|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija III deo
1.10.2012 16:58:15   
dimnjacar
J@n@
Srecno i da ugledas user posted image ja planiram 14 dan da radim test. user posted image user posted image

(odgovor članu natinati)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Inseminacija III deo
1.10.2012 17:35:18   
janabons
Evo meuser posted image ,nisam radila betu,i sinoc i danas ceo dan me boli stomak.I ja mislim kao i J@n@,da li je mozda bolje da sacekam 14dpouser posted image ?
Mislim da sam se ovaj put bas uplasila,nisam bila takva za 'prve dveuser posted image

(odgovor članu natinati)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Inseminacija III deo
1.10.2012 17:40:19   
janabons
Hvala vam puno na podrsci
Sve vas punouser posted image
Drzi se J@n@,jos malouser posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 8:51:50   
dimnjacar
Djevojke ima li sta novo? user posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 8:57:17   
J@n@
Janabons,user posted image !Samo da znas da cu i danas misliti na tebe i navijati-sve dok ne javis lepe vesti!Neverovatno ali isto razmisljamo-kod mene definitivna odluka je da cu betu raditi u cetvrtak ako do tada ne dodje vestica!To je to!Danas 26dc ili 12dpo, nema posebnih simptoma....Nesto razmisljam ne mora ni da ih bude samo neka user posted image ne dodje i milina....
Natinati,user posted image !
Dimnjacar,user posted image !Ima li simptoma kod tebe?

< Poruku je uredio J@n@ -- 2.10.2012 8:58:25 >

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 10:11:33   
dimnjacar
Kod mene samo bolne i osjetljive grudi i izgubila sam apetit. Al to je vjerovatno na psiho bazi.

Zelim vam puno srece i da ugledate svoje user posted image . Ja cu test raditi u subotu 15 dan od inseminacije.

user posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 11:09:02   
J@n@
Dimnjacar,user posted image -za simptome!Navijam najjace sto mogu za subotu i user posted image !Hajde neka krenu visoke bete i user posted image !!!!!
Kod mene nije bilo nikakvih simptoma do 24dc a i od tada nesto slabo i kilavo...hehehehehe...cak mi ni grudi nisu bolne kao inace u PMS-u,plus pijem Utrogestan!To mi je cudno tj. brine me!Stomak je poceo da se "pumpa" za vikend i danas je vec ogroman i to kod mene obicno najavljuje dolazak vestice!!!!Ovo mi je prvi ciklus u poslednje 2 godine bez PMS simptoma-oset_ljive,bolne grudi,bol u ledjima,pritisak u donjem stomaku,mucnine....bla,bla,bla.....I posto nema klasicinih simptoma u fazi sam osluskivanja novih simptoma-grudi vec danima svaki cas "prepipavam",neko je spomenuo osecaj "baloncica u stomaku"-khm,khm,khm...ne znam kako bi to trebalo da izgleda ali pokusavam user posted image .....Sta reci sem psiha je cudooooooooo!!!!
Janabons,draga,drzim palceve!

< Poruku je uredio J@n@ -- 2.10.2012 11:18:14 >

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 11:47:39   
janabons
Evo i meneuser posted image
Betu nisam radilauser posted image ,juce mi je bilo muka,mozda sto kaze dimnjicar, i na nervnoj bazi,stomak me boli,vise ne znam ni sama kako,cekam da vidim da li ce da prodje moj 14dpo bez vestice,ako prodjeuser posted image , a ne dodje vestica sutra radim betuuser posted image
Zelim vam svimauser posted image i mislim na vas
J@n@, Dimnjicar drzite se user posted image user posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 11:48:52   
janabons
DAS mi je neko rekao da cu da izdrzim 14 dana da ne radim test,ne bih mu verovalauser posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 12:47:50   
J@n@
Janabons,user posted image !Drzim palceve da ti 14-ti dan prodje bez vestice i da beta sutra bude trocifrena pa da nas sve redom povuces!!!!Moze?Dopadaju mi se tvoji simptomi!!!Hocu da i meni bude muka....user posted image !Mislim da sam se skoro divila Suncu kako izdrzava da ne uradi test i cak sam napisala da posto mi nikada nije kasnila nemam iskustva sa testovima ali zato cim zakasni i 1h radim test!!!!!Hahahahahahahahahah!A betu odlazem....ccccc....Plasim se i cini mi se da ce mi biti lakse da mi krene meca nego tesst sa jednom crtom ili beta<0,1...pih...fuj.....user posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 13:36:01   
J@n@
Janabons,user posted image !Javljaj kako protice 14-ti dan...ima li novih simptoma?user posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 13:36:12   
dimnjacar
J@n@Pa to ti je dobar znak sto ne osjecas PMS. Zelim ti user posted image
janabons srecno sutra da bude trocifrena beta

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 13:48:19   
J@n@
Dimnjacar,user posted image !Ne osecam PMS ali ni neke druge simptome pa zato brinem...bar grudi...ili neka minijaturna mucninica...mozda vrtoglavica.....ali najvise bih volela "baloncice" u stomakuuser posted image ! Navijam za subotu i tvoje user posted image !

< Poruku je uredio J@n@ -- 2.10.2012 13:50:26 >

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 14:24:23   
dimnjacar
J@n@
Hvala ti i ja tebi zelim da se ujutru probudis sa mucninom user posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 14:25:44   
natinati
Ja navijam za sve vas i non stop pregledavam poruke da vidim dal ima nesto novo
dimnjacar j@n@ janabos user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio natinati -- 2.10.2012 14:26:12 >

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 16:58:57   
dimnjacar
natinati
Hvala ti, puno nam znaci user posted image

(odgovor članu natinati)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 17:16:15   
janabons
nisam mogla da izdrzim do sutra,pa sam uradila danas popodne test,ugledala sam user posted image
Morali su svi u kuci da mi pogledaju da bih bila sigurna,druga je svetlija,ali ja znam da je to touser posted image
Sutra ujutru idem da vadim betu,i neka mi bog pomogne da ovo izguram do kraja,pisacu vam kasnije kako je bilo
I sad mi se ruke tresu i srce lupe ko ludo,bilo je mnogo suza kada sam ugledala user posted image ,sto od neverice,sto od srece
Vuuucem vas sveeee jaaaaako,javljam se sutra i mislim na vasuser posted image user posted image
Hvala vam na svemu,na ogromnoj podrsci koju ste mi pruzile,stvarno ste cudouser posted image
Ja i dalje ne verujem,samo imam osecaj da mogu da polletim

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 17:37:48   
dimnjacar
janabons
Cestitam ti draga od srca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 18:49:04   
_Maki_
Bezuspešno sam pokušavala da dobijem preporuku na forumu za ordinaciju gde bih mogla da uradim IUI user posted image , pa sam morala sama da se aktiviram i raspitam oko cena.

Evo rezultata "istraživanja tržišta" user posted image , možda nekom bude koristilo:

INTERMEDICUS BIS, ukljucena folikulometrija,37.000 RSD
Jevremova, bez folikulometrije, 40.000 RSD
Papić,bez folikulometrije, 15.000 RSD
Gala Medica, bez folikulometrije, bez obrade, 23.000 RSD
Ordinacija Radojcic, bez folikulometrije, 200 EUR
Dr Ćorac, bez folikulometrije, bez obrade, 300 EUR
Jovanova, bez folikulometrije (+2000 RSD po folikulometriji), 18.000 RSD
Ivanović, bez folikulometrije, bez obrade, 40.000 RSD
Palmotićeva, bez folikulometrije (+2200 RSD po folikulometriji), 15.000 RSD




(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 18:58:56   
Bebana17
Maki, carice, i mene je ovo mnogo zanimalo, hvala ti sto si raspitala! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _Maki_)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 19:02:01   
Bebana17
Janabons, cestitke od srca za user posted image user posted image user posted image user posted image
Sada jos J@n@ i dimnjacar da nas obraduju sa lepim vestima!

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 19:52:08   
natinati
janabos bravoooooooooooooooooouser posted image
jeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image
j@n@ i dimnjacar sad ste vi na redu user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 19:56:52   
Maslacak15
Cestitam  Janabonsuser posted image user posted image user posted image Zelim ti laku i bezbriznu user posted image Bravooooooo

Ajmo sad i ostale devojkeuser posted image

(odgovor članu natinati)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 21:28:03   
degu
Čestitam Jano user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2012 22:06:45   
World
cestitam jano, super, bas mi je drago kad cujem da je nekome uspjela iui.. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here