|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bradavice kod dece
24.11.2017 8:24:05   
Rosita
Svi ovi prirodni se vrte oko mesec dana. .

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Bradavice kod dece
24.11.2017 8:48:03   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Rosita

Jedna mu je pocrvenela i ja se brinem je li to iritacija. Kao da je malo buknula. Tesi me ovo sto je pisala anck da je i taj njen preparat delivao tako sto su bradavice crvenele. Mm je zvao travara i on je rekao- samo nastavite. Bas me sve to nervira :\.
Moja bradavica ljudi moji nestala sama od sebe!

Da, nama dok nisu reagovale nisu se ni skidale, cim je pocela da crveni znaci da je reakcija , posle toga bar sa ovim sto smo mi mazali prestaje se i vremenom otpada.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Bradavice kod dece
24.11.2017 15:41:10   
Rosita
Ali kod D je iritirana koza okolo, kao krug user posted image . Sve je crveno, prestala sam da mazem. Vodicu ga kod dermatologa. Mazem pantenol i ndam se da ce da se povuce, sad mi je veca muka taj crveni pecat oko pradavice nego sama bradavica.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Bradavice kod dece
25.11.2017 17:40:10   
azdajica75
Rosita, moja devojčica je imala isto upaljenu bradavicu, oko dva meseca. Bili smo kod dermatologa i preporučila nam je pantenol sa alojom, kažu da je aloja mnogo dobra za bradavice. Povukla se posle dve,tri nedelje mazanja. Nas dermatolog nije za agresivne stvari, ukoliko baš ne mora, a pantenol svakako ne može da škodi.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Bradavice kod dece
25.11.2017 18:18:48   
Rosita
Azdajice, njemu se, hvala Bogu, povlaci ovo crvenilo oko bradavice, od pantenola. E sad ja pantenolom ne tretiram samu bradavicu. Nekako sam racunala da bi je to dodatno hranilouser posted image Inace je travar rekao da kad se zacrveni, treba da otpadne i da ne prestajemo sa mazanjem melema. Ali ja sam gresila sto sam mazala ponekad neprecizno, to jest i okolo. Prestala sam sa melemom, ne mogu ja to ako ima nusposledice, to crvenilo oko bradavice mi je bilo bas neprijatno za oko. Samo mi kazi, taj pantenol sa alojom si mazala na bradavice? Vodicu i ja njega uskoro kod dermatologa. Vazno mi je bilo da umirim crvenilo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu azdajica75)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Bradavice kod dece
25.11.2017 22:33:03   
azdajica75
Da, bas na bradavice, i okolnu kozu. Nema nikakav los efekat.Prvo se povuklo crvenilo a onda i bradavica. Inace, ja sam tu kremu(neki pantenol forte sa alojom) pocela da mazem i cerki tinejdzerki za bubuljice, super deluje, umiri sve. Tako da svakako ne moze da skodi.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Bradavice kod dece
26.11.2017 10:05:23   
Rosita
Azdazjice, mozes li, molim te, da stavis link za tu kremu? Nalazim neke pantenol/ aloja sa kolagenomuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu azdajica75)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Bradavice kod dece
26.11.2017 11:09:28   
azdajica75
https://shop.lilly.rs/srpski/proizvod/panthenol-forte-6-krem-sa-kolagenom-i-aloe-verom-30g-6460
Jeste sa kolagenom

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Bradavice kod dece
26.11.2017 11:30:23   
MamaNecaVo
Cudi me da deluje na bradavice obzirom da je krema za hidrataciju koze.
Eventualno da utice na crvenilo ali mi nije jasno kako bradavica nestaje.
Svakako vredi probati.
Ja je uzimam sutra.

(odgovor članu azdajica75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Bradavice kod dece
7.3.2018 11:19:27   
Dora89
Meni kao detetu tečni azot ništa nije pomogao, dok nisu spontano prošle.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Bradavice kod dece
7.3.2018 14:38:34   
Rosita
Ja sam D skinula dve sa tim melemom po kome sam pisala, a koji nam je napravio poznanik hemičar. Bilo je reakcije u vidu crvenila okolo a samu bradavicu je onako rastvaralo i zasusivalo u isto vreme, malo je limfe curelo okolo i bila sam na ivici da odustanem, ali kad je sa jednom priča završena drugu sam odvažnije skidala. Zvali smo tog poznanika, on je rekao da je sastav melema blag i da može na živu ranu i da ne brinemo. Kad je proces zavrđen, za regeneraciju sam mazala pantenol i sve je završeno user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Bradavice kod dece
12.12.2021 11:36:36   
Ina19
Meni zanimae kako se zove I kuda moze da nabavim taj melem za bradavicama koi ste mazale detetoMoja kerka ima na nose Edna bradavica koju nikako ne mozemo skidati

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Bradavice kod dece
12.12.2021 13:41:18   
Sanjica26 RR
Meni je letos otpala bradavica na ruci uz pomoc mleka od smokve. Nekoliko dana za redom sam brala smokvu i kapala na to mesto mleko. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ina19)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Bradavice kod dece
12.12.2021 13:58:44   
Ina19
Rosita

Dali bi hteli da mi kazes Koji si melem mazala na bradavicu I kuda bi mogla da ga nabavim I ja za moju kerku koj ima 3 godina. Na nju na nose I izasla

(odgovor članu Ina19)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Bradavice kod dece
12.12.2021 14:12:18   
Sanjica26 RR
Ina, Rosita nije bila dugo tako da sigurno nece da vidi poruku. Probaj da joj posaljes privatnu poruku

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ina19)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Bradavice kod dece
12.12.2021 14:27:11   
Ina19

Sanjica26 RR

Ja nemam njen email adresu I nemogu stupiti u kontakt da bi je mogla pitati  za taj melemInaci Sam ja mazala djeteo I sa smokvino mleko al nije I pomoglo, vec I porasnala velika


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Bradavice kod dece
12.12.2021 14:29:50   
Sanjica26 RR
Postoji ovde opcija za privatnu poruku. Nisam ni mislila na mail. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ina19)
Direktna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here