|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
2.1.2016 22:19:29   
tataaca
mi imamo decaka od dva meseca i ulozili smo u Daj daj pelene, za sad smo jako zadovoljni a uspeli smo da kupimo na nekoj akciji.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2301
   RE: Pelene ...
3.1.2016 8:50:10   
wivern
Daco one u kutiji. Bele mi se uopšte nisu dopale, nekako mi bile kartonske.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu tataaca)
Direktna veza do poruke: 2302
   RE: Pelene ...
3.1.2016 16:25:27   
dddaca
Ni meni se nisu dopadale bele, mada nije bilo iritacije po guzi dok ih je koristila. Ako ti nije problem, da li bi mogla da ih uporedis sa nekim pelenama? Za slucaj da resim da predjem na neke druge da znam kakve su te (posto mi bambo imaju malo jacu cenu)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2303
   RE: Pelene ...
9.1.2016 20:41:09   
jess021
Kupila sam Bambo pelene i uopste mi se ne dopadaju. Nekako nemaju dobar oblik, spreda se ne mogu lepo namestiti.
Vracam se na Lilly, cim ih potrosim.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2304
   RE: Pelene ...
9.1.2016 20:43:25   
branki*
Mi koristimo onaj pufies koji je mm kupio poslednji put,ali se isto vracam na lili cim ih potrosimouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2305
   RE: Pelene ...
9.1.2016 21:03:39   
vocicana
Pih koliko me glava boli od ove teme, zato sto ne znam za sta da se odlucim u prilici, moja sestra za ovunmalunuzima te babylove, u kutiji su, cini mi se da je omot nezno narandzaste boje, bas je zadovoljna, a puno sam prituzbi cula na Pampers, bila sam dugo u direktnj trgovini, pa znam za iskustva potrosaca. A meni licno Always ulosci nista ne znace, toliko su me puta izdali, ali opet individualna stvar. Ali nema veze, hajde za pocetak bas Pampersic a posle moze I Babylove, nadam se da mu nista nece faliti

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2306
   RE: Pelene ...
9.1.2016 21:08:53   
krin 40
Ja citam i ovu temu izmedju ostalog pa da Vas pitam glupo pitanje.Davno sam gajila decu,pa da budem u toku ako zatreba:):D Objasnite mi sta je to TETRA PELENA,citam da to kupujete.Cemu to sluzi?:-P

< Poruku je uredio krin 40 -- 9.1.2016 21:09:43 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2307
   RE: Pelene ...
9.1.2016 21:09:31   
IvanaSK RR
Ja sam sa sinom, pre osam godina koristila Evy beby i bile su mnogooo povoljnije i bolje od Pampersa.
Sad sam resila da probam te Lilijeve :).

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2308
   RE: Pelene ...
9.1.2016 21:10:10   
branki*
Tetra pelena je ona obicna pamucna bela platnena pelena,kvadratasta,ono od pre.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 2309
   RE: Pelene ...
9.1.2016 21:11:45   
IvanaSK RR
Tetra i svedske pelene su platnene pelene i sluze za siroki povoj. Mada, tetra pelene sam koristila i kao jastucnicu, i krpu za bljuckanje i za svasta nesto.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 2310
   RE: Pelene ...
9.1.2016 21:15:06   
krin 40
aham...znam.Hvala.Ja te nisam koristila ali znam na koje mislite.:):Divne ste

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2311
   RE: Pelene ...
10.1.2016 13:30:13   
Sanjalicaaa
Na dečijem sajmu je bila promocija Predo pelena. Uzeli smo ih čisto da imamo neke jednokratne kad pođemo negde. I mogu vam reći da su odlične. Jako sam zadovoljna i potrudiću se da ubuduće kupujemo njih, samo ne možemo da nađemo gde ima da se kupe.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 2312
   RE: Pelene ...
10.1.2016 22:50:36   
dddaca
Nama one nisu nikako odgovarale. Mislim da sam vec pisala o tome, pa da se ne ponavljam, ali ako ti odgovaraju, pogledaj po apotekama. Mislim da ih ne prodaju u supermarketima. Inace, cena im je super. Na promociji su bile oko 1000 din za 60 komada ako se dobro secam

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2313
   RE: Pelene ...
11.1.2016 21:13:15   
Valerie
predo je bio u univerexportu. mislim da cu probati jedno pakovanje kad je vec tako jeftino. mada su nama za sada sve dobre user posted image

< Poruku je uredio Valerie -- 11.1.2016 21:15:53 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2314
   RE: Pelene ...
12.1.2016 10:30:35   
Anoniman
Ja uzela libero 3 i uopste nisam zadovoljna, vracamo se mi baby love pelanamauser posted image a baby love organske su mi isto odvratne, najbolje su one klasicne!

(odgovor članu Valerie)
  Direktna veza do poruke: 2315
   RE: Pelene ...
12.1.2016 10:36:23   
Maraj
Um ja pojma nemam koje su organske. Mi uzimali ono dzambo pakovanje u kutiji gde dodju 100kom. Da l je organsko lojma nemam.
mi smo sad na bamboo pelenama i super su nam

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2316
   RE: Pelene ...
12.1.2016 10:38:37   
isidora88
Um sto nisi zadovoljna sa libero.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2317
   RE: Pelene ...
13.1.2016 1:03:10   
MAMAMAJ
Kad sam bila u porodilištu, mm pošalje devera da uzme pelene za K, inače uzimamo 4, Lilly ili Violetu, ali dever uzme neke Helen Harper, valjda, da sad ne ustajem da čitam, i odmah da vam kažem da su skupe, super mekane, ali manje od Lilly i Violete, uske su dosta, i naša buckasta guza jedva staje u 4...
Btw,platio je 1700din 60kom. user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2318
   RE: Pelene ...
13.1.2016 9:35:31   
Anoniman
Maraj organske su one sto su u belom pakovanju, ima ih 5o komada, a te u kutiji su super , njih sam koristila i sa Unom... i sada su mi odlicne!
Ne znam Isi, nisu propustile nigde, ali su mi nekako pretanke, i imaju jak miris, miris nije odvartan kao pampers, ali kao da su naparfemisane, i podsecaju na pufis, nisu lose, ali nekako mi se vise svidjaju dm-ove!

(odgovor članu MAMAMAJ)
  Direktna veza do poruke: 2319
   RE: Pelene ...
13.1.2016 11:18:13   
isidora88
mamaj te helen harper ja hocu da uzmem, ovde donosi neka zena iz madjarske, 890 din je pakovanje od oko 65 kom.za dvojku.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2320
   RE: Pelene ...
13.1.2016 15:07:50   
MAMAMAJ
E, pa ovo je baš skupo, čoveče, nikako da ga pitam gde ih je uzeo. Što je najgore od svega, nije mi sačuvao račun za povraćaj PDV-a.
Meni je sad haos s troškovima za pelene i vl maramice, čim bude bebin izvod, idem pravac u Lilly, koliko vama izlaze Lilly pelene, vama koje ste članice tog kluba?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2321
   RE: Pelene ...
13.1.2016 17:15:35   
choopa choops
Kod nas su Helen Harper jeftine, tu oko 10-12eura...user posted image Nisu loše, ali opet, mojima ne odgovaraju...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2322
   RE: Pelene ...
13.1.2016 17:20:31   
jess021
Mamamaj, pelenama je ista cena sa i bez kartice, jedino sto imaju 10% popusta ako kupis dva paketa.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2323
   RE: Pelene ...
13.1.2016 22:42:32   
MAMAMAJ
Jess, ja ću tako i kupovati, po pakovanje za K i pakovanje za D, a uskoro ćemo i skidati pelene, K je već dovoljno veliki.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2324
   RE: Pelene ...
14.1.2016 4:49:10   
jess021
Mamamaj, htedoh ti reci da mislim da ti za to ne treba clanska kartica.

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here