas! user posted image  iskreno, meni je sa mm bolje jer se dobro poznajemo i sto smo duze zajedno to nam je nekako bolje user posted image  ovi drugi su mi bili prilicno nevazni, to je bilo vise iz znatizelje.

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 10:58:24   
Anoniman
a zasto je promenjen naslov? to mi nekako menja i temu user posted image  kad sam gubila nevinost je davalo akcenat na sam dogadjaj, kako, kad, s kim...ovo sad je samo kao da pitate kad je to bilo user posted image
bubo, ja onda mora da sam birala sve slicne user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 10:59:56   
jabudic
Eeeee, pa neka im je prosto user posted image
Ne mogu  sad varati muza da vidim kako to drugi rade... Desilo se tako, ostali smo dugo zajedno, vjencali se... Isto tako je moglo da se desi da se rastanemo, a posle prvog drugi je logican slijed, pa ako mi ni on ne bi odgovarao, onda treci, i tako, dok ne bi dosao onaj pravi...
Ali ja mislim da sam imala srecu da sve to nadjem "iz prve" i ne smeta mi da tako ostane do kraja zivota user posted image
To je moja ljubav mila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 11:01:18   
bubulence
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ooooo , postojiiii , i te kako postoji user posted image user posted image

potuno se slazem, postoji ogromna razlika. nisam mnogo srecna sto to znam ali je tako user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 11:07:20   
Anoniman
Meni postoji razlika iz logičnog razloga - kada gubiš nevinost obično si mlada , nezrela , uplašena , neiskusna . I , naravno da postoji razlika između sexa tada , i sexa sa par godina više , ili eto , deceniju više , kada je žena zrelija , ima prisniji odnos sa svoijim telom , zna šta želi , šta joj prija ... Neke devojke su imale sreću da nađu iz prve dobrog ljubavnika (muža) i to je super . A pomislite samo na onaj procenat žena kojima je prvi muškarac bio loš , a one se udale za tog prvog i ni dan danas ne znaju kako izgleda dobro i kavelitetno vođenje ljubavi , i misle da je to što rade sa mužem - to , i da nema boljeg . Ah , kakva tuga ...

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here