|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
15.9.2011 4:38:02   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Joj@

POsto imam gigantomastiju...


Nisam ni znala da se ove moje (*)(*) mogu tako nazvati. Evo bas gledam u google i eto izgleda da imam i ja to.

Brus sam pocela da nosim u trecem srednje mada su mi (*)(*) pocele da pupe kad sam imala 10 godina a sa 12 sam vec nosila 85 B.

Elem, jedva sam docekala da konacno skinem brus koji sam nosila non stop od porodjaja pa do osmog meseca, i kad spavam i uvek sa sve uloscima da hvataju mleko. Doduse sportski po kuci al opet. Sad, cim udjem u kucu skidam. Al kad sedim za stolom lakse mi je da imam brus zbog ove mastije hehe

Moje su na ovaj fazon, pre redukcije klikni

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
15.9.2011 9:20:48   
bebać
uvijek ga nosim, osim kad spavam...i to onaj push up, imam grudi malene, tako da mi taj brus nešto i napravi od njihuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
2.2.2012 18:21:21   
peca
Nosim ga samo van kuce user posted image U vecini slucajeva me nervira user posted image Zimi se provlacim bez njega i van kuce, a ponekad i leti, zavisi od garderobe user posted image Tako ce da bude dok stoje same, posle cemo da vidimo user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
2.2.2012 20:51:59   
Anoniman
Peco, prepisujemuser posted image

(odgovor članu peca)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 14:11:44   
Anoniman
Valjda je dobra tema...
Naime, ja grudnjak inače nosim samo kad izlazim iz kuće, ako nam neko dolazi i to je to. E sad, čitala sam u ovoj mojoj trudnjačkoj knjizi user posted image kako žene greše što ne nose grudnjak u trudnoći, pa im se ti mišići opuste. I ja pokušavam da ga nosim preko dana, bez obzira što se izležavam, ali kako mi grudi rastu, toliko me svrbe, da do kraja dana uvek odlepim i skinem ga... Kako ste vi radile?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 14:34:29   
red3lilu
Bora Čorba je davno obradio ovu temuuser posted image

Nekad sam smela da obučem usku sportsku majicu bez grudnjaka i izađem u grad... sad više ne smem...
Grudnjak nosim van kuće, u kući nikad (pogotovo na spavanju)... U trudnoći nema tih para da nakupujem toliko grudnjaka koliko sam brojeva promenila do sada...Narašće još kad se porodim, pa će onda ponovo da se smanjuju...
Moj problem od prethodne trudnoće isto kao i u ovoj je taj nagli i veliki porast koji mi je istegao kožu i mislim da grudnjak tu ne bi mnogo mogao da pomogne...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 14:39:19   
Anoniman
Trudnoća ili ne, nosim grudnjak uvek sem kada spavam. Tako se osećam prijatno, a bez grudnjaka mi je fuj.

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 14:41:07   
anajid
Nina ja nosim grudnjak stalno,i u prosloj trudnoci sam.Nije mi smetao do pre neki dan,a onda mi je postalo uzasno vruce,posto mi je stomak pod bradom doslo je do trenja sa kozom i sve mi je to poeclo ici na zivce i sad ga vise ne nosim.Jbg nadam se da nece odvisiti previse,sta ja znam.Toliko je vruce da bih gola hodala.

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 14:43:29   
Anoniman
Ali, kako vam ne smeta da vam sise legnu na stomak? Ja sam ga u trudnoći i zbog toga nosila, inače mi lipti znoj na spoju sisa i stomaka. 

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 14:45:53   
red3lilu
Ja imam hrpu pamučnih atlet potkošulja koje se lepo zavuku između grudi i stomaka i odrade taj deo posla a ne stežu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 14:46:12   
anajid
Joj moja Tash nisam ja bas tako obdarena,veruj da se ni ne dotaknu sa stomak,evo bas sad gledamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 14:47:28   
Anoniman
user posted image

Hej red, jel ima negde tvoja slika, uopšte ne mogu da te zamislim?

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 14:47:38   
jovicaa
mislim da tu ima logike, posto se grudi u trudnoci jako povecaju, bolje je da imaju neku podrsku, posto to nije njihova prirodna velicina i logicno je da ce odvisiti. ja iz tog razloga, a i zato sto mi vise prija nosim za sad stalno brus, osim kada spavam. mada videcemo dokle cu moci, posto su me u prvoj trudnoci pred kraj tako otkidala rebra da nisam smela ni da pomislim na brus, gorela su od bola




_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 15:01:02   
Sesilija 83
Ja samo sa nikako bez nisu mi nesto velike ali nemogu da ih trpim da mi onako landaraju a i ruzno mi je kad se ocrtavaju bradavice.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 15:12:34   
tanjica85

IZVORNA PORUKA: Tash

Trudnoća ili ne, nosim grudnjak uvek sem kada spavam. Tako se osećam prijatno, a bez grudnjaka mi je fuj.


potpisujem user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 15:16:45   
red3lilu

IZVORNA PORUKA: Tash

user posted image

Hej red, jel ima negde tvoja slika, uopšte ne mogu da te zamislim?



Evo jedne KLIK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 15:19:30   
anajid
Uauuuu,reduser posted image ,super izgledas,svaka cast.Retko kojoj zeni stoji tako dobro kratka kosa.user posted image

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 15:22:44   
vukosava

IZVORNA PORUKA: red3lilu

Ja imam hrpu pamučnih atlet potkošulja koje se lepo zavuku između grudi i stomaka i odrade taj deo posla a ne stežu...


I ja sam u fruit of the loom fazonu odkad znam za sebe. Sta bi dala za dva cvarka i da ne nosim brus nikad...

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 15:25:25   
Anoniman
Ne nosim. I inače mi treba lančić sa priveskom da se zna šta je napred a šta nazad. Obučem ga kad je neka providna majica, ili kad idem u grad pa ih malo pušapujemuser posted image , inače su mrvušne i čvrste, a svaki brus me steže, pa ih izbegavam. I da, u teretani ih nažalost uvek nosim, jer me bole jako nakon trčanja ako skakuću previše.

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 16:02:17   
jovicaa
ahaahha i ja isto zavucem potkosulju izmedju sisa i stomakauser posted image
mislim da bi mi otpale sise kada bih pokusala da trcim bez brusauser posted image vi niste svesne koliko su mi velike(sad u trudnoci)

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 16:09:21   
MicinaMama
jovice hahahahhaha....

Ista stvar i kod mene,ali ja svejedno nebih nikada mogla vani bez grudnjaka ili pred nekim...od prve trudnoce mi ostale vece bradavice,pa sada zamislite kako bi mi lepo se sve ocrtalo namajiciuser posted image ...Do duse nikada nisam volela da mi se sise oklembese,uvek su bile onako fine,normalne ali nisu bile savrsene da budem bez grudnjaka,nisam nikada imala bujne grudi i samo-stojeceuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 21:40:18   
Anoniman
Ihaj pa vi se raspisale user posted image
Imam i ja baš dosta potkošulja krojenih sa korpicama, ali bez žice i pojačanja i u njima sam po ceo dan. Grudnjak me izludi jer me grudi baš svrbe, a nisu ni moje baš tolike da dremaju na stomaku user posted image Inače nosim trojku, sad sam četvorka i ne verujem da će dalje od toga nešto i ići. Hvala Bogu još uvek "gledaju pravo" user posted image , ali ove vrućine, konstantan bol u njima i svrab mi baš otežavaju da nosim grudnjak preko dana, još pogotovo što ležim, pa se sve to ispomera... Samo da malo zahladi, pa ću probati makar i na silu user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 22:01:24   
vukosava

IZVORNA PORUKA: MicinaMama

jovice hahahahhaha....

Ista stvar i kod mene,ali ja svejedno nebih nikada mogla vani bez grudnjaka ili pred nekim...od prve trudnoce mi ostale vece bradavice,pa sada zamislite kako bi mi lepo se sve ocrtalo namajiciuser posted image ...Do duse nikada nisam volela da mi se sise oklembese,uvek su bile onako fine,normalne ali nisu bile savrsene da budem bez grudnjaka,nisam nikada imala bujne grudi i samo-stojeceuser posted image


hahaha, ja ih ako nesto vezbam ispljeskam sportskim brusom, obican dzabaaaa.

Ja dok sam dojila nosila sam majicu sa tregerima sa pamucnom straftom gde su grudi, i imala sam jedan brus na kom se spusta ono spreda za laksi exposure pumpici.

Ja ne znam te brojeve dvojka trojka cetvorka. Vise znam ono obim ispod grudi i korpu tipa A, B, C... Sad mi je DD.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 22:03:15   
Ana RR
Ja nisam stalno nosila grudnjak u trudnoći, mislim i ovako ga nosim samo kad izlazim iz kuće i kada nam neko dođe. skoro je drugarica došla po mene da prošetamo i ja joj kažem da me sačeka da obučem brus a ona me zapanjeno pita A ti sad nemaš brus???!!!user posted image Eto koliko su velike user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Sa ili bez grudnjaka?
7.8.2012 22:04:38   
jovicaa
moje su velike, alli su jos uvek relativno cvrste, ali kako mi se sad nadzodzio stomak, lepo mi legnu na njegauser posted image ustvari lazem, bas sad gledam ne leze jos uvek, ali samo je pitanje dana kada ceuser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 7.8.2012 22:05:59 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here