|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depilacija vs brijanje
20.2.2012 19:15:44   
Anoniman
Mozes da kupis sebi i aparat za hladnu depilaciju ako se toliko plasis zaraze , mada ja stvarno nisam cula da se neko zarazio od aparata za depilaciju . Okreni halo bebu i posavetuj se sa njima oko ovog problema , ako vec zaboravljas da pitas dr . Ja se inace depiliram od glave do pete , skupa sa brazilskom i koliko god da boli nisam imala nikakvih problema , ne bih te savetovala da jesam i da sam cula da neko jeste . Ako se bojis za zdravlje bebe onda je jasno da neces zarad svoje lepote ugroziti nju user posted image

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Depilacija vs brijanje
20.2.2012 19:21:27   
MicinaMama
user posted image

Evo ja koristim ovaj vosak,za njega nemas trake nego je kao gips,dobro namazes u dlake i samo se stvrdne i sve skida...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Depilacija vs brijanje
20.2.2012 19:21:42   
Sanchy
Hm,da ,mogla bih i taj aparat da kupim...user posted image ...neces ni cuti da se neko zarazio u kozmetickom salonu..Kako,obicno kad odes slucajno na neku analizu pa ti kazu da imas hep ili nesto ti pomislis na partnere koje si imao pa jel tako?A svakojake gluposte mogu da se zarade po tim salonima cak i HPV a sumnjam da bilo ko od njih odrzava higijenu i dezinfikuje sav pribor onako kako bi trebalo...ali eto ja sam hipohondar i o tome stvarno razmisljam ...masa zena ne,nije im nikad palo ni na pamet,ne opterecuju se...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Depilacija vs brijanje
20.2.2012 19:22:32   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: MicinaMama

user posted image

Evo ja koristim ovaj vosak,za njega nemas trake nego je kao gips,dobro namazes u dlake i samo se stvrdne i sve skida...

E super...hvala ti..ajde da probam i sa tim...user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Depilacija vs brijanje
20.2.2012 19:26:51   
MicinaMama
Nema na cemu user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Depilacija vs brijanje
20.2.2012 19:27:01   
Anoniman
Srecno user posted image

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Depilacija vs brijanje
20.2.2012 19:27:36   
Shishica
Ovo ko neko mesooo..

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Depilacija vs brijanje
20.2.2012 20:08:13   
Zell
Micina mamo, ja ovo prvi put vidim user posted image koliko kosta i koliko "odradis" sa jednim pakovanjem? Ja u poslednje vreme jako imam problem sa urastanjem dlaka kad depiliram (imam onaj kucni sa patronama) pa vec par meseci samo brijem i sve su gusce i deblje user posted image ..... mene bi trebalo za kosu i komplet umociti u kazan voska 2x mesecno da ustedim na vremenu user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Depilacija vs brijanje
29.5.2012 3:46:28   
vukosava
Evo vam nove ideje kontra od teme debate: user posted image

Pobednica Evrovizije lansirala trend, Šveđanke zbog nje ne briju pazuhe!

Blic klikni

Evrovizijska pobednica Loren je pomalo i feministkinja, zbog čega ne vidi razlog zašto bi žene stalno morale da briju svoje pazuhe, a ovaj njen predlog već su usvojile njene obožavateljke u domovini.

user posted image

Sve je počelo kada je nakon nacionalnog takmičenja "Melodienfest" u javnost izašla slika Loren na kojoj se vidi da pevačica nije sklona upotrebi brijača u predelu ispod pazuha.


Mnoge devojke u Švedskoj su odlučile da je kopiraju, te je Loren i nesvesno pokrenula ovaj trend u svojoj domovini.

Komentarišući svojevrsnu "dlakavu revoluciju" Loren je istakla da je i sama pomalo feministkinja te da ne vidi razlog zašto bi žene stalno morale da se broju ispod pazuha.

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Depilacija vs brijanje
29.5.2012 9:49:58   
Sanchy
Svojevremeno sam upoznala dve rodjake mog bivseg koje su bile iz neke od zemalja Evrope,davno je bilo i stvarno sam zaboravila tacno odakle,i slogirala se kada sam ih videla u mini suknjama sa skroz dlakavim nogama...elem moj bivsi mi je rekao samo da se ne iscudjavam jer je to kod njih mu toj zemlji,sasvim normalno...to je bilo pre desetak godina ali jos se secam svog izraza lica:)...,meni je to bilo bljak jer mi nismo navikli ali njima skroz ok,niti su pominjale niti im je bilo glupo da setaju u sorcevima i suknjamauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 160
   [Obrisana poruka]
29.5.2012 9:52:13   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: Depilacija vs brijanje
29.5.2012 10:04:41   
peca

IZVORNA PORUKA: gagi

user posted image

Ja imam druga koji bukvalno obozava cupave noge,da se ne brije ispod pazuha,da ne depilira brkove majke mi.

Jednom smo ga vidjeli u gradu sa trebom a ona kao da je iz dzungle doslauser posted image


Upoznaj me sa njim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 162
   [Obrisana poruka]
29.5.2012 10:05:58   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu peca)
  Direktna veza do poruke: 163
   RE: Depilacija vs brijanje
29.5.2012 10:06:56   
peca

IZVORNA PORUKA: gagi

Moras imati metar sa metar ograde oko sebeuser posted image


Evo od danas pustam, pa dokle doguram taman do leta user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Depilacija vs brijanje
7.6.2012 16:05:41   
red3lilu
Kad sam bila klinka jedva sam se izborila sa mojima da mi dopuste da se brijem, jer, bože moj, kad su oni bili mladi bilo je potpuno normalno da su žene dlakaveuser posted image
Ja sam alergična na svoje dlake...imam ih puno i jake su... jedino su ruke pošteđene ukljanjanja, pokušala sam da ih depiliram voskom i kremom međutim ružno je izgledalo kad su nastavile da rastu, a i nisu tako uočljive...
sve ostalo isključivo brijem, trebala bi mi kila voska i pola dana da se počupa sav taj korov i to na svakih 2 nedeljeuser posted image , kreme za depilaciju sam probala razne nisu mi pomogle..
user posted image sad imam u planu da kupim električni brijač sa dodacima za precizno brijanje (to sam pre koji dan skontala tu na forumu da zovu trimer) ali nisam nikad tako nešto koristila pa se bojim da ću baciti pare??

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Depilacija vs brijanje
7.6.2012 18:36:53   
Sanchy
Moja drugarica je celu trudnocu koristila onu veet kremu za depilaciju za koju je moj dr rekao da nije preporucljiva bas u trudnoc,njoj a ni bebi nista nije falilo,eto a ja se mucim sa onim trakama za depilaciju i brijacem upropastih se ziva...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Depilacija vs brijanje
7.6.2012 23:55:03   
Sanchy
Da li neko uopste uspe da se obrije dole skroz,skroz,?I pri tom da se ne iskasapi?Ako ima neko neka mi kaze koji brijac koristi?Veceras sam se opet brijala uzas....sutra ocekujem alergiju mada sam se namazala i kremom i stavila talk...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Depilacija vs brijanje
15.6.2012 10:40:07   
Zell

IZVORNA PORUKA: red3lilu

Kad sam bila klinka jedva sam se izborila sa mojima da mi dopuste da se brijem, jer, bože moj, kad su oni bili mladi bilo je potpuno normalno da su žene dlakaveuser posted image
Ja sam alergična na svoje dlake...imam ih puno i jake su... jedino su ruke pošteđene ukljanjanja, pokušala sam da ih depiliram voskom i kremom
međutim ružno je izgledalo kad su nastavile da rastu, a i nisu tako uočljive...
sve ostalo isključivo brijem, trebala bi mi kila voska i pola dana da se počupa sav taj korov i to na svakih 2 nedeljeuser posted image , kreme za depilaciju sam probala razne nisu mi pomogle..
user posted image sad imam u planu da kupim električni brijač sa dodacima za precizno brijanje (to sam pre koji dan skontala tu na forumu da zovu trimer) ali nisam nikad tako nešto koristila pa se bojim da ću baciti pare??


Isto user posted image evo izdepilirah noge i ruke pre par dana mada cisto sumnjam da cu nastaviti sad kad pocnu vrucine radice brijac. Obecala sam sebi da cu se ovo leto vise potruditi i cesce biti "sredjena" jer za koju godinu kad se ja konacno naviknem na redovno cerupanje pojavice se prosirene vene pa opet nista od kratkog preko leta... videcemo

Sanchy, ja konfiskovala muzev stari gilette max 3 mislim da se zove pa s njim i mogu ti reci da uspem a bas sam problematicna u tom podrucju ma ja bi istrpela i to voskom da odradim ali se bojim onih uraslih dlaka sto se zagnoje pa bole po mesec dana to mi se jednom desilo kad sam pincetom 1 ali bukvalno 1 dlaku isčupala pa se ne usudjujem. Brijac pa polako meni oko 10 min treba (toplom vodom se istusiras da smeksa i koza i dlake, stavis gel/sapun i gledas da su ravne povrsine tj. zategnes jednu pa drugu stranu itd) al sam ga objasnila user posted image i namazem pantenol user posted image

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Depilacija vs brijanje
15.6.2012 11:06:18   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Sanchy

Da li neko uopste uspe da se obrije dole skroz,skroz,?I pri tom da se ne iskasapi?Ako ima neko neka mi kaze koji brijac koristi?Veceras sam se opet brijala uzas....sutra ocekujem alergiju mada sam se namazala i kremom i stavila talk...


Apsolutno. Mada sumnjam u devetom mesecu da je to lako izvesti sama. Mozda da probas uz pomoc ogledala, da sednes nekako negde (da te ne savetujem lude akcije pa da se skrshish negde toliko trudna - ja bi obicno sela na kadu sa jedne strane, stavila nogu tamo kod cesme i krenula na zadatu operaciju, bitno je da si stabilna i da vidis regiju dobro da se ne bi posekla - mnoge zene daju muzevima da obave tu akciju). Nemoj uzimati muske brijace oni su ostriji jer su za musku bradu (guscu i jacu). Nabavi one zenske. Imas one nabudzene skupe sa menjanjima, alojom dza bu ili one obicne jeftinije sto su vise u pakovanju pa menjas cesce. Ja bi ti preporucila neki brijac koji nije bas preterano ostar za tu regiju.

Nabudzeni skuplji - moras da kupujes ove uloske sto se menjaju

user posted image

Jeftiniji, pogodniji da ih menjas cesce ali za zene (znaci tuplji od muskih i imaju manje ovih nozeva):

user posted image

Ja ti preporucujem da se mazes ili kremom ili talkom, ne sa oboje (moja preferenca je bebi puder. kremu koza upije i zatvori pore a puder ostaje tu jer je to prah ustvari i koza je suvlja i ne tare se posle). I po vrucinama u toku dana ako se oznojis, malo to operi vodom, obrisi i opet stavi puder, promeni ves. Pred porodjaj se garant znojis pojacano a i leto je. Ja sam se poradjala u decembru a secam se da mi je bilo non stop vrucina u devetom mesecu bez obzira na minus napolju, mogu misliti kako bi mi bilo sad u leto.

I naravno - ne pritiskaj nimalo i nadji pravi ugao da se ne iskasapis. Tu je obicno meksa koza i manje ravno nego na listovima pa oprezno.

< Poruku je uredio vukosava -- 15.6.2012 11:11:49 >

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Depilacija vs brijanje
15.6.2012 11:16:51   
red3lilu
Meni ne pomažu ženski žileti user posted image defitnitivno koristimo i ja i muž istu vrstu taj Gillet sa 3 oštrice...
A brijanje u devetom mesecu će da bude urnebesna slika kao što je već sada user posted image
Sednem na peškir tj. poluležeći se oslonim ispred kreveta stavim ogledalo ispred sebe, pored lavorče i udriuser posted image user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Depilacija vs brijanje
15.6.2012 12:20:04   
vonavoj
devojke,da li neko ima iskustva sa rowentinim depilatorima? htela bi da kupim,sad je neki na akciji u Rodicu...imam braunov vec 11 godina,ali cini mi se da je otupeo (ako je to uopste moguce),kao da mi kida dlake,moram svakih 5 dana da se depiliram?

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Depilacija vs brijanje
15.6.2012 14:21:06   
vukosava

IZVORNA PORUKA: red3lilu

Meni ne pomažu ženski žileti user posted image defitnitivno koristimo i ja i muž istu vrstu taj Gillet sa 3 oštrice...



Zavisi od dlake, ko ima svetlije dlake i tanje ja mislim da je ok i zenski. Zavisi naravno od jacine dlake i gustine.

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 0:33:19   
Anoniman
Ja inace brijem prepone. Par puta sam probala voskom, bezala bih bukvalno sa stola. Danas sa ih izdepilirala el.depilatorom. probala, bio podnosljiv bol, i ja prionula. Boooooli, peceeeee... ali proci ce valjda do jutra jer ne znam kako cu inace gace da obucem.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 173
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 8:40:02   
Anoniman
Sledeće nedelje generalka-od brkova do nožnih palaca user posted image I definitivno više ne vidim prepone, probala sa ogledalom, sve mi naopako, tako da se sad prepuštam u tuđe ruke user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 8:46:30   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Tash

Ja inace brijem prepone. Par puta sam probala voskom, bezala bih bukvalno sa stola. Danas sa ih izdepilirala el.depilatorom. probala, bio podnosljiv bol, i ja prionula. Boooooli, peceeeee... ali proci ce valjda do jutra jer ne znam kako cu inace gace da obucem.


Ja depilatorom mogu samo one "spoljne", koje su napred i sa strane (baš sam ga objasnila). Dalje od toga - ni makac! Ne mogu da dohvatim lepo one unutrašnje, između nogu, pa boli kao sam đavo. To brijem.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepusti se NIVEA Q10 losionima za telo!
Većina nas svake godine ima jednu želju – da leto potraje barem mesec dana duže. Okej, možda ne možemo da bezbrižno upij...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here