|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Flert
7.8.2009 12:03:26   
Rivana

IZVORNA PORUKA: gagana83

Šta inače mislite o flertu?
Nemam nista protiv,sve dok ne prelazi neke granice,mada mi sad i ne bi bas pristajao sa stomakom do zubauser posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Flert
27.1.2011 0:15:02   
JMPM
user posted image
Sta mislite???

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Flert
27.1.2011 0:16:27   
indy_25
uzivam da flertujem i da zavodim nekako osjecam se mocno sto sam pozeljna user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Flert
27.1.2011 0:16:44   
Mishica 77
Nemam ništa protiv sve dokle god je u granicama pristojnosti. Šta više, mislim da je "zdravo". 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Flert
27.1.2011 0:18:05   
JMPM
Slazem se i sa Indy i sa Mishicom user posted image
Bas prija,dokle god je u nekim normalnim granicama user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Flert
27.1.2011 0:18:11   
Dada81
I ovo volEm,ali ne konzumiramuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Flert
27.1.2011 0:28:56   
bratzz

IZVORNA PORUKA: Dada81

I ovo volEm,ali ne konzumiramuser posted image

E ovo potpisujemuser posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Flert
27.1.2011 0:30:01   
Dada81
user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Flert
27.1.2011 0:32:09   
Anoniman
Nemam potrebe, nit mi je ok... 

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 27.1.2011 0:41:11 >

(odgovor članu Dada81)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Flert
27.1.2011 0:34:58   
Brana
pa flert mi je kao neka vrste prevare jer cim nekoga pogledam pozudno i on mene to znaci da bi sutra mogla da se i povatam sa tom osobom itd...znaci nije mi ok!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Flert
27.1.2011 0:35:48   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Brana

pa flert mi je kao neka vrste prevare jer cim nekoga pogledam pozudno i on mene to znaci da bi sutra mogla da se i povatam sa tom osobom itd...znaci nije mi ok!


bjezi bona ne bila Brano user posted image  sto si to napisala sad cu jos da se osjecam krivom.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Flert
27.1.2011 0:37:15   
bratzz

IZVORNA PORUKA: Brana

pa flert mi je kao neka vrste prevare jer cim nekoga pogledam pozudno i on mene to znaci da bi sutra mogla da se i povatam sa tom osobom itd...znaci nije mi ok!

Slazem se sa tobom i ja vise ne flertujem jer sam srecno udata, ali dok nsam bila flertovala sm vrlo rado!
Pokusacu ponovo da flertujem sa mmuser posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Flert
27.1.2011 0:37:50   
Brana
IZVORNA PORUKA: indy_25

IZVORNA PORUKA: Brana

pa flert mi je kao neka vrste prevare jer cim nekoga pogledam pozudno i on mene to znaci da bi sutra mogla da se i povatam sa tom osobom itd...znaci nije mi ok!


bjezi bona ne bila Brano user posted image  sto si to napisala sad cu jos da se osjecam krivom.

user posted image user posted image cuti dok niko ne zna ne vazi se!user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Flert
27.1.2011 0:38:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brana

pa flert mi je kao neka vrste prevare jer cim nekoga pogledam pozudno i on mene to znaci da bi sutra mogla da se i povatam sa tom osobom itd...znaci nije mi ok!

Uh, ja reko sam ja ovako razmisljam user posted image
Isto sam ovo htela da kazem al skraceno... user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Flert
27.1.2011 0:40:00   
IVA 11

IZVORNA PORUKA: Brana

pa flert mi je kao neka vrste prevare jer cim nekoga pogledam pozudno i on mene to znaci da bi sutra mogla da se i povatam sa tom osobom itd...znaci nije mi ok!


Slazem se Brano bolan! user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Flert
27.1.2011 0:42:02   
Brana
IZVORNA PORUKA: IVA 11


IZVORNA PORUKA: Brana

pa flert mi je kao neka vrste prevare jer cim nekoga pogledam pozudno i on mene to znaci da bi sutra mogla da se i povatam sa tom osobom itd...znaci nije mi ok!


Slazem se Brano bolan! user posted image

drago mi je bolan!user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Flert
27.1.2011 0:43:25   
Brana
IZVORNA PORUKA: bratzz


IZVORNA PORUKA: Brana

pa flert mi je kao neka vrste prevare jer cim nekoga pogledam pozudno i on mene to znaci da bi sutra mogla da se i povatam sa tom osobom itd...znaci nije mi ok!

Slazem se sa tobom i ja vise ne flertujem jer sam srecno udata, ali dok nsam bila flertovala sm vrlo rado!
Pokusacu ponovo da flertujem sa mmuser posted image

a da pre braka otvorena vrata to je normalno jer tada nisam u vezi nego trazim muza!user posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Flert
27.1.2011 0:47:13   
indy_25
Bolan se kaze za muskarca a bona za zenu user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Flert
27.1.2011 0:49:52   
Brana
IZVORNA PORUKA: indy_25

Bolan se kaze za muskarca a bona za zenu user posted image

e jbg ja omasih!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Flert
27.1.2011 0:52:15   
IVA 11
Hehe, posto je meni otac iz Nk-a, tamo je uzrecica bolan-za sve zivo! user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Flert
27.1.2011 19:10:36   
Olga75
ja ne primecujem da me neko gleeedi  i da hoce da flertuje , mislim volim ja to ali ne primecujem user posted image . Moracu da obratim paznju ali kad me neko gleda ja uvek mislim da sam musava ili da imam cicinu kaku . Profesionalana deformacija koju sam zaradila od kako sam mama user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Flert
27.1.2011 19:16:08   
Anoniman
Meni je u prirodi posla da budem sarmantna i da trepcem (neko bi rekao da je i to flert)jer nazalost imamo ucenike koji zahtevaju individualne casove ne da bi nesto naucili nego da profesorica obraca oaznju samo na njih...user posted image ..imala sam jednu direktoricu koja je insistirala na izazovnijem oblacenju, uvek svezoj frizuri,kao da je u pitanju podvodjenje ,a ne skola stranih jezika user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Flert
27.1.2011 19:19:30   
Olga75
ja ne smem da flertujem sa klijentima user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Flert
27.1.2011 19:24:09   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: olga75

ja ne smem da flertujem sa klijentima user posted image

A meni uvek nalete neki fetisisti, znas ono - pohotna profesorica...neki ljudi me naprosto oduseve user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Flert
27.1.2011 19:28:46   
Olga75
znaci , ono , otkopcas dugme na kosulji , zamahnes bujnom kosom i stavis olovku u usta user posted image user posted image user posted image
kod nas su te varijante vezane za sestre , mi smo obicno jadnice sa isturenum zubima , naocarima i malim cicama user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here