|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 14:58:37   
serpica

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: serpica

Klarita ja bih rado prevarila mm sa tm user posted image ne treba mi dr Separd ( mada je stvarno ufff )


hocu sliku Klaritinog muza user posted image




Bubi,sutra kad nam dodje u nis na druzenje,a ja cu imati tu privilegiju da se pozdravim sa njim,nadam se prva user posted image jos kad bi i bebca mogla da ostavim kuci,nema srecnije zene od mene.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 15:01:23   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Klarita


Bubi, poJen po poJen, nagradauser posted image



hihih e jbg, provalila si me user posted image

IZVORNA PORUKA: serpica


Bubi,sutra kad nam dodje u nis na druzenje,a ja cu imati tu privilegiju da se pozdravim sa njim,nadam se prva user posted image jos kad bi i bebca mogla da ostavim kuci,nema srecnije zene od mene.user posted image


sto bi se reklo, da skinete gace da se izljubite user posted image (vulgarna sam, priznajem)

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 15:04:08   
Klarita
Ti si trudna, tebi je oprostenouser posted image
Serpi, ce povedemo dadilju ako treba user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 15:04:34   
serpica
Ma Bubi da znas kakav je macan i ti bi skinula gace sad user posted image prosli put kad su dolazili pobeze covek ne stigoh ni rec dz prozborim,a bejah i malooo debela,sad sam spremna ko zapeta puska,a Klarita dozvoljava,pa... saljemo korpus dilikt user posted image
zaboravih da kazem da su mi plodni dani,neko to pomenu u svalerisanju pa cek da najvim user posted image

< Poruku je uredio serpica -- 15.9.2014 15:05:38 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 15:05:59   
bubulence
pa nije meni Nis tako daleko ako je muz tako dobar user posted image .
juuu, ovo govore hormoni user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 15:07:00   
Klarita
Ma, samo nek ste mi zivi i zdravi. Jos ako mu pokazem postove posle, ima od srecu generalku da mi uradi u kucu i sutra posalje u soping, da on procaska sam user posted image

A, temu za zensku vijagru? Manite se od mm...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 15:07:19   
serpica
juuu ide mi mm begam sad user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 15:09:07   
bubulence
Klarita onda pokazuj

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 15:10:40   
World
A, temu za zensku vijagru? Manite se od mm...


sta ce ti vijagra zeno??

a poruka anonimnoj: nemoj nista da se sikiras, sva su djeca nasa.. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 15:22:23   
Klarita
Cuj, sta ce mi, pa, ocu da probam,user posted image


"Sva su djeca nasa "user posted image ali stvarno jesu, nego sam te zamislila kako izgovaras, a ja obozavam Bosnu i jekavicu user posted image

Anonimna, ako rodis dete, bas me zanima da li smo u pravu (jes' da uvek jesmo, ali ajde da jos jednom proverimo) Opet ponavljam, ako je sve po datumima kako kazes, dete je tm.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 15:22:56   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: serpica

Klarita ja bih rado prevarila mm sa tm user posted image ne treba mi dr Separd ( mada je stvarno ufff )


hocu sliku Klaritinog muza user posted image



user posted image user posted image

Hocemo sliku! Hocemo sliku!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 15:24:43   
World
A kako mislis da ce provjeriti jesmo li u pravu?? user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 16:12:43   
Misha i Ljisha
vi sd tu o vijgri pa sam se setila onih svingera, ne rece zena kako je bilo na zurci.user posted image

Elem da odgovorim na temu. Zena vara jer ne dobija ono sto zeli od muza tj osobe sa kojom je. Da li je to nerazumevanje trenutnog partnera i sl nije ni bitno, ne dobija ono sto joj treba. Eto onoj sto je muz kuvao, spremao i docekivao sa seminara je mozda trebao samaruser posted image (ne mislim u pravom smislu te reci tj ne mislim na bilo kakvo nasilje vec prosto na grublji pristup da zena malo dodje nekad k sebi i da ceni sve sto on radi, da se prosto zapita). Nama zenama je prilicno tesko udovoljiti i uvek je trava zelenija s druge strane. Mislim da muskarci nisu takvi iako i dalje po statistikama oni cesce varaju od zena. Oni i ako varaju cesto su vrlo svesni svog blaga u kuci tako da vecina njih ne zeli da se upusta u nista osim u cisto fizicko varanje. Ima i takvih zena ali su u manjini. Retko kad je kod zene veza cisto fizicka i ako krene kao fizicka zavrsi se kao vrlo emotivna.

Nego jesu sva deca nasa to stoji ali neko je bas napisao ako vec varas koristi kondom. Moguce je takodje da je svaler zarazan a ako se to prenese i na muza ne treba niko da mu kaze sta se desilo. Zakljucice covek sam. Ja bih takodje obavila sve zive i nezive pretrage. Npr mm je godinama svake godine radio u higijenskom analize na sve zive i nezive moguce STD. Mahao mi papirom u fazonu nemam AIDS i ostalouser posted image . I ja redovno posecujem ginekologa tako da smo imali "potrebne papire" za upustanje u vezu u kojoj nismo morali koristiti kondomuser posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 16:14:36   
emicaa
pridruzujem se zeljama,KLARITA hocemo sliku user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 16:20:59   
serpica
Slika gospodina sarmantnog stize sutra uvece user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 16:37:32   
Trcosava
A sad meni jedan poen, a vama opomena - DEBELO STE OFF TOPIC!!!!

user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 16:40:26   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha
Oni i ako varaju cesto su vrlo svesni svog blaga u kuci tako da vecina njih ne zeli da se upusta u nista osim u cisto fizicko varanje. Ima i takvih zena ali su u manjini. Retko kad je kod zene veza cisto fizicka i ako krene kao fizicka zavrsi se kao vrlo emotivna.



Bivšeg sam varala isključivo zbog manjka sexa. I nije bio samo jedan... Tačan broj nije bitan. Poenta je da je meni to bio samo sex, a kada bi videla da drugoj strani postaje nešto više (bilo je i toga) sam odlazila, jer ja nisam tražila ni pažnju, ni ljubav već samo sex.

Kada je svega postalo da manjka u braku, upoznala sam sadašnjeg muža i otišla.



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 16:42:23   
bubulence
IZVORNA PORUKA: serpica

Slika gospodina sarmantnog stize sutra uvece user posted image


serpi, mnogo ocekujemo od tebe, vidis da nas sinjorita Klarita kulira user posted image


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


Bivšeg sam varala isključivo zbog manjka sexa



ovo je izuzetno dobar razlog, i nikada ne bih osudjivala ni zenu ni muza ako varaju zbog gore navedenog

< Poruku je uredio bubulence -- 15.9.2014 16:44:04 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 16:44:38   
bubulence
malo pre sam isla na -uredi- pa sada imam jedan poJen manje user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 17:32:28   
wivern
Bivšeg sam varala isključivo zbog manjka sexa.

Moze i ovo, ali se i dalje drzim onoga da sigurno ne vara iz dosade user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 17:44:24   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: branki RR


ja navijam iskreno da je muz ispalio glavni hitacuser posted image


Branki nasmeja me, hiticuser posted image
Ova RR postade leglo prevare, i razvratauser posted image

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 296
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 17:46:00   
isidora88
ja sam varala (ne muzauser posted image ) zbog monotonije, duga veza, nedostajalo mi ono osvajanje i ta neka vrsta paznje, manjak sexa, a i kad ga bude nije bilo sa moje strane neke posebne zelje, tu je naisao mm i pomutio mi razum, za sad ga ne varam user posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 17:54:21   
wivern

IZVORNA PORUKA: Unina mama


IZVORNA PORUKA: branki RR


ja navijam iskreno da je muz ispalio glavni hitacuser posted image


Branki nasmeja me, hiticuser posted image
Ova RR postade leglo prevare, i razvratauser posted image

Neeeee, tek sad postaje zabavno. Dosta vise sa temama cvetici, kupusici, sta smo pravile, najbolje kuvam itd... Ovo je pun pogodak user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 17:55:44   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: Unina mama


IZVORNA PORUKA: branki RR


ja navijam iskreno da je muz ispalio glavni hitacuser posted image


Branki nasmeja me, hiticuser posted image
Ova RR postade leglo prevare, i razvratauser posted image

Neeeee, tek sad postaje zabavno. Dosta vise sa temama cvetici, kupusici, sta smo pravile, najbolje kuvam itd... Ovo je pun pogodak user posted image



Hhahahaha dodjose divlji, isterase pitome, ovo nam je falilouser posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 299
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 17:58:48   
Mala Elena
Isidora, eh da ti muz sada ovo "za sada" procita ...bilo bi svasta.Verujem da bi te napao veceras ( cisto iz sujete) pa bi bile stvari strgnute i razbacane ( tvoje ) user posted image ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa


tsa2



(83%)

(17%)


Ukupan broj glasova: 23

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here