|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
28.12.2014 7:10:20   
Trcosava
Jabudic, Ana mi jeste visoka. Dobro, ne znam kako će izgledati sa toliko koliko ima tvoj sin, ali meni nekako sigurnija ovako. Mada, još malo da poraste i biće joj premalo i biće samo na busteru.

Ovo ima Ana KLIK

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2151
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
28.12.2014 8:28:25   
ishler
Trcosava na to sam i ja sediste mislila samo sam ja gledala cybex,meni ce dete preci u njega sa skoro 4 godine,kada beba predje u njeno,mislim da booster nije siguran za decu ispod 7 godina.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2152
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
28.12.2014 9:27:42   
Tiziana
Nase Recaro je isto ovako.Sin ima 22kg i 122cm i nije mu malo.vezujemo ga pojasom od auta.Njeno je Concord do 18kg i ona uskoro nece moci u njega i moracemo da ga prodamo.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2153
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
25.1.2015 17:05:27   
MOCICA
Treba mi brz odgovor, molim

Treba da kupim sedište od 15-36, bez pojaseva ili sa pojasevima koji su baš vism6nko postavljeni, gde u kojoj prodavnici ima najbolji izbor

I ako neko ima preporuku za neko sedište sa cenom oko 10000? Hvala

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2154
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
25.1.2015 17:12:31   
Klarita
I ja sam u istom sosu, ali ti ne mogu pomoci...Pogledaj u Aksi i Mendi...mozda leto robna kuca...uporedi cene pa vidi...

(odgovor članu MOCICA)
Direktna veza do poruke: 2155
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
25.1.2015 17:22:46   
NadaR
M se I dalje vozi u autosjedistu,slicnom kao kod Cupine cere. Ima skoro 6,5 god I oko 34kg. Nama je jako prakticno jer se puno vozimo
navece kad on opusteno zaspi u njemu.Nije jos izrastao, jos se moze podignuti onaj dio za vrat.
Buster smo probali (razmontirali ovo postojece) ali mi I nije nesto. zaspao pa sse krivio ,onda morala stajati da ga popravim.


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 2156
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
26.1.2015 8:35:43   
MOCICA
https://www.google.rs/search?q=hauck+bodyguard+car+seat+review&client=ms-android-samsung&hl=sr-RS&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=cu3FVPrWEIvpUumBgtAG&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=320&bih=508#imgrc=mgnofy583UqAQM%253A%3BXpUFFNvxeuf7lM%3Bhttp%253A%252F%252Ftesco.scene7.com%252Fis%252Fimage%252F%252Ftesco%252F402-2826_PI_TPS1926805%253Fwid%253D270%2526hei%253D270%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.tesco.com%252Fdirect%252Fhauck-bodyguard-group-2-3-car-seat-blackpink%252F402-2826.prd%3B270%3B270

Gledala sam ovo, kosta oko 11000, hauck bodyguard. Ima li neko iskusva

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2157
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
15.2.2015 15:48:36   
Azra_
Mame, ima li neko ovakav jastučić za dečje sedište? deluje mi ok, da može da nasloni glavu lepo kad zadrema. Kači se za pojas kojim se detet vezuje.

user posted image



< Poruku je uredio Azra_ -- 15.2.2015 15:49:04 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu MOCICA)
Direktna veza do poruke: 2158
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
15.2.2015 17:58:44   
Ivanka 75
Azra, moja sestra je u Idei pre nekoliko godina kupila jastuce koje se kaci na naslon za glavu iznad sedista automobila, savrseno je! Žao mi što ga i ja nisam kupila tada, tražim ali ga nema. Ide sa obe strane glave, kao na autosedištu za decu, može da mu se podešava visina, savršeno za decu koja sede na boosteru.
Ajde videću da li ima negde slika da stavim.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2159
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
15.2.2015 18:13:01   
Ivanka 75
Azra, ima ovo, nije to na šta sam ja mislila ali...

Ima i ovo

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 15.2.2015 18:18:19 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2160
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
15.2.2015 21:02:53   
jabudic
JA moram gledati neko sjedište za bebu, pošto smo mi stalno u pokretu.
Imam problem sa malim zadnjim dijelom auta, a svi koriste sjedišta.
Biće jedan viška user posted image

I šta uopšte izabrati, a da ga ne moram mijenjati svaki čas?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2161
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
16.2.2015 0:04:46   
Azra_
Ivanka, mi imamo Cybex 15-36kg, dakle, koristi već pojas auta, pa kad zaspi glavica mu se navali na jednu stranu. Ja mu podmetnem neki peškir i sl, pa razmišljam o ovome što sam postavila. Obzirom da će se još dugo, dugo voziti u sedištu, bilo bi zgodno da imamo nešto takvo. To što ti pričaš da je kupila tvoja sestra deluje super, mada nisam viđala.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2162
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
17.2.2015 13:07:32   
jabudic
Postoji li kategorija 0-36kg?
Kupim to i mirna dok dijete ne počne da se vozi naprijed sa 12g user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2163
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
17.2.2015 20:44:17   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: jabudic

Postoji li kategorija 0-36kg?


Haha,bilo bi super user posted image
Moja S.je volela da sedi u sedistu za razliku od starije koja nije htela ni da cuje,sada isto imamo buster za S. i nemamo problema,ne buni se cak ni kada se duze vozi.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2164
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
18.2.2015 0:12:56   
Azra_

IZVORNA PORUKA: jabudic

Postoji li kategorija 0-36kg?
Kupim to i mirna dok dijete ne počne da se vozi naprijed sa 12g user posted image


Samo 9-36kg. Dakle, dete iz jajeta, ide u veće sedište.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2165
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.3.2015 20:26:27   
wivern
Zene treba mi jedna informacija, kako vezujete jaje u kolima u smeru kretanja ili obrnuto?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2166
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.3.2015 20:28:10   
veselicaa
Wiv valjda dok su manji ide suprotno od smera kretanja,a kasnije kada pocnu da sede onda ne.Bar sam tako ja a i tako pise na sedistu.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2167
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.3.2015 21:06:49   
mali_mis
Ja nemam jaje, imam ono vece ko sediste, kod njega je do bebinih 9kg, u suprotnom smeru, a od 9-18kg u smeru kretanja.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2168
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.3.2015 21:15:07   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: wivern

Zene treba mi jedna informacija, kako vezujete jaje u kolima u smeru kretanja ili obrnuto?

Obrnuto!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2169
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.3.2015 21:29:56   
MakiJ

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Ja nemam jaje, imam ono vece ko sediste, kod njega je do bebinih 9kg, u suprotnom smeru, a od 9-18kg u smeru kretanja.

Mi imamo ovakvo user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2170
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.3.2015 21:43:11   
Brand new mama

IZVORNA PORUKA: wivern

Zene treba mi jedna informacija, kako vezujete jaje u kolima u smeru kretanja ili obrnuto?

Wivern,ako vozis djete napred u jajetu,iskljuci air-bag obavezno.Ako ne mozes da iskljucis,vozis u pravcu voznje ili pozadi.Mozes samo malo negdje da cuknes(nekad i da ne cuknes), air-bag se otvori i ozbiljno ugrozi bebu. Ne zezam se,stvarno je tako. To ti pise i na sjedistu,stvarno je opasno.

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2171
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.3.2015 21:51:42   
wivern
Da tako i ja vozim, i sedište mi je pozadi. Nego su me zbunili, rekoše mi da ga okrenem u smeru kretanja. Pa rekoh da li sam potpuni bolid.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 2172
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.3.2015 21:54:22   
dunja RR
Koje autosediše da gledam za bebu preko 10 kg, a da nam duže traje, da ne menjam često?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 2173
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.3.2015 21:55:36   
Brand new mama
Pozadi nema potrebe.Samo napred...Mada ja sam najmirnija kad su pozadi,napred me uvijek strah

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2174
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.3.2015 22:07:22   
Maslacak15
Wiv nedaj se zbuniti. Ispravan polozaj jajeta za bebu na zadnjem sedistu je suprotno od pravca kretanja. Znaci beba gleda ka pozadi. I skroz je logicno, jel je tako zasticena kod svakog kocenja da "krene ka napred". Narocito u tom osetljivom periodu u prvih pola godine kad imaju slabu kontrolu drzanja glave misice itd. Samo su mene u BG smarali sa pametnim savetima sto dete vozim " naopako" i sto ga ne okrenem. Mislim da ce mi ovde biti dozvoljen sarkazam da nema boljeg mesta na svetu za ucenje o bezbednosti u saobracaju od Beograda.user posted image

Dunjci ja sam jako zadovoljna sa Cybexom. Pisala sam vec. BAs bas je super a ovaj deo napred im je idealan za kuntanje i spavanje. Stariji sin ga vise ne koristi , njemu smo ga skinuli ali mladji jos da...

http://www.kiddysky.com/upfile/goods/m/2010/0906162601.jpg

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 2175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here