|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  99 100 101 102 [103]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe 6-9 meseci-IV deo
28.5.2015 12:19:32   
mika79
Cecana ja bih ti preporučila da umesto belog mesa daješ batak ili karabatak ja dajem i krilo, bogatije je gvožđem i nije suvo kao belo meso, ja meso dajem svaki dan sem kada dajem žumanac taj dan ne dajem meso. Mislim da ti možeš uvesti i teletinu/junetinu.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2551
   RE: Ishrana bebe 6-9 meseci-IV deo
28.5.2015 12:27:41   
vonavoj
Jutros pavlaka i palenta nisu prosle sjajnouser posted image ..mozda i nije bila pyno gladna,sisala u pola 10 i spavala do 11,pa u pola 12 joj dala. Ja ni ne dajem belo meso,nisam ni starijoj..i meni je suvo.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2552
   RE: Ishrana bebe 6-9 meseci-IV deo
28.5.2015 12:34:48   
ivaMark
A ja curka davala J belo meso user posted image



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2553
   RE: Ishrana bebe 6-9 meseci-IV deo
28.5.2015 12:44:07   
mila83
Ja dajem sve, i belo i batak,karabatak, pileci vrat...a dala sam i teletinu,bas danas ima za rucak.
probala je kiselo mleko,samo hoce ,a sa palentom nece ...

da, i dajem prednost bataku,i karabataku,vratu, zbog gvozdja,a belo meso ponekad,ono ima dosta b vitamina.

jel neko davao pilecu dzigericu ? ja nisam.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2554
   RE: Ishrana bebe 6-9 meseci-IV deo
29.5.2015 17:27:18   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: jeca87

Ja danas dala sveže trešnje, izmiksala sa jogurtom, kao voćni jogurt.
Morala sam da procedim, ostale ljuspice, a on se gadi.
Malo je popio, nije oduševljen. Kisele su trešnje, valjda od ove silne kiše.
Sutra ću staviti u doručak.



I S se mršti ali pojede nekako, uhvatim ga na foru. A danas sam kupila tamne trešnje, slatke, očistila sam i sitno mu iseckala pa ću mu ujutru dati uz proso.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 2555
   RE: Ishrana bebe 6-9 meseci-IV deo
29.5.2015 17:29:44   
dunja RR
Wiv, ako si mu uvela/uvodiš kajsije, daj ih sa dobro skuvanim prosom, a možeš i da izblendaš, biće kao puding (ja ne blendam, ali može i tako).

Palentu probaj, to smo isto na početku tamanili. Ne znam od kada beše može kiselo mlekce, i maslac, u palentu (o kako se brzo zaboravlja, a pre koji mesec smo uvodili), bude baš njam.

nova tema

< Poruku je uredio branki RR -- 2.7.2015 11:09:59 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 2556
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  99 100 101 102 [103]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  99 100 101 102 [103]
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here