|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
8.3.2015 22:07:24   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: vonavoj


IZVORNA PORUKA: wivern

Zene treba mi jedna informacija, kako vezujete jaje u kolima u smeru kretanja ili obrnuto?

Obrnuto!

Obrnuto!

dunja gledaj neko iz grupe 1,2,3 od 9-36kg user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2176
   RE: Autosedišta za bebe i decu
8.3.2015 22:13:05   
acalukic
Mi imamo Maxi Cosi CabrioFix i prezadovoljni smo

(odgovor članu olovka)
Direktna veza do poruke: 2177
   RE: Autosedišta za bebe i decu
8.3.2015 23:08:29   
wivern
Maslacak bas tako, sto ga ne okrenem da gleda kroz prozor?! Pa i ovako gleda. Dobro je, sad mi je lakse kad znam da nisam potpuni retard user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 2178
   RE: Autosedišta za bebe i decu
8.3.2015 23:14:55   
Ivanka 75
mi smo ladno do prošlog leta koristili sedište grupe do 18kg, da Ivka nije visoka pa ga prerasla mogli smo ga još koristiti.
Znači imala je 3god i 10 meseci kad smo kupili veće sedište, do 36kg. Imala je oko 113cm tada.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2179
   RE: Autosedišta za bebe i decu
8.3.2015 23:18:24   
Bibilib
Mi imamo jedno do 36 kg....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2180
   RE: Autosedišta za bebe i decu
8.3.2015 23:27:43   
mila83
Mi imamo i jaje, i ono do 36 kg,to je najprakticnije.
Po novom zakonu,valjda od 1.juna najbitnije je da je autosediste ATESTIRANO,znaci gledas deklaraciju na autosedistu ima li to.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 2181
   RE: Autosedišta za bebe i decu
8.3.2015 23:36:53   
veselicaa
Mi trenutno imamo bustere,A je bas rano presla na njega,jer je visoka i nije joj odgovaralo sediste

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2182
   RE: Autosedišta za bebe i decu
8.3.2015 23:40:24   
mila83
I mi imamo bustere za M i D,takodje su atestirani. Kaze mi muz,posto on prati sve vezano za automobile,da ce se uskoro usvojiti zakon da deca do 12godina moraju imati svoje sediste,ako vec i nije.Moram proveriti. Onda nama ti busteri odgovaraju valjda.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2183
   RE: Autosedišta za bebe i decu
8.3.2015 23:41:49   
veselicaa
Taj zakon odavno postoji,koliko ja znam.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2184
   RE: Autosedišta za bebe i decu
8.3.2015 23:51:33   
mila83
Koliko ja znam,u Srbiji je bilo do pune tri godine.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2185
   RE: Autosedišta za bebe i decu
8.3.2015 23:53:38   
veselicaa
Secam se kada je Stasa bila manja,uvek smo nosili i to sediste dok smo u Nisu.Dok sa A.ne jer tada nije bio taj zakon.To ja znam,mozda je nesto drugacije.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2186
   RE: Autosedišta za bebe i decu
9.3.2015 0:00:51   
mila83
evo bas gledam na netu,nesto treba da se usvoji.Izgleda ce biti kao u Eu, dete preko 150cm visine ne treba. a nigde se ne spominje do 12 da kod nas vazi.Ali svejedno,busteri trebaju zbog bezbednosti.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2187
   RE: Autosedišta za bebe i decu
9.3.2015 0:02:36   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: mila83

evo bas gledam na netu,nesto treba da se usvoji.Izgleda ce biti kao u Eu, dete preko 150cm visine ne treba. a nigde se ne spominje do 12 da kod nas vazi.Ali svejedno,busteri trebaju zbog bezbednosti.


Mislim dasu rekli OD 135cm da ne treba buster.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 9.3.2015 0:03:16 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2188
   RE: Autosedišta za bebe i decu
9.3.2015 0:04:36   
veselicaa
Moja Stasa je negde 120 cm i ovde se vozi u busteru,ali kada idemo za Nis nosimo sediste,mada nam je malo.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2189
   RE: Autosedišta za bebe i decu
9.3.2015 0:06:34   
mila83

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: mila83

evo bas gledam na netu,nesto treba da se usvoji.Izgleda ce biti kao u Eu, dete preko 150cm visine ne treba. a nigde se ne spominje do 12 da kod nas vazi.Ali svejedno,busteri trebaju zbog bezbednosti.


Mislim dasu rekli OD 135cm da ne treba buster.


Hvala na informaciji.Moja M je 126cm a D 116cm,jos cemo koristiti dakle.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2190
   RE: Autosedišta za bebe i decu
9.3.2015 0:08:35   
Ivanka 75
Meni je sedište zakon, imali smo 2-3 cimanja po gradu, da nije bila u sedištu ladno bi pala između sedišta, ovako samo pita "Šta to bi?", a ja jednom nisam bila vezana pozada, predeče nas jedan u kružnom toku i ja zveknem glavom napred, bolela me glava i vrat danima.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2191
   RE: Autosedišta za bebe i decu
9.3.2015 0:10:56   
mila83
Mi nigde ne idemo bez sedista, i oni su se bas lepo navikli,nemaju problem ni sa vezivanjem,vide od nas.ma saobracaj je nepredvidiv.Dobro si ti i prosla Ivanka.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2192
   RE: Autosedišta za bebe i decu
9.3.2015 0:11:32   
veselicaa
Ma naravno da su sigurniji u sedistu,a to cimanje mi je poznato,ja se uvek vozim napred jer nazad nema mesta kada su obe u kolima i jednom je muz tako jako zakocio da zamalo da poljubim onu pregradu ispred.A deci nista,sto akze Ivanka samo pitaju "sta je to"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2193
   RE: Autosedišta za bebe i decu
9.3.2015 0:16:02   
Mala Elena
A koja je razlika izmedu sedista od 9-18 i 9-36 kg osim tezine koju podrzavaju..cini mi se da su ta druga iz grupe 1,2,3 jeftinija ? Ako sam dobro videla?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2194
   RE: Autosedišta za bebe i decu
9.3.2015 0:17:06   
mila83
A nama kada se to desi,moji grde tatu,kao da je on kriv sto je cimnuo auto user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2195
   RE: Autosedišta za bebe i decu
9.3.2015 0:17:22   
veselicaa
Pa Me sama kilaza ti kaze,prva su za manju decu a druga za vecu.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2196
   RE: Autosedišta za bebe i decu
10.3.2015 23:55:31   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: mila83

Mi imamo i jaje, i ono do 36 kg,to je najprakticnije.
Po novom zakonu,valjda od 1.juna najbitnije je da je autosediste ATESTIRANO,znaci gledas deklaraciju na autosedistu ima li to.

nase je atestirano,da ne brinemo....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2197
   RE: Autosedišta za bebe i decu
10.3.2015 23:59:43   
mila83
A i najsigurnije je tako,ima i falsifikata koliko hoces.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 2198
   RE: Autosedišta za bebe i decu
11.3.2015 16:33:12   
vonavoj
Da li neko ima iskustva sa dodatkom za AS,koje sluzi da dete spava u ovim vecim sedistima do 36kg?
Stalno joj pada glava..a OVO sam nasla na sajtu..valjda sluzi tome!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2199
   RE: Autosedišta za bebe i decu
11.3.2015 16:37:03   
veselicaa
Mi smo trazili nesto slicno kada je Stasa bila mala,isto je spavala sa nagnutom glavicom ali nismo nasli tada.Koristili smo obicno malo jastuce ili bi ona sama stavila njeno cebence.Deluje mi da je dodatak dosta mali,kako ustvari pomaze?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here