|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 18:00:29   
wivern
Um pa ovo su najzabavnije teme...
I OVA TEMA mi je bila interesantna ali se kraj ne da ni naslutiti..tj nema kraja

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 19:32:43   
bubulence

IZVORNA PORUKA: isidora88

ja sam varala (ne muzauser posted image ) zbog monotonije, duga veza, nedostajalo mi ono osvajanje i ta neka vrsta paznje, manjak sexa, a i kad ga bude nije bilo sa moje strane neke posebne zelje, tu je naisao mm i pomutio mi razum, za sad ga ne varam user posted image




ooo varala sam i ja ranije momke i ne kajem se zbog toga, da su valjali ne bi ih varala...
mm je ok za sada, redovno me odrzava, poklanja mi paznju, a opet ne preteruje ... tako da je za sada miran sto se men tice

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 21:18:58   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Isidora, eh da ti muz sada ovo "za sada" procita ...bilo bi svasta.Verujem da bi te napao veceras ( cisto iz sujete) pa bi bile stvari strgnute i razbacane ( tvoje ) user posted image ...


haha tesko da bi mogao to da mi uradi, na terenu je, ali zato kad dodje user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 21:25:22   
branki*
IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: serpica

Klarita ja bih rado prevarila mm sa tm user posted image ne treba mi dr Separd ( mada je stvarno ufff )


hocu sliku Klaritinog muza user posted image

hocu i jauser posted image bubinog sam vec osmekala,sad da vidim i konkurencijuuser posted image

samo da kazem-zene,ulepsale ste mi vece,tako sam se ismejala na ovoj temi,bravouser posted image
ali da ne budem off,evo ga i moje mudrovanje...zena se svalera zato sto u svom muzu ne vidi pravog muskarca koji ce da je gleda kao malo vode na dlanu,da joj pruzA maksimum u krevetu,da ispunjava poneke njene hirove,da se oseca kao princeza pored njega,da bude njen vitez i zastitnik,oslonac.ako joj to fali,psce na sarm nekog drugog.

< Poruku je uredio branki RR -- 15.9.2014 21:30:27 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 21:28:51   
big mum
IZVORNA PORUKA: branki RR



hocu i jauser posted image bubinog sam vec osmekala,sad da vidim i konkurencijuuser posted image



Ma šta ćeš gledati tuđeg kad imaš onakvog tipa kraj sebeuser posted image
Ilia ako ti je tvoj dosadio posudi ga meniuser posted image

< Poruku je uredio big mum -- 15.9.2014 21:30:26 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 21:33:44   
isidora88
sta je ovo neka menjaza muzevauser posted image
jel treba rezervacija ili ima slobodnihuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 21:34:58   
branki*
big mum,znas za ono-trava je uvek zelenija u tudjem dvoristu.a,ima i ona nepsristojna-u tudjega tatka,pogolema....user posted image necu da se izrazavam saduser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 21:36:14   
branki*
IZVORNA PORUKA: big mum






Ilia ako ti je tvoj dosadio posudi ga meniuser posted image

haha,da bidnemo kao oni svingeriuser posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 15.9.2014 21:37:13 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 21:50:06   
big mum

IZVORNA PORUKA: branki RR

IZVORNA PORUKA: big mum




Ilia ako ti je tvoj dosadio posudi ga meniuser posted image

haha,da bidnemo kao oni svingeriuser posted image


Eeee to touser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 22:05:30   
serpica
Ja mislim da tu nema mnogo filozofije,mislim da zena ne vara zato sto trazi nesto sto nema kod kuce,jer bi tako rizikovala da izgubi i ono sto ima,a zena je pametna.Mislim da zeni treba izduvni ventil,da se oseca slobodno i opusteno,napuni baterije i vrati se u rutinu kod kuce.Bar ja tako mislim.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 22:12:59   
doktorkakristal
jer odlepi za nekim drugim user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 22:57:14   
bubulence

IZVORNA PORUKA: big mum

IZVORNA PORUKA: branki RR



hocu i jauser posted image bubinog sam vec osmekala,sad da vidim i konkurencijuuser posted image



Ma šta ćeš gledati tuđeg kad imaš onakvog tipa kraj sebeuser posted image
Ilia ako ti je tvoj dosadio posudi ga meniuser posted image


ma kako vi svi znate tudje muzeve a ja znam samo Torbicinog user posted image ???

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Žena se švalera zbog...
16.9.2014 1:17:17   
Klarita
Pa, ni njega ne bi znala da ne lici na Troickog user posted image

Sad i kad bih htela da prevarim mm,ne znam da li bih mogla da ga uguram (mislim tog svalera) u dnevni ritam, bas bih volela da mi neko kaze kad i kakouser posted image ali stvarno. Pa, majku mu, ja jedva postignem sve i kad imam malo vremena gledam da (lupam sad) nalakiram nokte, pogledam seriju, potrazim snizenja (to mi je fetisuser posted image ) i tako...

P.S. off ali da kazem cu zaboravim dok trepnem, predlazem da se opcija "uredi" ukine dok traje nagradna igra, ionako je koristimo samo mi poneki user posted image
user posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 16.9.2014 1:19:10 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Žena se švalera zbog...
16.9.2014 7:40:22   
mali_mis
Ja sam decka varala zbog nedostatka paznje, sexa.
Gde je to potraznja za muzevima, da uvalim mog user posted image
Od mm nemam ni paznje, ni podrske, jedino sex jos valja, ali i to je jednom mesecno, al necu da ga prevarim. Sto kaze Klarita, nemam vremena nokte da nalakiram, a ne jos svalera da uvalim u dnevni raspored.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Žena se švalera zbog...
16.9.2014 8:06:59   
Olga75
e pa kad bi se svaler ugurao u dnevni raspored mislim da bi se i nokti cesce lakirali user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Žena se švalera zbog...
16.9.2014 8:24:04   
doktorkakristal
ajde ajde kao nema vremena,kad nesto neko hoce ima da nadje nacin pa taman sve pucalo,posebno kad su zene u pitanju

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Žena se švalera zbog...
16.9.2014 8:42:28   
big mum

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

ajde ajde kao nema vremena,kad nesto neko hoce ima da nadje nacin pa taman sve pucalo,posebno kad su zene u pitanju



Što bi moj pokojni svekar rekao -Kad te stigne vrbopuc ne razmišljaš o noktimauser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Žena se švalera zbog...
16.9.2014 9:30:00   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: isidora88

ja sam varala (ne muzauser posted image ) zbog monotonije, duga veza, nedostajalo mi ono osvajanje i ta neka vrsta paznje, manjak sexa, a i kad ga bude nije bilo sa moje strane neke posebne zelje, tu je naisao mm i pomutio mi razum, za sad ga ne varam user posted image




ooo varala sam i ja ranije momke i ne kajem se zbog toga, da su valjali ne bi ih varala...
mm je ok za sada, redovno me odrzava, poklanja mi paznju, a opet ne preteruje ... tako da je za sada miran sto se men tice



Ma i ja sam varala, sta cu kad sam bila atraktivna ( napromisljeno receno ...laprdam
user posted image ) .."za sada" ne varam hahaha user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Žena se švalera zbog...
16.9.2014 9:35:38   
NadaR
Neke zene pocnu da se svaleraju i zbog toga sto imaju bas sve pa im postane dosadno pa bi sad nesto drugo . user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Žena se švalera zbog...
16.9.2014 9:42:54   
Mala Elena
Branki nije zelenija , nego uvek prvo u tudje dvoriste se zsgledamo pa onda razmatramo da li nase valja ili ne. ..user posted image
Ismejah se! ! !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Žena se švalera zbog...
16.9.2014 9:50:09   
branki*
pa,da,elena,da imamo sa cim da uporedimo,kako drugacijeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Žena se švalera zbog...
16.9.2014 9:54:26   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

ajde ajde kao nema vremena,kad nesto neko hoce ima da nadje nacin pa taman sve pucalo,posebno kad su zene u pitanju



Kada je muz mekan- zena to radi zbog viska vremena, iz hobija i da "udovolji sebi" tj da oduska
Kada je grub ili opasan- zena to radi zbog nedostatka necega u pauzama na poslu
user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Žena se švalera zbog...
16.9.2014 23:30:17   
Klarita
user posted image

Urekla sam se sinocuser posted image vise ne pisem ko sta radi user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Žena se švalera zbog...
17.9.2014 0:01:39   
Mala Elena
user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Žena se švalera zbog...
17.9.2014 0:46:01   
Azra_

IZVORNA PORUKA: Olga RR

e pa kad bi se svaler ugurao u dnevni raspored mislim da bi se i nokti cesce lakirali user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here