|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Višestruki orgazam
10.4.2009 11:45:34   
mamanp
Visestruki orgazam user posted image  - sta je to????? user posted image user posted image user posted image user posted image  Meni se to nikad nije desilo. Pa i ja bi malo toga, ako moze!!!!!!

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Višestruki orgazam
11.4.2009 11:53:29   
Anoniman
Desavalo se kad sam bila mladja. Sad se zadovoljim jednim i tu se obicno zavrsava sex. Mozda bi ih bilo jos da ne prekinemuser posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Višestruki orgazam
11.4.2009 12:31:18   
Jacaca
Drage moje budimo srecne i za ovaj jedan imam puno drugarica koje orgazme dozivljavaju samo same sa sobom, a u samom cinu nisu nikada.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Višestruki orgazam
11.4.2009 12:34:55   
Anoniman
Istina, ja imam prijateljica koje kazu da nisu nikadauser posted image Zamisli tek to!

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Višestruki orgazam
11.4.2009 12:38:27   
Lilly*
zamislite kako je to strasno! sta mislite, da li je to na psihickoj osnovi?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Višestruki orgazam
11.4.2009 12:41:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilly.79

zamislite kako je to strasno! sta mislite, da li je to na psihickoj osnovi?


Ma 100% je na psihickoj bazi, ili lazu da ne dozivljavaju orgazme? A zasto bi tako nesto krile? Pa to nije sramota, to je superuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Višestruki orgazam
11.4.2009 12:44:12   
Lilly*
Pa i ja mislim da je to na psihickoj bazi, neke traume ili osecaj sramote, tako nesto, ne znam. Ja nemam tih problema user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Višestruki orgazam
11.4.2009 12:45:39   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Višestruki orgazam
29.7.2009 13:35:48   
guppy RR
Malo da se nisam upišala od smeha kad sam gledala ovo:

Different types of orgasm moans <-- KLIK

Nadam se da ćete razumeti engleski user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Višestruki orgazam
4.8.2009 8:39:59   
cicko
Joj, imam jednu nedoumicu i mogu vam prijaviti da sam se poprilicno uplasila... Naime, zbog prethodnog spontanog pobacaja prosle godine, ginekolog nam je sad zabranio seks (dok ne kaze da moze, a i onda ce nam reci u kojoj poziuser posted image ), ali mi smo se samo malko igrali pre dve veceri, i sad mene muci pitanje da li orgazam moze da izazove kontrakcije koje mogu dovesti do pobacaja. Od te veceri me nekako cudno bole jajnici i stomacic...
Znate li nesto o tome? Obecavam da necu vise nikad, samo neka sve bude u redu!!!!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Višestruki orgazam
4.8.2009 8:42:30   
guppy RR
Otvorila sam ti temu
Da li orgazam izazove kontrakcije <-- KLIK

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Višestruki orgazam
4.8.2009 9:19:19   
Skoki
Super je tema, samo u pogresno vreme user posted image .
Kada smo se zabavljali, sexualni zivot nam je bio extra, naravno tu je bilo i visestrukih orgazma, ali otkad mala spava sa nama u sobi, jedva izvucemo pola sata za dobar sex. Ostatak prodje u ne tako losem mazenju.
Kod mene je fora da budem opustena i da kada prvi put dozivim vrhunac, nastavim sa sexom, posle nekog vremena dodje ponovo, i tako dokle kod se osecam lepo (i dok mm izdrzi user posted image ).
Probajte, znam da je u pocetku malo neprijatno, ali brzo prodje i onda se samo redjaju user posted image .

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Višestruki orgazam
4.8.2009 9:27:29   
Rina
Ja sam probala ali meni je toliko osetljivo nakon jednog da ne sme par sekundi nista da se pipne a kamo li nastavi dalje ...E sad posle kad nastavis onda to vec nije visestruki..nego next user posted image

E navlacite me na ove teme u 9 ujutru u 9. mesecu trudnoce.... jaooooooo majko moja user posted image


(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Višestruki orgazam
4.8.2009 9:29:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rina



E navlacite me na ove teme u 9 ujutru u 9. mesecu trudnoce.... jaooooooo majko moja user posted image




user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Višestruki orgazam
4.8.2009 9:39:32   
Rina
Odoh visestruko da okacim ves  user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Višestruki orgazam
19.8.2009 20:15:26   
magnetic
Nisam nikada dozivela visestruki,ali i jedan pri svakom odnosu nije los prosek.A ako ga ikada i dozivim mozda ga necu prepoznatiuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Višestruki orgazam
19.8.2009 20:22:36   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Rina

Ja sam probala ali meni je toliko osetljivo nakon jednog da ne sme par sekundi nista da se pipne a kamo li nastavi dalje ...E sad posle kad nastavis onda to vec nije visestruki..nego next


Slazem se sa Rinom ovde! user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Višestruki orgazam
19.8.2009 20:23:17   
Anoniman
A da vas pitam... ima dve vrste a ja onaj drugi jos nisam osetila! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Višestruki orgazam
19.8.2009 21:16:41   
Shishica
Ja ne znam da li je to to, ali jednom i to pre par dana sam imala nesto kao produzeno..kao usporavalo je pa krenulo ponovo.. Jel' to to visestruko? user posted image
Ali dosta meni i jednom.. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Višestruki orgazam
20.8.2009 0:41:42   
gagana83
Ja i ne znam sta je to,smrc...
user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Višestruki orgazam
20.8.2009 1:41:36   
Nensi*
Ni ja nikada nisam dozivela visestruki user posted image
Ali srecna sam sto dozivljavam i ovaj jedan,ima devojaka koje ne mogu ni to...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Višestruki orgazam
19.4.2010 13:46:19   
eni26
ja sam te visestruke pocela da dozivljavam tek pre 3 god! A do tad samo po jedan! valjda to zena zna kad pocne da upoznaje svoje telo na taj nacin! ne kazem da sad svaki put imam visestruke ali su ucestaliuser posted image
Najvise sam ih dozivela 5 uzastopno,brojala sam ,i to u razmaku od 4-5 minuser posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Višestruki orgazam
19.4.2010 14:02:09   
Novosadjanka T.
Tako dobro, a tako retko.



_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Višestruki orgazam
19.4.2010 16:57:03   
eni26

IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Tako dobro, a tako retko.



user posted image

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Višestruki orgazam
19.4.2010 17:02:04   
ksenija81
Svaki put po dva puta, a neretko i tri, cetiri za redom...
Jednostavno osetim da ima jos user posted image

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here