|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
9.2.2013 15:42:50   
mickybap
Devojke sta se desava sa vantelesnom u Srbiji?Evo ja da Vam kazem idem na vantelesnu u Ljubljanu,posto zivim ovde...uzela sam uput od ginekologa i imam sad 15. zakazano kod doktora koji radi to.... rekao mi je samo da cu raditi ultrazvuk i hormone i ako bude bilo sta jos potrebno radicemo....kazu da su slovenci mnogo bolji i jako uspesni u vantelesnoj i da radie drugaciju metodu...videcmo.....

(odgovor članu mine)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
14.2.2013 12:31:41   
ivalina
Ćao drugarice,

Znate li da su sada u Nemanjinoj u ponudi i privatne klinike.

Ne znam od ni do kada, ali mi je to drugarica pre neki dan javila.
Zvala sam da pitam, i kazu da mi sto smo predali ranije nemamo pravo na taj izbor, jer tada nisu bile u ponudi.

Nije mi jasno, zar nije raspisan tender za odredjen broj parova, i kakva je logika da neko ko kasnije preda udje pre u proceduru i naravno bolje uslove.

Mozda ste vi vise u toku... premda se meni čini da smo oštećeni i delimično obespravljeni....

Svako razjašnjenje bi mi značilo...ako je upošte moguće razjasniti nešto u našem sistemu user posted image

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
14.2.2013 13:02:27   
erato
To se i ja pitam. Ja sam predala papire mesec dana pre tendera i evo jos uvek cekam za drugostepenu. Da li ce za nas vaziti privatnici - pojma nemam!

(odgovor članu ivalina)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
14.2.2013 13:43:18   
ivalina

Erato, jesi li ti zvala Nemanjinu, i možda dobila neki suvisli odgovor user posted image ?

Ja mislila da trazim nekog iz pravne službe... samo da mi se bar objasni logično...

Predpostavljam da je suludo zvati Front...


(odgovor članu erato)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
14.2.2013 14:03:09   
erato
Ja cu konacno za 10 dana na drugostepenu. Upitacu tamo, a nije losa ideja i da zovnemo Nemanjinu.

(odgovor članu ivalina)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
14.2.2013 14:10:18   
ivalina

E da, pitaj obavezno u Frontu, pa ćeš nas apdejtovati ovde user posted image .

A i Nemanjinu pozovi što pre, možda podlegnu pritisku, ako ih svi budemo zvali...user posted image

(odgovor članu erato)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
15.2.2013 10:30:00   
ivalina

Erato, imaš pp

(odgovor članu ivalina)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
6.3.2013 9:48:47   
Snekile7
Devojke, jeste cule ovo da nisu vise privatne klinike u opticaju, zna li se sta sada? Mislim opet ce se stvoriti lista cekanja, boze kakva smo mi drzava, strasno. Zna li neko nesto o ovome?

(odgovor članu ivalina)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
16.3.2013 18:16:36   
beca.r
Drage moje,

Bila sam ukljucena par puta na ovom forumu na temi "vantelesna oplodnja" i vidim da je sada zakljucana....pa se ukljucujem u ovu. user posted image

Mi smo zavrsili sa drugostepenom komisijom prosle nedelje i sada cekamo odgovor.

Koliko ste dugo cekale? I da li su vas uputili na kliniku koju ste zaokruzili?

p.s. Ovo nam je II pokusaj preko RFZO, a radili smo i kod dr. Ivanovic Goce jedan ceo progoram ICSI o svom trosku i jednom sa zamrznutim embrionima kada je beta bila pozitivna ali sa neravnomernim rastom, pa su mi prekinuli terapiju. Inace, I put kada smo isli sam imala hiperstimulaciju i bila 10ak dana u GAK Visgradska, bas sam bila zaglavila i ne bih zelela nikome od vas takvo iskustvo. Hvala Bogu te sam se oporavila i opet mogla da idem na VTO ali smo isli kod Goce i zaista je vodila racuna o terapiji zbog prvobitne hiper kada sam imala preko 20 jajnih celija nakon apsiracije i bila danima na albuminima, sa bolovima, itd....da ne smaram osim ako nekog ne zanima.

Najbitnija je terapija jer ona zaista moze da organizam dovede do problema a posle se sve tesko vraca u normalu!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 84
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here