|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 9:27:49   
vikiveki
I ja se najiskrenije nadam da će pomoć biti iskorišćena na pravi način i onima kojima je to najpotrebnije

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 9:38:55   
Torbica
Jadna drzavo..... Doslo mi je da napisem na FB da bi najbolje bilo da nas nema, svi da nestanemo! Pa covece, kad procitam te statuse kako pomoc ne stize gde treba user posted image Nazalost, sva ova tuga i jad nekome odgovara da puni dzepove, kako smo jadni, prvo od onih trgovaca sto su digli cene, a sta se sa sredstvima desava.....ko to kontrolise? Ovi sto su pokrali sve zivo i nezivo? user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 9:43:09   
vikiveki
Torbi upravo je to ono čega se ja najviše pribojavam,da sva ta pomoć koja pristiže ne ode u pogrešne ruke.Za vreme bombardovanja bila sam svedok šta su sve ljudi tj. neljudi u stanju da urade.Onima kojima su domovi uništeni često nije ni do čega i nemaju volju da se bakću i da se bore da dobiju ono što im je realno potrebno...a to koriste razni ljudi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 9:44:24   
Torbica
kako se Boga ne boje..... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 9:54:24   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Torbica

kako se Boga ne boje..... user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image eee Torbi upravo su oni koji su naša veza sa Bogom ti koji su najviše krali....čast izuzecima ali tamo gde sam ja bila popovi su prvo izjavljivali da pomoć koja stiže sa svih strana treba da bude data crkvi da podeli, jer oni će to najpravednije uraditi.Izborili se popovi za to,pa je crkva bila ta koja je delila pristiglu pomoć.Inače živela sam u komšiluku tj. u blizini tri popa.Malo pomalo popovi počeli da obnavljaju svoje kuće, da otvaraju deci raznorazne butike.Malo pomalo u razrušenom aleksincu nicale su prodavnice i uskoro su skoro sve prodavnice i kafići bili u nekoj vezi sa popovima,bilo da su u pitanju deca,kumovi.Šta da prišam,jednom umalo nisam pala kad sam videla kako ispred crkve staje crveni sportski ferari,otvaraju se vrata onako na gore, a iz auta izlazi pop u crnoj mantiji,to je inače bio novi auto njegovog sina koji nigde nije radio...Da pukneš od besa

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 9:59:51   
Torbica
Draga, ne treba mi da sudimo nikome, ima ko ce da sudi, nazalost, ljudi podlegnu svemu jer su ljudi, kvarljiva smo roba... Ne volim da ulazim u ovakve price i uvek kazem - svako ce odgovarati za svoja (ne)dela pre ili kasnije.
A jadni ovi ljudi sto su ostali bez icega, iskreno se nadamo da ce sve otici na obnovu njihovih domova. U protivnom, neka nas nestane, ali zaista....

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 10:02:06   
vikiveki
Draga ja se samo za to i molim,da sve završi tamo gde je najpotrebnije, a pomoći će biti sa svih stranauser posted image
Zato mi se i sviđa ideja da uplaćujemo pomoć na žiro račune onih kojima znamo da je pomoć potrebna

< Poruku je uredio vikiveki -- 22.5.2014 10:04:07 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 10:04:46   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Torbica

Ne volim da ulazim u ovakve price i uvek kazem - svako ce odgovarati za svoja (ne)dela pre ili kasnije.




Kao i vecina ljudi , zbog toga oni to i rade s lakocom !! user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 10:07:29   
Torbica
Zaista verujem da ce svako odgovarati i sigurna sam da ce se svakome vratiti, na ovaj ili onaj nacin, dobro ili lose. Na ovaj ili onaj nacin ali tamo gde ih najvise boli.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 15:44:56   
gagana83

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Torbi upravo je to ono čega se ja najviše pribojavam,da sva ta pomoć koja pristiže ne ode u pogrešne ruke.Za vreme bombardovanja bila sam svedok šta su sve ljudi tj. neljudi u stanju da urade.Onima kojima su domovi uništeni često nije ni do čega i nemaju volju da se bakću i da se bore da dobiju ono što im je realno potrebno...a to koriste razni ljudi

Bas tako...
Elem, juce na B92, volonterka iz Krupnja prica kako vlada totalna dezorganizacija.
Pomoc stigla, onaj tamo uzeo pa prodaje, drugi pravi zalihe a treci ostao bez icega user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 16:26:17   
salle
da se i ja oglasim.....

samo cu reci da sam jedno vece bila u pioniru, jedno na dif-u, i mogu da vam kazem da svi, ali bukvalno svi iz crvenog krsta apsolutno nista ne rade! dolaze srednjoskolci koji jedu, piju i muvaju se, mali broj volontera zapravo nesto radi! a kada pozovete i pitate je l negde treba volontera, nigde ne treba! ne treba jer ih na broj ima, ali ih nema dovoljno koji i rade! to je bar moje iskustvo......

i onako smo siromasna zemlja, samo nam je trebala ova katastrofa.....

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 17:31:26   
Didy
Ja želim da verujem da pomoć stiže u prave ruke. Ne mogu da zamislim da neko može gladnome iz ruke uzeti. user posted image Mislim, znam da može, ali želim da verujem da ne uzima... user posted image  

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 20:43:19   
anci kv
kao i svuda,ljudi su različiti...ne treba nas više ništa čuditiuser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 21:12:45   
tijatija
Ja sam licno jako sumnjicava po pitanju tih hum. pomoci. Jednostavno je na zalost doslo takvo vreme da se nikome vise ne moze verovati...Sigurno se secate one price o maloj Tijani koja na zalost nije dobila svoju bitku user posted image Isto se sakupljalo i na kraju gde su te pare? Mi smo dali 70e, nije mi krivo ( daleko bilo) samo mislim da je sav preostao novac , koji na zalost nije bio upotrebljen za malu Tijanu ispario, a toliko ima dece kojima je potrebna pomoc. Mm sa nekim drugarima su organizovali neki turnir u fudbalu u subotu i nedelju na kojoj svaki igrac i gledal daje 5e( minimum) i tu treba da se skupi jedna lepa sumica. Oni ce taj novac da posalju ,ja ne bih... Kupila bi AD I pelene za sav novac ili dala tu sumu odredjenoj osobi ...

. Nekako sumnjam da te pare mogu i malo da skrenu sa puta ...

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 21:31:08   
nata11
Ja dajem koliko mogu i molim se da stigne u prave ruke. O ostalom nezelim da razmisljam nemam snage i za to. Ne prodje dan da ne pustim suzu na neku pricu, tuznu sudbinu.
Slucaj male Tijane je sasvim druga tema ali novac je dat bolnici neznam tacno kojoj, naravno novinari su morali da user posted image sve, pa zar mislite da je nekom ko je izgubio malo dete u tom trenutku do novca...

_____________________________





(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 21:37:40   
tijatija
Ne... ja nisam rekla da su novac roditelji uzeli za sebe, ja sam rekla da je ispario , a to dali su dali za bolnicu ili ne mogu samo da potvrde ljudi koji su dali a mi samo da nagadjamo ili verujemo da je tako...veruj mi kad se neko doooobro opece u nesto neveruje ni u sta dok ne vidi...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 22:16:27   
Torbica
Daaa, bila je neka prepirka sa roditeljima male Tijane, ali ne znam epilog user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 22:57:10   
vikiveki
Nakon povlačenje vode čeka nas sve veliki posao...treba to sve ponovo izgraditi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 23:04:56   
Ivanka 75
Nama podrm poplavljen kisom 2007, kako su samo stvari plivale... ako se dobro secam pumpa radila 3 dana, premestali je iz jedne prostorije u drugu, posle brisi, skupljaj djubre, kanalizacija nije mogla da primi toliku vodu pa se slla u nas podrum..h. kad se samo setim... jos se na zidovima vidi dokle je bila voda.
A kod ovih ljudi jos i blato... ma strasno, ne ponovilo se

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 23:37:47   
anci kv
mulj,đubre po kućama...odakle da počnu sa čišćenjem...

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 23:43:28   
Torbica
user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 23:46:33   
bubulence
e ovako, ja vise ne dam nista!!! pa me osudjujte koliko hocete...
moze da objavljuje ko sta hoce, da se prica o nacionalnim manjinama ali ja onim Romima sa Klise ne dam nista. a evo, ima mnogo slika kako im ide pomoc iz crvenog krsta koja je skupljana za ugrozene u poplavama. kao kako nas nije sramota, kako su i oni ugrozeni nekom poplavom! ne zanima me, njima sam dala 3 cd-a iz obijenog auta, popravljala brave kada su ih obijali, ostala bez bicikla i sada da njima ide pomoc!!!??? ne znamima me kako ce ko da me nazove, JA IM NE DAM! jedna sam od onih koja je serovala slike kako uzimaju robu iz kamiona i cudila se cudom, bila ogorcena, i sada sam! nemam nista protiv da se za njih posebno skuplja pomoc i da im se dostavi ali ovo ne moze. mnogo sam im vec dala, odnosno oteli su sami, i dosta im je (ne racunam onu jadnu decicu koja prose pa im dam koji dinar).
zato cu uplatiti nasim rr drugaricama ali tek za 10ak dana, a crveni krst me vise nece videti.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 23:48:54   
Ivanka 75
Ja imam romsko naselje na nekih 500m od kuce... bolje da cutim... U potpunosti te razumem.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 23:50:35   
anci kv
bubulence,što se nerviraš, realna slika stanja. Tvoje pravo je da biraš hoćeš li i koliko pomoći!No sikiriki

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Poplave u Srbiji
22.5.2014 23:58:26   
anci kv
Samo da mi je znati ko će skloniti sve ove džakove kad prođe opasnost od poplave???user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here