|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 11:11:40   
Anoniman
mislim da bi veca tuga bila misliti da ti je muz los, razmisljati kakvi su ostali...ostaviti muza da bi probala nekog drugog, treceg, petog i na kraju shvatiti da ti je sa muzem bilo najbolje. a povratka (obicno) nema.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 11:13:03   
moja ciklama
u 17.
17.marta
sa mm
to mu je bio poklon za njegov 18tiuser posted image

< Poruku je uredio moja ciklama -- 17.3.2011 11:14:20 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 11:22:29   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ksena

mislim da bi veca tuga bila misliti da ti je muz los, razmisljati kakvi su ostali...ostaviti muza da bi probala nekog drugog, treceg, petog i na kraju shvatiti da ti je sa muzem bilo najbolje. a povratka (obicno) nema.


Ok , ja pišem o onoj razlici koja se zaista oseti u sexu , i osetimo je i ti i ja , bez obzira na broj partnera , a vezana je za zrelost koju nose godine i iskustvo .Sigurno ti je bolji sex sada sa tm , jer su zrelija , privrženija , iskusnija , nego onda , kada je bilo prvi put .
Ne treba menjati i pitati se ako je prvi i PRAVI , naravno . A ako se prvi pokaže lošim , karakterno ili bilo kako drugo - promeniš , voliš dalje . A rekoh , srećne ste vi koje ste iz prve uspele da "ubodete" prave ljude .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 11:24:40   
Anoniman
slazem se, bubo. s tim sto ja nisam od tih koje su uspele da nadju iz prve. zapravo, imala sam vrlo los ukus sto se tice muskaraca (doduse, sexa i nije bilo sa mnogima). mm nije uopste moj tip, na moju srecu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 11:25:14   
jabudic
Buba, stoji da mi sa njim nije bilo prve godine dobro kao kasnije, ili kao sad, jer nisam znala sta zelim, ili sta treba da radim, itd...ali kao sto kazes, imala sam srece...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 11:27:25   
Olga75
izgubila sam nevinost ( hahaha , ne znam da li da je ponovo trazim )
da sam vec i zaboravila da li je ikada bilo user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 11:28:35   
Ana RR
Ako gledam po sexu, mogla sam se udati i za prvog user posted image ali koliko god sex bio dobar, on kao osoba mi nije odgovarao. Ali hvala mu na savršenom prvom putu i za godine dobrog sexa user posted image

Mm je ipak nešto posebno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 11:29:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Olga RR

izgubila sam nevinost ( hahaha , ne znam da li da je ponovo trazim )


hahahah ja je ne bih ponovo trazila ni u ludilu user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 11:41:09   
Anoniman
Ja se samo sećam da ni jedan dečko tada nije hteo nešto Bog zna koliko dugo da se zabavlja samnom , jer se znalo da sam nevina , sa svojih 19 godina (muškarci imaju "skener" za to user posted image ) . Uglavnom su svi ok momci jurili neke raspandrpače koje su se davale kao lude , i to je mene jako frustriralo . Da se razumemo , bila sam i lepa , i pametna , ali imala sam "manu" - nisam se lako dala , a ni bilo kome . Sećam se isto tako da je moja cimerka u internatu , u prvoj godini srednje škole opušteno dovodila momke i sexala se sa njima pored svih nas u sobi (bilo nas je 5) . Nju su svi jurili , iako je bila bljak riba . A nas niko ni da pogleda ... Hm , pitam se što li im je ona bila zanimljiva ? user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 11:41:45   
maslachak

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Meni postoji razlika iz logičnog razloga - kada gubiš nevinost obično si mlada , nezrela , uplašena , neiskusna . I , naravno da postoji razlika između sexa tada , i sexa sa par godina više , ili eto , deceniju više , kada je žena zrelija , ima prisniji odnos sa svoijim telom , zna šta želi , šta joj prija ... Neke devojke su imale sreću da nađu iz prve dobrog ljubavnika (muža) i to je super . A pomislite samo na onaj procenat žena kojima je prvi muškarac bio loš , a one se udale za tog prvog i ni dan danas ne znaju kako izgleda dobro i kavelitetno vođenje ljubavi , i misle da je to što rade sa mužem - to , i da nema boljeg . Ah , kakva tuga ...


ja se Buba slazem sa tobom kompletno..
ja sam izgubila nevinost sa 16,sa deckom sa kojim sam bila u vezi 4 godine nakon toga,a cekali smo 8 meseci dok se nije desilo..nije me bolelo,bilo mi je okej,jako sam ga volela..ali moje shvatanje seksa i uzivanje u istom pocinje tek nakon 20-e,obzirom da sam imala par duzih veza,ono ostalo i ne racunam par puta izadjes i ni ne odes dalje od satro poljupca mogu da kazem da nekog mozes ludo da volis i da ste strava tim,ali da u krevetu nemate zajednicki jezik..sa druge strane jedne godine na moru sa drugaricama,ludilo,zezanje,uzivancija upoznam nekog lika i provedemo par dana zajedno i ja posle duzeg razmisljanja kazem sebi "a sto da ne,ura,ura letnja avantura",i seks je bio strava..jedan od boljih definitivno,a nismo se poznavali dobro,nakon povratka u BG doticni je hteo da nastavimo vidjanje ali ja sam se plasila da je more i sve ostalo imalo posebnu draz te nisam zelela da nastavljam..sta znam,ima svakakvih situacija i ljudi...nekom prija jedno,nekom drugo..a kada sam upoznala mm-a sve je islo jednostavno,bez presije,opusteno valjda zato sto smo oboje bili sigurni u sebe,znali smo sta zelimo i sta radimo i seks nam je strava i dalje user posted image koji ja redovno uporedjujem sa tantrickim seksom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 11:47:51   
Anoniman
sad shvatam da se nisam izjasnila o pravoj temi - pokusavala sa dvojicom al se svaki put jadna stisnem kad dodje do odredjenog momenta, pa sam to neko vreme batalila. i onda tamo na moru sa neke 23 (i po, sto neko rece user posted image ) nadjem jednog meksikanca (ludaca user posted image ) koji nije mnogo pridavao paznju na to sto ja pokusavam da izvrdam i tako...user posted image

(odgovor članu maslachak)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 11:55:36   
Anoniman
Reći ću samo - živelo more i ... primorci user posted image

< Poruku je uredio BubaMira -- 17.3.2011 11:56:01 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 11:57:28   
Anoniman
hahah, taj "moj" nije cak ni bio primorac, cisto smo se nasli na istom mestu u isto vreme user posted image  joj, nista ne radim k'o sav normalan svet.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 11:58:08   
Olga75
dobri su i ovi iz ravnice , kad im dosadi ili dovidjenja ili user posted image
ne znam , ja sam tog prvog volela i bili smo dugo zajedno , seks je bio , kako - tako
ali kad se malo odraslo , shvatila sma da je on bio gad i takooo user posted image
oni sledeci , nisu za pricu
i onda je dosao matori


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 12:09:42   
sonyasha
Presamitila sam se od smeha Olga, stvarno si legendauser posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Olga RR
izgubila sam nevinost ( hahaha , ne znam da li da je ponovo trazim )
da sam vec i zaboravila da li je ikada bilo user posted image


Sa 17 godina, 01.02. duga veza, bilo je mnogo lepo, ali je lik bio totalno pogrešan! Što reče Ksena, baš sam imala loš ukus za muškarce, do mm koji je hvala Bogu sasvim drugačiji i poseban user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 12:13:57   
Anoniman
Moj prvi dečko , s' kojim sam bila dugo u vezi i sa kojim sam i prvi put spavala je bio seoski mangup , neukrotivi rmpalija od skoro 2 m visine . Ja do tada nisam ni izlazila u "selo" , živela sam u drugom gradu , klinka , povučena i zapakovana u trenerke i ljubav prema košarci . I onda , mama mi došla iz inostranstva i donela gomilu krpica , ženstvenih , diiiivnih , i ružno pače se iz trenerke transformisalo u fensi labuda user posted image I išetalo u grad to pače ... I desetak vilica oborilo do poda ... Moj rmpalija je tada prvi put izgubio partiju bilijara (inače išao na turnire i pobeđivao) , jer je gledao negde drugo user posted image . Kad mi je prišao , onako ogroman - ja s' usrala user posted image Mislila sam , sa' će me bije user posted image . A on ... Ko pahulja , sve šapće , minimzovao se , valjda ga strah da me onako krhku ne slomi dahom . I onda smo počeli da se držimo za ruke ... I da se "zabavljamo" . I selo da nas ogovara user posted image , i sve njegove bivše da me mrze (prvi put se vodao sa nekom devojkom za ruku ... ma lažem , prvi put je i imao devojku , iako je bio stariji podosta , klasični zloćko reckaroš) . Ludo je to bilo , baš sam bila nezrela i mlada ... Dugo mi je trebalo da uopšte njega zamislim kao svog dečka , jer je izgledao opasno , jer je bio poznat kao nemilosrdan prema devojkama , ma ... Međutim , opstasmo mi godinicu , dve ... Ja pored njega uživala ... Zvao me je "anđele" , patetika , znam , ali , sada kada se setim , baš je lepo sećanje na sve to ... Da ne dužim , sa njim sam izgubila nevinost , i za te dve godine veze ga "prerasla" , postala riba ipo i otkačila ga ko krpu zbog tipa koji mi je bio pacijent user posted image i jedva ostao živ . Španska serija user posted image .

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 12:15:51   
Olga75
no , no , pacijenti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 12:21:21   
Anoniman
Jbg , nisam kriva , bilo je ko u najromantičnijem filmu - čovek napokon došao svesti , i prvo što je ugledao kada je otvorio oči bila sam ja user posted image . I prs''o , oporavio se odma'', i čim je bio u stanju da uzme telefon - po 30 puta dnevno je zvao na 94 i tražio sestra Miru , ludak , zamalo otkaz da dobijem . Tako da je njemu dežurni lekar odredio terapiju - izlazak sa sestra Mirom 3x nedeljno u 8 sati user posted image

< Poruku je uredio BubaMira -- 17.3.2011 12:22:11 >

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 15:00:25   
vukosava
uz Azrinu pesmu - Duboko u tebi i EKV - Ti si sav moj bol user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - 19 godina

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Kada sam izgubila nevinost
17.3.2011 16:47:07   
mati
Sa 19. I on i ja. Ostalo mi je u jako, jako lepom secanju.
I pre nego da se udam, cesto sam se pitala kako bi bilo kasnije, sa iskustvom. Jer nas je sudbina razdvojila i spojila tek posle par godina kada su sva osecanja izbledela...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Kada sam izgubila nevinost
18.3.2013 18:23:58   
Sanja90
e ovako moje prvo iskustvo je bilo sa 19godina i sa mojim sadasnjim suprugom (nisam se udala nevina tad sam vec bila trudna ) Posle 6.meseci od zabavljanja pristanem ja na to,krene on tako predigru a ja molim boga da mi zvoni sat da bi stigla na bus,kad zazvoni sat hehehe nista nismo uradili i ostadoh ja kuci jos uvek nevina,Drugi dan i drugi pokusaj je uzasno boleo,pa smo na pola puta stali jer sam pocela da placem koliko je bolelo. I treceg dana treci pokusaj koji je uspeo ali je bio uzasno bolan,ali je na kraju bilo ok i bilo je divno eto...

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Kada sam izgubila nevinost
18.3.2013 18:30:10   
Figaro88
A ja se uzasno kajem sto sam ostavila moju prvu ljubav,i najvecu,zbog tog majmuna sa kojim sa imala prvi seks.Eh,kad bi vreme moglo da se vrati.....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Kada sam izgubila nevinost
18.3.2013 19:28:45   
Sanja90
E da ja sam krvarila kad sam dosla kuci i to je bilo par kapi i posle toga nista,ovaj moj nije pravio pitanje zbog toga sto nisam krvarila kad smo imali odnos,on je znao da sam nevina i bez krviuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Kada sam gubila nevinost
2.10.2014 21:39:45   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pa i Anđelka je gubila nevinost i vidiš šta joj se desilo?!?!?! user posted image


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Kada sam gubila nevinost
28.12.2014 0:03:44   
Maraj
20. Sa mmuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here