|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Flert
10.12.2011 14:55:09   
Olga75
pa ja sad bas ne kapiram najbolje alii : flertujes sa tipm i videla si ga danas sa nekim detetom ? 

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Flert
10.12.2011 14:59:47   
Anoniman
flertujem,ne flertujem ne znam, ali cim izadjem naletim na njega, i on gleda ja gledam, i tako to traje,živimo u istom gradu.A da,izveo nekog klinca, i ja bila sa svojim klincem i tako...vise nisam mogla izdržati njegove poglede, i okrenula glavuuser posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Flert
10.12.2011 16:14:44   
Olga75
ma bezazleni flert nije greh user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Flert
10.12.2011 16:18:51   
zoća
joj bre ljudi al smo načeli teme pred praznikeuser posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Flert
10.12.2011 16:42:13   
Anoniman
slažem se zoćouser posted image user posted image

Olga da je bar bezazleno,mislim jeste, a opet ovamo,grrrrrrruser posted image

(odgovor članu zoća)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Flert
10.12.2011 16:56:54   
snješka
Anonimna, nikada neću shvatiti ljude koji sebi daju za pravo da osuđuju nekog. Obično je tim koji osuđuju to mehanizam odbrane, jer i oni bi, ali...
Imam vrlo sličnu situaciju tvojoj, samo što je on prvi počeo, mada, iako mi je sve to smiješno, ipak malo golica maštu. Prihvatila sam igru, zezamo se, ali znam do koje granice sigurno mogu i znam da je neću preći. Jer kad bih je prešla to samo znači da mi je brak loš, da ne volim muža,...i onda bih se prvo razvela pa načinila dalji korak. Sve dotad samo ostaje na flertu koji zna da bude baš mmmmmmmmmmm user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Flert
10.12.2011 17:05:17   
Anoniman
sneška, ja se ne zezam, nismo u neposrednoj blizini i nemamo kontakt, mislim, imala sam priliku i rekla mu NE, medjutim i posle toga ne kad god mrdnem i sretnemo se nas dvoje i dalje jedno u drugo, kao da niko nije prihvatio to ne. Ja se borim sa tim, ali ima neka sila i nešto vuče...Traje to već duže...on nema nikoga, danas mi je tako bio sladak sa onim klincem, ne znam ko mu je to. U trenutku me je nekako sve preplavilo,uhuser posted image

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Flert
10.12.2011 17:14:46   
snješka
Uh, zeznuto user posted image Čuvaj se samo da se ne zaljubiš. NIje to ništa nemoguće iako voliš muža. Čovjek uđe u neku rutinu pa mu sve novo donosi uzbuđenje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Flert
23.4.2012 18:37:11   
branki*
ufff.volim i i cenim svog muza.ali,volim i da flertujem,po malo.nisam uvek raspolozena,ali ponekad bas prija.ucini mi da se opet osecam pozeljno i lepo,pogotovu ako je muskarac zgodan.nekako zapadnem u svakodnevnicu,sve jedno te isto,i neobavezni flert bas ume da me digne.cak posle toga i sa mm mnogo bolje funkcionisem,imam vise zelje i volje za njim.eto,bas juce niotkuda ispade 1 manekencic sa porukama.najobicnijim,ali su posle postale dvosmislene ,pa i direktnije.zivimo daleko,nikad se nista nece desiti konkretno,naravno,iz puno razloga,ali mi je prijalo jako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Flert
28.4.2012 22:38:05   
boba 11
Svi mi flertujemo na neki nacin ,da li je to zezanje ili ne ali mislim da svima prija paznja upucena od nekog simpaticnog i da svi to prizeljkuju bez obzira da li su u vezi(braku) ili neuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Flert
28.4.2012 22:40:22   
indy_25

IZVORNA PORUKA: boba 11

Svi mi flertujemo na neki nacin ,da li je to zezanje ili ne ali mislim da svima prija paznja upucena od nekog simpaticnog i da svi to prizeljkuju bez obzira da li su u vezi(braku) ili neuser posted image


Naravno da da samo neko to priznaje a neko ne :)

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Flert
29.4.2012 13:44:18   
vukosava
Kod mene na poslu ono sto se kod nas zove flert ovde slucaj za HR-a - sto kazu oni "sexual harassment". Nema toga na poslu.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Flert
29.4.2012 15:10:17   
peca
I kod nas su izmislili tu "human resources" sluzbu pre par godina user posted image user posted image user posted image

Ja flertujem i dok spavam user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Flert
29.4.2012 22:10:59   
boba 11
iju daj receptuser posted image

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Flert
30.4.2012 3:06:36   
vukosava

IZVORNA PORUKA: peca

I kod nas su izmislili tu "human resources" sluzbu pre par godina user posted image user posted image user posted image

Ja flertujem i dok spavam user posted image


Ma samo su preimenovali kadrovsku sluzbu.

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Flert
30.4.2012 9:45:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bratzz


Posto zivim u malom gradu kad bi pocela da flertujem sa trgovcima ceo grad bi pricao kako se kuuser posted image am a sugradjanke mi krile muzeve od mene. A posto mi muz 6 meseci provodi u inostranstvu raznorazni dusebriznici bi mi nudili sex i pricali bi mi masne viceve da me motivisu na isti. Zato ja flertujem samo sa muzicem kad je kuci.


user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu bratzz)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Flert
22.1.2014 16:31:55   
lesica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja recimo potpuno podržavam flert sa recimo mesarom: debelim, masnim, s brčići, pa ti da najlepše parče mesa, sačuva ti lepu rozbratnu ili najprobranije čvarke po strani, iako ti dođeš tek u 11h user posted image Ili sa nekim šalterskim radnikom, pa upadneš preko reda... I tako to user posted image


Danas se setih ovoga!

Ja imam mesara u kraju, mmmmmhhhmm, pa ne mož' čovek da se odbrani od njega user posted image ali citirani post mi dođe kao mantra.... ommmm teleće šniclice, ommm jagnjetina ili mlada gica ali bez glave i džige... Jedina propast je to što je mesar malo mlađi, bez brka i nije debeljuškast user posted image
Elem, da da - ovakvu vrstu flerta i ja podržavam 100%

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Flert
23.2.2014 20:28:25   
Misha i Ljisha
O da podrzavam flert sa mesarima i salterskim sluzbenicima hahahaha...Uvek su ljubazni pa onda kazu jao kako lep osmeh imate a onda se ja jos vise iskezim hvala (a muskarci glupi cim se nasmejes odmah misle ova bi nesto htela).



(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Flert
23.2.2014 20:41:50   
Torbica
Joj, meni bude neprijatno..Nisam taj tip, hehe, jedino u fazi muvanja svojevremeno, nisam uopste zbunjena. Ali ovako, u svakodnevnom zivotu, osim peckanja sa mm, ne.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Flert
23.2.2014 20:58:03   
doktorkakristal
uh i te kako,i samo iz ciste zabave ,uzivam da posmatram muskarce kako se meskolje i sve zahvaljujuci ocima ,takva sam po prirodi a i skorpija sam user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Flert
2.12.2017 12:07:40   
mali_mis
Flert sa mesarom sam uvela kao obavezan (nakon citanja les i ljise), ali zatvorise mi mesaru, sad moram da nadjem novog mesara user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Flert
25.12.2017 22:55:50   
wivern
Bas sam htela da napisem da se vracam flertovanju, i videh odlicnu mogucnost za navezbati sa mesarem.
Hvala!

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Flert
26.12.2017 8:38:34   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: wivern

Bas sam htela da napisem da se vracam flertovanju, i videh odlicnu mogucnost za navezbati sa mesarem.
Hvala!


To ti je pod obavezno user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Flert
26.12.2017 8:42:23   
wivern

IZVORNA PORUKA: mali_mis


IZVORNA PORUKA: wivern

Bas sam htela da napisem da se vracam flertovanju, i videh odlicnu mogucnost za navezbati sa mesarem.
Hvala!


To ti je pod obavezno user posted image

Kako obavezno, sta ako sam vegan?
Ko da mi bude zamena, baba na pijaci sa zeljem?


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Flert
26.12.2017 8:48:36   
mali_mis
Ako cvarci, slaninica spadaju pod vegansku klopu onda ti preostaje baba sa zeljem user posted image
Samo sam jednom videla mladog i zgodnog mesara, i njega su brzo oterali iz mesare ovi matori, gadni user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here