|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
30.12.2015 14:25:43   
isidora88
Ja imam jedno pakovanje 2, jedno pakovanje 3 i uzecu malo pakovanje 1 za porodiliste, samo ne znam koje peleneuser posted image , pampers ne dolazi u obzir...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 2276
   RE: Pelene ...
30.12.2015 14:51:18   
choopa choops
Ja sam isto uzela malo pakovanje jedinice za porodilište...

Inače odem juče u HR da kupim one Bio u DMu i nađem Libero u Konzumu user posted image Koja sreća user posted image Uzela sam 5, ima 50 kom i koštaju samo 12eura user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2277
   RE: Pelene ...
30.12.2015 15:14:06   
Lisa Simpson
Hvala vam žene puno definitivno malo pakovanje jedinice za početak pa ćemo da vidimo.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2278
   RE: Pelene ...
30.12.2015 15:22:01   
dijana1*
Mm je za porodiliste kupio pampers 1. Ne znam da li su mu bile dobre ( nisam mogla da vidim) pa sam 10-ti dan presla na babylove DM 1 i bile su mu male. Dobili smo u bolnici pampers i violetu po par kom i to mu je bilo malo.
U DM nije bilo da se kupi babylove 2 pa je mm uzeo 3 i super su mu. Nema onih usecanja oko noge.
Mogu reci da ni Violeta nije losa.
Ali pampers mi je katastrofa.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 2279
   RE: Pelene ...
30.12.2015 16:14:32   
Maraj
Mi smo uzeli 2 za porodiliste. 1 nismo uzimali. Inace L je rođen sa 4050gr. Dobili smo violetu u porodilistu1 pa smo to pakovanje odmah potrosili dok smo mogli da "stanemo" u nju

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2280
   RE: Pelene ...
30.12.2015 16:26:08   
Lisa Simpson
maraj kako si zadovoljna violetom?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2281
   RE: Pelene ...
30.12.2015 17:00:30   
Anoniman
E a meni N rodjena sa 3900 pa smo stali u one newborn 0 iz dma- prvih dana kuciuser posted image sada smo na 3user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
  Direktna veza do poruke: 2282
   RE: Pelene ...
30.12.2015 17:46:53   
MAMAMAJ
Lisa, nisi mene pitala, ali ja sam uzela Violetu za K, i zadovoljna sam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2283
   RE: Pelene ...
30.12.2015 17:56:45   
madre
i ja sam kupila lilly-jeve, jedinicu, za porodiliste... nemam iskustva sa njima, ali vidim da ih hvaliteuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2284
   RE: Pelene ...
30.12.2015 18:04:10   
MAMAMAJ
Madre, ja uzela 2. Kad uporedim s 4 koju koristim za K, veliko, bre.
Trebala sam 1.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 2285
   RE: Pelene ...
30.12.2015 18:47:50   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Lisa Simpson

maraj kako si zadovoljna violetom?

Meni se nesvidjaju. Ona traka sto se lepi je jako slaba. Pri tom kod njoh jeste dobro sto su duboke al to za novorodjence bas i nije ok jer mora dosta da se savijaju zbog pupka. Ja ih nisam kupovala osim te sto sam dobila i ne planiram da ih kupim. Pri tom bas su zenskaste. Na roze ljubicasta srdasca. Nas mi to nije za decaka. Sad smo na bamboo i zadovoljni smo

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 2286
   RE: Pelene ...
2.1.2016 0:13:03   
janajana

IZVORNA PORUKA: isidora88

Ja imam jedno pakovanje 2, jedno pakovanje 3 i uzecu malo pakovanje 1 za porodiliste, samo ne znam koje peleneuser posted image , pampers ne dolazi u obzir...

Ja sam za porodiliste nosila babylove 1

_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2287
   RE: Pelene ...
2.1.2016 1:38:08   
amelia
Ne znam zbog cega niste zadovoljni pampers pelenama ja probala sve chicco hugges pampers mi je najbolji upija duplo nego sve ostale bebac nikad nije bio mokar nocu mu nisam menjala pelene.e sad mozda je zbog toga imaju vrste ja koristim pampers progresi jednom probala pampers sole i luna,isto i obicni ali svi su dobri tj slicni su. ja sam jako zadovoljna user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 2288
   RE: Pelene ...
2.1.2016 11:40:37   
MAMAMAJ
Ja ne volim Always uloške, i isto tako Pampers pelene, nekako imam averziju od izvikanih, reklamiranih stvari, a i loše mamino zdravstveno iskustvo sa Always ulošcima, čija me tekstura podseća na Pampers.
Pri tome, ove podgrupe koje si navela i ne postoje ovde, čini mi se, mada nisam mnogo upućena, ne obraćam pažnju na Pampers na rafovima.
Radije ću koristiti feminiziranu Violetu... user posted image Dok K postane svestan odnosa roze-plavo, žensko-muško, prestaće da nosi pelene...

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 2.1.2016 11:44:16 >

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 2289
   RE: Pelene ...
2.1.2016 11:44:18   
branki*
Ja sam zadovoljna pampersom,meni je ok.sad koristimo lili pelene.i one su mi ok.jeftinije su od pampersa.
Jednom sam uzela evy baby i teneru,nisu mi se dopale ni jedne,ni druge.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2290
   RE: Pelene ...
2.1.2016 11:50:29   
choopa choops
Meni Pampers pelene užasno smrde kad se djeca upiške u njih. Tek kad promijeniš pelene shvatiš kakav je to smrad, do tada se možda i ne primijeti. Da ne pričam što mi je L od njih imala strašne pelenske osipe, kojih smo se jedva riješavali user posted image

Nije svaka koža bebe ista, možda nekome i odgovaraju, ali meni sve govori da tu ima neke hemije koju ne bih voljela da mi djeca koriste. Sada kad uspijem kupim Libero ili DM bio, pošto ih kod nas nema, onda uzmem neke grčke Daipers. Ostale im manje više nisu odgovarale (Helen Harper, Huggies, Violeta, Lilly, Lumpi i tako dalje...)

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2291
   RE: Pelene ...
2.1.2016 14:52:07   
ivaMark
Sve su manje vise ok a i zavisi od deteta kakvu kozu ima. Nikada nisam imala problema sa osipom od pelena, J sampresvlacila cim se upiski i ja primetim, malo sam moda i preterivala user posted image

Ono sto sam primetila je da su lilijeve nekako manjeg kalupa, tako mi se cini. Koristimo trenutno Violetu.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2292
   RE: Pelene ...
2.1.2016 15:19:57   
Lisa Simpson
Ja se zaprepastila kada sam videla da je violeta skuplja od pampersa, a ja kao kako da prištedim. Pa za poćetak možda probam pampers pa će valjda beba posle sama da kaže i pokaže šta joj paše guziuser posted image , možda ću da šrobam i da tetram jer sam sigurna da je to najzdravije za bebu samo je urnisanje za mamu i buđžet pa ga retko ko danas koristi

Mamamaj, bez obzira svaki komentar i savet je dobrodošao, pitala sam maraj jer je ona rekla da je koristila violetu, ni ja ne volim always, ali iskreno nikad u životu nisam držala jednokratne pelene u rukama pa ne mogu da se pametno odlučim. A kad bi negde bile sve pelene po jedan komad samo da je to malo ošmekam bilo bi mi lakše ovako ime mi ne znači ništa

ameli moguće da za naše i vaše tržište pelene nisu ni sličnog a kamoli istog kvaliteta pa je to razlog.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2293
   RE: Pelene ...
2.1.2016 15:23:41   
MAMAMAJ
Lisa, naravno, na prethodnim stranama sam to i sama napisala, probaću i Chicco i mnoge druge, dok ne potvrdi šta mu odgovara user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 2294
   RE: Pelene ...
2.1.2016 16:47:40   
amelia
Lisa i ja sam to pomislila jer nemoguce da nisu dobre a ovamo su najskuplje pelene... Ja uzimam paketi kad su na snjizenju pre nedelju dana uzela sam dva paketa. Ja sam se zacudila kad sam dole probala italianske proizvode nisu ni slicni kao ovamo.a najcudnije mije bilo od svega kad sam bila u svajcarskoj nutela nije bila ista kao ovde user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 2295
   RE: Pelene ...
2.1.2016 16:49:19   
amelia
Mamamaj nisu losi ni chicco ni huggies probaj mozda ce vam odgovarati user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2296
   RE: Pelene ...
2.1.2016 17:05:56   
dddaca
Definitivno se proizvodi prave razlicito za razlicita trzista. Mi jos uvek koristimo Bambo, bila je i neka akcija oko nove godine pa sam uzela jos dva velika pakovanja. Guza joj je super od njih, mada mi se cini da nekako apsorbuju mirise i da ne mogu bas uvek da osetim kad se ukaki. Ili mi se samo zapusio nos, ko ce ga znatiuser posted image .

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 2297
   RE: Pelene ...
2.1.2016 18:29:21   
branki*
Mm je upravo kupio pufies.videcemo kakve ce biti.uzeo 4,valjda nece biti velike.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2298
   RE: Pelene ...
2.1.2016 19:52:50   
wivern
Nama od violete izgleda izlaze neke bubuljice, moraću još da ispratim. Ali čim se vratio na baby love nestale su.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2299
   RE: Pelene ...
2.1.2016 20:20:59   
dddaca
A koje baby love koristis? Bele ili one druge?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here