|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sonoma dijeta
29.11.2013 21:56:59   
isidora88
sme li da se jede krompir? ja ne mogu bez toga da zivimuser posted image
mene tako ubija to pecenje mesa na teflonu, grozno mi je meso kad se tako spremi, kao stiroporuser posted image
a moram nesto da pocnem, krenula sam u teretanu, valjalo bi i ishranu promeniti

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Sonoma dijeta
30.11.2013 7:04:48   
adulence
Isidora imas na prvoj strani po fazama sta se jede....moguce je sve ja sam neko ko ne moze da jede kromir bez mesa itd.,ali Uspela sam da iih razdvojim...dtuga stvar ne moras da przis meso samo u tiganju...mozes da uzmes onu kesu za rernu meso,malo mas.ulja zacini i bice socno a zdravo...pitaj sta god te interesuje...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Sonoma dijeta
30.11.2013 7:11:43   
adulence
Nina sad videh i tvoj post ja jesam juce za rucak jela pilav dakle integrelni pirinac ,praziluk,sargarepa i piletina...piletina naravno bez kozice teska srca ahahahah...i jesam tu malo kombinovala ali nisam mnogo mesa pojela priznajem...i to nije nesto sto jedes svaki dan pa i to malo sto pojedes kontam nije fatalno...cinjenica je da ne pise heljda,ali pise da sme integralni hlrb itd pa t mu valjda spada pod to...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Sonoma dijeta
30.11.2013 8:09:23   
mama micki
Ja sam pre nego što sam počela da držim ovu dijetu, otišla na male konsultacije sa lekarom. Nina ukoliko dojiš bebu, bilo bi dobro da popiješ te dve čaše mleka dnevno, ali ako ne dojiš, onda kombinuješ dozvoljene namirnice kako želiš. Ja još dojim i da nije te dve čaše mleka...Srećan početak...kad rešiš da se priključiš.user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Sonoma dijeta
30.11.2013 8:12:52   
mama micki

IZVORNA PORUKA: isidora88

sme li da se jede krompir? ja ne mogu bez toga da zivimuser posted image
mene tako ubija to pecenje mesa na teflonu, grozno mi je meso kad se tako spremi, kao stiroporuser posted image
a moram nesto da pocnem, krenula sam u teretanu, valjalo bi i ishranu promeniti

Krompir ne sme ni u prvoj ni u drugoj fazi, a što se tiče pečenja i spremanja mesa, ne mora na teflonu, može sa 2 kašike maslinovog ulja da se proprži meso i bude baš ukusno...a ako si krenula u teretanu, ne moraš strogo da se pridržavaš, dovoljno je da ne jedeš beli hleb, grickalice, slatkiše i da ne piješ kupovne sokove. Srećno

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Sonoma dijeta
30.11.2013 10:56:38   
adulence
Isidora meni se cini da tebe neko treba da pogura bas kao i mene ...jer znam da si pisala po jos nekim temama,zato je meni super sto sam krenula ovo sa jos par zenica i sto pisemo sta smo jele pa mogu i da ukradrm neku ideju a i iskreno.ne pada m na pamet da prekrsim nesto jer bi me bilo blam da ovde napisem...jesam jednom.zeznula ali to pod uticajem pms pa sam pocela iz pocetka...meni je danas 3 dan i bas sam ponosna...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Sonoma dijeta
30.11.2013 11:49:45   
isidora88
videcu jos, moram u glavi da raskrstimuser posted image
a u teretanu idem sa mamom, da nije nje, ne bih ni krenula verovatno, mislim koja sramota, ja kao debil tamo, a moja mama kao profiuser posted image
nemojte brzo prekidati dijetu, gledacu da se prikljucim ovih dana.
meni najgore sto ja jako malo hrane volimuser posted image
ja jedem meso( belo meso, snicle bez masnoce, mleveno meso u sarmi, cuftama), krompir, grasak, pasulj i to je to, kupus moze samo kao salata, krastavac i paradajz.
i volim mladi sir, fetu(koje retko jedem), jaja ponekad, pileca prsa salama, prsuta- to je otprilike to sto js volim, i sa tim namirnicama tesko mi je iskombinovati nestouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Sonoma dijeta
30.11.2013 14:08:53   
nina26
e pa super, onda stvarno nije rigorozna dijetauser posted image

meni krompir nije problem, problem mi je secer u kafiuser posted image ali dobro...

Mama micki, sto se tice dojenja i mleka, evo moja mala nesto krenula da bojkotuje siku, pa videcu mozda i prestane do tada,;a izbegnem mlekouser posted image

nego, zene gde sad da krenem sa dijetom kad ce praznici, misa mu poljubimuser posted image

< Poruku je uredio nina26 -- 30.11.2013 14:09:22 >


_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Sonoma dijeta
30.11.2013 14:13:59   
minnica
nina, možeš koristiti zaslađivač umesto šećera. ja sam namerno krenula pre praznika, da se ne bih još i ugojila.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Sonoma dijeta
30.11.2013 14:32:16   
NadaR
I ja se prijavljujem od ponedeljka. user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Sonoma dijeta
30.11.2013 14:55:16   
minnica
user posted image Baš će nam biti veselo u ovim dijetalnim temama! user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Sonoma dijeta
30.11.2013 16:43:44   
adulence
Jeeeee evo i ja da se pohvalim danas sam bila u delti i sada na poslednjem spratu ima gomla hrane nezdrave naravno.medjutim ja sam u foody-u nasla i sebi uzela kupus salatu i pilece belo,bas sam bila ponosna jer je oko.mene bilo sve sto obozavam,ali uspela sam ne brinite ne cemo da preatajemo...tu smo da se bodrimo...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Sonoma dijeta
30.11.2013 17:34:46   
minnica
Super adulence! Samo da znaš da u KFC-u imaju super grčku salatu. Ja sam to ručala kad smo bili u šopingu.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Sonoma dijeta
30.11.2013 20:34:41   
isidora88
ja bi bila na bilo kojoj dijeti kad bi mi neko svaki put pripremao obroke, kad treba sama da razmisljam i da smisljam neku prihvatljivu kombinaciju prodje me zeljauser posted image
a bas sam se usvinjila, do nove godine moram da smrsam 5 kila, ajedem kao na takmicenju, ja ne znam sta mi je vise, poslednjih mesec dana bas preterujemuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Sonoma dijeta
1.12.2013 8:23:08   
mama micki

IZVORNA PORUKA: isidora88

videcu jos, moram u glavi da raskrstimuser posted image
a u teretanu idem sa mamom, da nije nje, ne bih ni krenula verovatno, mislim koja sramota, ja kao debil tamo, a moja mama kao profiuser posted image
nemojte brzo prekidati dijetu, gledacu da se prikljucim ovih dana.
meni najgore sto ja jako malo hrane volimuser posted image
ja jedem meso( belo meso, snicle bez masnoce, mleveno meso u sarmi, cuftama), krompir, grasak, pasulj i to je to, kupus moze samo kao salata, krastavac i paradajz.
i volim mladi sir, fetu(koje retko jedem), jaja ponekad, pileca prsa salama, prsuta- to je otprilike to sto js volim, i sa tim namirnicama tesko mi je iskombinovati nestouser posted image

ja jedem meso( belo meso, snicle bez masnoce, mleveno meso u sarmi, cuftama), krompir, grasak, pasulj i to je to, kupus moze samo kao salata, krastavac i paradajz.
i volim mladi sir, fetu(koje retko jedem), jaja ponekad, pileca prsa salama, prsuta- to je otprilike to sto js volim, i sa tim namirnicama tesko mi je iskombinovati nesto


Sve to što si nabrojala da voliš da jedeš i te kako možeš da kombiuješ, nemasno meso, pasulj, salate sir, jaja....

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Sonoma dijeta
1.12.2013 11:41:32   
adulence
Isidora tacno znam kako ti je,jer sam i sama bila u takvoj situaciji,ali evo resih da malo vise racuna vodim o sebi i dobro se osecam...nisam se merila niti cu jos ali ono sto mogu da vam kazem je da mi spadaju farmerke...heheheh...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Sonoma dijeta
1.12.2013 20:21:07   
nina26
E, pa ovako krme se prejelo za vikend, sve ono sto je nezdravo (pizza,palacinke, krofne)user posted image tako da mi to nece nedostajati u periodu ove 'SODOMA' dijeteuser posted image

Resila sam zene, krecem od sutrauser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Sonoma dijeta
1.12.2013 20:24:42   
adulence
Sodoma....ahahahhahahajha..ludo...ajde,ajde kreci...super je osecaj bar meni...al cemo da budemo fit...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Sonoma dijeta
1.12.2013 20:32:33   
nina26
pa te me odmah asociralo kad sam procitala naziv user posted image

nego, koliko jaja dnevno je dozvoljeno? da znam kad pravim kajganu npr ?

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Sonoma dijeta
1.12.2013 20:36:36   
adulence
Pa znas sta ne pise nigde koliko je dozvoljeno ali ja ne bih vise od dva...ja ni u normalnom hranjenju ne pojedem vise od dva...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Sonoma dijeta
1.12.2013 20:58:34   
minnica
ja jedno ili dva pojedem i to maksimum dva puta nedeljno. evo, da vas malo motivišem, 14 dana na sonomi i 5,5 kg manje. nemam više napade gladi i jako se lepo osećam. sad sam otprilike tu kao pre trudnoće, osim što imam veći stomak od cr, ali ako uspem da skinem još ovih željenih 6 kg, neće više ni toga biti.


< Poruku je uredio minnica -- 1.12.2013 20:59:34 >


_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Sonoma dijeta
1.12.2013 21:09:27   
adulence
uuuuhh h bravo minnice....nego da te pitam,kolike su ti porcije?jel si jela samo da utolis glad ili malo vise?

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Sonoma dijeta
1.12.2013 21:11:54   
minnica
gledam da mi obrok napuni tanjir, a naravno i želudac. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Sonoma dijeta
1.12.2013 21:13:22   
nina26
ok,toliko sam i ja mislila, max 2 komada, ali rekoh bolje da pitamuser posted image

bravo Minniceuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Sonoma dijeta
1.12.2013 21:21:10   
adulence
e dobro je mislim da ne ih izdrzala da samo utolim glad,ali se svakako ne prejedam...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here