|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 22:09:00   
maca821
janabons čestitam, drago mi je kad čujem da je IUI uspela...i mene to čeka..čestitam još jednomuser posted image

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 22:18:34   
twinss
janabons, i od mene cestitke user posted image i ja sam user posted image pomocu IUI

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 22:20:05   
maca821
twinss divnouser posted image ulivate mi naduuser posted image

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu twinss)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Inseminacija III deo
3.10.2012 8:07:45   
dimnjacar
J@n@
Ima li sta novo kod tebe. Haj nas i ti obradujuser posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Inseminacija III deo
3.10.2012 8:34:22   
J@n@
Janabons,draga,user posted image !Cestitam i od srca ti zelim laku i lepu user posted image !Ne mogu ti recima opisati koliko mi je drago zbog tebe i koliko mi tvoj uspeh daje snage da nastavim dalje i verujem da cu uspeti!!!user posted image !E sad se spremi da nas pooovuuuces naaajjace sto mozes!!!!!
Kod mene 27dc ili 13dpo i jutros me probudio onaj poznati bol koji najavljuje dolazak vesticare!I evo nekoliko sati kasnije traman trag na ulosku tako da mogu zvanicno da kazem da vestica stize danas!!!Bila bih mnogo tuznija da nisam prvo procitala vest o Janabons user posted image !!!!Ovo je bila moja prva IUI tako da idemo dalje!Kasnije zovem dr da se dogovrimo sta dalje!!!!!
Dimnjacar,user posted image !Navijam!

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Inseminacija III deo
3.10.2012 9:03:44   
dimnjacar
J@n@
Zao mi je user posted image druga uspijeva sigurno user posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Inseminacija III deo
3.10.2012 9:11:20   
J@n@
Dimnjacar,draga,user posted image !Hvala ti puno,mnogo mi znaci podrska!Hajde da ti u subotu ugledas user posted image pa da udruzis snage sa Janabons i da povucete i mene u sledecem krugu!Moze?

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Inseminacija III deo
3.10.2012 9:24:38   
dimnjacar
J@n@
Jojjjj kako da ne. Znam da nije lako i ja sam posle prve inseminacije bila smirena jer je retkost da prva uspije. Samo hrabro i ne odustaj user posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Inseminacija III deo
3.10.2012 9:28:50   
J@n@
Dimnjacar,draga,naravno!Nije lako ali idemo dalje!Uspeh Janebons mi daje pozitivnu energiju i zato samo napred!!!Svaki sledeci pokusaj povecava sanse a i korak blize VTO!Tako nas bebci cekaju u svakom slucaju!user posted image

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Inseminacija III deo
3.10.2012 9:30:44   
daca77
Janabons, cestitam od user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Inseminacija III deo
3.10.2012 11:36:50   
17 joka
Janabons, mila čestitam od user posted image
zelim ti lepu i laku trudnocuuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Inseminacija III deo
3.10.2012 11:55:07   
janabons
Hvala vam svima na cestitkama,jutros sam uradila betu 240 jeuser posted image
Vuuuuuucem vas sve jako user posted image
Ajde Dimnjicar,vucem te
J@n@, znam kakkav je osecaj kad iui ne uspe,zao mi je.Ni ja nisam mnogo verovala u uspesnost prve iui ,za drugu sam se bas smorila,a za ovu trecu iui,izgubila sam nadu,ali eto desilo seuser posted image Sledeci put te vucem jaceuser posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Inseminacija III deo
3.10.2012 11:56:52   
jole82
janabons cestitke i od mene user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Inseminacija III deo
3.10.2012 20:07:49   
dimnjacar
Kad ce ta subota, osjecam samo bol u grudima i pomalo me bole ledja al to su mi simptomi user posted image pa sam user posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Inseminacija III deo
3.10.2012 20:15:11   
Bebana17
Dimnjicar, ne mora da znaci, nista nije gotovo, dok user posted image ne stigne, tako da mozemo da navijamo i dalje user posted image
J@n@, zao mi je ako je zaista stigla user posted image , bice bolje, samo mora da dodje pravi trenutak.

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Inseminacija III deo
3.10.2012 20:25:41   
dimnjacar
Bebana17 I ja se nadam. Hvala ti puno na podrsci user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Inseminacija III deo
3.10.2012 20:41:25   
viking
Bravo janabons, super vest user posted image a odakle si, gde si radila?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Inseminacija III deo
3.10.2012 21:28:04   
natinati
janabos cestitam na user posted image
j@n@ bas mi je zao user posted image , mada janabos nam je svima ulila nadu, zato glavu gore i idemo dalje, Dimnjacar cekamo vesti i od tebe i nadamo se user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Inseminacija III deo
4.10.2012 7:47:59   
dimnjacar
natinati
Hvala ti puno na podrsci i ja se iskreno nadam da cu konacno vidjeti svoje user posted image

(odgovor članu natinati)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Inseminacija III deo
4.10.2012 9:35:29   
J@n@
Dimnjacar,samo da znas da mislim na tebe i navijam za user posted image !
Natinati,Bebana,user posted image !Hvala,divne ste!!!
Janabons,user posted image !Vuci nas jakooooooo!
Danas popodne na konsultacije sa dr-om,da li cu raditi IUI u ovom ciklusu ili u sledecem ....Uglavnom tu je user posted image i krecemo u nove pobede!

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Inseminacija III deo
4.10.2012 18:29:25   
janabons
Viking,iz bg-a sam ,iui sam radila u Frontu
Bravo J@n@ svaka cast,tako trebA,samo napreduser posted image
Dimnjicar navijamo,sad te drmaju promene raspolozenja,tako je i meni bilo,svi simptomi kao za pms,kad onouser posted image
Sve vas vucem jaaaaaaaaaaaaaakouser posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Inseminacija III deo
4.10.2012 18:41:38   
dimnjacar
janabons draga hvala ti na ovim utjesnim rijecima, al sve se manje i manje nadam da sam user posted image jer osjecam da ce stici user posted image . Tako da sam user posted image a tebi zelim lijepu user posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Inseminacija III deo
4.10.2012 22:57:37   
branaV
J@n@ zao mi je ali nema odustajanja, samo napred!
Dimnjacar simptomi trudnoce su kod mene isti bili kao i kod user posted image , nadam se da je takav slucaj i kod tebe draga, i da ces ugledati user posted image ,
Janabons cestitam user posted image user posted image user posted image , uzivaj u svakom danu !
Ja sam uradila po drugi put IUI u utorak, bas sam nervozna bila, betu radim tek 18.10. malo sam nervozna jer je sada iui radjena bez stimulacije, danas sam bila na pregled i sve je za sada ok, pukao je foliku, i sada mi predstoji samo da cekam.

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Inseminacija III deo
5.10.2012 8:33:23   
dimnjacar
branaV
Nadam se hvala ti puno na podrsci i srecno da i ti ugledas user posted image

(odgovor članu branaV)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Inseminacija III deo
5.10.2012 10:06:34   
J@n@
Dimnjacar,user posted image !Nema user posted image vec samo pozitivno!Fini simptomi + promene raspolozenja=user posted image !!!!Drzim palceve za subotu a ti javljaj!
BranaV,navijam da beta 18.10. bude trocifrena!user posted image !
Janabons,user posted image !Vuci sto jaceeeeeeee!
Meni je 2dc,jos malo pa krece muckanje!Hehehhehe!Dogovor sa dr-om je da u ovom ciklusu pravimo pauzu pa sledeci ciklus IUI!!!!

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here