|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tus kabina ili kada
29.6.2013 13:11:34   
Ana RR
Meni je praktičnija tuš kabina.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zirafica Tackica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tus kabina ili kada
29.6.2013 16:21:43   
Sanchy
Kadauser posted image ..mi imamo malo vece kupatilo i ugaonu kadu u koju obozavam da se bucnem,pa jos kad dodam mirisljave soli itd..milina...takodje kada perem ves rucno nesto ,prakticnija mi je kada ,ziva bih se isprskala u tus kabini ..nee uopste nisam za tus kabinu...sad na moru smo imali tus kabinu,jeste to lepo uradjeno ,manje mesta zauzima ali kad udjes unutra ne mozes da se okrenes,jedva cekas da izadjes..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tus kabina ili kada
29.6.2013 16:26:45   
Ana RR
Pa ne mislim na te tuš kabine koje imaš u smeštaju na moru user posted image to se kabinom ne može nazvati user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tus kabina ili kada
29.6.2013 16:54:44   
Sanchy
Ha ha,ovo je kupatilo bilo novo potpuno,mislim ceo apartman i tus kabina je lepa stvarno ali mala bre,jedva sam stala u njuuser posted image -...ali evo i moja kuma ima tus kabinu e u njenoj moze da se sedne imaju kao neki masazeri medjutim i ona je mala,da ne mozes da sednes jedva bi stao..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tus kabina ili kada
29.6.2013 20:05:06   
jagodo
Ujutru tus kabina a uvece mmmmm...... kadaaa!user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tus kabina ili kada
30.6.2013 14:26:25   
branki*
ja se i u kadi samo tusiram,ne pamtim kad sam napunila je vodom i legla,kad sam bila dete.tako da mi je sve to kao tus kabina.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jagodo)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tus kabina ili kada
30.6.2013 15:07:20   
Torbica
Kada je zakon! Zbog dece najvise! A i meni prija da se povremeno opustim u toploj vodi!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tus kabina ili kada
1.7.2013 8:55:51   
Anck Su Nmaun
Dovoljna mi je tus kabina ali malko veca! Kadu nisam koristila ni kad smo je imali, sad u stanu imamo tus kabinu s onom malom kadicom dole i to nam je super za decu

(odgovor članu Zirafica Tackica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tus kabina ili kada
1.7.2013 9:09:33   
Trcosava
Tuš kabina je kul za nas velike, za dete - KADA!!!!

Kod mame imam kadu i milina mi dete da okupam. Kad trebam ovde da je kupam - -budem i ja okupana!!! Plus ova je neka manja pa ne mogu ni kadicu njenu da uguram. Pranje veša na ruke mi je noćna mora..

Glasam za KADU, u slučaju da se selim kad deca već imaju nekih 8 god i mogu sama da se kupaju/tuširaju - onda kabina.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tus kabina ili kada
29.9.2013 9:20:29   
Biserce
Tus kabina...lakse se oriba:D:D

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tus kabina ili kada
6.3.2014 17:22:44   
nata11
Koje sretstvo koristite za brisanje staklenih povrsina tus kabina?

_____________________________





(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tus kabina ili kada
6.3.2014 23:09:58   
branki*
ne znam,nato..mi danas uzesmo tus kabinu,mozda bih uzela neku novu kadu sa paravanom,lepe su ove nove ,akrilne,ali da je kupatilo vece.ovako i sa tus kabinom jedva imam mesta za sve,a da izgleda lepo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tus kabina ili kada
7.3.2014 10:29:15   
nata11
Mi smo juce uzeli, od cnog stakla je i majstor koji mi je montirao kaze ima neko sretstvo koje proizvode u Sloveniji i koje mnogo hvale ljudi, kosta oko 500 dinara ali ja nemam pojma sta je i kako da ga nadjem.
Kaze cif, mer i ostalo sto ima alkohol nikako, sto mi je bas cudno jer sam od ove prosle kamenac skidala wc sanitom user posted image

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tus kabina ili kada
21.11.2014 16:56:15   
snezap
imam kadu, ali bih volela tus kabinu jer zauzima manje mesta

_____________________________

Moja sreca je dva puta veca <3 Filip i Mihajlo <3

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tus kabina ili kada
21.11.2014 17:14:10   
Mala Elena
Tus kabina i djakuzi user posted image
Kada za opustanje , ali tus kabine preovladavaju i nekako su sve modernije.

(odgovor članu snezap)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tus kabina ili kada
21.11.2014 18:53:21   
dunja RR

Nama ja u planu komplet renoviranje kupatila (staro je i probija nma vode od kade kroz zid), i planiramo da kadu zamenimo tuškabinom. Sada mi je kada ok zbog bebe. Da li je uopšte izvodljivo kupati dete od recimo 1 -2 godine u tuš kabini. Jedva čekam da se sam brčka u kadici, sada je još mali ... trenutno nam kada više odgovara. Mame, šta je bolje za kasnije?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tus kabina ili kada
21.11.2014 19:03:22   
choopa choops
Kada. Nama je u kući bila kada, a kad smo se uzeli smo renovirali i postavili tuš kabinu. Kakav zez. Niti sam mogla djecu fino da kupam, dok se sagnem, leđa mi otpadnu- Ajde u početku smo stavljali njoj kadicu unutra, ali oni hoće zajedno da se kupaju, a ne mogu dvije kadice unutra. SAd bih je vratila da mogu!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Tus kabina ili kada
21.11.2014 19:03:32   
branki*
meni je izvodljivo da kupam manje dete u tus kabini.zato sam i uzela tus kabinu koja ima dublje dno malo,pa moze boza i da sedne i da se brcka lepo,a ima 3i po godine.nisam se pokajala uopste.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tus kabina ili kada
21.11.2014 20:25:54   
vikiveki
Ja sam za kadu,kako zbog dece tako i zbog nas odraslih.Ja često deci napunim kadu pa se oni brčkaju u njoj,dok su bili manji mogli su da stanu po dvoje,sada su veći i ćerki punim kadu da sama uživa,a sinovima zjedno jer su manji a ja sam prisutna dok se oni brčkaju.Tuš kabina je možda OK kada su deca mala pa mogu da stanu i u dublju tuš kabinu,ali mislim da je kada zakon,bar za mene.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tus kabina ili kada
21.11.2014 20:28:53   
soni
Uvek sam bila za tus kabinu...Tusiram se svaki dan i nismo imali potrebu za kadu...Renovirali smo skoro kupatilo i odlucili se zbog velicine tj malo prostora za kadu...Pun pogodak !!! KKupili smo i staklena vratanca kao za tus kabinu da ne prska svugde ... Najsrecnija sam zbog deteta, voli da se bucka i lakse mi je !!!!

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Tus kabina ili kada
21.11.2014 20:41:25   
Adriana83
Kada,kada i uvek kada! U kadi uvek mozes da se istusiras ali u tus kabinu nikad ne mozes da legnes.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Tus kabina ili kada
21.11.2014 21:14:10   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: soni

Uvek sam bila za tus kabinu...Tusiram se svaki dan i nismo imali potrebu za kadu...Renovirali smo skoro kupatilo i odlucili se zbog velicine tj malo prostora za kadu...Pun pogodak !!! KKupili smo i staklena vratanca kao za tus kabinu da ne prska svugde ... Najsrecnija sam zbog deteta, voli da se bucka i lakse mi je !!!!


Može slička, baš me zanima user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Tus kabina ili kada
22.11.2014 0:24:32   
Bibilib
Mi imamo i kadu i tus,posteno ja sam vise za tus jer ne prska sa strane i posle kupanja ne moras celo kupatilo da brises kao kad se kupas u kadi...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Tus kabina ili kada
22.11.2014 19:16:37   
veselicaa
Uvek kada,jer obozavam da je napunim i uzivam,uzivamuser posted image user posted image Kada smo pravili kucu jedva sam nagovorila muza da stavimo kadu,on zapeo tus kabina pa tus kabina,a dva mala deteta,nije mi bilo uopste prakticno.Kada budemo pravili deciju sobu napravicemo jos jedno kupatilo i stavicemo tus kabinu ali to kupatilo ce biti samo za decu.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Tus kabina ili kada
22.11.2014 19:20:45   
Kata90
Moje misljenje,tus je bolje sve speres normalno......a kada nikako lezis u svojoj prljavstini,pa se opet treba istusirati.....meni je jos davno rekao ginekolog kolko je to nezdravo....nebi da pametujem,svako zna svoje.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here