|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
7.7.2014 17:47:31   
viking
Super je sedište :)

Kad sam već na temi, da napišem nešto što sam pre mesec dana pročitala na jednoj FB grupi - pisala žena kako su njeni prijatelji izgubili 2,5 godišnju devojčicu zbog neodgovarajućeg sedišta. Imali su neko čukanje, dete kao malo uradilo glavom o prozor ali baš nikakvih vidljivih povreda na glavi nije imala. Dva dana kasnije umre od unutrašnjeg krvarenja. Ono što hoću da kažem je dobro pazite šta kupujete i ne štedite pare za sedišta. Znam da nisam rekla ništa novo, ali eto...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2101
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
7.7.2014 17:54:13   
moja ciklama
user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 2102
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
7.7.2014 18:01:35   
bubulence
ciklama, nase prvo sediste je isto mc i savrseno je, samo smo imali i tendicu, pretpostavljam da je imas i ti. drugo je chipoolino i isto mi je savrseno, izuzetno udobno, a cini ni se isto tako i sigurno. mada cemo ovih dana uzeti novo jer joj je ovo knap

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 2103
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
7.7.2014 21:43:38   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: viking RR

Super je sedište :)

Kad sam već na temi, da napišem nešto što sam pre mesec dana pročitala na jednoj FB grupi - pisala žena kako su njeni prijatelji izgubili 2,5 godišnju devojčicu zbog neodgovarajućeg sedišta. Imali su neko čukanje, dete kao malo uradilo glavom o prozor ali baš nikakvih vidljivih povreda na glavi nije imala. Dva dana kasnije umre od unutrašnjeg krvarenja. Ono što hoću da kažem je dobro pazite šta kupujete i ne štedite pare za sedišta. Znam da nisam rekla ništa novo, ali eto...


Svi oko mene misle da sam luda sto INSISTIRAM na novom sedistu, samo sto mi ne kazu da dzabe trosim pare, trosadzija.
Ko ce moje dete da cuva ako ne ja? Ja sam odgovorna za nju do kraja zivota

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 2104
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.7.2014 0:22:47   
Azra_
Ivanka, potpuno si u pravu!!! Naš neobavezni put i vožnja od pola sata kada smo imali saobraćajku, prošle godine u ovo vreme, moglo je da prođe mnooogo gore da dete nije bilo u svom sedištu. I do tada sam bila za sedišta, ali od tada sam za -decu u sedištima-. Mnogi imaju sedište, a dete voze van njega, kao, na brzaka. Nema na brzaka, nema ni na 5 minuta, sekunde su u pitanju. Sekunde u kojima smo mi nemoćni, pa ako je tako, uradimo sve da deca budu sigurna.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2105
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
3.8.2014 13:59:05   
Klarita
Vidite ovaj prilog ADAC test

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2106
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
4.8.2014 1:09:23   
Azra_
Odličan prilog. Mi smo se uvek i vodili visinom deteta. To mi je logično. Kupili smo Cybex sedište pre mesec-dva, nikako da se pohvalim! Odlično je, jedino ne može baš da se zavali za spavanje kao ovo manje koje smo imali.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 2107
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
21.10.2014 9:34:08   
Klarita
K prerasla sediste. nase je neko Belleli, i zadovoljna sam i nisam, sta znam...da sad biram znam sta bih. Elem, mislili smo da ona ostane na njemu, jer se izvlace delovi i ostane booster samo, a N da kupim Cybex ili neko drugo, nebitno. Medjutim, ipak sam dosla na ideju, da kupim K samo booster, a N predje u njenouser posted image Ali koje? Svratila sam u Aksu onaj dan, pa brate mili, jako neudobno deluju. Najvise me iznervirao radnik koji me gledao kao idiota, jer pobogu, zasto bih dala pare za tako nestouser posted image Ima jako jeftina sedistauser posted image
Je l' ima neko Cam booster ili Neonato? Oni mi deluju izuzetno ali ih nisam videla uzivo. Menda prodavnica zatvorena u Merkatoru (sada Rodi), a ne znam da je negde premestena. Je l' zna neka Nislijka gde?

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2108
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
21.10.2014 9:39:11   
Ivanka 75
Menda je sad u Forumu.
Mi htedosmo buster letos a kupismo celo sediste u Toyland-u (zatvorio se u medjuvremenu) i prezadovoljna sam.
Mi putujemo na daleko svakih mesec-dva, Ivka spava pa joj treba oslonac za glavu, zato smo se odlucili za celo sediste.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 2109
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
21.10.2014 9:41:03   
serpica
Klarita Menda ti je sada u Forumu imaju veliki izbor sedista user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 2110
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
21.10.2014 9:42:55   
Klarita
Tenk ju veri mac user posted image eto mene uskoro onda opetuser posted image

Ivanka, i mi cesto putujemo. Mislis da ne bi mogla da spava sa onim oko vrata, onim jastucetomuser posted image ? sad si me zamislilauser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 21.10.2014 9:43:56 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2111
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
21.10.2014 9:45:35   
bubulence
Klarita draga, ipak sam vise za pravo sediste. nekako mi deca ne deluju sigurno u tom sedistu.
mi imamo srece da nase dete nema sanse da se vozi van sedista, obozava ga... a isto sam misljenja kao azra da je deci mesto iskljucivo u sedistu pa makar to bila viznja od 200m...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2112
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
21.10.2014 9:51:57   
Klarita
Znaci mm ce mi zabrani ovu RR definitvno user posted image ima da vi namrzneuser posted image

Sad ste me "ubacile"user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2113
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
21.10.2014 9:53:57   
Lu
Klarita, koliko ti je teško i visoko dijete?
Pogdledaj OVO

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2114
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
21.10.2014 9:58:44   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Klarita

Tenk ju veri mac user posted image eto mene uskoro onda opetuser posted image

Ivanka, i mi cesto putujemo. Mislis da ne bi mogla da spava sa onim oko vrata, onim jastucetomuser posted image ? sad si me zamislilauser posted image

To nismo probali user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 2115
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
21.10.2014 10:03:50   
Klarita
Lu, 110cm i 23kg
procitala sam sada, znam vec te preporuke, hvala user posted image procitacu i detaljno i onaj link ispod.
Slazem se sa time da dete mora biti u AS, ali sam racunala da predje u booster jer je vec "devojka", ali ste me zamislile sada...moracu da prostudiram preporuke. Ovi boosteri koje sam ja gledala imaju te specijalne "navode" za pojas i vise tavcaka vezivanja. U AS koje jos uvek koristi vezuje se vec uveliko pojasom auta. Prerasla ga je definitvno, nema sta. Jedva se smesti, mukica. Knapc joj je, a iz grupe je 15-36kg...stigli smo do stadijuma da skidamo naslon ili da kupimo novo...da kupimo N novo, ili oboma da kupim novo...sve ste me zabunile sadauser posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2116
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
21.10.2014 11:41:45   
Mala Elena
Do koliko kg ste koristili nosiljke? Ova moja je jednopolozajna , nigde ne pise do koliko kg-a je a dobili je pa moram opet da pitam, zaboravilo se user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 2117
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
21.10.2014 11:46:59   
Maslacak15
http://bilder.kids-comfort.info/_2013/cybex/Juno_fix/Juno_fix_alle.jpg

najtoplije preporucujem! Do 10 kila su sedeli u jajetu (maxi cosie) a od tada u ovim sedistima. Bezbednije je nego klasicna ali sto je meni najvaznije njima je udobnije!!. Svi se uvek plase da ce dete da negoduje zbog ovog dela na grudima.... moji se uopste nisu bunili, nego su cak zavoleli. Naime za spavanje je neuporedivo lakse. Ne krive se ne pada im glava, samo se naslone ko na jastuk i hrk.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2118
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
21.10.2014 12:01:27   
Sanchy
I mi imamo Cybex isso fix,takodje svaka preporuka..u pocetku smo malo negodovali zbog tog dela napred,cinilo mi se da ga steze,ili je nas kais od kola kratak medjutim sad je sve ok,valjda kako je porastao u visinu bolje sedi pa bolje i namestim taj prednji deo,inace to sediste je dobro proslo i na crash testovima sto je svakako i najvaznije..taj deo napred ima funkciju vazdusnog jastuka realno.. CYBEX

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2119
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
23.10.2014 21:52:05   
mama krava
Mi smo imali Recaro young sediste i ja sam prezadovoljna bila i sada planiram ponovo da kupim isto njihovo sediste, jer su nam ovo sto smo imali ukrali zajedno sa autom pre 4 meseca user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 2120
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
23.10.2014 23:39:23   
Sanchy
Gde su vam ukrali auto?Strasno..izvinjavam se na off ali bas u poslednje vreme upozoravam mm da osiguramo auto protiv kradje jer se u kraju svasta dogadja ne samo kada su automobili u pitanju..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2121
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
23.10.2014 23:44:11   
choopa choops
Mi imamo Recaro i Strochenmuehle (isti model, ista fabrika, samo drugaciji dezen) 1,2,3 i od nas user posted image Jeste da nemaju onu prečku naprijed koja bi ih sigurno činila bezbjednijim, tad nisu ni bile, tj. tek su se pojavile bile, ali moja djeca baš uživaju u ovim, i prošli smo dosta kilometara sa istim user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 2122
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
13.11.2014 11:20:46   
jess021
Gde u Novom Sadu da kupim auto sediste? Posto ja jos uvek nisam u tim vodama, ne znam gde sta ima i kakve su cene.
Treba mi za poklon. Rekli su nam roditelji ono od 0-18kg.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2123
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
13.11.2014 11:30:43   
little_one
I mi imamo cybex pallas 2 fix za Andreu, odlicno je, planiramo i za Aleksandru da uzmemo kad preraste jaje! Tople preporuke i od nas!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2124
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
15.12.2014 21:32:11   
MOCICA
Preporuka za sediste od 15-36 do 10000?

I ako neko moze da mi napise ili ovde ili na pp koje su trenutno aktuelne prodavnice gde bih mogla da pogledam. Hvala.

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 2125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here