|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Flert
27.1.2011 19:30:14   
Mishica 77
olga, kako ne smeš? A simpatični mladići iz farmaceutskih kuća? Doterani i naparfemisani i u odelcima? Nisi valda gadljiva na to?  user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Flert
27.1.2011 19:33:14   
Olga75
vidi tebe user posted image
meni je cesto dolazio jedan koji je bio sumnjiv , reko da se otkopcam pa da ga nacisto prebacim na drugu stranu , ajde sta ti je user posted image user posted image user posted image
mada ima ih olala user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Flert
27.1.2011 19:33:43   
Brana
mislis na staziste!user posted image user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Flert
27.1.2011 19:36:43   
Mishica 77
Brano, sram te bilo. Majka maloletnog deteta. user posted image
Nisam mislila na stažiste. Ja više gledam specijalizante. user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Flert
27.1.2011 19:42:24   
Olga75
stazisti su piletina user posted image
specijalizanti tamo - vamo
specijalisti su iscedjeni , nesto slicno imam kod kuce
ma , mrka kapa kod nas user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Flert
27.1.2011 20:31:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: olga75

znaci , ono , otkopcas dugme na kosulji , zamahnes bujnom kosom i stavis olovku u usta user posted image user posted image user posted image
kod nas su te varijante vezane za sestre , mi smo obicno jadnice sa isturenum zubima , naocarima i malim cicama user posted image user posted image user posted image


E pa ja sam medicinska sestra po srednjoskolskom obrazovanju,dakle - pun pogodak!user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Flert
17.8.2011 23:15:27   
Brana
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

Brano, sram te bilo. Majka maloletnog deteta. user posted image
Nisam mislila na stažiste. Ja više gledam specijalizante. user posted image


user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Flert
13.10.2011 11:00:16   
bebać
Volim da zračim seksipilom radi sebe, a nisam od onih riba koje trepuckaju sa svakim iole boljim muškarcem koji ih pogleda. Ubiti, dugo se već ne ložim na vizuelno, i kako starim sve sam slabija 'na lijepe riječi'... ko klinka nekakvauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Flert
13.10.2011 11:07:20   
Anoniman
Ja recimo potpuno podržavam flert sa recimo mesarom: debelim, masnim, s brčići, pa ti da najlepše parče mesa, sačuva ti lepu rozbratnu ili najprobranije čvarke po strani, iako ti dođeš tek u 11h user posted image Ili sa nekim šalterskim radnikom, pa upadneš preko reda... I tako to user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Flert
13.10.2011 11:08:57   
bebać
Nina dali si ozbiljna ili???user posted image user posted image

nasmija me, kad smo kod toga, ima jedan mesar u tušu što to upravo radi meni,ahahahahahahaha...zakocenula sam se od smijehauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Flert
13.10.2011 11:10:51   
Anoniman
Ozbiljna!!! Ja tako u podne kući donesem i sveže meso i jaja i pečurke, a pijaca prazna!!!!!!!! user posted image

To ti je onaj flert, malo se cicneš, uđeš sa osmehom, pa: Dobar dan, kako ste danas? Ima li posla.... Ćiju-ćiju... Pa malo našućiš glupavo usta, pa ispod trepavica i da vidiš-kolje svinju na tvoje oči user posted image

< Poruku je uredio n i n a -- 13.10.2011 11:12:56 >

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Flert
13.10.2011 15:41:30   
Lilla
Nemam obicaja da flertujem od kako sam u braku, posebno mi to ne pada na um od kako mi je stomak do zuba.

Sjetih se necega kad smo vec na ovu temu... prije mozda dva mjeseca stojim na stanici i cekam da me mm pokupi sa autom, i osjetim neko me kuca po ramenu. Okrenem se i vidim neki nepoznati tip. Gledam ga u cudu, kontam sad ce traziti upaljac, a on poce da mi valja fore tipa primjetio sam te prije par min, stojim i gledam i nesto me privuklo tebi. Imas tako nesvakidasnje i lijepo lice, odakle si? user posted image Cuj odakle sam... I meni to smijesno, odvalim se smijati, a on zinuo u mene, valjda nije ocekivao takvu reakciju user posted image Zahvalim mu lijepo na komplimentu, odbijem poziv na pice i pokazem mu moj stomak da bi mu bilo jasnije zasto user posted image


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Flert
25.11.2011 9:42:07   
Anoniman
Evo da prijavim svoju akciju od jutros user posted image
Idem sa buvljaka i prolazim pored nekog frizerskog salona-frizer/brica stoji ispred salona puši-pije kafu i osmehne mi se user posted image Ja uzvratim smešak,kad primetim da se njegova faca odjednom naglo menja u kiseli izraz user posted image (jesam li musava, visi mi nešto iz nosa, iskočila bubuljica???) a onda skontam da nosim ogroman paket Pampersa u ruci! user posted image Skontao je svoje šanse...

I evo bebać kako sam jutros izflertovala +100gr kiselih krastavaca i svežu blitvu ispod pulta user posted image :
Dobro jutro, kako ste? Baš hladno danas... Pa dugo vas nisam videla na pijaci (što je i istina!), a navikla kod vas da kupujem.....
I odmah te tretiraju drugačije user posted image user posted image
Droooooljaaaaaaaa user posted image

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Flert
25.11.2011 11:40:11   
bratzz
Meni se bas flertuje a nemam sa kim mm je odsutan user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Flert
25.11.2011 12:01:16   
bratzz
IZVORNA PORUKA: n i n a

Ja recimo potpuno podržavam flert sa recimo mesarom: debelim, masnim, s brčići, pa ti da najlepše parče mesa, sačuva ti lepu rozbratnu ili najprobranije čvarke po strani, iako ti dođeš tek u 11h user posted image Ili sa nekim šalt_erskim radnikom, pa upadneš preko reda... I tako to user posted image

Posto zivim u malom gradu kad bi pocela da flertujem sa trgovcima ceo grad bi pricao kako se kuuser posted image am a sugradjanke mi krile muzeve od mene. A posto mi muz 6 meseci provodi u inostranstvu raznorazni dusebriznici bi mi nudili sex i pricali bi mi masne viceve da me motivisu na isti. Zato ja flertujem samo sa muzicem kad je kuci.

< Poruku je uredio bratzz -- 25.11.2011 12:03:35 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Flert
25.11.2011 12:15:42   
minavb
Radnik obezbeđenja u mojoj firmi, vrlo zgodan i simpa, uvek pokušava da flertuje sa mnom a ja se totalno zbunim. Ne sviđa mi se naravno, trapav je i onda to na kraju ispadne prilično smešno. Malo mi je glupo da mu kažem me zaobiđe, pa sam njegovom kolegi rekla da mu kaže da sam udata. Upravnik jedne naše poslovne jedinice, stariji dasa, reče mi prošle nedelje:"Kako ste?" "Dobro." "Tako i izgledate" "Znam" user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Flert
25.11.2011 12:32:25   
bratzz

IZVORNA PORUKA: minavb

Radnik obezbeđenja u mojoj firmi, vrlo zgodan i simpa, uvek pokušava da flertuje sa mnom a ja se totalno zbunim. Ne sviđa mi se naravno, trapav je i onda to na kraju ispadne prilično smešno. Malo mi je glupo da mu kažem me zaobiđe, pa sam njegovom kolegi rekla da mu kaže da sam udata. Upravnik jedne naše poslovne jedinice, stariji dasa, reče mi prošle nedelje:"Kako ste?" "Dobro." "Tako i izgledate" "Znam" user posted image


Tako sama i ja odgovala na flert dok sam radila u igraonici prepunoj muskaraca i dok se nisam udala a sad sedim kuci, cuvam dete cekam muza da dodje kuci (oko 25. decembra) i lepse mi je tako nego da me salecu raznorazni tipovi jer znaju da mi muz nije kuci i da dugo nisam imala sex. Doduse nisam dobijala nepristojne ponude (nisam nikome dala povoda, da jesam bilo bi drugacije) muskarci imaju postovanje prema meni i mom stavu da ostanem verna muzu.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Flert
25.11.2011 12:34:56   
minavb
E jbg bratzz, sad ispade da sam ja neki vrtirep.user posted image



_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Flert
26.11.2011 17:20:18   
snješka
Malo flerta nikome nije naškodilo, čak šta više. user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Flert
26.11.2011 17:46:29   
bratzz
IZVORNA PORUKA: minavb

E jbg bratzz, sad ispade da sam ja neki vrtirep.user posted image



Taman posla, samo mislim da je lakse bezazleno flertovati u velikom gradu, provincija namece drugacija pravila user posted image . U malom gradu se sve procuje brzinom svetlosti. Mm i jasmo se za godinu dana selili tri puta veruj mi da ljudi jos pricaju izmedju sebe o tome, a kad bi ja jos flertovala sa nekim pricalo bi se da varam muza jer cesto nije kod kuce. Odlicno poznajem svoje mestane a njihov omiljeni vid zabave je ogovaranje, tako da se ne usudjum da fletujem pomalo iz zabave

< Poruku je uredio bratzz -- 26.11.2011 17:48:21 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Flert
10.12.2011 14:13:32   
Anoniman
moram pod anoniman da me ne bih neke 'kamenovale' inače ne praktikujem ovu opciju,ali je tema takva kakva je...

gde god sam makla danas, vidjeh ga,gleda on gledam ja,pa opet i opet...i ne znam kuda ovo vodi više

vrh je bio kad je stao na semaforu,ono crveno, e taj pogled nisam mogla izdržat, i okrenuh glavuuser posted image

kod njega u autu 'nečiji' klinac, a ja vodim za ruku svog...jao, ladno ću da se selim iz ovog gradauser posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Flert
10.12.2011 14:34:17   
Meisje
Ako imas muza mani se toga...i naravno ako si zadovoljna u braku

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Flert
10.12.2011 14:43:23   
Anoniman
imam, kanim se već dugo,ali opisah situaciju,mislim da i on i ja mislimo da 'ipak'....nemam pojma, ali da 'nešto ima u vazduhu' bez obzira sto nismo skupa, to da. I borim se protiv toga, okrenuh glavu ali džabauser posted image

(odgovor članu Meisje)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Flert
10.12.2011 14:50:00   
Meisje
Pokusaj da se izboris sa time,misli na svog muza i dete,a i na njegove... Ja jos nisam cula da je neko dobro prosao ko je rasturao brak, a ako si za neobaveznu varijantu onda je to tvoja stvar,sama treba da razmislis i odlucis!


_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Flert
10.12.2011 14:54:48   
Anoniman
on nema brak,hocu reci nije oženjen,momak je(a taj klinac u autu je tamo od nekog, izveo ga,sta li)...draga moja sve znam, ne znam jesil imala ikad takva osećanja/situaciju, nije lako, ali dosad se borim, mada ima nesto,to priznajemuser posted image

a valjda i sa njegove strane,samo sto znam da on nece naciniti prvi korak nikad(znam da postuje moju porodicu,pre svega mog klinca) a necu ni ja..tako da ce sve ostati na ovim pogledima i ovom osecajuuser posted image

(odgovor članu Meisje)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here