|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
24.12.2015 18:28:02   
isidora88
Moram i ja procunjati po gradu da vidim ima li negde libero. Cula sam da ih ima na pijaci pa cu i tamo skoknuti.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2251
   RE: Pelene ...
24.12.2015 22:40:18   
MAMAMAJ
Violeta pelene sam kupila u lokalnoj prodavnici hemije, kozmetike, u kojoj inače ima svašta nešto povoljno, a pelene su koštale 1420,00din.
Vlažne maramice, sa onim plastičnim poklopcem, takođe Violeta, sam platila 130,00, veliko pakovanje.
Meni ove pelene nisu skupe u odnosu na Lilly, jer Lilly nemam baš blizu, moram ili kolima ili prevozom do njega, a Violeta pakovanje ima 10kom više od Lilly pelena, tu je to negde.


< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 24.12.2015 22:45:04 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2252
   RE: Pelene ...
24.12.2015 22:43:55   
MAMAMAJ
Zaboravih da vam kažem da sam u pelenama dobila još jedno pakovanje maramica, gratis. Bez plastičnog poklopca, ali isto 72kom. Super je to, zadovoljna sam.
I evo danas smo koristili pelene, ok su nam za sada.
Maramice još nismo, imamo Lilly otvorene, pa dok potrošimo.

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2253
   RE: Pelene ...
25.12.2015 10:00:05   
dddaca
Ja sam juce kupila i Bambo maramice. Nisu lose, nemaju neki poseban miris, malo su krace od pampersa i za nijansu manje natopljene.

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2254
   RE: Pelene ...
25.12.2015 10:48:19   
madre
juce uzmem jedan paketic chicco pelena u aksi, bilo na akciji... nisam ni znala da to postojiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2255
   RE: Pelene ...
25.12.2015 11:25:38   
MAMAMAJ
Madre, koliko si platila i koliko ima komada u pakovanju?

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 2256
   RE: Pelene ...
25.12.2015 20:41:47   
janajana

IZVORNA PORUKA: MAMAMAJ

Madre, koliko si platila i koliko ima komada u pakovanju?

Oko 550 su na snizenju i 21 kom

_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2257
   RE: Pelene ...
25.12.2015 22:42:45   
MAMAMAJ
Probaćemo i njih, kada se bebac rodi, daće Bog.

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 2258
   RE: Pelene ...
26.12.2015 13:13:53   
BubaBubica
Da li neko koristi platnene pelene ovde? Pisala sam na odgovarajućoj temi ali niko ne piše.

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2259
   RE: Pelene ...
26.12.2015 13:23:30   
BubaBubica
Inače jednokratne su mi bile najbolje Libero i Puffies, ali Libero na prvom mestu. Ako se ne odlučim za platnene, koristićemo Libero, mada je problem što kod nas u selu nema, pa će mi opet neko donositi iz BG.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 2260
   RE: Pelene ...
26.12.2015 14:06:02   
madre

IZVORNA PORUKA: MAMAMAJ

Madre, koliko si platila i koliko ima komada u pakovanju?

509 dinara, 2ka, 25 komadauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2261
   RE: Pelene ...
26.12.2015 14:16:48   
MAMAMAJ
Madre, to je baaaaš super cena. user posted image
Probaćemo ih, ako Bog da.
Kupila sam pre u Lilly-ju njihove, za porodilište.
Ne lagurejem, kad kupujem i za K, treba mi pravo malo bogatstvo za pelene... user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 2262
   RE: Pelene ...
26.12.2015 14:20:31   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: madre

juce uzmem jedan paketic chicco pelena u aksi, bilo na akciji... nisam ni znala da to postojiuser posted image


E one su super, mi smo koristili jedno vreme kada nešto nije bilo libero pelena.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 2263
   RE: Pelene ...
26.12.2015 14:23:21   
madre
inace im je cena 599 dinara do 3ke, onda skace na 679, a i one su trenutno na akciji 577dinarauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2264
   RE: Pelene ...
26.12.2015 14:30:13   
MAMAMAJ
Bubi, koristila sam ja platnene sa M do njenih 9m, pisaću ti tamo.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 2265
   RE: Pelene ...
28.12.2015 13:43:40   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: madre

inace im je cena 599 dinara do 3ke, onda skace na 679, a i one su trenutno na akciji 577dinarauser posted image




A koliko komada ima u pakovanju? Nisam do sada čula za čiko pelene.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 2266
   RE: Pelene ...
28.12.2015 15:37:03   
MAMAMAJ
Nisu mi loše Violeta pelene za K, zadovoljna sam ustvari.
Mislim da ćemo ih koristiti za sada, a videla sam i da dvojke ima 76kom u pakovanju, samo nisam pitala koliko su, možda ću ih uzimati i za bebu. Ma, kombinovanje mi i najbolje zvuči, posmatrajući moje dosadašnje iskustvo.
malo jedne, malo neke druge, da se guza ne navikava samo na jedne, pa posle frka, ovako naviknemo na više, pa manja šansa za reakcije.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2267
   RE: Pelene ...
29.12.2015 4:15:03   
Lisa Simpson
Žene šta mislite u porodilište da ponesem pelene jedinicu ili odmah da kupim dvojku. Za jedinicu kaže 2-5 kila moja beba na porođaju sigurno neće biti preko 5. Za dvojku piše 3-6kg a beba sigurno neće imati ispod 3 jer je prošle nedelje imala 2.5kg.user posted image Naravno to što piše je jedno a praksa je nešto drugo. E zato sad mame da čujem iskustva.

I da jel mi dosta da ponesem malo pakovanje pelena ili odmah da ponesem veliko?user posted image

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 29.12.2015 4:17:59 >

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2268
   RE: Pelene ...
29.12.2015 7:15:35   
Trcosava
Lisa, ako ima neko mini pakovanje jedinice, ponesi to. Luka je imao 3.600 pa je plivao u dvojci (u porodilištu imaju te pelene). Kući sam uzela samo jedno pakovanje jedinice i posle smo prešli na dvojku.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 2269
   RE: Pelene ...
29.12.2015 7:45:48   
bebilule
Ja sam za bolnicu uzimala malo pakovanje pampersa dvojke jer nije bilo jedinice. I bile su ok. Po meni je pampers nesto manji od nekih drugih.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2270
   RE: Pelene ...
30.12.2015 8:58:19   
madre
lisa, pitanje ti je odlicno! i ja sam bas o tome razmisljala... i resila da kupim malo pakovanje jedinice, pa cu videti kako stoje stvariuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 2271
   RE: Pelene ...
30.12.2015 9:57:19   
Sanjalicaaa
Ja sam nosila 2. Rodio se sa 4050g i dvojka mu je bila velika. Tako da bolje da uzmes 1, nece joj sigurno biti malo. Ne opterecuj se oko toga jer ces ih jako brzo potrositi pa ces imati priliku da promenis.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 2272
   RE: Pelene ...
30.12.2015 12:23:20   
janajana
Ja sam kupila 1 za porodiliste, i kod kuce smo koristili neko vreme 1

Ego da vas pitam, da li je neko koristio Tenera pelene?

< Poruku je uredio janajana -- 30.12.2015 12:36:00 >


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2273
   RE: Pelene ...
30.12.2015 14:18:26   
MAMAMAJ
Ja sam kupila 2 Lilly.
Bogami mi izgledaju poveće...
Razmišljam i sama da ipak uzmem jedinicu za porodilište, a ove ostavim kad dođemo.
A i nema nešto jedinice, moraću da potražim.
Mrzi me da idem u Lilly, nemam baš blizu. Poslaću mm. E, da, M mi je rođena sa 3300 i imala je lufta i u jedinici. user posted image

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 2274
   RE: Pelene ...
30.12.2015 14:22:59   
MAMAMAJ
Tenera je pre bila užas jedan, smrdela, bila gruba, ali mi je baš zato pomogla da M skine pelene, kupila joj par pakovanja, smučilo joj se i brzo je krenula na nošu.
Sad sam jednom uzela za K, bolje ih rade, manje smrde, ali njemu ne odgovaraju.

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here